Premiership
Klassement 2026 / 2027
Premier League
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Celtic
|
28 | 11 | 9 | 1 | 1 | 27 | 8 | +19 | 3.2 | Camilo Andres Durán Marquez 7 | Viljami Kari Veikko Sinisalo 4 | 2,33 | 50% | 58% |
| 2 |
Rangers
|
24 | 11 | 7 | 1 | 3 | 19 | 9 | +10 | 2.5 | Ryan Don Naderi 5 | Ivor Pandur 7 | 2,18 | 55% | 55% |
| 3 |
Heart OF Midlothian
|
20 | 11 | 6 | 3 | 2 | 24 | 17 | +7 | 3.7 | Calvin Miller 5 | Beau Reus 5 | 1,82 | 73% | 82% |
| 4 |
Dundee
|
17 | 11 | 5 | 4 | 2 | 17 | 13 | +4 | 2.7 | Bradley Fink 4 | Owen Goodman 5 | 1,55 | 73% | 64% |
| 5 |
Dundee Utd
|
16 | 11 | 4 | 3 | 4 | 16 | 16 | 0 | 2.9 | Zachary Albert Sapsford 3 | Jack Walton 6 | 1,45 | 45% | 55% |
| 6 |
Falkirk
|
15 | 11 | 4 | 4 | 3 | 13 | 12 | +1 | 2.3 | Jacob Murrell 5 | Scott Bain 4 | 1,50 | 58% | 50% |
| 7 |
ST Johnstone
|
14 | 12 | 3 | 4 | 5 | 15 | 19 | -4 | 2.8 | Josh Campbell 1 | Toby Steward 5 | 1,17 | 67% | 50% |
| 8 |
ST Mirren
|
14 | 12 | 4 | 6 | 2 | 12 | 20 | -8 | 2.7 | Killian Phillips 3 | Jacob Chapman 6 | 1,17 | 42% | 50% |
| 9 |
Motherwell
|
12 | 12 | 3 | 6 | 3 | 14 | 20 | -6 | 2.8 | Alexander lowry 3 | Alexander Noah Paulsen 5 | 1,00 | 42% | 58% |
| 10 |
Aberdeen
|
11 | 11 | 3 | 6 | 2 | 12 | 14 | -2 | 2.4 | Kevin Nisbet 4 | Marius Müller 4 | 1,00 | 36% | 45% |
| 11 |
Kilmarnock
|
9 | 12 | 2 | 7 | 3 | 13 | 28 | -15 | 3.4 | Greg Kiltie 3 | Maksymilian Stryjek 2 | 0,75 | 58% | 67% |
| 12 |
Hibernian
|
8 | 11 | 2 | 7 | 2 | 11 | 17 | -6 | 2.5 | Martin Boyle 3 | Raphael Sallinger 1 | 0,73 | 82% | 64% |
Premiership Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Celtic aan de top en Hibernian aan de onderkant is 20 punten.
- • Verschil tussen Celtic op de 1e en Rangers op de 2e plaats is 4 punten.
Premiership Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Rangers (4/5 overwinningen, 80%)
- • Beste uitrecord: Celtic (5/5 overwinningen, 100%)
- • Grootste thuisvoordeel: Heart OF Midlothian (+1.4 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Kilmarnock (0.2 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 53% gescoord thuis, 47% uit (103 thuis, 90 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Premiership op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Premiership 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 69 gespeelde wedstrijden in Premiership 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,83
195 doelpunten
Beide ploegen scoren
57%
39 van de 69
Over 2.5 doelpunten
58%
40 van de 69
Wedstrijden met een clean sheet
43%
30 van de 69
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 29 (42%) |
| Gelijkspel | 16 (23%) |
| Uitploeg wint | 24 (35%) |
| Doelpunten thuisploegen | 105 (1,52 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 90 (1,30 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 67 | 97% | 3% |
| Over 1.5 | 54 | 78% | 22% |
| Over 2.5 | 40 | 58% | 42% |
| Over 3.5 | 20 | 29% | 71% |
| Over 4.5 | 7 | 10% | 90% |
| Over 5.5 | 4 | 6% | 94% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 104 (53%) |
| Doelpunten tweede helft | 91 (47%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 16 (23%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 16 (23%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 5 (7%) |
| Minuten per doelpunt | 31,8 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 8 | 11.6% |
| 1 - 1 | 8 | 11.6% |
| 1 - 2 | 8 | 11.6% |
| 0 - 1 | 7 | 10.1% |
| 1 - 0 | 6 | 8.7% |
| 2 - 2 | 5 | 7.2% |
| 0 - 2 | 4 | 5.8% |
| 3 - 0 | 3 | 4.3% |
| 3 - 1 | 3 | 4.3% |
| 4 - 0 | 2 | 2.9% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (69 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 20 | 29% |
| 2 | 14 | 20.3% |
| 1 | 13 | 18.8% |
| 4 | 13 | 18.8% |
| 5 | 3 | 4.3% |
| 0 | 2 | 2.9% |
| 6 | 2 | 2.9% |
| 8 | 1 | 1.4% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 11,38 |
| Thuisploeg | 6,13 |
| Uitploeg | 5,25 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 99% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 91% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 78% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 63% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 59% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 43% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 29% |
Gebaseerd op 68 van de 69 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,99 |
| Gele kaarten | 265 |
| Rode kaarten | 10 |
| Over 2.5 kaarten | 74% |
| Over 3.5 kaarten | 62% |
| Over 4.5 kaarten | 33% |
| Over 5.5 kaarten | 25% |
| Over 6.5 kaarten | 12% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 28,87 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,56 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 24,47 |
| Buitenspel per wedstrijd | 2,68 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,71 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,38 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
10%
13%
8%
14%
13%
12%
9%
8%
14%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Celtic
|
27 |
Heart OF Midlothian
|
24 |
Rangers
|
19 |
Dundee
|
17 |
Dundee Utd
|
16 |
ST Johnstone
|
15 |
Falkirk
|
15 |
Motherwell
|
14 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Kilmarnock
|
28 |
Motherwell
|
20 |
ST Mirren
|
20 |
ST Johnstone
|
19 |
Hibernian
|
17 |
Heart OF Midlothian
|
17 |
Dundee Utd
|
16 |
Aberdeen
|
14 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Rangers
|
5 |
Celtic
|
4 |
Falkirk
|
4 |
Heart OF Midlothian
|
3 |
Dundee Utd
|
3 |
Motherwell
|
3 |
ST Mirren
|
3 |
Aberdeen
|
2 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Celtic
|
2,33 |
Rangers
|
2,18 |
Heart OF Midlothian
|
1,82 |
Dundee
|
1,55 |
Falkirk
|
1,50 |
Dundee Utd
|
1,45 |
ST Johnstone
|
1,17 |
ST Mirren
|
1,17 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Hibernian
|
82% |
Heart OF Midlothian
|
73% |
Dundee
|
73% |
ST Johnstone
|
67% |
Kilmarnock
|
58% |
Falkirk
|
58% |
Rangers
|
55% |
Celtic
|
50% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Heart OF Midlothian
|
82% |
Kilmarnock
|
67% |
Hibernian
|
64% |
Dundee
|
64% |
Celtic
|
58% |
Motherwell
|
58% |
Rangers
|
55% |
Dundee Utd
|
55% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
ST Mirren
|
2,83 |
Aberdeen
|
2,55 |
Dundee Utd
|
2,36 |
Kilmarnock
|
2,33 |
Heart OF Midlothian
|
2,00 |
Rangers
|
1,91 |
Falkirk
|
1,83 |
Celtic
|
1,75 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Celtic
|
9,50 |
Rangers
|
7,55 |
Heart OF Midlothian
|
6,45 |
Hibernian
|
6,27 |
Dundee Utd
|
5,91 |
Aberdeen
|
5,82 |
Kilmarnock
|
5,36 |
Motherwell
|
5,33 |
Spelers in cijfers Premiership 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 7 |
| 2 | Benjamin Nygren Celtic | 6 |
| 3 | Calvin Miller Heart OF Midlothian | 5 |
| 3 | Cláudio Rafael Soares Braga Heart OF Midlothian | 5 |
| 3 | Jacob Murrell Falkirk | 5 |
| 3 | Ryan Don Naderi Rangers | 5 |
| 7 | Bradley Fink Dundee | 4 |
| 7 | Kevin Jesús Kelsy Genez Rangers | 4 |
| 7 | Kevin Nisbet Aberdeen | 4 |
| 10 | Alexander lowry Motherwell | 3 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 5 |
| 1 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 5 |
| 1 | Ryan Strain Falkirk | 5 |
| 4 | Benjamin Nygren Celtic | 4 |
| 5 | Djeidi Gassama Rangers | 3 |
| 5 | Jesse Randall Dundee Utd | 3 |
| 5 | Kasper Waarst Høgh Celtic | 3 |
| 5 | Kevin Nisbet Aberdeen | 3 |
| 5 | Kieran Tierney Celtic | 3 |
| 5 | Ryan Don Naderi Rangers | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 12 |
| 2 | Benjamin Nygren Celtic | 10 |
| 3 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 8 |
| 3 | Ryan Don Naderi Rangers | 8 |
| 5 | Cláudio Rafael Soares Braga Heart OF Midlothian | 7 |
| 5 | Kevin Nisbet Aberdeen | 7 |
| 7 | Calvin Miller Heart OF Midlothian | 6 |
| 7 | Kasper Waarst Høgh Celtic | 6 |
| 9 | Jacob Murrell Falkirk | 5 |
| 9 | Jesse Randall Dundee Utd | 5 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 7 |
| 2 | Benjamin Nygren Celtic | 6 |
| 3 | Ryan Don Naderi Rangers | 5 |
| 4 | Bradley Fink Dundee | 4 |
| 4 | Cláudio Rafael Soares Braga Heart OF Midlothian | 4 |
| 4 | Jacob Murrell Falkirk | 4 |
| 4 | Kevin Jesús Kelsy Genez Rangers | 4 |
| 8 | Alexander lowry Motherwell | 3 |
| 8 | Ashley Hay Dundee | 3 |
| 8 | Greg Kiltie Kilmarnock | 3 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Calvin Miller Heart OF Midlothian | 3 |
| 2 | Lukas Fadinger Motherwell | 2 |
| 2 | Martin Boyle Hibernian | 2 |
| 4 | Cláudio Rafael Soares Braga Heart OF Midlothian | 1 |
| 4 | Jacob Murrell Falkirk | 1 |
| 4 | Joe Hugill Kilmarnock | 1 |
| 4 | Joe Westley Dundee | 1 |
| 4 | Josh Campbell ST Johnstone | 1 |
| 4 | Kevin Nisbet Aberdeen | 1 |
| 4 | Killian Phillips ST Mirren | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Djeidi Gassama Rangers | 2 |
| 1 | Jason Kerr Hibernian | 2 |
| 3 | Enes Alić ST Johnstone | 1 |
| 3 | Finley Frank Barbrook Falkirk | 1 |
| 3 | James Wilson Heart OF Midlothian | 1 |
| 3 | Jamie Mccart Heart OF Midlothian | 1 |
| 3 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 1 |
| 3 | Martin Boyle Hibernian | 1 |
| 3 | Michael Forbes Dundee Utd | 1 |
| 3 | Oscar James Moncrieff Priestman Motherwell | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 34 |
| 2 | Cláudio Rafael Soares Braga Heart OF Midlothian | 31 |
| 3 | Jacob Murrell Falkirk | 28 |
| 4 | Benjamin Nygren Celtic | 25 |
| 4 | Kevin Nisbet Aberdeen | 25 |
| 4 | Min-Su Kim Rangers | 25 |
| 7 | Tawanda Jethro Maswanhise Motherwell | 24 |
| 8 | Joe Hugill Kilmarnock | 21 |
| 8 | Ryan Don Naderi Rangers | 21 |
| 10 | Djeidi Gassama Rangers | 20 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 20 |
| 2 | Jacob Murrell Falkirk | 14 |
| 3 | Benjamin Nygren Celtic | 13 |
| 3 | Cláudio Rafael Soares Braga Heart OF Midlothian | 13 |
| 3 | Joe Hugill Kilmarnock | 13 |
| 6 | Kevin Nisbet Aberdeen | 12 |
| 6 | Ryan Don Naderi Rangers | 12 |
| 8 | Alexander lowry Motherwell | 11 |
| 9 | Ashley Hay Dundee | 10 |
| 9 | Calvin Miller Heart OF Midlothian | 10 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Calvin Miller Heart OF Midlothian | 76,9% |
| 1 | Mika Baur Celtic | 76,9% |
| 3 | Alexander lowry Motherwell | 64,7% |
| 4 | Jesse Randall Dundee Utd | 64,3% |
| 5 | Joe Hugill Kilmarnock | 61,9% |
| 6 | Aaron Tshibola Kilmarnock | 60,0% |
| 6 | Lyall Cameron Dundee Utd | 60,0% |
| 8 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 58,8% |
| 9 | Ruari Paton ST Johnstone | 58,3% |
| 10 | Eseosa Sule ST Mirren | 57,1% |
Vanaf 432 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Calvin Miller Heart OF Midlothian | 38,5% |
| 2 | James Wilson Heart OF Midlothian | 30,0% |
| 3 | Killian Phillips ST Mirren | 27,3% |
| 3 | Martin Boyle Hibernian | 27,3% |
| 5 | Bradley Fink Dundee | 25,0% |
| 6 | Benjamin Nygren Celtic | 24,0% |
| 7 | Ryan Don Naderi Rangers | 23,8% |
| 8 | Joe Westley Dundee | 23,1% |
| 8 | Zachary Albert Sapsford Dundee Utd | 23,1% |
| 10 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 20,6% |
Vanaf 432 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Benjamin Nygren Celtic | 33 |
| 2 | Greg Kiltie Kilmarnock | 26 |
| 3 | Mbule Longelo Emmanuel Motherwell | 24 |
| 3 | Ryan Strain Falkirk | 24 |
| 3 | Stuart Armstrong Aberdeen | 24 |
| 6 | Jesse Randall Dundee Utd | 23 |
| 7 | Djeidi Gassama Rangers | 21 |
| 7 | Kieran Tierney Celtic | 21 |
| 9 | Felix Passlack Hibernian | 19 |
| 9 | Mika Baur Celtic | 19 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Liam Scales Celtic | 826 |
| 2 | Martin Moormann Motherwell | 715 |
| 3 | Callum McGregor Celtic | 707 |
| 4 | Cheick Diabate ST Johnstone | 661 |
| 5 | Lukas Fadinger Motherwell | 631 |
| 6 | Jason Kerr Hibernian | 630 |
| 7 | Alexandros Gogić ST Mirren | 594 |
| 8 | Jake Max Girdwood-Reich Motherwell | 561 |
| 9 | Tom Lowery Kilmarnock | 556 |
| 10 | Joseph Hodge Motherwell | 555 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dane Murray Celtic | 93,2% |
| 2 | Callum McGregor Celtic | 92,7% |
| 3 | Auston Trusty Celtic | 92,5% |
| 4 | Lukas Fadinger Motherwell | 92,0% |
| 5 | Jason Holt ST Johnstone | 91,4% |
| 6 | Martin Moormann Motherwell | 90,6% |
| 7 | Liam Scales Celtic | 90,1% |
| 8 | Mika Baur Celtic | 89,7% |
| 9 | Joseph Hodge Motherwell | 89,5% |
| 10 | Alexandros Gogić ST Mirren | 89,1% |
Vanaf 432 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ryan Carr ST Mirren | 36 |
| 2 | Mika Baur Celtic | 31 |
| 3 | Afeez Aremu Aberdeen | 30 |
| 4 | Colby Donovan Celtic | 28 |
| 4 | Tom Sparrow Motherwell | 28 |
| 6 | Reece McAlear ST Johnstone | 27 |
| 7 | Joseph Hodge Motherwell | 26 |
| 8 | Dylan Tait Dundee Utd | 25 |
| 8 | George Stanger Kilmarnock | 25 |
| 8 | Luke Thomas ST Mirren | 25 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ryan Astley Dundee | 22 |
| 2 | Cathal McCarthy Kilmarnock | 21 |
| 3 | Alexandros Gogić ST Mirren | 20 |
| 4 | Nesta Guinness-Walker Aberdeen | 18 |
| 5 | Bert Esselink Dundee Utd | 17 |
| 5 | Ryan Carr ST Mirren | 17 |
| 7 | Colby Donovan Celtic | 16 |
| 7 | Jamie Mccart Heart OF Midlothian | 16 |
| 7 | Jason Kerr Hibernian | 16 |
| 7 | Liam Henderson Falkirk | 16 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ryan Astley Dundee | 16 |
| 2 | Bert Esselink Dundee Utd | 15 |
| 3 | Owen Bevan Dundee | 14 |
| 4 | Jason Kerr Hibernian | 12 |
| 4 | Martin Moormann Motherwell | 12 |
| 4 | Michael Forbes Dundee Utd | 12 |
| 7 | George Stanger Kilmarnock | 10 |
| 7 | Henry Fieldson ST Mirren | 10 |
| 9 | Jamie Mccart Heart OF Midlothian | 9 |
| 9 | Lewis Neilson Falkirk | 9 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emmanuel Fernandez Rangers | 86 |
| 2 | Ryan Carr ST Mirren | 83 |
| 3 | Michael Forbes Dundee Utd | 79 |
| 4 | Ryan Astley Dundee | 75 |
| 4 | Ryan Don Naderi Rangers | 75 |
| 6 | Jason Kerr Hibernian | 68 |
| 6 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 68 |
| 8 | Owen Bevan Dundee | 67 |
| 9 | George Stanger Kilmarnock | 66 |
| 10 | Tyreece John-Jules Kilmarnock | 65 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cameron Carter-Vickers Celtic | 76,2% |
| 2 | Michael Forbes Dundee Utd | 70,5% |
| 3 | Emmanuel Fernandez Rangers | 70,5% |
| 4 | Ryan Astley Dundee | 68,8% |
| 5 | Cheick Diabate ST Johnstone | 68,8% |
| 5 | Martin Moormann Motherwell | 68,8% |
| 7 | Jason Kerr Hibernian | 67,3% |
| 8 | Liam Henderson Falkirk | 65,9% |
| 9 | Deniss Meļņiks Falkirk | 65,6% |
| 10 | Jason Holt ST Johnstone | 65,3% |
Vanaf 432 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dylan Tait Dundee Utd | 14 |
| 2 | Afeez Aremu Aberdeen | 13 |
| 2 | Ryan Carr ST Mirren | 13 |
| 4 | Reece McAlear ST Johnstone | 12 |
| 5 | Lukas Fadinger Motherwell | 11 |
| 6 | Colby Donovan Celtic | 9 |
| 6 | Ethan Hamilton Dundee | 9 |
| 6 | Sabah Kerjota Heart OF Midlothian | 9 |
| 9 | Adam Major Hibernian | 8 |
| 9 | Christopher Cadden Aberdeen | 8 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ibrahim Sa’id Motherwell | 28 |
| 2 | Haissem Hassan Celtic | 23 |
| 3 | Djeidi Gassama Rangers | 21 |
| 4 | Joseph Bevan Dundee | 17 |
| 4 | Min-Su Kim Rangers | 17 |
| 6 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 15 |
| 7 | Erik Ring Kilmarnock | 13 |
| 7 | Ismeal Kabia ST Mirren | 13 |
| 7 | Mbule Longelo Emmanuel Motherwell | 13 |
| 7 | Paul Nsio ST Mirren | 13 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Djeidi Gassama Rangers | 67,7% |
| 2 | Haissem Hassan Celtic | 60,5% |
| 3 | Ibrahim Sa’id Motherwell | 58,3% |
| 4 | Mbule Longelo Emmanuel Motherwell | 56,5% |
| 5 | Paul Nsio ST Mirren | 52,0% |
| 6 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 51,7% |
| 7 | Min-Su Kim Rangers | 48,6% |
| 8 | Josh Mulligan Hibernian | 47,6% |
| 8 | Sabah Kerjota Heart OF Midlothian | 47,6% |
| 10 | Erik Ring Kilmarnock | 46,4% |
Vanaf 432 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ivor Pandur Rangers | 7 |
| 2 | Jack Walton Dundee Utd | 6 |
| 2 | Jacob Chapman ST Mirren | 6 |
| 4 | Alexander Noah Paulsen Motherwell | 5 |
| 4 | Beau Reus Heart OF Midlothian | 5 |
| 4 | Owen Goodman Dundee | 5 |
| 4 | Toby Steward ST Johnstone | 5 |
| 8 | Marius Müller Aberdeen | 4 |
| 8 | Scott Bain Falkirk | 4 |
| 8 | Viljami Kari Veikko Sinisalo Celtic | 4 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Scott Bain Falkirk | 54 |
| 2 | Toby Steward ST Johnstone | 51 |
| 3 | Marius Müller Aberdeen | 42 |
| 3 | Owen Goodman Dundee | 42 |
| 5 | Alexander Noah Paulsen Motherwell | 40 |
| 5 | Raphael Sallinger Hibernian | 40 |
| 7 | Jack Walton Dundee Utd | 36 |
| 8 | Jacob Chapman ST Mirren | 35 |
| 9 | Ivor Pandur Rangers | 29 |
| 10 | Maksymilian Stryjek Kilmarnock | 26 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Viljami Kari Veikko Sinisalo Celtic | 86,7% |
| 2 | Ivor Pandur Rangers | 85,3% |
| 3 | Owen Goodman Dundee | 84,0% |
| 4 | Toby Steward ST Johnstone | 83,6% |
| 5 | Scott Bain Falkirk | 81,8% |
| 6 | Marius Müller Aberdeen | 80,8% |
| 7 | Jack Walton Dundee Utd | 76,6% |
| 8 | Beau Reus Heart OF Midlothian | 73,3% |
| 9 | Alexander Noah Paulsen Motherwell | 71,4% |
| 9 | Raphael Sallinger Hibernian | 71,4% |
Vanaf 432 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jacob Chapman ST Mirren | 3 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ryan Carr ST Mirren | 6 |
| 2 | Lewis Mayo Aberdeen | 5 |
| 3 | Alexandros Gogić ST Mirren | 4 |
| 3 | Colby Donovan Celtic | 4 |
| 3 | Dujon Sterling Rangers | 4 |
| 3 | Dylan Tait Dundee Utd | 4 |
| 3 | Killian Phillips ST Mirren | 4 |
| 3 | Tom Sparrow Motherwell | 4 |
| 9 | Aaron Tshibola Kilmarnock | 3 |
| 9 | Afeez Aremu Aberdeen | 3 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aaron Tshibola Kilmarnock | 1 |
| 1 | Cheick Diabate ST Johnstone | 1 |
| 1 | Djenairo Gillian Noell Daniels Kilmarnock | 1 |
| 1 | Emmanuel Agyei Dundee Utd | 1 |
| 1 | Jack Iredale Hibernian | 1 |
| 1 | Jacob Patrick John Devaney Hibernian | 1 |
| 1 | Kai Fotheringham ST Johnstone | 1 |
| 1 | Stuart Findlay Heart OF Midlothian | 1 |
| 1 | Toby Steward ST Johnstone | 1 |
| 1 | Žan Bešir Dundee | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ryan Carr ST Mirren | 6 |
| 2 | Lewis Mayo Aberdeen | 5 |
| 3 | Aaron Tshibola Kilmarnock | 4 |
| 3 | Alexandros Gogić ST Mirren | 4 |
| 3 | Cheick Diabate ST Johnstone | 4 |
| 3 | Colby Donovan Celtic | 4 |
| 3 | Dujon Sterling Rangers | 4 |
| 3 | Dylan Tait Dundee Utd | 4 |
| 3 | Killian Phillips ST Mirren | 4 |
| 3 | Tom Sparrow Motherwell | 4 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ryan Carr ST Mirren | 30 |
| 2 | Toyosi Olusanya Aberdeen | 26 |
| 3 | Dylan Tait Dundee Utd | 25 |
| 3 | Finley Frank Barbrook Falkirk | 25 |
| 3 | Josh Mulligan Hibernian | 25 |
| 6 | Aaron Tshibola Kilmarnock | 24 |
| 6 | Paul Nsio ST Mirren | 24 |
| 6 | Reece McAlear ST Johnstone | 24 |
| 9 | Ryan Don Naderi Rangers | 20 |
| 10 | Ibrahim Sa’id Motherwell | 19 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 33 |
| 2 | Ryan Carr ST Mirren | 30 |
| 3 | Djeidi Gassama Rangers | 27 |
| 3 | Ethan Ross Falkirk | 27 |
| 5 | Dylan Tait Dundee Utd | 25 |
| 5 | Greg Kiltie Kilmarnock | 25 |
| 5 | Jordi Altena Heart OF Midlothian | 25 |
| 8 | Jason Holt ST Johnstone | 24 |
| 9 | Ethan Hamilton Dundee | 21 |
| 9 | Taylor Steven ST Johnstone | 21 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eseosa Sule ST Mirren | 7 |
| 2 | Callum Wright Hibernian | 6 |
| 2 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 6 |
| 4 | Kevin Nisbet Aberdeen | 5 |
| 4 | Toyosi Olusanya Aberdeen | 5 |
| 6 | Ashley Hay Dundee | 4 |
| 6 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 4 |
| 6 | Tawanda Jethro Maswanhise Motherwell | 4 |
| 6 | Thibault Klidje Hibernian | 4 |
| 6 | Zachary Albert Sapsford Dundee Utd | 4 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexander Noah Paulsen Motherwell | 1.080 |
| 1 | Alexandros Gogić ST Mirren | 1.080 |
| 1 | Jacob Chapman ST Mirren | 1.080 |
| 1 | Scott Bain Falkirk | 1.080 |
| 5 | Joe Hugill Kilmarnock | 1.066 |
| 6 | George Stanger Kilmarnock | 1.061 |
| 7 | Tom Lowery Kilmarnock | 1.060 |
| 8 | Liam Henderson Falkirk | 1.047 |
| 9 | Reece McAlear ST Johnstone | 1.024 |
| 10 | Mbule Longelo Emmanuel Motherwell | 1.016 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexander Noah Paulsen Motherwell | 12 |
| 1 | Alexandros Gogić ST Mirren | 12 |
| 1 | Benjamin Nygren Celtic | 12 |
| 1 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 12 |
| 1 | Colby Donovan Celtic | 12 |
| 1 | Eseosa Sule ST Mirren | 12 |
| 1 | Ethan Ross Falkirk | 12 |
| 1 | George Stanger Kilmarnock | 12 |
| 1 | Greg Kiltie Kilmarnock | 12 |
| 1 | Jacob Chapman ST Mirren | 12 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexander Noah Paulsen Motherwell | 12 |
| 1 | Alexandros Gogić ST Mirren | 12 |
| 1 | Greg Kiltie Kilmarnock | 12 |
| 1 | Jacob Chapman ST Mirren | 12 |
| 1 | Jason Holt ST Johnstone | 12 |
| 1 | Joe Hugill Kilmarnock | 12 |
| 1 | Liam Henderson Falkirk | 12 |
| 1 | Martin Moormann Motherwell | 12 |
| 1 | Mbule Longelo Emmanuel Motherwell | 12 |
| 1 | Michael Schjonning-Larsen Kilmarnock | 12 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maksymilian Stryjek Kilmarnock | 7,70 |
| 2 | Camilo Andres Durán Marquez Celtic | 7,62 |
| 3 | Liam Scales Celtic | 7,56 |
| 4 | Scott Bain Falkirk | 7,55 |
| 5 | Lyall Cameron Dundee Utd | 7,55 |
| 6 | Cameron Carter-Vickers Celtic | 7,54 |
| 7 | Joshua McPake Heart OF Midlothian | 7,46 |
| 8 | Kieran Tierney Celtic | 7,43 |
| 9 | Benjamin Nygren Celtic | 7,41 |
| 10 | Emmanuel Fernandez Rangers | 7,35 |
Vanaf 432 gespeelde minuten
Nieuws Premiership
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Premiership. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Falkirk
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
ST Johnstone
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Premiership. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Aberdeen
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Premiership. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 9 |
Rangers
|
| 6 |
Dundee Utd
|
| 4 |
Celtic
|
| 3 |
Falkirk
|
| 2 |
ST Johnstone
|
| 2 |
Motherwell
|
| 2 |
Heart OF Midlothian
|











