Bjorn Engels
Royal Antwerp FC
Vorige club
Aston Villa tot 2021-07-01
Biografie
Volgende wedstrijd
Factsheet
Positie
VerdedigerLeeftijd
32Afkomst
BelgiëGeboortedatum
1994-09-15Geboorteplaats
KaprijkeGeboorteland
BelgiëLengte
193 cmGewicht
83 kgCarrièrestatistieken Bjorn Engels
Vergelijk Bjorn Engels met een andere speler
Hoe doet Bjorn Engels het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Bjorn Engels vs Yunis Abdelhamid · Bjorn Engels vs Thomas Foket · Bjorn Engels vs Ghislain Konan
Stats Bjorn Engels
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Royal Antwerp FC - FC Porto
(wissel) |
UEFA Champions League | 2023-10-25 | - | - | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Bordeaux - Stade de Reims
|
Ligue 1 | 2019-05-18 | 7.0 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 17 | 0 | 81 | - | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Caen - Stade de Reims
|
Ligue 1 | 2019-05-11 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 0 | 43 | 1 | 75 | 1 | 1 | 1 | 15 | 11 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Stade de Reims - Nimes
|
Ligue 1 | 2019-05-04 | 5.9 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 1 | 56 | 0 | 81 | - | 0 | 0 | 11 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Angers - Stade de Reims
|
Ligue 1 | 2019-04-28 | 7.0 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 45 | 0 | 83 | - | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Stade de Reims - Saint Etienne
|
Ligue 1 | 2019-04-21 | 7.1 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 55 | 0 | 85 | 1 | 2 | 4 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Monaco - Stade de Reims
|
Ligue 1 | 2019-04-13 | 7.0 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 39 | 0 | 92 | 1 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Stade de Reims - Lille
|
Ligue 1 | 2019-04-07 | 7.4 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 1 | 41 | 0 | 87 | - | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Strasbourg - Stade de Reims
|
Ligue 1 | 2019-04-03 | 6.5 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 48 | 2 | 88 | - | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Stade de Reims - Nantes
|
Ligue 1 | 2019-03-17 | 7.3 | 90 | Verdediger | - | 1 | 0 | 0 | 53 | 1 | 88 | - | 1 | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Dijon - Stade de Reims
|
Ligue 1 | 2019-03-09 | 7.7 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 0 | 65 | 1 | 94 | 1 | 0 | 1 | 9 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Stade de Reims - Amiens
|
Ligue 1 | 2019-03-02 | 6.7 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 55 | 0 | 83 | - | 1 | 2 | 8 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Montpellier - Stade de Reims
|
Ligue 1 | 2019-02-24 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 28 | 0 | 93 | - | 3 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Stade de Reims - Rennes
|
Ligue 1 | 2019-02-17 | 7.4 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 27 | 0 | 84 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Toulouse - Stade de Reims
|
Ligue 1 | 2019-02-10 | 6.7 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 19 | 0 | 86 | - | 0 | 1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Stade de Reims - Marseille
|
Ligue 1 | 2019-02-02 | 7.2 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 0 | 40 | 1 | 95 | - | 2 | 1 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Guingamp - Stade de Reims
|
Ligue 1 | 2019-01-26 | 7.3 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 34 | 0 | 79 | - | 0 | 2 | 6 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Stade de Reims - Nice
|
Ligue 1 | 2019-01-19 | 6.7 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 28 | 1 | 93 | - | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lyon - Stade de Reims
|
Ligue 1 | 2019-01-11 | 6.6 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 17 | 0 | 77 | - | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Stade de Reims - Caen
|
Ligue 1 | 2018-12-22 | 7.4 | 90 | Verdediger | 1 | - | 1 | 1 | 59 | 0 | 92 | - | 0 | 1 | 8 | 8 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Stade de Reims - Strasbourg
|
Ligue 1 | 2018-12-15 | 6.5 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 31 | 0 | 81 | - | 0 | 2 | 10 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lille - Stade de Reims
|
Ligue 1 | 2018-12-09 | 6.7 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 15 | 0 | 75 | - | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Stade de Reims - Toulouse
|
Ligue 1 | 2018-12-05 | 6.6 | 90 | Verdediger | - | - | 2 | 1 | 30 | 1 | 76 | - | 0 | 1 | 8 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Marseille - Stade de Reims
|
Ligue 1 | 2018-12-02 | 7.4 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 17 | 0 | 81 | - | 2 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Stade de Reims - Guingamp
|
Ligue 1 | 2018-11-24 | 6.8 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 32 | 0 | 80 | 1 | 0 | 1 | 10 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Saint Etienne - Stade de Reims
|
Ligue 1 | 2018-11-10 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 1 | 25 | 1 | 78 | 1 | 1 | 2 | 9 | 7 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Stade de Reims - Monaco
|
Ligue 1 | 2018-11-03 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 12 | 0 | 57 | - | 0 | 0 | 9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Rennes - Stade de Reims
|
Ligue 1 | 2018-10-28 | 7.6 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 16 | 0 | 69 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Stade de Reims - Angers
|
Ligue 1 | 2018-10-20 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 36 | 2 | 92 | - | 0 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Nimes - Stade de Reims
|
Ligue 1 | 2018-10-06 | 7.4 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 20 | 0 | 64 | - | 2 | 2 | 17 | 10 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Stade de Reims - Bordeaux
|
Ligue 1 | 2018-09-29 | 7.1 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 40 | 0 | 80 | - | 1 | 1 | 7 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Paris Saint Germain - Stade de Reims
|
Ligue 1 | 2018-09-26 | 6.0 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 22 | 0 | 84 | - | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Stade de Reims - Dijon
|
Ligue 1 | 2018-09-22 | 7.0 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 18 | 0 | 72 | - | 1 | 0 | 10 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Nantes - Stade de Reims
|
Ligue 1 | 2018-09-16 | 7.1 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 18 | 0 | 90 | - | 0 | 1 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Olympiakos Piraeus - Juventus
|
UEFA Champions League | 2017-12-05 | 6.7 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 41 | 0 | 89 | - | - | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sporting CP - Olympiakos Piraeus
|
UEFA Champions League | 2017-11-22 | 7.1 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 0 | 42 | 0 | 97 | - | - | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Olympiakos Piraeus - FC Barcelona
|
UEFA Champions League | 2017-10-31 | 7.1 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 14 | 0 | 73 | - | - | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Juventus - Olympiakos Piraeus
|
UEFA Champions League | 2017-09-27 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 0 | 16 | 0 | 94 | - | - | 1 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Olympiakos Piraeus - Sporting CP
|
UEFA Champions League | 2017-09-12 | 6.6 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 51 | 0 | 96 | - | - | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Club Brugge - Leicester
|
UEFA Champions League | 2016-09-14 | 6.7 | 53 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 30 | 0 | 83 | - | - | 0 | 7 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Midtjylland - Club Brugge
|
UEFA Europa League | 2015-12-10 | 6.7 | 8 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 50 | - | - | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2018 | ||||||||||
Ligue 1
|
33 | 33 | 2,970 | 1 | 1 | 2 | 2,970 | 4 | 0 | 6.96 |
| Seizoen 2017 | ||||||||||
UEFA Champions League
|
5 | 5 | 450 | - | - | - | - | 1 | 0 | 6.88 |
| Seizoen 2016 | ||||||||||
UEFA Champions League
|
1 | 1 | 53 | - | - | - | - | 1 | 0 | 6.70 |
| Seizoen 2015 | ||||||||||
UEFA Europa League
|
1 | 1 | 8 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.70 |
| Volledige carrière | 40 | 40 | 3,481 | 1 | 1 | 2 | 3,481 | 6 | 0 | 6.94 |
| Statistiek | Seizoen 2018 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 33 | - | - | 40 | - | - |
| Minuten gespeeld | 2,970 | 90.0 | - | 3,481 | 87.0 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 1 | 0.03 | 0.03 | 1 | 0.03 | 0.03 |
| Assists | 1 | 0.03 | 0.03 | 1 | 0.03 | 0.03 |
| Goals + assists | 2 | 0.06 | 0.06 | 2 | 0.05 | 0.05 |
| Schoten | 9 | 0.27 | 0.27 | 11 | 0.28 | 0.28 |
| Schoten op doel | 5 | 0.15 | 0.15 | 5 | 0.13 | 0.13 |
| Dribbels | 10 | 0.30 | 0.30 | 10 | 0.25 | 0.26 |
| Dribbels gelukt | 6 | 0.18 | 0.18 | 6 | 0.15 | 0.16 |
| Passing | ||||||
| Passes | 1,101 | 33.36 | 33.36 | 1,296 | 32.40 | 33.51 |
| Sleutelpasses | 11 | 0.33 | 0.33 | 11 | 0.28 | 0.28 |
| Aangekomen passes | 2,715 | 82.27 | 82.27 | 3,297 | 82.43 | 85.24 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 8 | 0.24 | 0.24 | 8 | 0.20 | 0.21 |
| Intercepties | 44 | 1.33 | 1.33 | 48 | 1.20 | 1.24 |
| Geblokte schoten | 24 | 0.73 | 0.73 | 24 | 0.60 | 0.62 |
| Duels | 220 | 6.67 | 6.67 | 251 | 6.28 | 6.49 |
| Duels gewonnen | 134 | 4.06 | 4.06 | 153 | 3.83 | 3.96 |
| Voorbijgespeeld | 10 | 0.30 | 0.30 | 13 | 0.33 | 0.34 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 20 | 0.61 | 0.61 | 21 | 0.53 | 0.54 |
| Fouten uitgelokt | 17 | 0.52 | 0.52 | 18 | 0.45 | 0.47 |
| Gele kaarten | 4 | 0.12 | 0.12 | 6 | 0.15 | 0.16 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Bjorn Engels
Bjorn Engels scoorde ooit in 11/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2014-08-31.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Bjorn Engels
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Aston Villa
|
Royal Antwerp FC
|
Transfer | - | |
Stade de Reims
|
Aston Villa
|
Transfer | € 8 miljoen | |
Stade de Reims
|
Olympiakos Piraeus
|
Transfer | - | |
Olympiakos Piraeus
|
Stade de Reims
|
Transfer | € 4 miljoen | |
Olympiakos Piraeus
|
Stade de Reims
|
Uitgeleend | - | |
Club Brugge FC
|
Olympiakos Piraeus
|
Transfer | € 7 miljoen |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Bjorn Engels in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Bjorn Engels in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Bjorn Engels in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Bjorn Engels een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Bjorn Engels een assist heeft gegeven in de match.