Apoel Nicosia - AEK Larnaca
Voorbeschouwing
Apoel Nicosia neemt het op tegen AEK Larnaca in Cypriot First Division, op 12 december 2026 in GSP Stadium.
De laatste wedstrijd van Apoel Nicosia was een 2-2 gelijkspel tegen Apollon Limassol, daarvoor stond een 1-2 nederlaag tegen Anorthosis op het bord.
De laatste wedstrijd van AEK Larnaca was een 2-1 zege tegen Nea Salamis (Vriendschappelijke wedstrijden clubs), daarvoor stond een 2-1 zege tegen Omonia 29is Maiou op het bord.
De cijfers spreken in het voordeel van AEK Larnaca, met 9 punten en 4 goals tegen in 4 wedstrijden, tegenover 4 punten en 7 goals tegen in 4 wedstrijden voor Apoel Nicosia.
De balans van de 33 vorige ontmoetingen: 8 zeges voor Apoel Nicosia, 12 zeges voor AEK Larnaca en 13 gelijke spelen.
Ons algoritme voorspelt een zege van AEK Larnaca, met een kans van 43%.
Team vorm
Vorige confrontaties (H2H)
9
|
12
Clean sheets
Volg live op Discord
Cypriot First Division
Stadion
stand 2026
| Team | Pnt |
|---|---|
AEK Larnaca
|
9 |
AEL
|
9 |
Omonia Nicosia
|
8 |
Pafos
|
7 |
Apollon Limassol
|
6 |
Omonia Aradippou
|
6 |
Omonia 29is Maiou
|
5 |
Aris
|
5 |
Apoel Nicosia
|
4 |
Olympiakos
|
4 |
Nea Salamis
|
4 |
Karmiotissa
|
3 |
Anorthosis
|
3 |
Digenis Ypsonas
|
0 |
Omonia Nicosia
Omonia Aradippou
Aris
Olympiakos
Karmiotissa
Digenis Ypsonas