Sporting Hasselt - KAA Gent II
Uitslag
Tijdlijn
Speler onbekend
19'
90'
Speler onbekend
Kansen
| 1X2 | 10Bet | 1xBet | Bet365 | Betano | Betfair | BetVictor | Dafabet | Marathonbet | Pinnacle | SBO | Superbet | Unibet | William Hill |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 Sporting Hasselt | 1.90 | 1.75 | 1.73 | 1.87 | 1.85 | 1.75 | 1.92 | 1.73 | 1.80 | 1.84 | 1.90 | 1.87 | 1.80 |
| X Gelijk | 3.65 | 3.72 | 3.70 | 3.65 | 3.60 | 3.80 | 3.80 | 3.72 | 3.92 | 3.28 | 3.65 | 3.55 | 3.50 |
| 2 KAA Gent II | 3.50 | 3.86 | 3.70 | 3.65 | 3.60 | 4.10 | 3.75 | 3.80 | 4.11 | 3.36 | 3.60 | 3.50 | 3.75 |
Vorige confrontaties (H2H)
1 Sporting Hasselt
0 Gelijk
1 KAA Gent II
100%
Meer dan 2,5 goals
50%
Beide teams scoorden
3.0
Goals per wedstrijd
0
|
1
Clean sheets
Grootste zege:
Sporting Hasselt 0-3 KAA Gent II
(2024)
Goals in alle wedstrijden
1.00
2.00
Goals in thuiswedstrijden
0.00
1.00
Goals in uitwedstrijden
2.00
3.00
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden
Verslag
22'
Doelpunt door Ali Donny Sylla. Het staat nu 0-1.
51'
Doelpunt door Ruslan Vydysh in minuut 51. Het mag ook wel gezegd worden ... zonder de assist van Moctar Diop was dit niet mogelijk geweest. Na deze goal is het 0-2.
Stadion
stand 2026
Second Division
| Team | Pnt |
|---|---|
Beerschot
|
18 |
FCV Dender EH
|
18 |
KAS Eupen
|
15 |
Francs Borains
|
12 |
Sporting Hasselt
|
12 |
Excelsior Virton
|
10 |
Lokeren-Temse
|
10 |
Lierse Kempenzonen
|
8 |
Club NXT
|
8 |
KAA Gent II
|
8 |
Jong Genk
|
7 |
Patro Eisden Maasmechelen
|
6 |
RFC Luik
|
5 |
RFC Seraing
|
2 |
RSCA Futures
|
1 |
Opstellingen
Sporting Hasselt
Coach:
Jo Christiaens
KAA Gent II
Coach:
Thomas Matton
Wisselspelers
Wisselspelers Sporting Hasselt
| Naam | Leeftijd | Positie |
|---|---|---|
| Ethan Butera | 20 | Verdediger |
| Jarno Jourquin | 25 | Verdediger |
| Alain-Jerry Lufira Luebo | - | Verdediger |
| Ryan Sanusi | 34 | Middenvelder |
| Nicolas Orye | 28 | Aanvaller |
Wisselspelers KAA Gent II
| Naam | Leeftijd | Positie |
|---|---|---|
| Victor De Coninck | 20 | Doelman |
| Moctar Diop | 21 | Aanvaller |
| Simon Buggea | 19 | Aanvaller |
Spelersstats
| # | Naam | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | 🟨 | 🟥 | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 79 |
Ruslan Vydysh
|
8.1 | 74 | - | 1 | 0 | 2 | 1 | 25 | 2 | 19 | 0 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| - |
Ali Donny Sylla
|
7.9 | 90 | - | 1 | 0 | 1 | 1 | 26 | 1 | 17 | 0 | 0 | 0 | 16 | 10 | 7 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| 31 |
Bas Evers
|
7.8 | 90 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 44 | 0 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | - | 0 | - | - |
| 19 |
Moctar Diop
|
7.4 | 45 | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 17 | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 12 | 6 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| 77 |
Gyano Vanderdonck
|
7.2 | 90 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 27 | 4 | 0 | 1 | 12 | 8 | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| 35 |
Gilles De Meyer
|
7.1 | 89 | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 33 | 0 | 31 | 1 | 0 | 3 | 14 | 8 | 3 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| 14 |
Nicolas Orye
|
7.0 | 5 | - | 0 | 0 | 6 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| 63 |
Jemiah Umolu
|
6.8 | 45 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| 61 |
Ahmed Abdullahi
|
6.7 | 90 | - | 0 | 0 | 3 | 1 | 25 | 0 | 18 | 0 | 0 | 1 | 17 | 4 | 2 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| 15 |
Andres Labie
|
6.6 | 90 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 74 | 0 | 68 | 2 | 0 | 2 | 9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| 8 |
Loïc Masscho
|
6.5 | 90 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 56 | 3 | 44 | 2 | 0 | 0 | 10 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| 3 |
Cheikh Thiam
|
6.5 | 90 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 | 1 | 53 | 2 | 0 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| 67 |
Oleksandr Soroka
|
6.4 | 90 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 43 | 0 | 37 | 1 | 0 | 1 | 7 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| 10 |
Medhi Bounou
|
6.4 | 90 | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 36 | 1 | 26 | 2 | 1 | 0 | 11 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | 0 | - | - |
| 11 |
Livio Milts
|
6.4 | 76 | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 27 | 1 | 21 | 3 | 1 | 0 | 16 | 6 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | 0 | - | - |
| 9 |
Siebe Van Keymolen
|
6.3 | 90 | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 17 | 0 | 11 | 0 | 1 | 1 | 18 | 11 | 2 | 2 | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| 80 |
Alain-Jerry Lufira Luebo
|
6.2 | 14 | - | 0 | 0 | 2 | 1 | 16 | 0 | 11 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| 5 |
Lucca Lucker
|
6.2 | 76 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0 | 26 | 1 | 0 | 2 | 8 | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| 74 |
Ethan Butera
|
6.1 | 14 | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 2 | 8 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| 13 |
Ryan Sanusi
|
6.0 | 31 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 | 0 | 31 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| 55 |
Tuur Dierckx
|
5.9 | 59 | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 18 | 0 | 16 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | 0 | - | - |
| 17 |
Lucas Eric Vankerkhoven
|
5.8 | 85 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 74 | 0 | 62 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| 24 |
Jarno Jourquin
|
0.0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| 60 |
Simon Buggea
|
0.0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
| 51 |
Victor De Coninck
|
0.0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Beerschot
FCV Dender EH
KAS Eupen
Francs Borains
Excelsior Virton
Lokeren-Temse
Lierse Kempenzonen
Club NXT
Jong Genk
Patro Eisden Maasmechelen
RFC Luik
RFC Seraing
RSCA Futures