Argentinos JRS - River Plate

Copa de la Liga Profesional Round 2023 - Ronde 1
3 - 2
Afgelopen
Scheidsrechter: F. Echenique

Uitslag

Balbezit

50%
50%

Tijdlijn

41'
1-2
58'
Claudio Matías Kranevitter (uit)
Pablo Solari (in)
58'
Ignacio Martín Fernández (uit)
Manuel Lanzini (in)
64'
Rodrigo Germán Aliendro (uit)
Enzo Nicolás Pérez (in)
64'
Ezequiel Barco (uit)
Facundo Colidio (in)
Francisco González Metilli (uit)
Fabricio Domínguez Huertas (in)
79'
Luciano Emilio Gondou Zanelli (uit)
Gastón Nicolás Verón (in)
79'
80'
Enzo Hernán Díaz (uit)
José Salomón Rondón Giménez (in)
Federico Redondo Solari (uit)
Matías Gabriel Vera (in)
85'
Santiago Gabriel Montiel (uit)
Rodrigo Ezequiel Cabral (in)
88'
Marcelo Javier Cabrera Rivero (uit)
Alan Lescano (in)
88'

Kansen

1X2 188Bet 1xBet 888Sport Bet365 Betcris Betsson Betway Bwin ComeOn Dafabet Marathonbet NordicBet Pinnacle SBO Tipico Unibet William Hill
1 Argentinos JRS 3.05 3.20 3.30 3.25 3.25 3.20 3.10 3.10 3.15 3.15 3.20 3.20 3.32 2.97 3.30 3.30 3.10
X Gelijk 3.40 3.35 3.40 3.30 3.35 3.40 3.25 3.30 3.25 3.25 3.35 3.40 3.41 3.06 3.20 3.40 3.30
2 River Plate 2.19 2.26 2.23 2.20 2.25 2.20 2.20 2.20 2.20 2.20 2.24 2.20 2.28 2.23 2.15 2.23 2.10

Vorige confrontaties (H2H)

1 Argentinos JRS
5 Gelijk
6 River Plate
42% Meer dan 2,5 goals
58% Beide teams scoorden
2.4 Goals per wedstrijd
Logo Argentinos JRS 2 | Logo River Plate 4 Clean sheets
🔥 River Plate won de laatste 5 onderlinge duels
Grootste zege: Argentinos JRS 0-3 River Plate (2022)
Meeste goals: River Plate 4-2 Argentinos JRS (2022)
Goals in alle wedstrijden
Logo Argentinos JRS
0.75
Logo River Plate
1.67
Goals in thuiswedstrijden
Logo Argentinos JRS
0.50
Logo River Plate
1.50
Goals in uitwedstrijden
Logo Argentinos JRS
0.88
Logo River Plate
2.00
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden

Stats

Argentinos JRS
River Plate
5
Schoten op doel
7
5
Schoten naast doel
3
13
Totaal schoten
14
3
Geblokkeerde schoten
4
9
Schoten binnen strafschopgebied
9
4
Schoten buiten Strafschopgebied
5
10
Vrije trappen
15
9
Hoekschoppen
7
2
Buitenspel
2
2
Gele kaarten
4
5
Reddingen door keeper
2
363
Passen totaal
364
267
Geslaagde passes
276
74%
Passen %
76%

Stadion

Stadionnaam

Estadio Diego Armando Maradona

Capaciteit

24380

Adres

Calle Gavilán 2151 y Juan Agustín García, La Paternal
Capital Federal, Ciudad de Buenos Aires

stand 2023

Team Pnt

Opstellingen

Wisselspelers

Wisselspelers Argentinos JRS

Naam Leeftijd Positie
Miguel Ángel Acosta 24 Doelman
Román Daniel Riquelme 24 Verdediger
Román Gabriel Vega 22 Verdediger
Leonel Hernán González 32 Verdediger
Fabricio Domínguez Huertas 28 Middenvelder
Matías Gabriel Vera 30 Middenvelder
Rodrigo Ezequiel Cabral 26 Middenvelder
Alan Lescano 24 Middenvelder
Juan José Cardozo 22 Middenvelder
Leonardo Matías Heredia 30 Middenvelder
Gastón Nicolás Verón 25 Aanvaller

Wisselspelers River Plate

Naam Leeftijd Positie
Ezequiel Ignacio Centurión 29 Doelman
Marcelo Andrés Herrera Mansilla 27 Verdediger
Jonathan Ramón Maidana 41 Verdediger
Héctor David Martínez 28 Verdediger
Manuel Lanzini 33 Middenvelder
Enzo Nicolás Pérez 40 Middenvelder
Claudio Jeremías Echeverri 20 Middenvelder
Santiago Simón 24 Middenvelder
Pablo Solari 25 Aanvaller
Facundo Colidio 26 Aanvaller
José Salomón Rondón Giménez 36 Aanvaller

Spelersstats

# Naam FN rating Min Pos G A Sch SchD Pas SlPas Pas+ Tkl Blk Int Du Du+ Dri Dri+ Fout Fout+ 🟨 🟥 BS Red DT PenG PenM PenR
32 Logo Argentinos JRS Luciano Emilio Gondou Zanelli 9.0 79 Aanvaller 2 - 3 3 28 1 20 1 - - 20 11 2 1 1 6 0 0 - - 0 0 0 -
25 Logo Argentinos JRS Alexis Martín Arias 7.7 96 Doelman - - - - 21 - 17 - - - 1 - - - 1 - 0 0 - 5 2 0 0 1
8 Logo River Plate Agustín Palavecino Lamela 7.7 96 Middenvelder 1 - 2 2 35 1 25 3 - - 7 4 - - 1 1 0 0 1 - 0 0 0 -
7 Logo Argentinos JRS Marcelo Javier Cabrera Rivero ©️ 7.5 88 Middenvelder - 1 1 - 21 1 13 1 - 1 6 4 2 2 - 1 0 0 1 - 0 0 0 -
29 Logo Argentinos JRS Marco Genare Di Cesare 7.3 96 Verdediger 1 - 2 2 45 - 35 1 - 1 7 4 1 1 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
18 Logo Argentinos JRS Santiago Gabriel Montiel 7.3 88 Middenvelder - 1 - - 22 2 18 1 - 1 11 6 3 2 - 1 0 0 - - 0 0 0 -
13 Logo Argentinos JRS Francisco González Metilli 7.3 79 Aanvaller - 1 - - 27 2 18 1 - 1 8 6 2 2 - - 0 0 - - 0 0 0 -
14 Logo Argentinos JRS Matías Gabriel Vera (wissel) 7.3 11 Middenvelder - - - - 5 2 4 - 1 - 1 1 - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
9 Logo River Plate Miguel Ángel Borja Hernández 7.3 96 Aanvaller - 1 - - 18 2 10 - - - 6 2 - - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
16 Logo River Plate Facundo Colidio (wissel) 7.3 31 Aanvaller - - 2 1 9 1 8 - - - 4 4 2 2 - 2 0 0 - - 0 0 0 -
8 Logo Argentinos JRS Alan Jesús Rodríguez Guaglianoni 7.0 96 Aanvaller - - - - 21 1 13 3 - - 10 7 - - 1 3 0 0 1 - 0 0 0 -
6 Logo Argentinos JRS Lucas Villalba 6.9 96 Verdediger - - 1 - 61 - 40 - 2 3 5 2 1 - - 1 1 0 - - 0 0 0 -
17 Logo Argentinos JRS Franco David Moyano 6.9 96 Middenvelder - - - - 37 1 34 3 - 2 4 3 - - 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
10 Logo River Plate Manuel Lanzini (wissel) 6.9 38 Middenvelder - - 2 2 11 - 9 - - - 1 - 1 - - - 0 0 - - 0 0 0 -
13 Logo River Plate Enzo Hernán Díaz 6.7 80 Verdediger - - - - 36 1 31 - - 2 10 5 3 3 2 2 1 0 - - 0 0 0 -
21 Logo River Plate Ezequiel Barco 6.7 65 Middenvelder 1 - 2 2 31 1 22 1 - 2 5 1 3 - - - 0 0 - - 0 0 1 -
25 Logo River Plate José Salomón Rondón Giménez (wissel) 6.7 16 Aanvaller - - - - 2 - 1 - - - 1 1 - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
16 Logo Argentinos JRS Rodrigo Ezequiel Cabral (wissel) 6.6 8 Aanvaller - - 1 - 1 - - - - - 2 2 - - - 2 0 0 - - 0 0 0 -
36 Logo River Plate Pablo Solari (wissel) 6.6 38 Aanvaller - - - - 15 1 11 2 - - 7 3 - - 2 - 0 0 - - 0 0 0 -
30 Logo Argentinos JRS Pablo Minissale 6.5 96 Verdediger - - - - 25 - 19 1 - - 5 3 2 2 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
23 Logo River Plate Emanuel Mammana 6.5 96 Verdediger - - - - 45 - 36 - 1 1 11 5 - - 2 - 0 0 1 - 0 0 0 -
21 Logo Argentinos JRS Fabricio Domínguez Huertas (wissel) 6.3 17 Middenvelder - - - - 4 - 3 - - - 3 1 1 - - - 0 0 - - 0 0 0 -
10 Logo Argentinos JRS Gastón Nicolás Verón (wissel) 6.3 17 Aanvaller - - 2 - 6 - 3 - - - 3 2 - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
22 Logo Argentinos JRS Alan Lescano (wissel) 6.3 8 Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
20 Logo River Plate Milton Casco 6.3 96 Verdediger - - - - 40 1 27 2 - - 12 6 2 2 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
3 Logo River Plate José Ramiro Funes Mori 6.3 96 Verdediger - - - - 41 1 35 - 1 3 5 - - - 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
22 Logo River Plate Claudio Matías Kranevitter 6.3 58 Middenvelder - - 1 - 13 - 9 1 1 - 7 2 - - 1 1 1 0 - - 0 0 0 -
24 Logo River Plate Enzo Nicolás Pérez (wissel) 6.3 32 Middenvelder - - - - 18 - 15 - - - 1 - - - 1 - 1 0 - - 0 0 0 -
5 Logo Argentinos JRS Federico Redondo Solari 6.2 85 Middenvelder - - - - 39 - 30 1 - 2 9 1 - - 4 - 1 0 - - 0 0 0 -
1 Logo River Plate Franco Armani ©️ 6.2 96 Doelman - - - - 18 - 15 - - - - - - - - - 0 0 - 2 3 0 0 0
29 Logo River Plate Rodrigo Germán Aliendro 6.2 64 Middenvelder - - 1 - 23 - 15 3 - 4 9 4 - - 3 1 1 0 - - 0 0 0 -
26 Logo River Plate Ignacio Martín Fernández 6.2 58 Middenvelder - - - - 9 - 7 2 - - 7 4 - - 1 2 0 0 - - 0 0 0 -
1 Logo Argentinos JRS Miguel Ángel Acosta (wissel) - - Doelman - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
33 Logo Argentinos JRS Román Daniel Riquelme (wissel) - - Verdediger - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
4 Logo Argentinos JRS Román Gabriel Vega (wissel) - - Verdediger - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
24 Logo Argentinos JRS Leonel Hernán González (wissel) - - Verdediger - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
12 Logo Argentinos JRS Juan José Cardozo (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
15 Logo Argentinos JRS Leonardo Matías Heredia (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
33 Logo River Plate Ezequiel Ignacio Centurión (wissel) - - Doelman - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
6 Logo River Plate Héctor David Martínez (wissel) - - Verdediger - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
4 Logo River Plate Jonathan Ramón Maidana (wissel) - - Verdediger - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
15 Logo River Plate Marcelo Andrés Herrera Mansilla (wissel) - - Verdediger - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
19 Logo River Plate Claudio Jeremías Echeverri (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
31 Logo River Plate Santiago Simón (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook