Avai - Atletico Goianiense

Brazilië Serie B Seizoen 2026 - Ronde 25
0 - 1
Afgelopen
Scheidsrechter: Lucas Canetto Bellote

Uitslag

Balbezit

42%
58%

Tijdlijn

Guilherme Aquino Vargas dos Santos (uit)
Isaías Pereira da Silva (in)
58'
58'
Henrique Freitas Alves (uit)
Bruno José de Souza (in)
67'
Gustavo Coutinho Silva Lopes (uit)
João Pedro Sousa Silva (in)
Felipe dos Reis Pereira Vizeu do Carm (uit)
Leonardo Gamalho de Souza (in)
69'
Luiz Henrique Araujo Silva (uit)
Wenderson Oliveira do Nascimento (in)
70'
77'
Leandro Vilela Sales Teixeira (uit)
Cristiano Claudinei Nogueira (in)
78'
Daniel Nascimento Peixoto dos Santos (uit)
José Domingos de Moraes Neto (in)
Jean Lucas Figueiredo (uit)
Hyan Carvalho Machado Silva (in)
81'

Kansen

1X2 10Bet 1xBet Bet365 Betano Betfair BetVictor Dafabet Marathonbet Pinnacle SBO Superbet Unibet William Hill
1 Avai 2.48 2.50 2.35 2.52 2.50 2.40 2.50 2.48 2.58 2.36 2.50 2.60 2.45
X Gelijk 3.10 2.96 3.20 3.05 3.10 3.00 3.15 2.96 3.03 2.90 3.05 3.00 2.90
2 Atletico Goianiense 2.92 2.98 3.10 3.00 2.80 2.80 3.00 2.96 3.12 2.76 2.85 2.80 2.90

Vorige confrontaties (H2H)

1 Avai
5 Gelijk
9 Atletico Goianiense
53% Meer dan 2,5 goals
53% Beide teams scoorden
2.3 Goals per wedstrijd
Logo Avai 3 | Logo Atletico Goianiense 7 Clean sheets
🔥 Atletico Goianiense won de laatste 2 onderlinge duels
Grootste zege: Atletico Goianiense 3-0 Avai (2016)
Meeste goals: Atletico Goianiense 2-2 Avai (2018)
Goals in alle wedstrijden
Logo Avai
0.67
Logo Atletico Goianiense
1.60
Goals in thuiswedstrijden
Logo Avai
0.57
Logo Atletico Goianiense
2.00
Goals in uitwedstrijden
Logo Avai
0.75
Logo Atletico Goianiense
1.14
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden

Verslag

90'
Doelpunt door Bruno José de Souza in minuut 90. Het mag ook wel gezegd worden ... zonder de assist van José Domingos de Moraes Neto was dit niet mogelijk geweest. 0-1 is de score.

Stats

Avai
Atletico Goianiense
0.76
Verwachte doelpunten (xG)
0.61
240
Geslaagde passes
366
9
Schoten binnen strafschopgebied
9
7
Schoten buiten Strafschopgebied
8
5
Geblokkeerde schoten
6
10
Free Kicks
16
5
Schoten op doel
4
3
Reddingen door keeper
5
6
Schoten naast doel
7
325
Passen totaal
442
16
Totaal schoten
17
1
Gele kaarten
1
7
Hoekschoppen
7
18
Vrije trappen
10

Stadion

Stadionnaam

Estádio Aderbal Ramos da Silva

Capaciteit

17252

Adres

Avenida Deputado Diomício Freitas 1000, Bairro Carianos
Florianópolis, Santa Catarina

stand 2026

Opstellingen

Wisselspelers

Spelersstats

# Naam FN rating Min Pos G A Sch SchD Pas SlPas Pas+ Tkl Blk Int Du Du+ Dri Dri+ Fout Fout+ 🟨 🟥 BS Red DT PenG PenM PenR
1 Logo Atletico Goianiense Paulo Vitor Fagundes dos Anjos 8.4 90 Doelman 0 0 0 0 27 0 16 0 0 0 3 3 0 0 0 2 0 0 0 5 - 0 - -
19 Logo Atletico Goianiense Bruno José de Souza 8.2 32 Middenvelder 1 0 3 1 13 0 8 0 0 0 7 3 3 1 1 1 0 0 0 0 - 0 - -
3 Logo Atletico Goianiense Adriano Martins da Fonseca 7.9 90 Verdediger 0 0 0 0 53 0 48 1 0 0 9 6 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
17 Logo Atletico Goianiense José Domingos de Moraes Neto 7.7 12 Middenvelder 0 1 2 0 19 2 19 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
2 Logo Atletico Goianiense Warley Leandro da Silva 7.5 90 Verdediger 0 0 0 0 45 2 37 1 0 5 10 6 1 0 2 3 0 0 0 0 - 0 - -
4 Logo Atletico Goianiense Orlando Junior Barreto Viera 7.3 90 Verdediger 0 0 0 0 71 0 63 0 0 3 6 2 0 0 1 0 1 0 0 0 - 0 - -
20 Logo Atletico Goianiense Gustavo Maia da Silva 7.2 32 Aanvaller 0 0 1 1 15 2 12 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 - 0 - -
40 Logo Avai Reynaldo Cesar Moraes 7.2 90 Verdediger 0 0 0 0 27 0 24 2 0 1 5 3 0 0 1 0 0 0 0 0 - 0 - -
6 Logo Atletico Goianiense Guilherme Lopes da Silva 7.1 90 Verdediger 0 0 0 0 40 2 30 4 0 2 11 5 2 0 1 1 0 0 0 0 - 0 - -
22 Logo Avai João Vitor Cardoso de Souza 7.0 90 Middenvelder 0 0 1 0 27 2 23 2 0 1 8 6 0 0 2 3 0 0 0 0 - 0 - -
5 Logo Atletico Goianiense Leandro Vilela Sales Teixeira 7.0 77 Middenvelder 0 0 0 0 36 1 31 1 0 2 6 2 1 0 1 0 0 0 0 0 - 0 - -
15 Logo Atletico Goianiense Cristiano Claudinei Nogueira 6.9 13 Middenvelder 0 0 1 0 15 0 13 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
8 Logo Atletico Goianiense Daniel Nascimento Peixoto dos Santos 6.9 78 Middenvelder 0 0 2 1 26 0 23 4 1 2 11 5 0 0 3 0 0 0 0 0 - 0 - -
3 Logo Avai Allyson Aires dos Santos 6.9 90 Verdediger 0 0 0 0 36 0 27 0 0 2 5 4 0 0 1 0 0 0 0 0 - 0 - -
7 Logo Atletico Goianiense Henrique Freitas Alves 6.8 58 Middenvelder 0 0 1 0 15 0 14 0 0 0 4 2 2 1 0 1 0 0 0 0 - 0 - -
18 Logo Atletico Goianiense João Pedro Sousa Silva 6.8 23 Aanvaller 0 0 2 1 5 1 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
25 Logo Avai Paulo Vitor Monteiro 6.8 90 Middenvelder 0 0 4 2 27 1 18 5 1 2 7 5 1 0 1 0 0 0 0 0 - 0 - -
9 Logo Avai Leonardo Gamalho de Souza 6.7 21 Aanvaller 0 0 0 0 8 2 7 0 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
94 Logo Avai Bruno Ferreira Ventura de Lins 6.6 90 Doelman 0 0 0 0 22 1 12 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 3 - 0 - -
10 Logo Atletico Goianiense Marrony da Silva Liberato Silveira 6.6 90 Middenvelder 0 0 2 0 32 0 25 2 1 1 11 8 4 2 0 4 0 0 0 0 - 0 - -
95 Logo Avai Wenderson Oliveira do Nascimento 6.6 20 Middenvelder 0 0 0 0 8 1 7 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
20 Logo Avai Isaías Pereira da Silva 6.5 32 Aanvaller 0 0 3 0 8 0 5 0 2 0 5 3 2 1 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
18 Logo Avai Hyan Carvalho Machado Silva 6.5 9 Middenvelder 0 0 0 0 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
10 Logo Avai Jean Lucas Figueiredo 6.4 81 Aanvaller 0 0 4 2 28 3 19 0 1 0 15 5 3 1 3 4 0 0 0 0 - 0 - -
36 Logo Avai Douglas da Silva Teixeira 6.4 90 Middenvelder 0 0 2 0 27 0 20 2 0 2 10 6 0 0 3 2 0 0 0 0 - 0 - -
15 Logo Avai Guilherme Aquino Vargas dos Santos 6.3 58 Verdediger 0 0 1 1 29 0 19 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
9 Logo Atletico Goianiense Gustavo Coutinho Silva Lopes 6.3 67 Aanvaller 0 0 2 0 12 2 8 0 1 0 8 4 1 0 0 3 0 0 0 0 - 0 - -
7 Logo Avai Leonardo Alves Chú Franco 6.2 45 Aanvaller 0 0 0 0 19 2 11 0 0 0 5 0 2 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
11 Logo Avai Felipe dos Reis Pereira Vizeu do Carm 6.1 69 Aanvaller 0 0 0 0 19 0 15 0 0 0 10 2 1 1 2 0 0 0 0 0 - 0 - -
8 Logo Avai Luiz Henrique Araujo Silva 6.0 70 Middenvelder 0 0 0 0 27 0 23 1 0 0 5 2 0 0 1 0 1 0 0 0 - 0 - -
21 Logo Avai Otávio Augusto de Paula Passos 0.0 0 Doelman 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
66 Logo Avai Mateus Quaresma Correia 0.0 0 Verdediger 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
35 Logo Avai Pedro Henrique Franklim Martins 0.0 0 Verdediger 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
1 Logo Avai Igor José Bohn 0.0 0 Doelman 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
77 Logo Avai José Ricardo Barbosa Ribeiro Drumond 0.0 0 Middenvelder 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
12 Logo Atletico Goianiense Paulo Henrique Alves de Faria 0.0 0 Doelman 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
14 Logo Atletico Goianiense Gebson Gomes dos Santos 0.0 0 Verdediger 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook