Premiership
Klassement 2026 / 2027
Premier League
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Celtic
|
21 | 8 | 7 | 1 | 0 | 16 | 4 | +12 | 2.5 | Benjamin Nygren 4 | Viljami Kari Veikko Sinisalo 3 | 2,63 | 38% | 50% |
| 2 |
Rangers
|
19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 11 | 5 | +6 | 2 | Ryan Don Naderi 4 | Ivor Pandur 5 | 2,38 | 50% | 38% |
| 3 |
Heart OF Midlothian
|
16 | 8 | 5 | 2 | 1 | 19 | 8 | +11 | 3.4 | Joshua McPake 3 | Beau Reus 2 | 2,00 | 75% | 88% |
| 4 |
Dundee
|
13 | 8 | 4 | 3 | 1 | 11 | 8 | +3 | 2.4 | Joe Westley 3 | Owen Goodman 3 | 1,63 | 63% | 50% |
| 5 |
ST Johnstone
|
12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 2.4 | Enes Alić 1 | Toby Steward 2 | 1,38 | 63% | 38% |
| 6 |
Dundee Utd
|
12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 12 | -1 | 2.6 | Lyall Cameron 2 | Jack Walton 4 | 1,38 | 25% | 50% |
| 7 |
Aberdeen
|
11 | 9 | 3 | 4 | 2 | 10 | 10 | 0 | 2.2 | Kevin Nisbet 4 | Marius Müller 5 | 1,00 | 25% | 38% |
| 8 |
ST Mirren
|
10 | 9 | 3 | 5 | 1 | 9 | 17 | -8 | 2.9 | Killian Phillips 3 | Jacob Chapman 5 | 1,25 | 25% | 50% |
| 9 |
Falkirk
|
9 | 9 | 2 | 4 | 3 | 9 | 12 | -3 | 2.3 | Jacob Murrell 4 | Scott Bain 3 | 0,75 | 75% | 50% |
| 10 |
Motherwell
|
8 | 9 | 2 | 5 | 2 | 11 | 16 | -5 | 3 | Alexander lowry 3 | Alexander Noah Paulsen 4 | 1,00 | 38% | 63% |
| 11 |
Kilmarnock
|
8 | 9 | 2 | 5 | 2 | 10 | 20 | -10 | 3.3 | Greg Kiltie 3 | Maksymilian Stryjek 2 | 0,63 | 50% | 50% |
| 12 |
Hibernian
|
7 | 9 | 2 | 6 | 1 | 9 | 14 | -5 | 2.6 | Martin Boyle 3 | Raphael Sallinger 2 | 0,88 | 75% | 63% |
Premiership Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Celtic aan de top en Hibernian aan de onderkant is 14 punten.
- • Verschil tussen Celtic op de 1e en Rangers op de 2e plaats is 2 punten.
Premiership Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Heart OF Midlothian (4/4 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Celtic (4/4 overwinningen, 100%)
- • Grootste thuisvoordeel: Heart OF Midlothian (+2 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Dundee Utd (0.2 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 50% gescoord thuis, 50% uit (68 thuis, 69 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Premiership op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Premiership 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 48 gespeelde wedstrijden in Premiership 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,56
123 doelpunten
Beide ploegen scoren
50%
24 van de 48
Over 2.5 doelpunten
52%
25 van de 48
Wedstrijden met een clean sheet
50%
24 van de 48
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 19 (40%) |
| Gelijkspel | 9 (19%) |
| Uitploeg wint | 20 (42%) |
| Doelpunten thuisploegen | 60 (1,25 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 63 (1,31 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 46 | 96% | 4% |
| Over 1.5 | 35 | 73% | 27% |
| Over 2.5 | 25 | 52% | 48% |
| Over 3.5 | 9 | 19% | 81% |
| Over 4.5 | 4 | 8% | 92% |
| Over 5.5 | 3 | 6% | 94% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 65 (53%) |
| Doelpunten tweede helft | 58 (47%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 6 (13%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 8 (17%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 1 (2%) |
| Minuten per doelpunt | 35,1 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 7 | 13.5% |
| 1 - 1 | 7 | 13.5% |
| 1 - 2 | 7 | 13.5% |
| 0 - 1 | 6 | 11.5% |
| 1 - 0 | 5 | 9.6% |
| 0 - 2 | 3 | 5.8% |
| 3 - 0 | 2 | 3.8% |
| 3 - 1 | 2 | 3.8% |
| 0 - 0 | 2 | 3.8% |
| 0 - 4 | 2 | 3.8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (52 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 17 | 32.7% |
| 2 | 11 | 21.2% |
| 1 | 11 | 21.2% |
| 4 | 6 | 11.5% |
| 0 | 2 | 3.8% |
| 5 | 2 | 3.8% |
| 6 | 2 | 3.8% |
| 7 | 1 | 1.9% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 11,79 |
| Thuisploeg | 6,51 |
| Uitploeg | 5,28 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 98% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 89% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 81% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 72% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 66% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 51% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 34% |
Gebaseerd op 47 van de 48 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,79 |
| Gele kaarten | 174 |
| Rode kaarten | 8 |
| Over 2.5 kaarten | 69% |
| Over 3.5 kaarten | 60% |
| Over 4.5 kaarten | 31% |
| Over 5.5 kaarten | 21% |
| Over 6.5 kaarten | 10% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 28,79 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,47 |
| Balbezit thuisploeg | 52% |
| Balbezit uitploeg | 48% |
| Fouten per wedstrijd | 24,47 |
| Buitenspel per wedstrijd | 2,66 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,58 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,45 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
10%
14%
7%
14%
14%
12%
8%
7%
15%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Heart OF Midlothian
|
19 |
Celtic
|
16 |
Rangers
|
11 |
Dundee
|
11 |
Dundee Utd
|
10 |
ST Johnstone
|
10 |
Motherwell
|
9 |
Hibernian
|
8 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Kilmarnock
|
18 |
ST Mirren
|
14 |
Motherwell
|
13 |
Hibernian
|
12 |
Dundee Utd
|
11 |
Falkirk
|
11 |
ST Johnstone
|
10 |
Aberdeen
|
9 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Celtic
|
4 |
Rangers
|
4 |
Dundee Utd
|
3 |
ST Mirren
|
3 |
Heart OF Midlothian
|
2 |
Motherwell
|
2 |
Aberdeen
|
2 |
Kilmarnock
|
2 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Celtic
|
2,63 |
Rangers
|
2,38 |
Heart OF Midlothian
|
2,00 |
Dundee
|
1,63 |
Dundee Utd
|
1,38 |
ST Johnstone
|
1,38 |
ST Mirren
|
1,25 |
Motherwell
|
1,00 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Hibernian
|
75% |
Heart OF Midlothian
|
75% |
Falkirk
|
75% |
ST Johnstone
|
63% |
Dundee
|
63% |
Rangers
|
50% |
Kilmarnock
|
50% |
Celtic
|
38% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Heart OF Midlothian
|
88% |
Hibernian
|
63% |
Motherwell
|
63% |
Celtic
|
50% |
Dundee Utd
|
50% |
Kilmarnock
|
50% |
ST Mirren
|
50% |
Dundee
|
50% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Aberdeen
|
2,88 |
Dundee Utd
|
2,50 |
ST Mirren
|
2,50 |
Kilmarnock
|
2,38 |
Rangers
|
1,75 |
Heart OF Midlothian
|
1,75 |
Falkirk
|
1,75 |
ST Johnstone
|
1,63 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Celtic
|
9,38 |
Rangers
|
7,50 |
Heart OF Midlothian
|
7,43 |
Hibernian
|
6,88 |
Dundee Utd
|
6,86 |
Aberdeen
|
6,13 |
Motherwell
|
5,13 |
Dundee
|
5,13 |
Spelers in cijfers Premiership 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Benjamin Nygren Celtic | 4 |
| 1 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 4 |
| 1 | Jacob Murrell Falkirk | 4 |
| 1 | Kevin Nisbet Aberdeen | 4 |
| 1 | Ryan Don Naderi Rangers | 4 |
| 6 | Alexander lowry Motherwell | 3 |
| 6 | Calvin Miller Heart OF Midlothian | 3 |
| 6 | Cláudio Rafael Soares Braga Heart OF Midlothian | 3 |
| 6 | Greg Kiltie Kilmarnock | 3 |
| 6 | James Wilson Heart OF Midlothian | 3 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 4 |
| 2 | Benjamin Nygren Celtic | 3 |
| 2 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 3 |
| 2 | Jesse Randall Dundee Utd | 3 |
| 2 | Ryan Strain Falkirk | 3 |
| 6 | Cláudio Rafael Soares Braga Heart OF Midlothian | 2 |
| 6 | Connor Ronan Aberdeen | 2 |
| 6 | Djeidi Gassama Rangers | 2 |
| 6 | Felix Passlack Hibernian | 2 |
| 6 | James Gullan ST Johnstone | 2 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Benjamin Nygren Celtic | 7 |
| 1 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 7 |
| 1 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 7 |
| 4 | Kevin Nisbet Aberdeen | 6 |
| 5 | Cláudio Rafael Soares Braga Heart OF Midlothian | 5 |
| 5 | Jesse Randall Dundee Utd | 5 |
| 5 | Ryan Don Naderi Rangers | 5 |
| 8 | Alexander lowry Motherwell | 4 |
| 8 | Calvin Miller Heart OF Midlothian | 4 |
| 8 | Jacob Murrell Falkirk | 4 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Benjamin Nygren Celtic | 4 |
| 1 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 4 |
| 1 | Ryan Don Naderi Rangers | 4 |
| 4 | Alexander lowry Motherwell | 3 |
| 4 | Greg Kiltie Kilmarnock | 3 |
| 4 | Jacob Murrell Falkirk | 3 |
| 4 | James Wilson Heart OF Midlothian | 3 |
| 4 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 3 |
| 4 | Kasper Waarst Høgh Celtic | 3 |
| 4 | Kevin Nisbet Aberdeen | 3 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Calvin Miller Heart OF Midlothian | 3 |
| 2 | Martin Boyle Hibernian | 2 |
| 3 | Cláudio Rafael Soares Braga Heart OF Midlothian | 1 |
| 3 | Jacob Murrell Falkirk | 1 |
| 3 | Joe Westley Dundee | 1 |
| 3 | Josh Campbell ST Johnstone | 1 |
| 3 | Kevin Nisbet Aberdeen | 1 |
| 3 | Killian Phillips ST Mirren | 1 |
| 3 | Lawrence Shankland Rangers | 1 |
| 3 | Lukas Fadinger Motherwell | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Djeidi Gassama Rangers | 2 |
| 1 | Jason Kerr Hibernian | 2 |
| 3 | Enes Alić ST Johnstone | 1 |
| 3 | Jamie Mccart Heart OF Midlothian | 1 |
| 3 | Martin Boyle Hibernian | 1 |
| 3 | Michael Forbes Dundee Utd | 1 |
| 3 | Oscar James Moncrieff Priestman Motherwell | 1 |
| 3 | Samuel Ramos Linares ST Mirren | 1 |
| 3 | Toyosi Olusanya Aberdeen | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Djeidi Gassama Rangers | 21 |
| 1 | Kevin Nisbet Aberdeen | 21 |
| 3 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 20 |
| 3 | Cláudio Rafael Soares Braga Heart OF Midlothian | 20 |
| 3 | Jacob Murrell Falkirk | 20 |
| 6 | Alexander lowry Motherwell | 19 |
| 6 | Joe Hugill Kilmarnock | 19 |
| 8 | Daniel Bennie Dundee Utd | 17 |
| 8 | Kasper Waarst Høgh Celtic | 17 |
| 10 | Min-Su Kim Rangers | 16 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 13 |
| 2 | Kevin Nisbet Aberdeen | 12 |
| 3 | Alexander lowry Motherwell | 11 |
| 3 | Jacob Murrell Falkirk | 11 |
| 5 | Joe Hugill Kilmarnock | 10 |
| 5 | Ryan Don Naderi Rangers | 10 |
| 7 | Benjamin Nygren Celtic | 8 |
| 7 | Greg Kiltie Kilmarnock | 8 |
| 7 | Jesse Randall Dundee Utd | 8 |
| 7 | Min-Su Kim Rangers | 8 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lukas Fadinger Motherwell | 87,5% |
| 2 | Lawrence Shankland Rangers | 77,8% |
| 3 | Calvin Miller Heart OF Midlothian | 75,0% |
| 3 | Mika Baur Celtic | 75,0% |
| 5 | Ruari Paton ST Johnstone | 70,0% |
| 6 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 65,0% |
| 7 | Eseosa Sule ST Mirren | 63,6% |
| 8 | Callum Wright Hibernian | 62,5% |
| 8 | Ryan Don Naderi Rangers | 62,5% |
| 10 | Jesse Randall Dundee Utd | 61,5% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Calvin Miller Heart OF Midlothian | 37,5% |
| 1 | James Wilson Heart OF Midlothian | 37,5% |
| 3 | Lawrence Shankland Rangers | 33,3% |
| 4 | Benjamin Nygren Celtic | 28,6% |
| 5 | Killian Phillips ST Mirren | 27,3% |
| 5 | Martin Boyle Hibernian | 27,3% |
| 7 | Callum Wright Hibernian | 25,0% |
| 7 | Ryan Don Naderi Rangers | 25,0% |
| 9 | Joe Westley Dundee | 23,1% |
| 10 | Greg Kiltie Kilmarnock | 21,4% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Benjamin Nygren Celtic | 22 |
| 2 | Jesse Randall Dundee Utd | 20 |
| 3 | Djeidi Gassama Rangers | 18 |
| 3 | Ryan Strain Falkirk | 18 |
| 5 | Felix Passlack Hibernian | 17 |
| 6 | Mbule Longelo Emmanuel Motherwell | 16 |
| 7 | Alexander lowry Motherwell | 15 |
| 7 | Greg Kiltie Kilmarnock | 15 |
| 9 | Kieran Tierney Celtic | 14 |
| 9 | Stuart Armstrong Aberdeen | 14 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Moormann Motherwell | 585 |
| 2 | Lukas Fadinger Motherwell | 573 |
| 3 | Jason Kerr Hibernian | 532 |
| 4 | Cheick Diabate ST Johnstone | 514 |
| 5 | Auston Trusty Celtic | 486 |
| 5 | Callum McGregor Celtic | 486 |
| 7 | Joseph Hodge Motherwell | 448 |
| 8 | Cameron Carter-Vickers Celtic | 447 |
| 9 | Alexandros Gogić ST Mirren | 440 |
| 9 | Bert Esselink Dundee Utd | 440 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Grant Hanley Hibernian | 92,7% |
| 2 | Auston Trusty Celtic | 92,6% |
| 3 | Callum McGregor Celtic | 92,2% |
| 4 | Lukas Fadinger Motherwell | 92,1% |
| 5 | Jason Holt ST Johnstone | 92,1% |
| 6 | Martin Moormann Motherwell | 91,7% |
| 7 | Panutche Amadu Pereira Camará Dundee Utd | 91,6% |
| 8 | Joseph Hodge Motherwell | 90,7% |
| 9 | Mika Baur Celtic | 90,0% |
| 10 | Liam Scales Celtic | 89,7% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Afeez Aremu Aberdeen | 27 |
| 2 | Ryan Carr ST Mirren | 26 |
| 3 | Tom Sparrow Motherwell | 23 |
| 4 | Ryan Strain Falkirk | 22 |
| 5 | Josh Mulligan Hibernian | 21 |
| 5 | Paul Nsio ST Mirren | 21 |
| 5 | Ryan Finnigan Dundee | 21 |
| 8 | Mika Baur Celtic | 20 |
| 9 | Dylan Tait Dundee Utd | 19 |
| 9 | Nesta Guinness-Walker Aberdeen | 19 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cathal McCarthy Kilmarnock | 17 |
| 2 | Alexandros Gogić ST Mirren | 16 |
| 3 | Nesta Guinness-Walker Aberdeen | 14 |
| 4 | Jason Holt ST Johnstone | 13 |
| 4 | Liam Henderson Falkirk | 13 |
| 4 | Michael Forbes Dundee Utd | 13 |
| 4 | Ryan Carr ST Mirren | 13 |
| 4 | Will Ferry Dundee Utd | 13 |
| 9 | Bert Esselink Dundee Utd | 12 |
| 9 | Cameron Devlin Rangers | 12 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ryan Astley Dundee | 14 |
| 2 | Bert Esselink Dundee Utd | 13 |
| 3 | Owen Bevan Dundee | 12 |
| 4 | George Stanger Kilmarnock | 9 |
| 4 | Henry Fieldson ST Mirren | 9 |
| 6 | Jake Max Girdwood-Reich Motherwell | 8 |
| 6 | Martin Moormann Motherwell | 8 |
| 6 | Michael Forbes Dundee Utd | 8 |
| 9 | Jamie Knight-Lebel Motherwell | 7 |
| 9 | Jamie Mccart Heart OF Midlothian | 7 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Michael Forbes Dundee Utd | 70 |
| 2 | Ryan Carr ST Mirren | 66 |
| 3 | Jason Kerr Hibernian | 61 |
| 4 | Emmanuel Fernandez Rangers | 60 |
| 5 | Ryan Strain Falkirk | 55 |
| 6 | Nesta Guinness-Walker Aberdeen | 54 |
| 7 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 53 |
| 8 | Cameron Carter-Vickers Celtic | 51 |
| 9 | Owen Bevan Dundee | 50 |
| 9 | Tyreece John-Jules Kilmarnock | 50 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Grant Hanley Hibernian | 81,6% |
| 2 | Daniel Happe Aberdeen | 76,3% |
| 3 | Cameron Carter-Vickers Celtic | 76,1% |
| 4 | Michael Forbes Dundee Utd | 74,5% |
| 5 | Emmanuel Fernandez Rangers | 71,4% |
| 6 | Jason Kerr Hibernian | 70,9% |
| 7 | Martin Moormann Motherwell | 70,3% |
| 8 | Jason Holt ST Johnstone | 68,6% |
| 9 | Zach Mitchell ST Johnstone | 68,3% |
| 10 | Liam Scales Celtic | 67,3% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dylan Tait Dundee Utd | 13 |
| 2 | Afeez Aremu Aberdeen | 11 |
| 2 | Reece McAlear ST Johnstone | 11 |
| 4 | Jordi Altena Heart OF Midlothian | 8 |
| 4 | Lukas Fadinger Motherwell | 8 |
| 4 | Ryan Carr ST Mirren | 8 |
| 4 | Sabah Kerjota Heart OF Midlothian | 8 |
| 8 | Panutche Amadu Pereira Camará Dundee Utd | 7 |
| 8 | Ryan Strain Falkirk | 7 |
| 8 | Tom Sparrow Motherwell | 7 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Djeidi Gassama Rangers | 16 |
| 1 | Ibrahim Sa’id Motherwell | 16 |
| 3 | Erik Ring Kilmarnock | 13 |
| 3 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 13 |
| 3 | Min-Su Kim Rangers | 13 |
| 3 | Paul Nsio ST Mirren | 13 |
| 7 | Hyun-Jun Yang Celtic | 12 |
| 7 | Joseph Bevan Dundee | 12 |
| 9 | Haissem Hassan Celtic | 11 |
| 9 | Nesta Guinness-Walker Aberdeen | 11 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Djeidi Gassama Rangers | 69,6% |
| 2 | Mbule Longelo Emmanuel Motherwell | 66,7% |
| 3 | Ibrahim Sa’id Motherwell | 61,5% |
| 4 | Paul Nsio ST Mirren | 59,1% |
| 5 | Ryan Carr ST Mirren | 58,8% |
| 6 | Josh Mulligan Hibernian | 56,3% |
| 7 | Nesta Guinness-Walker Aberdeen | 55,0% |
| 8 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 54,2% |
| 9 | Alexander lowry Motherwell | 53,3% |
| 10 | Ethan Ross Falkirk | 52,9% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ivor Pandur Rangers | 5 |
| 1 | Jacob Chapman ST Mirren | 5 |
| 1 | Marius Müller Aberdeen | 5 |
| 4 | Alexander Noah Paulsen Motherwell | 4 |
| 4 | Jack Walton Dundee Utd | 4 |
| 6 | Owen Goodman Dundee | 3 |
| 6 | Scott Bain Falkirk | 3 |
| 6 | Viljami Kari Veikko Sinisalo Celtic | 3 |
| 9 | Beau Reus Heart OF Midlothian | 2 |
| 9 | Calum Ferrie Kilmarnock | 2 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Scott Bain Falkirk | 40 |
| 2 | Toby Steward ST Johnstone | 38 |
| 3 | Marius Müller Aberdeen | 37 |
| 4 | Alexander Noah Paulsen Motherwell | 35 |
| 5 | Raphael Sallinger Hibernian | 34 |
| 6 | Jack Walton Dundee Utd | 31 |
| 6 | Jacob Chapman ST Mirren | 31 |
| 6 | Owen Goodman Dundee | 31 |
| 9 | Maksymilian Stryjek Kilmarnock | 26 |
| 10 | Viljami Kari Veikko Sinisalo Celtic | 23 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marius Müller Aberdeen | 88,1% |
| 2 | Viljami Kari Veikko Sinisalo Celtic | 85,2% |
| 3 | Ivor Pandur Rangers | 82,6% |
| 4 | Scott Bain Falkirk | 81,6% |
| 5 | Owen Goodman Dundee | 81,6% |
| 6 | Toby Steward ST Johnstone | 79,2% |
| 7 | Jacob Chapman ST Mirren | 77,5% |
| 8 | Alexander Noah Paulsen Motherwell | 76,1% |
| 9 | Raphael Sallinger Hibernian | 75,6% |
| 10 | Jack Walton Dundee Utd | 73,8% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jacob Chapman ST Mirren | 2 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lewis Mayo Aberdeen | 5 |
| 1 | Ryan Carr ST Mirren | 5 |
| 3 | Dylan Tait Dundee Utd | 4 |
| 4 | Afeez Aremu Aberdeen | 3 |
| 4 | Cheick Diabate ST Johnstone | 3 |
| 4 | Daniel Bennie Dundee Utd | 3 |
| 4 | Dujon Sterling Rangers | 3 |
| 8 | Aaron Tshibola Kilmarnock | 2 |
| 8 | Abdoulaye Serge Marc Dylan Yoro Dundee Utd | 2 |
| 8 | Ayoub Mouloua Aberdeen | 2 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aaron Tshibola Kilmarnock | 1 |
| 1 | Cheick Diabate ST Johnstone | 1 |
| 1 | Djenairo Gillian Noell Daniels Kilmarnock | 1 |
| 1 | Emmanuel Agyei Dundee Utd | 1 |
| 1 | Jack Iredale Hibernian | 1 |
| 1 | Jacob Patrick John Devaney Hibernian | 1 |
| 1 | Stuart Findlay Heart OF Midlothian | 1 |
| 1 | Žan Bešir Dundee | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lewis Mayo Aberdeen | 5 |
| 1 | Ryan Carr ST Mirren | 5 |
| 3 | Cheick Diabate ST Johnstone | 4 |
| 3 | Dylan Tait Dundee Utd | 4 |
| 5 | Aaron Tshibola Kilmarnock | 3 |
| 5 | Afeez Aremu Aberdeen | 3 |
| 5 | Daniel Bennie Dundee Utd | 3 |
| 5 | Djenairo Gillian Noell Daniels Kilmarnock | 3 |
| 5 | Dujon Sterling Rangers | 3 |
| 5 | Jack Iredale Hibernian | 3 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Toyosi Olusanya Aberdeen | 23 |
| 2 | Paul Nsio ST Mirren | 22 |
| 3 | Dylan Tait Dundee Utd | 21 |
| 3 | Ryan Carr ST Mirren | 21 |
| 5 | Finley Frank Barbrook Falkirk | 19 |
| 5 | Reece McAlear ST Johnstone | 19 |
| 7 | Aaron Tshibola Kilmarnock | 18 |
| 8 | Josh Mulligan Hibernian | 17 |
| 9 | Ryan Don Naderi Rangers | 15 |
| 10 | Ethan Hamilton Dundee | 14 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ryan Carr ST Mirren | 25 |
| 2 | Djeidi Gassama Rangers | 24 |
| 3 | Ethan Ross Falkirk | 23 |
| 3 | Greg Kiltie Kilmarnock | 23 |
| 5 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 22 |
| 6 | Dylan Tait Dundee Utd | 21 |
| 7 | Jason Holt ST Johnstone | 20 |
| 8 | Tyreece John-Jules Kilmarnock | 18 |
| 9 | Ryan Strain Falkirk | 16 |
| 10 | Ethan Hamilton Dundee | 15 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Callum Wright Hibernian | 6 |
| 1 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 6 |
| 3 | Eseosa Sule ST Mirren | 4 |
| 3 | Kevin Nisbet Aberdeen | 4 |
| 3 | Tawanda Jethro Maswanhise Motherwell | 4 |
| 3 | Toyosi Olusanya Aberdeen | 4 |
| 3 | Zachary Albert Sapsford Dundee Utd | 4 |
| 8 | Ben Parkinson Falkirk | 3 |
| 8 | Jesse Randall Dundee Utd | 3 |
| 8 | Kevin Jesús Kelsy Genez Rangers | 3 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexander Noah Paulsen Motherwell | 810 |
| 1 | Alexandros Gogić ST Mirren | 810 |
| 1 | Jack Walton Dundee Utd | 810 |
| 1 | Jacob Chapman ST Mirren | 810 |
| 1 | Jason Kerr Hibernian | 810 |
| 1 | Joe Hugill Kilmarnock | 810 |
| 1 | Marius Müller Aberdeen | 810 |
| 1 | Michael Forbes Dundee Utd | 810 |
| 1 | Raphael Sallinger Hibernian | 810 |
| 1 | Scott Bain Falkirk | 810 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Afeez Aremu Aberdeen | 9 |
| 1 | Alexander Noah Paulsen Motherwell | 9 |
| 1 | Alexander lowry Motherwell | 9 |
| 1 | Alexandros Gogić ST Mirren | 9 |
| 1 | Ante Šuto Hibernian | 9 |
| 1 | Ayoub Mouloua Aberdeen | 9 |
| 1 | Bert Esselink Dundee Utd | 9 |
| 1 | Christopher Cadden Aberdeen | 9 |
| 1 | Daniel Bennie Dundee Utd | 9 |
| 1 | Eseosa Sule ST Mirren | 9 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Afeez Aremu Aberdeen | 9 |
| 1 | Alexander Noah Paulsen Motherwell | 9 |
| 1 | Alexandros Gogić ST Mirren | 9 |
| 1 | Bert Esselink Dundee Utd | 9 |
| 1 | Christopher Cadden Aberdeen | 9 |
| 1 | Greg Kiltie Kilmarnock | 9 |
| 1 | Jack Walton Dundee Utd | 9 |
| 1 | Jacob Chapman ST Mirren | 9 |
| 1 | Jason Holt ST Johnstone | 9 |
| 1 | Jason Kerr Hibernian | 9 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kieran Tierney Celtic | 7,77 |
| 2 | Maksymilian Stryjek Kilmarnock | 7,70 |
| 3 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 7,66 |
| 4 | Benjamin Nygren Celtic | 7,60 |
| 5 | Cameron Carter-Vickers Celtic | 7,56 |
| 6 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 7,53 |
| 7 | Emmanuel Fernandez Rangers | 7,47 |
| 8 | Scott Bain Falkirk | 7,46 |
| 9 | Ivor Pandur Rangers | 7,44 |
| 10 | Dujon Sterling Rangers | 7,44 |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Nieuws Premiership
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Premiership. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 6 |
Rangers
|
| 2 |
Dundee Utd
|
| 2 |
Dundee
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Premiership. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
ST Mirren
|
| 3 |
Motherwell
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Premiership. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 6 |
Rangers
|
| 3 |
Dundee Utd
|
| 3 |
Aberdeen
|
| 2 |
Heart OF Midlothian
|
| 2 |
Dundee
|











