Premiership
Klassement 2026 / 2027
Premier League
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Celtic
|
28 | 12 | 9 | 2 | 1 | 27 | 10 | +17 | 3.1 | Camilo Andres Durán Marquez 7 | Viljami Kari Veikko Sinisalo 4 | 2,33 | 50% | 58% |
| 2 |
Rangers
|
27 | 12 | 8 | 1 | 3 | 21 | 9 | +12 | 2.5 | Ryan Don Naderi 6 | Ivor Pandur 8 | 2,25 | 50% | 50% |
| 3 |
Heart OF Midlothian
|
20 | 11 | 6 | 3 | 2 | 24 | 17 | +7 | 3.7 | Cláudio Rafael Soares Braga 6 | Beau Reus 6 | 1,82 | 73% | 82% |
| 4 |
Falkirk
|
18 | 12 | 5 | 4 | 3 | 15 | 12 | +3 | 2.3 | Jacob Murrell 7 | Scott Bain 5 | 1,50 | 58% | 50% |
| 5 |
Dundee
|
17 | 12 | 5 | 5 | 2 | 18 | 15 | +3 | 2.8 | Joe Westley 4 | Owen Goodman 6 | 1,42 | 75% | 67% |
| 6 |
Dundee Utd
|
17 | 12 | 4 | 3 | 5 | 17 | 17 | 0 | 2.8 | Zachary Albert Sapsford 3 | Jack Walton 7 | 1,42 | 50% | 50% |
| 7 |
ST Johnstone
|
17 | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 | 20 | -3 | 2.8 | Josh Campbell 2 | Toby Steward 5 | 1,31 | 69% | 54% |
| 8 |
ST Mirren
|
14 | 13 | 4 | 7 | 2 | 12 | 22 | -10 | 2.6 | Killian Phillips 3 | Jacob Chapman 7 | 1,08 | 38% | 46% |
| 9 |
Motherwell
|
13 | 13 | 3 | 6 | 4 | 15 | 21 | -6 | 2.8 | Alexander lowry 3 | Alexander Noah Paulsen 6 | 1,00 | 46% | 54% |
| 10 |
Hibernian
|
11 | 12 | 3 | 7 | 2 | 15 | 17 | -2 | 2.7 | Callum Wright 3 | Raphael Sallinger 2 | 0,92 | 75% | 67% |
| 11 |
Aberdeen
|
11 | 12 | 3 | 7 | 2 | 12 | 18 | -6 | 2.5 | Kevin Nisbet 4 | Marius Müller 5 | 0,92 | 33% | 50% |
| 12 |
Kilmarnock
|
9 | 12 | 2 | 7 | 3 | 13 | 28 | -15 | 3.4 | Greg Kiltie 3 | Maksymilian Stryjek 2 | 0,75 | 58% | 67% |
Premiership Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Celtic aan de top en Kilmarnock aan de onderkant is 19 punten.
- • Verschil tussen Celtic op de 1e en Rangers op de 2e plaats is 1 punten.
Premiership Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Rangers (4/5 overwinningen, 80%)
- • Beste uitrecord: Celtic (5/6 overwinningen, 83%)
- • Grootste thuisvoordeel: Heart OF Midlothian (+1.4 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Falkirk (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 52% gescoord thuis, 48% uit (108 thuis, 98 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Premiership op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Premiership 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 73 gespeelde wedstrijden in Premiership 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,82
206 doelpunten
Beide ploegen scoren
56%
41 van de 73
Over 2.5 doelpunten
58%
42 van de 73
Wedstrijden met een clean sheet
44%
32 van de 73
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 30 (41%) |
| Gelijkspel | 17 (23%) |
| Uitploeg wint | 26 (36%) |
| Doelpunten thuisploegen | 108 (1,48 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 98 (1,34 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 71 | 97% | 3% |
| Over 1.5 | 58 | 79% | 21% |
| Over 2.5 | 42 | 58% | 42% |
| Over 3.5 | 21 | 29% | 71% |
| Over 4.5 | 7 | 10% | 90% |
| Over 5.5 | 4 | 5% | 95% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 108 (52%) |
| Doelpunten tweede helft | 98 (48%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 17 (23%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 17 (23%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 5 (7%) |
| Minuten per doelpunt | 31,9 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 9 | 12% |
| 1 - 1 | 9 | 12% |
| 1 - 2 | 8 | 10.7% |
| 1 - 0 | 7 | 9.3% |
| 0 - 1 | 7 | 9.3% |
| 2 - 2 | 5 | 6.7% |
| 0 - 2 | 5 | 6.7% |
| 3 - 0 | 3 | 4% |
| 3 - 1 | 3 | 4% |
| 0 - 4 | 3 | 4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (75 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 21 | 28% |
| 2 | 16 | 21.3% |
| 1 | 14 | 18.7% |
| 4 | 14 | 18.7% |
| 5 | 3 | 4% |
| 0 | 2 | 2.7% |
| 7 | 2 | 2.7% |
| 6 | 2 | 2.7% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 11,49 |
| Thuisploeg | 6,37 |
| Uitploeg | 5,12 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 100% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 92% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 78% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 63% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 57% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 43% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 31% |
Gebaseerd op 65 van de 73 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,04 |
| Gele kaarten | 285 |
| Rode kaarten | 10 |
| Over 2.5 kaarten | 74% |
| Over 3.5 kaarten | 63% |
| Over 4.5 kaarten | 36% |
| Over 5.5 kaarten | 22% |
| Over 6.5 kaarten | 14% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 29,26 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,51 |
| Balbezit thuisploeg | 52% |
| Balbezit uitploeg | 48% |
| Fouten per wedstrijd | 24,60 |
| Buitenspel per wedstrijd | 2,72 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,80 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,42 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
10%
13%
7%
13%
14%
12%
9%
8%
15%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Celtic
|
27 |
Heart OF Midlothian
|
24 |
Rangers
|
21 |
Dundee
|
18 |
Dundee Utd
|
17 |
ST Johnstone
|
17 |
Hibernian
|
15 |
Motherwell
|
15 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Kilmarnock
|
28 |
ST Mirren
|
22 |
Motherwell
|
21 |
ST Johnstone
|
20 |
Aberdeen
|
18 |
Hibernian
|
17 |
Heart OF Midlothian
|
17 |
Dundee Utd
|
17 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Rangers
|
6 |
Celtic
|
4 |
Falkirk
|
4 |
Heart OF Midlothian
|
3 |
Dundee Utd
|
3 |
Motherwell
|
3 |
ST Mirren
|
3 |
Aberdeen
|
2 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Celtic
|
2,33 |
Rangers
|
2,25 |
Heart OF Midlothian
|
1,82 |
Falkirk
|
1,50 |
Dundee Utd
|
1,42 |
Dundee
|
1,42 |
ST Johnstone
|
1,31 |
ST Mirren
|
1,08 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Hibernian
|
75% |
Dundee
|
75% |
Heart OF Midlothian
|
73% |
ST Johnstone
|
69% |
Kilmarnock
|
58% |
Falkirk
|
58% |
Celtic
|
50% |
Rangers
|
50% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Heart OF Midlothian
|
82% |
Hibernian
|
67% |
Kilmarnock
|
67% |
Dundee
|
67% |
Celtic
|
58% |
Motherwell
|
54% |
ST Johnstone
|
54% |
Rangers
|
50% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
ST Mirren
|
3,00 |
Dundee Utd
|
2,42 |
Aberdeen
|
2,42 |
Kilmarnock
|
2,33 |
Heart OF Midlothian
|
2,00 |
Rangers
|
1,83 |
Falkirk
|
1,83 |
Motherwell
|
1,77 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Celtic
|
9,73 |
Rangers
|
6,91 |
Dundee Utd
|
6,60 |
Heart OF Midlothian
|
6,30 |
Hibernian
|
6,25 |
Aberdeen
|
6,18 |
Motherwell
|
5,45 |
Kilmarnock
|
5,36 |
Spelers in cijfers Premiership 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 7 |
| 1 | Jacob Murrell Falkirk | 7 |
| 3 | Benjamin Nygren Celtic | 6 |
| 3 | Cláudio Rafael Soares Braga Heart OF Midlothian | 6 |
| 3 | Ryan Don Naderi Rangers | 6 |
| 6 | Calvin Miller Heart OF Midlothian | 5 |
| 7 | Bradley Fink Dundee | 4 |
| 7 | Joe Westley Dundee | 4 |
| 7 | Kevin Jesús Kelsy Genez Rangers | 4 |
| 7 | Kevin Nisbet Aberdeen | 4 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 6 |
| 1 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 6 |
| 3 | Ryan Strain Falkirk | 5 |
| 4 | Benjamin Nygren Celtic | 4 |
| 5 | Djeidi Gassama Rangers | 3 |
| 5 | Enes Alıç ST Johnstone | 3 |
| 5 | Jesse Randall Dundee Utd | 3 |
| 5 | Kasper Waarst Høgh Celtic | 3 |
| 5 | Kevin Nisbet Aberdeen | 3 |
| 5 | Kieran Tierney Celtic | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 13 |
| 2 | Benjamin Nygren Celtic | 10 |
| 3 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 9 |
| 3 | Ryan Don Naderi Rangers | 9 |
| 5 | Cláudio Rafael Soares Braga Heart OF Midlothian | 8 |
| 6 | Jacob Murrell Falkirk | 7 |
| 6 | Kevin Nisbet Aberdeen | 7 |
| 8 | Calvin Miller Heart OF Midlothian | 6 |
| 8 | Jesse Randall Dundee Utd | 6 |
| 8 | Kasper Waarst Høgh Celtic | 6 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 7 |
| 2 | Benjamin Nygren Celtic | 6 |
| 2 | Jacob Murrell Falkirk | 6 |
| 4 | Ryan Don Naderi Rangers | 5 |
| 5 | Bradley Fink Dundee | 4 |
| 5 | Cláudio Rafael Soares Braga Heart OF Midlothian | 4 |
| 5 | Kevin Jesús Kelsy Genez Rangers | 4 |
| 8 | Alexander lowry Motherwell | 3 |
| 8 | Ashley Hay Dundee | 3 |
| 8 | Callum Wright Hibernian | 3 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Calvin Miller Heart OF Midlothian | 3 |
| 1 | Lukas Fadinger Motherwell | 3 |
| 3 | Cláudio Rafael Soares Braga Heart OF Midlothian | 2 |
| 3 | Martin Boyle Hibernian | 2 |
| 5 | Jacob Murrell Falkirk | 1 |
| 5 | Joe Hugill Kilmarnock | 1 |
| 5 | Joe Westley Dundee | 1 |
| 5 | Josh Campbell ST Johnstone | 1 |
| 5 | Kevin Nisbet Aberdeen | 1 |
| 5 | Killian Phillips ST Mirren | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Djeidi Gassama Rangers | 2 |
| 1 | Jason Kerr Hibernian | 2 |
| 3 | Enes Alić ST Johnstone | 1 |
| 3 | Finley Frank Barbrook Falkirk | 1 |
| 3 | James Wilson Heart OF Midlothian | 1 |
| 3 | Jamie Mccart Heart OF Midlothian | 1 |
| 3 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 1 |
| 3 | Martin Boyle Hibernian | 1 |
| 3 | Michael Forbes Dundee Utd | 1 |
| 3 | Oscar James Moncrieff Priestman Motherwell | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 37 |
| 2 | Cláudio Rafael Soares Braga Heart OF Midlothian | 35 |
| 3 | Jacob Murrell Falkirk | 31 |
| 4 | Kevin Nisbet Aberdeen | 29 |
| 5 | Benjamin Nygren Celtic | 27 |
| 6 | Min-Su Kim Rangers | 26 |
| 7 | Tawanda Jethro Maswanhise Motherwell | 25 |
| 8 | Ryan Don Naderi Rangers | 24 |
| 9 | Joe Hugill Kilmarnock | 22 |
| 10 | Greg Kiltie Kilmarnock | 21 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 21 |
| 2 | Jacob Murrell Falkirk | 17 |
| 3 | Benjamin Nygren Celtic | 15 |
| 4 | Cláudio Rafael Soares Braga Heart OF Midlothian | 14 |
| 4 | Ryan Don Naderi Rangers | 14 |
| 6 | Joe Hugill Kilmarnock | 13 |
| 7 | Kevin Nisbet Aberdeen | 12 |
| 8 | Alexander lowry Motherwell | 11 |
| 9 | Ashley Hay Dundee | 10 |
| 9 | Calvin Miller Heart OF Midlothian | 10 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lukas Fadinger Motherwell | 90,0% |
| 2 | Calvin Miller Heart OF Midlothian | 76,9% |
| 3 | Mika Baur Celtic | 71,4% |
| 4 | Alexander lowry Motherwell | 64,7% |
| 5 | Aaron Tshibola Kilmarnock | 60,0% |
| 5 | Kevin Ciubotaru Dundee Utd | 60,0% |
| 7 | Joe Hugill Kilmarnock | 59,1% |
| 8 | Ruari Paton ST Johnstone | 58,3% |
| 8 | Ryan Don Naderi Rangers | 58,3% |
| 10 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 56,8% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Calvin Miller Heart OF Midlothian | 38,5% |
| 2 | James Wilson Heart OF Midlothian | 30,0% |
| 2 | Lukas Fadinger Motherwell | 30,0% |
| 4 | Killian Phillips ST Mirren | 27,3% |
| 5 | Joe Westley Dundee | 26,7% |
| 6 | Bradley Fink Dundee | 25,0% |
| 6 | Ryan Don Naderi Rangers | 25,0% |
| 8 | Liam Scales Celtic | 23,1% |
| 9 | Jacob Murrell Falkirk | 22,6% |
| 10 | Benjamin Nygren Celtic | 22,2% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Benjamin Nygren Celtic | 33 |
| 2 | Greg Kiltie Kilmarnock | 26 |
| 2 | Jesse Randall Dundee Utd | 26 |
| 4 | Mbule Longelo Emmanuel Motherwell | 25 |
| 4 | Stuart Armstrong Aberdeen | 25 |
| 6 | Ryan Strain Falkirk | 24 |
| 7 | Djeidi Gassama Rangers | 22 |
| 8 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 21 |
| 8 | Kieran Tierney Celtic | 21 |
| 8 | Min-Su Kim Rangers | 21 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Liam Scales Celtic | 906 |
| 2 | Martin Moormann Motherwell | 766 |
| 3 | Callum McGregor Celtic | 755 |
| 4 | Cheick Diabate ST Johnstone | 740 |
| 5 | Jason Kerr Hibernian | 674 |
| 6 | Lukas Fadinger Motherwell | 658 |
| 7 | Alexandros Gogić ST Mirren | 635 |
| 8 | Joseph Hodge Motherwell | 615 |
| 9 | Cameron Carter-Vickers Celtic | 607 |
| 10 | Jake Max Girdwood-Reich Motherwell | 601 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Callum McGregor Celtic | 93,0% |
| 2 | Dane Murray Celtic | 92,8% |
| 3 | Auston Trusty Celtic | 92,5% |
| 4 | Lukas Fadinger Motherwell | 91,8% |
| 5 | Jason Holt ST Johnstone | 91,3% |
| 6 | Martin Moormann Motherwell | 90,7% |
| 7 | Marko Ivezić Hibernian | 90,6% |
| 8 | Cameron Carter-Vickers Celtic | 89,8% |
| 9 | Joseph Hodge Motherwell | 89,8% |
| 10 | Liam Scales Celtic | 89,7% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ryan Carr ST Mirren | 36 |
| 2 | Mika Baur Celtic | 33 |
| 3 | Tom Sparrow Motherwell | 32 |
| 4 | Afeez Aremu Aberdeen | 30 |
| 4 | Colby Donovan Celtic | 30 |
| 6 | Dylan Tait Dundee Utd | 28 |
| 6 | George Stanger Kilmarnock | 28 |
| 8 | Finley Frank Barbrook Falkirk | 27 |
| 8 | Joseph Hodge Motherwell | 27 |
| 8 | Reece McAlear ST Johnstone | 27 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ryan Astley Dundee | 23 |
| 2 | Bert Esselink Dundee Utd | 22 |
| 2 | Cathal McCarthy Kilmarnock | 22 |
| 4 | Alexandros Gogić ST Mirren | 21 |
| 5 | Nesta Guinness-Walker Aberdeen | 18 |
| 6 | Jason Kerr Hibernian | 17 |
| 6 | Ryan Carr ST Mirren | 17 |
| 8 | Afeez Aremu Aberdeen | 16 |
| 8 | Colby Donovan Celtic | 16 |
| 8 | Emmanuel Fernandez Rangers | 16 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ryan Astley Dundee | 16 |
| 2 | Bert Esselink Dundee Utd | 15 |
| 3 | Owen Bevan Dundee | 14 |
| 4 | Jason Kerr Hibernian | 12 |
| 4 | Martin Moormann Motherwell | 12 |
| 4 | Michael Forbes Dundee Utd | 12 |
| 7 | George Stanger Kilmarnock | 10 |
| 7 | Henry Fieldson ST Mirren | 10 |
| 9 | Ethan Hamilton Dundee | 9 |
| 9 | Jamie Mccart Heart OF Midlothian | 9 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emmanuel Fernandez Rangers | 89 |
| 2 | Michael Forbes Dundee Utd | 83 |
| 2 | Ryan Carr ST Mirren | 83 |
| 4 | Ryan Astley Dundee | 79 |
| 5 | Jordi Altena Heart OF Midlothian | 78 |
| 5 | Ryan Don Naderi Rangers | 78 |
| 7 | Owen Bevan Dundee | 75 |
| 8 | Jason Kerr Hibernian | 74 |
| 9 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 73 |
| 10 | George Stanger Kilmarnock | 70 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cameron Carter-Vickers Celtic | 76,4% |
| 2 | Zidane Iqbal Dundee Utd | 73,7% |
| 3 | Marcus Fraser ST Mirren | 71,7% |
| 4 | Daniel Happe Aberdeen | 69,8% |
| 5 | Michael Forbes Dundee Utd | 69,7% |
| 6 | Cheick Diabate ST Johnstone | 69,5% |
| 7 | Jason Kerr Hibernian | 69,2% |
| 8 | Martin Moormann Motherwell | 69,1% |
| 9 | Emmanuel Fernandez Rangers | 68,5% |
| 10 | Ryan Astley Dundee | 67,5% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dylan Tait Dundee Utd | 14 |
| 2 | Afeez Aremu Aberdeen | 13 |
| 2 | Ryan Carr ST Mirren | 13 |
| 4 | Reece McAlear ST Johnstone | 12 |
| 5 | Lukas Fadinger Motherwell | 11 |
| 6 | Colby Donovan Celtic | 9 |
| 6 | Ethan Hamilton Dundee | 9 |
| 6 | Sabah Kerjota Heart OF Midlothian | 9 |
| 9 | Adam Major Hibernian | 8 |
| 9 | Christopher Cadden Aberdeen | 8 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ibrahim Sa’id Motherwell | 28 |
| 2 | Haissem Hassan Celtic | 23 |
| 3 | Djeidi Gassama Rangers | 21 |
| 4 | Joseph Bevan Dundee | 19 |
| 4 | Min-Su Kim Rangers | 19 |
| 6 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 18 |
| 7 | Owen Eames Falkirk | 15 |
| 8 | Ismeal Kabia ST Mirren | 14 |
| 9 | Erik Ring Kilmarnock | 13 |
| 9 | Jordi Altena Heart OF Midlothian | 13 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Owen Eames Falkirk | 68,2% |
| 2 | Djeidi Gassama Rangers | 65,6% |
| 3 | Haissem Hassan Celtic | 60,5% |
| 4 | Jordi Altena Heart OF Midlothian | 59,1% |
| 5 | Jamie McGrath Hibernian | 57,1% |
| 6 | Ibrahim Sa’id Motherwell | 52,8% |
| 7 | Paul Nsio ST Mirren | 52,0% |
| 8 | Josh Mulligan Hibernian | 50,0% |
| 8 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 50,0% |
| 8 | Mbule Longelo Emmanuel Motherwell | 50,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ivor Pandur Rangers | 8 |
| 2 | Jack Walton Dundee Utd | 7 |
| 2 | Jacob Chapman ST Mirren | 7 |
| 4 | Alexander Noah Paulsen Motherwell | 6 |
| 4 | Beau Reus Heart OF Midlothian | 6 |
| 4 | Owen Goodman Dundee | 6 |
| 7 | Marius Müller Aberdeen | 5 |
| 7 | Scott Bain Falkirk | 5 |
| 7 | Toby Steward ST Johnstone | 5 |
| 10 | Sam Johnstone Celtic | 4 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Scott Bain Falkirk | 58 |
| 2 | Toby Steward ST Johnstone | 51 |
| 3 | Alexander Noah Paulsen Motherwell | 44 |
| 3 | Marius Müller Aberdeen | 44 |
| 3 | Owen Goodman Dundee | 44 |
| 6 | Raphael Sallinger Hibernian | 42 |
| 7 | Jack Walton Dundee Utd | 41 |
| 8 | Jacob Chapman ST Mirren | 40 |
| 9 | Ivor Pandur Rangers | 33 |
| 10 | Maksymilian Stryjek Kilmarnock | 26 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ivor Pandur Rangers | 86,8% |
| 2 | Viljami Kari Veikko Sinisalo Celtic | 86,7% |
| 3 | Owen Goodman Dundee | 84,6% |
| 4 | Toby Steward ST Johnstone | 83,6% |
| 5 | Scott Bain Falkirk | 82,9% |
| 6 | Marius Müller Aberdeen | 81,5% |
| 7 | Jack Walton Dundee Utd | 78,8% |
| 8 | Beau Reus Heart OF Midlothian | 75,0% |
| 9 | Alexander Noah Paulsen Motherwell | 73,3% |
| 10 | Raphael Sallinger Hibernian | 72,4% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jacob Chapman ST Mirren | 3 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ryan Carr ST Mirren | 6 |
| 2 | Dylan Tait Dundee Utd | 5 |
| 2 | Lewis Mayo Aberdeen | 5 |
| 4 | Alexandros Gogić ST Mirren | 4 |
| 4 | Cathal McCarthy Kilmarnock | 4 |
| 4 | Colby Donovan Celtic | 4 |
| 4 | Dujon Sterling Rangers | 4 |
| 4 | Ethan Hamilton Dundee | 4 |
| 4 | Jamie Brandon Kilmarnock | 4 |
| 4 | Killian Phillips ST Mirren | 4 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aaron Tshibola Kilmarnock | 1 |
| 1 | Cheick Diabate ST Johnstone | 1 |
| 1 | Djenairo Gillian Noell Daniels Kilmarnock | 1 |
| 1 | Emmanuel Agyei Dundee Utd | 1 |
| 1 | Jack Iredale Hibernian | 1 |
| 1 | Jacob Patrick John Devaney Hibernian | 1 |
| 1 | Kai Fotheringham ST Johnstone | 1 |
| 1 | Stuart Findlay Heart OF Midlothian | 1 |
| 1 | Toby Steward ST Johnstone | 1 |
| 1 | Žan Bešir Dundee | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ryan Carr ST Mirren | 6 |
| 2 | Dylan Tait Dundee Utd | 5 |
| 2 | Lewis Mayo Aberdeen | 5 |
| 4 | Aaron Tshibola Kilmarnock | 4 |
| 4 | Alexandros Gogić ST Mirren | 4 |
| 4 | Cathal McCarthy Kilmarnock | 4 |
| 4 | Cheick Diabate ST Johnstone | 4 |
| 4 | Colby Donovan Celtic | 4 |
| 4 | Dujon Sterling Rangers | 4 |
| 4 | Ethan Hamilton Dundee | 4 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ryan Carr ST Mirren | 30 |
| 2 | Dylan Tait Dundee Utd | 28 |
| 2 | Toyosi Olusanya Aberdeen | 28 |
| 4 | Finley Frank Barbrook Falkirk | 27 |
| 4 | Josh Mulligan Hibernian | 27 |
| 6 | Aaron Tshibola Kilmarnock | 26 |
| 7 | Paul Nsio ST Mirren | 24 |
| 7 | Reece McAlear ST Johnstone | 24 |
| 9 | Ryan Don Naderi Rangers | 23 |
| 10 | Jamie Brandon Kilmarnock | 22 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 35 |
| 2 | Jordi Altena Heart OF Midlothian | 30 |
| 2 | Ryan Carr ST Mirren | 30 |
| 4 | Ethan Ross Falkirk | 29 |
| 5 | Djeidi Gassama Rangers | 28 |
| 5 | Dylan Tait Dundee Utd | 28 |
| 7 | Greg Kiltie Kilmarnock | 27 |
| 8 | Jason Holt ST Johnstone | 26 |
| 9 | Ethan Hamilton Dundee | 24 |
| 10 | Taylor Steven ST Johnstone | 22 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 8 |
| 2 | Eseosa Sule ST Mirren | 7 |
| 3 | Callum Wright Hibernian | 6 |
| 3 | Kevin Nisbet Aberdeen | 6 |
| 3 | Toyosi Olusanya Aberdeen | 6 |
| 6 | Ashley Hay Dundee | 4 |
| 6 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 4 |
| 6 | Jacob Murrell Falkirk | 4 |
| 6 | Tawanda Jethro Maswanhise Motherwell | 4 |
| 6 | Thibault Klidje Hibernian | 4 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexander Noah Paulsen Motherwell | 1.170 |
| 1 | Jacob Chapman ST Mirren | 1.170 |
| 1 | Scott Bain Falkirk | 1.170 |
| 4 | Alexandros Gogić ST Mirren | 1.167 |
| 5 | Joe Hugill Kilmarnock | 1.156 |
| 6 | George Stanger Kilmarnock | 1.151 |
| 7 | Tom Lowery Kilmarnock | 1.150 |
| 8 | Liam Henderson Falkirk | 1.137 |
| 9 | Mbule Longelo Emmanuel Motherwell | 1.106 |
| 10 | Martin Moormann Motherwell | 1.094 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexander Noah Paulsen Motherwell | 13 |
| 1 | Alexandros Gogić ST Mirren | 13 |
| 1 | Benjamin Nygren Celtic | 13 |
| 1 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 13 |
| 1 | Colby Donovan Celtic | 13 |
| 1 | Eseosa Sule ST Mirren | 13 |
| 1 | Ethan Ross Falkirk | 13 |
| 1 | George Stanger Kilmarnock | 13 |
| 1 | Greg Kiltie Kilmarnock | 13 |
| 1 | Jacob Chapman ST Mirren | 13 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexander Noah Paulsen Motherwell | 13 |
| 1 | Alexandros Gogić ST Mirren | 13 |
| 1 | Greg Kiltie Kilmarnock | 13 |
| 1 | Jacob Chapman ST Mirren | 13 |
| 1 | Jason Holt ST Johnstone | 13 |
| 1 | Joe Hugill Kilmarnock | 13 |
| 1 | Liam Henderson Falkirk | 13 |
| 1 | Martin Moormann Motherwell | 13 |
| 1 | Mbule Longelo Emmanuel Motherwell | 13 |
| 1 | Michael Schjonning-Larsen Kilmarnock | 13 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maksymilian Stryjek Kilmarnock | 7,70 |
| 2 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 7,62 |
| 3 | Liam Scales Celtic | 7,58 |
| 4 | Lyall Cameron Dundee Utd | 7,57 |
| 5 | Cameron Carter-Vickers Celtic | 7,52 |
| 6 | Scott Bain Falkirk | 7,47 |
| 7 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 7,44 |
| 8 | Kieran Tierney Celtic | 7,39 |
| 9 | Emmanuel Fernandez Rangers | 7,36 |
| 10 | Benjamin Nygren Celtic | 7,34 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Nieuws Premiership
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Premiership. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Falkirk
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
ST Johnstone
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Premiership. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Aberdeen
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Premiership. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 9 |
Rangers
|
| 6 |
Dundee Utd
|
| 4 |
Celtic
|
| 3 |
Falkirk
|
| 2 |
ST Johnstone
|
| 2 |
Motherwell
|
| 2 |
Heart OF Midlothian
|











