Ekstraklasa
Klassement 2026 / 2027
Ekstraklasa
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Gornik Zabrze
|
25 | 10 | 8 | 1 | 1 | 19 | 9 | +10 | 2.8 | Peter Federico González Carmona 4 | Philipp Schulze 4 | 2,50 | 70% | 70% |
| 2 |
Lech Poznan
|
22 | 9 | 7 | 1 | 1 | 21 | 8 | +13 | 3.2 | Allahyar Sayyadmanesh 5 | Mateusz Lis 4 | 2,44 | 67% | 78% |
| 3 |
Legia Warszawa
|
22 | 10 | 6 | 0 | 4 | 21 | 8 | +13 | 2.9 | Rafal Adamski 4 | Otto Hindrich 4 | 2,20 | 70% | 40% |
| 4 |
Pogon Szczecin
|
18 | 9 | 5 | 1 | 3 | 14 | 6 | +8 | 2.2 | Darko Churlinov 3 | Valentin Alexandru Cojocaru 4 | 2,00 | 44% | 33% |
| 5 |
Wisla Krakow
|
17 | 10 | 5 | 3 | 2 | 17 | 14 | +3 | 3.1 | Jordi Sánchez Ribas 6 | Marcel Łubik 3 | 1,70 | 70% | 60% |
| 6 |
Piast Gliwice
|
16 | 10 | 5 | 4 | 1 | 18 | 16 | +2 | 3.4 | Leandro Mário Baldé Sanca 4 | Domen Gril 4 | 1,60 | 50% | 60% |
| 7 |
GKS Katowice
|
15 | 9 | 5 | 4 | 0 | 20 | 14 | +6 | 3.8 | Ilya Shkurin 8 | Gabriel Kobylak 4 | 1,80 | 70% | 90% |
| 8 |
Korona Kielce
|
15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 12 | 12 | 0 | 2.4 | Mariusz Stępiński 6 | Xavier Dziekonski 2 | 1,50 | 60% | 30% |
| 9 |
Zaglebie Lubin
|
15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 12 | 13 | -1 | 2.5 | Aleks Ławniczak 2 | Zlatan Alomerovic 5 | 1,50 | 60% | 50% |
| 10 |
Jagiellonia
|
12 | 9 | 4 | 5 | 0 | 13 | 16 | -3 | 3.2 | Jesús Imaz Ballesté 3 | Slawomir Abramowicz 5 | 1,33 | 67% | 67% |
| 11 |
Cracovia Krakow
|
11 | 10 | 3 | 5 | 2 | 12 | 15 | -3 | 2.7 | Ajdin Hasić 5 | Sebastian Madejski 3 | 1,10 | 60% | 60% |
| 12 |
Wisla Plock
|
11 | 9 | 3 | 4 | 2 | 9 | 15 | -6 | 2.7 | Saïd Hamulic 2 | Rafał Leszczyński 3 | 1,22 | 44% | 56% |
| 13 |
Widzew Łódź
|
9 | 10 | 1 | 3 | 6 | 14 | 15 | -1 | 2.9 | Mario García Alvear 2 | Bartłomiej Drągowski 4 | 0,90 | 70% | 60% |
| 14 |
Motor Lublin
|
9 | 10 | 2 | 5 | 3 | 12 | 17 | -5 | 2.9 | Karol Czubak 6 | Gašper Tratnik 2 | 0,90 | 70% | 60% |
| 15 |
Wieczysta Kraków
|
8 | 9 | 2 | 5 | 2 | 14 | 17 | -3 | 3.4 | Gustavo Lucas Domingues Piazon 3 | Mateusz Kochalski 2 | 0,80 | 70% | 70% |
| 16 |
Radomiak Radom
|
8 | 10 | 2 | 6 | 2 | 9 | 23 | -14 | 3.2 | Rafał Wolski 3 | Filip Majchrowicz 3 | 0,80 | 60% | 70% |
| 17 |
Slask Wroclaw
|
6 | 10 | 1 | 6 | 3 | 12 | 19 | -7 | 3.1 | Piotr Samiec-Talar 4 | Karol Niemczycki 3 | 0,60 | 90% | 80% |
| 18 |
Raków Częstochowa
|
3 | 10 | 1 | 9 | 0 | 13 | 25 | -12 | 3.8 | Patryk Makuch 6 | Kacper Trelowski 1 | 0,30 | 90% | 90% |
Ekstraklasa Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Gornik Zabrze aan de top en Raków Częstochowa aan de onderkant is 22 punten.
- • Het onderste team (Raków Częstochowa) heeft 6 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Gornik Zabrze op de 1e en Lech Poznan op de 2e plaats is 3 punten.
Ekstraklasa Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Wisla Krakow (5/5 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Gornik Zabrze (5/6 overwinningen, 83%)
- • Grootste thuisvoordeel: Wisla Krakow (+2.6 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Legia Warszawa (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 55% gescoord thuis, 45% uit (143 thuis, 119 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Ekstraklasa op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Ekstraklasa 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 88 gespeelde wedstrijden in Ekstraklasa 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
3,01
265 doelpunten
Beide ploegen scoren
66%
58 van de 88
Over 2.5 doelpunten
63%
55 van de 88
Wedstrijden met een clean sheet
34%
30 van de 88
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 41 (47%) |
| Gelijkspel | 19 (22%) |
| Uitploeg wint | 28 (32%) |
| Doelpunten thuisploegen | 145 (1,65 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 120 (1,36 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 81 | 92% | 8% |
| Over 1.5 | 76 | 86% | 14% |
| Over 2.5 | 55 | 63% | 37% |
| Over 3.5 | 28 | 32% | 68% |
| Over 4.5 | 17 | 19% | 81% |
| Over 5.5 | 5 | 6% | 94% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 102 (38%) |
| Doelpunten tweede helft | 163 (62%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 18 (20%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 32 (36%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 5 (6%) |
| Minuten per doelpunt | 29,9 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 17 | 19.3% |
| 1 - 1 | 8 | 9.1% |
| 1 - 2 | 7 | 8% |
| 0 - 0 | 7 | 8% |
| 0 - 2 | 7 | 8% |
| 2 - 0 | 6 | 6.8% |
| 3 - 1 | 5 | 5.7% |
| 2 - 3 | 5 | 5.7% |
| 3 - 0 | 3 | 3.4% |
| 3 - 2 | 3 | 3.4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (88 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 27 | 30.7% |
| 2 | 21 | 23.9% |
| 5 | 12 | 13.6% |
| 4 | 11 | 12.5% |
| 0 | 7 | 8% |
| 1 | 5 | 5.7% |
| 7 | 3 | 3.4% |
| 6 | 2 | 2.3% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 10,02 |
| Thuisploeg | 5,66 |
| Uitploeg | 4,36 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 85% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 76% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 63% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 48% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 41% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 28% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 20% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,89 |
| Gele kaarten | 334 |
| Rode kaarten | 8 |
| Over 2.5 kaarten | 75% |
| Over 3.5 kaarten | 47% |
| Over 4.5 kaarten | 33% |
| Over 5.5 kaarten | 22% |
| Over 6.5 kaarten | 14% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 29,56 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,23 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 25,80 |
| Buitenspel per wedstrijd | 2,76 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,60 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,50 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
6%
8%
8%
11%
11%
11%
12%
12%
23%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
GKS Katowice
|
22 |
Legia Warszawa
|
21 |
Lech Poznan
|
21 |
Gornik Zabrze
|
19 |
Piast Gliwice
|
18 |
Wisla Krakow
|
17 |
Wieczysta Kraków
|
15 |
Pogon Szczecin
|
14 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Raków Częstochowa
|
25 |
Radomiak Radom
|
23 |
Slask Wroclaw
|
19 |
Wieczysta Kraków
|
19 |
Motor Lublin
|
17 |
Piast Gliwice
|
16 |
Jagiellonia
|
16 |
Cracovia Krakow
|
15 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Pogon Szczecin
|
4 |
Piast Gliwice
|
3 |
Legia Warszawa
|
3 |
Zaglebie Lubin
|
3 |
Gornik Zabrze
|
3 |
Lech Poznan
|
3 |
Widzew Łódź
|
3 |
Cracovia Krakow
|
2 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Gornik Zabrze
|
2,50 |
Lech Poznan
|
2,44 |
Legia Warszawa
|
2,20 |
Pogon Szczecin
|
2,00 |
GKS Katowice
|
1,80 |
Wisla Krakow
|
1,70 |
Piast Gliwice
|
1,60 |
Zaglebie Lubin
|
1,50 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Slask Wroclaw
|
90% |
Raków Częstochowa
|
90% |
Legia Warszawa
|
70% |
Wisla Krakow
|
70% |
GKS Katowice
|
70% |
Gornik Zabrze
|
70% |
Widzew Łódź
|
70% |
Motor Lublin
|
70% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Raków Częstochowa
|
90% |
GKS Katowice
|
90% |
Slask Wroclaw
|
80% |
Lech Poznan
|
78% |
Gornik Zabrze
|
70% |
Radomiak Radom
|
70% |
Wieczysta Kraków
|
70% |
Jagiellonia
|
67% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Gornik Zabrze
|
2,70 |
Widzew Łódź
|
2,70 |
Zaglebie Lubin
|
2,60 |
Raków Częstochowa
|
2,20 |
Cracovia Krakow
|
2,10 |
GKS Katowice
|
2,10 |
Radomiak Radom
|
2,10 |
Wisla Krakow
|
2,00 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Lech Poznan
|
6,89 |
Widzew Łódź
|
6,50 |
Wisla Plock
|
6,33 |
Radomiak Radom
|
5,90 |
Cracovia Krakow
|
5,80 |
Wisla Krakow
|
5,70 |
Gornik Zabrze
|
5,30 |
Wieczysta Kraków
|
5,20 |
Spelers in cijfers Ekstraklasa 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ilya Shkurin GKS Katowice | 8 |
| 1 | Jordi Sánchez Ribas Pogon Szczecin | 8 |
| 3 | Karol Czubak Motor Lublin | 6 |
| 3 | Mariusz Stępiński Korona Kielce | 6 |
| 3 | Patryk Makuch Raków Częstochowa | 6 |
| 6 | Ajdin Hasić Cracovia Krakow | 5 |
| 6 | Allahyar Sayyadmanesh Lech Poznan | 5 |
| 8 | Bartosz Nowak GKS Katowice | 4 |
| 8 | Kacper Urbanski Gornik Zabrze | 4 |
| 8 | Leandro Mário Baldé Sanca Piast Gliwice | 4 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bartosz Nowak GKS Katowice | 8 |
| 2 | Paweł Wszołek Legia Warszawa | 5 |
| 2 | Wiktor Długosz Korona Kielce | 5 |
| 4 | Borja Galán González GKS Katowice | 3 |
| 4 | Ivo Tiago dos Santos Rodrigues Motor Lublin | 3 |
| 4 | Jakub Lewicki Piast Gliwice | 3 |
| 4 | Joel Vieira Pereira Lech Poznan | 3 |
| 4 | Mbaye Jacques Ndiaye Motor Lublin | 3 |
| 4 | Pablo Rodríguez Delgado Lech Poznan | 3 |
| 4 | Patrik Wålemark Lech Poznan | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bartosz Nowak GKS Katowice | 12 |
| 2 | Ilya Shkurin GKS Katowice | 9 |
| 2 | Jordi Sánchez Ribas Pogon Szczecin | 9 |
| 4 | Ajdin Hasić Cracovia Krakow | 7 |
| 4 | Pablo Rodríguez Delgado Lech Poznan | 7 |
| 4 | Patrik Wålemark Lech Poznan | 7 |
| 4 | Piotr Samiec-Talar Slask Wroclaw | 7 |
| 8 | Karol Czubak Motor Lublin | 6 |
| 8 | Mariusz Stępiński Korona Kielce | 6 |
| 8 | Patryk Makuch Raków Częstochowa | 6 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ilya Shkurin GKS Katowice | 8 |
| 1 | Jordi Sánchez Ribas Pogon Szczecin | 8 |
| 3 | Allahyar Sayyadmanesh Lech Poznan | 5 |
| 3 | Karol Czubak Motor Lublin | 5 |
| 5 | Leandro Mário Baldé Sanca Piast Gliwice | 4 |
| 5 | Mariusz Stępiński Korona Kielce | 4 |
| 5 | Pablo Rodríguez Delgado Lech Poznan | 4 |
| 5 | Patrik Wålemark Lech Poznan | 4 |
| 5 | Patryk Makuch Raków Częstochowa | 4 |
| 5 | Peter Federico González Carmona Gornik Zabrze | 4 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kacper Urbanski Gornik Zabrze | 3 |
| 2 | Ajdin Hasić Cracovia Krakow | 2 |
| 2 | Arkadiusz Jędrych GKS Katowice | 2 |
| 2 | Bartosz Nowak GKS Katowice | 2 |
| 2 | Jakub Łabojko Piast Gliwice | 2 |
| 2 | Jesús Imaz Ballesté Jagiellonia | 2 |
| 2 | Mariusz Stępiński Korona Kielce | 2 |
| 2 | Patryk Makuch Raków Częstochowa | 2 |
| 2 | Piotr Samiec-Talar Slask Wroclaw | 2 |
| 2 | Rafał Augustyniak Legia Warszawa | 2 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdoul Fessal Tapsoba Radomiak Radom | 1 |
| 1 | Alan Uryga Wisla Krakow | 1 |
| 1 | Camilo Andrés Mena Márquez Korona Kielce | 1 |
| 1 | Eniss Shabani Slask Wroclaw | 1 |
| 1 | Erik Prekop Gornik Zabrze | 1 |
| 1 | Ilya Shkurin GKS Katowice | 1 |
| 1 | Jakub Łabojko Piast Gliwice | 1 |
| 1 | Jan Kuchta Legia Warszawa | 1 |
| 1 | Jean Carlos Silva Rocha Raków Częstochowa | 1 |
| 1 | Kamil Dankowski Wieczysta Kraków | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Karol Czubak Motor Lublin | 31 |
| 2 | Maksym Khlan Gornik Zabrze | 28 |
| 2 | Patryk Makuch Raków Częstochowa | 28 |
| 4 | Mahir Emreli Raków Częstochowa | 25 |
| 4 | Marcel Wojciech Reguła Zaglebie Lubin | 25 |
| 6 | Marko Bozic Wisla Krakow | 24 |
| 7 | Ajdin Hasić Cracovia Krakow | 22 |
| 7 | Ilya Shkurin GKS Katowice | 22 |
| 7 | Leandro Mário Baldé Sanca Piast Gliwice | 22 |
| 7 | Ángel Rodado Jareño Wisla Krakow | 22 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Karol Czubak Motor Lublin | 15 |
| 2 | Patryk Makuch Raków Częstochowa | 14 |
| 3 | Maksym Khlan Gornik Zabrze | 13 |
| 4 | Ajdin Hasić Cracovia Krakow | 12 |
| 4 | Ilya Shkurin GKS Katowice | 12 |
| 4 | Jordi Sánchez Ribas Pogon Szczecin | 12 |
| 4 | Marko Bozic Wisla Krakow | 12 |
| 8 | Bartosz Nowak GKS Katowice | 11 |
| 8 | Mahir Emreli Raków Częstochowa | 11 |
| 10 | Marcel Wojciech Reguła Zaglebie Lubin | 10 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Patrik Wålemark Lech Poznan | 76,9% |
| 2 | Piotr Samiec-Talar Slask Wroclaw | 75,0% |
| 3 | Gustavo Lucas Domingues Piazon Wieczysta Kraków | 72,7% |
| 4 | Allahyar Sayyadmanesh Lech Poznan | 69,2% |
| 4 | Morgan Faßbender Korona Kielce | 69,2% |
| 4 | Rafal Adamski Legia Warszawa | 69,2% |
| 7 | Bartosz Nowak GKS Katowice | 68,8% |
| 8 | Darko Churlinov Pogon Szczecin | 66,7% |
| 8 | Kacper Urbanski Gornik Zabrze | 66,7% |
| 8 | Luka Marjanac Slask Wroclaw | 66,7% |
Vanaf 362 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jordi Sánchez Ribas Pogon Szczecin | 40,0% |
| 2 | Allahyar Sayyadmanesh Lech Poznan | 38,5% |
| 3 | Ilya Shkurin GKS Katowice | 36,4% |
| 4 | Kacper Urbanski Gornik Zabrze | 33,3% |
| 4 | Peter Federico González Carmona Gornik Zabrze | 33,3% |
| 4 | Piotr Samiec-Talar Slask Wroclaw | 33,3% |
| 7 | Patrik Wålemark Lech Poznan | 30,8% |
| 7 | Rafal Adamski Legia Warszawa | 30,8% |
| 9 | Mariusz Stępiński Korona Kielce | 30,0% |
| 9 | Nik Prelec Jagiellonia | 30,0% |
Vanaf 362 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bartosz Nowak GKS Katowice | 40 |
| 2 | Mateusz Klich Cracovia Krakow | 27 |
| 3 | Ajdin Hasić Cracovia Krakow | 26 |
| 4 | Julius Ertlthaler Wisla Krakow | 24 |
| 5 | Mario García Alvear Widzew Łódź | 23 |
| 5 | Wiktor Długosz Korona Kielce | 23 |
| 7 | Joel Vieira Pereira Lech Poznan | 22 |
| 8 | Gustavo Lucas Domingues Piazon Wieczysta Kraków | 21 |
| 8 | Pablo Rodríguez Delgado Lech Poznan | 21 |
| 8 | Rafał Wolski Radomiak Radom | 21 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mikkel Maigaard Wieczysta Kraków | 639 |
| 2 | Patrik Hellebrand Korona Kielce | 624 |
| 3 | Wojciech Mońka Lech Poznan | 553 |
| 4 | Rafał Augustyniak Legia Warszawa | 528 |
| 5 | Bogdan Racovitan Raków Częstochowa | 515 |
| 6 | Bernardo Maria Morais Cardoso Vital Jagiellonia | 513 |
| 7 | Alan Uryga Wisla Krakow | 491 |
| 7 | Juan De Dios Rivas Margalef Piast Gliwice | 491 |
| 9 | Bartosz Bereszyński Motor Lublin | 484 |
| 10 | Jakub Czerwiński Piast Gliwice | 479 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Patrik Hellebrand Korona Kielce | 95,0% |
| 2 | Mateusz Skrzypczak Lech Poznan | 94,1% |
| 3 | Wojciech Mońka Lech Poznan | 92,9% |
| 4 | Bogdan Racovitan Raków Częstochowa | 92,6% |
| 5 | Jakub Czerwiński Piast Gliwice | 92,3% |
| 6 | Yacine Bourhane Motor Lublin | 91,8% |
| 7 | Ariel Mosór Korona Kielce | 91,7% |
| 8 | Karol Fila Wieczysta Kraków | 91,0% |
| 9 | Marcin Kamiński Wisla Plock | 90,5% |
| 9 | Norbert Wojtuszek Jagiellonia | 90,5% |
Vanaf 362 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kacper Duda Wisla Krakow | 41 |
| 2 | Wiktor Długosz Korona Kielce | 32 |
| 3 | Bartosz Kapustka Legia Warszawa | 27 |
| 3 | Filip Luberecki Motor Lublin | 27 |
| 5 | Jakub Krzyżanowski Wisla Krakow | 26 |
| 5 | Taras Romanczuk Jagiellonia | 26 |
| 7 | Dion Gallapeni Wisla Plock | 25 |
| 8 | Gustavo Lucas Domingues Piazon Wieczysta Kraków | 23 |
| 8 | Marcel Wojciech Reguła Zaglebie Lubin | 23 |
| 8 | Michal Sáček Gornik Zabrze | 23 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Patrik Hellebrand Korona Kielce | 24 |
| 2 | José Manuel Sánchez Guillén Gornik Zabrze | 18 |
| 3 | Dimitrios Keramitsis Pogon Szczecin | 15 |
| 3 | Jan Grzesik Radomiak Radom | 15 |
| 3 | Kacper Urbanski Gornik Zabrze | 15 |
| 3 | Kamil Piątkowski Legia Warszawa | 15 |
| 3 | Wiktor Długosz Korona Kielce | 15 |
| 3 | Yegor Matsenko Slask Wroclaw | 15 |
| 9 | Afonso Rodrigues e Silva Wisla Plock | 14 |
| 9 | James Omonigho Igbekeme Wisla Krakow | 14 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ariel Mosór Korona Kielce | 15 |
| 2 | Bogdan Racovitan Raków Częstochowa | 13 |
| 2 | Pau Resta Tell GKS Katowice | 13 |
| 4 | Juan De Dios Rivas Margalef Piast Gliwice | 10 |
| 5 | Aleks Ławniczak Zaglebie Lubin | 9 |
| 5 | Brahim Traoré Cracovia Krakow | 9 |
| 5 | Gustav Henriksson Cracovia Krakow | 9 |
| 5 | Marcus Haglind-Sangré Wisla Plock | 9 |
| 5 | Rafał Augustyniak Legia Warszawa | 9 |
| 10 | Filip Koperski Radomiak Radom | 8 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rafał Augustyniak Legia Warszawa | 78 |
| 2 | Marcel Wojciech Reguła Zaglebie Lubin | 76 |
| 3 | Karol Czubak Motor Lublin | 72 |
| 4 | Kacper Duda Wisla Krakow | 69 |
| 5 | Pau Resta Tell GKS Katowice | 67 |
| 5 | Slobodan Rubežić Korona Kielce | 67 |
| 7 | Ilya Shkurin GKS Katowice | 66 |
| 7 | Juan De Dios Rivas Margalef Piast Gliwice | 66 |
| 9 | Lucas Lima Linhares Radomiak Radom | 64 |
| 9 | Paul Omo Mukairu Pogon Szczecin | 64 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rafal Janicki Gornik Zabrze | 72,6% |
| 2 | Jean Carlos Silva Rocha Raków Częstochowa | 70,6% |
| 3 | Raoul Giger Wisla Krakow | 68,3% |
| 4 | Afonso Rodrigues e Silva Wisla Plock | 67,9% |
| 5 | Brahim Traoré Cracovia Krakow | 67,6% |
| 6 | Rafał Augustyniak Legia Warszawa | 65,5% |
| 7 | Christopher Serge Simon Motor Lublin | 65,5% |
| 8 | Taras Romanczuk Jagiellonia | 65,3% |
| 9 | Wiktor Długosz Korona Kielce | 65,2% |
| 10 | Ariel Mosór Korona Kielce | 65,2% |
Vanaf 362 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Patrik Hellebrand Korona Kielce | 18 |
| 2 | Thomas Santos Christensen Motor Lublin | 14 |
| 3 | Adam Radwański Wisla Plock | 12 |
| 3 | Zie Mohamed Ouattara Radomiak Radom | 12 |
| 5 | Francisco Javier Alvarez Rodríguez Widzew Łódź | 11 |
| 5 | Wiktor Długosz Korona Kielce | 11 |
| 7 | Filip Luberecki Motor Lublin | 10 |
| 7 | Kamil Jakubczyk Korona Kielce | 10 |
| 7 | Kamil Piątkowski Legia Warszawa | 10 |
| 7 | Mateusz Klich Cracovia Krakow | 10 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Paul Omo Mukairu Pogon Szczecin | 21 |
| 2 | Marko Bozic Wisla Krakow | 20 |
| 3 | Lucas Lima Linhares Radomiak Radom | 19 |
| 4 | Hugo Claudio Vallejo Avilés Piast Gliwice | 15 |
| 4 | Ivan Correia Posser Lima Piast Gliwice | 15 |
| 4 | Mbaye Jacques Ndiaye Motor Lublin | 15 |
| 4 | Sayfallah Ltaief Cracovia Krakow | 15 |
| 8 | Kacper Urbanski Gornik Zabrze | 14 |
| 8 | Rúben Gonçalo Silva Nascimento Vinagre Legia Warszawa | 14 |
| 10 | Elie Youan Wisla Krakow | 13 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Michael Ameyaw Korona Kielce | 64,7% |
| 2 | Mahir Emreli Raków Częstochowa | 61,9% |
| 3 | Kacper Urbanski Gornik Zabrze | 60,9% |
| 4 | Darko Churlinov Pogon Szczecin | 60,0% |
| 4 | Tobias Christensen Wieczysta Kraków | 60,0% |
| 6 | Bartosz Nowak GKS Katowice | 58,8% |
| 6 | Ilya Shkurin GKS Katowice | 58,8% |
| 6 | Marko Bozic Wisla Krakow | 58,8% |
| 9 | Eman Marković GKS Katowice | 55,6% |
| 10 | Lucas Lima Linhares Radomiak Radom | 54,3% |
Vanaf 362 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Slawomir Abramowicz Jagiellonia | 5 |
| 1 | Zlatan Alomerovic Zaglebie Lubin | 5 |
| 3 | Bartłomiej Drągowski Widzew Łódź | 4 |
| 3 | Domen Gril Piast Gliwice | 4 |
| 3 | Gabriel Kobylak GKS Katowice | 4 |
| 3 | Mateusz Lis Lech Poznan | 4 |
| 3 | Otto Hindrich Legia Warszawa | 4 |
| 3 | Philipp Schulze Gornik Zabrze | 4 |
| 3 | Valentin Alexandru Cojocaru Pogon Szczecin | 4 |
| 10 | Filip Majchrowicz Radomiak Radom | 3 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marcel Łubik Wisla Krakow | 38 |
| 2 | Valentin Alexandru Cojocaru Pogon Szczecin | 37 |
| 3 | Kacper Trelowski Raków Częstochowa | 36 |
| 4 | Domen Gril Piast Gliwice | 35 |
| 5 | Sebastian Madejski Cracovia Krakow | 34 |
| 6 | Bartłomiej Drągowski Widzew Łódź | 33 |
| 6 | Otto Hindrich Legia Warszawa | 33 |
| 8 | Karol Niemczycki Slask Wroclaw | 30 |
| 9 | Filip Majchrowicz Radomiak Radom | 29 |
| 9 | Slawomir Abramowicz Jagiellonia | 29 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Valentin Alexandru Cojocaru Pogon Szczecin | 86,0% |
| 2 | Otto Hindrich Legia Warszawa | 82,5% |
| 3 | Zlatan Alomerovic Zaglebie Lubin | 81,3% |
| 4 | Slawomir Abramowicz Jagiellonia | 80,6% |
| 5 | Marcel Łubik Wisla Krakow | 76,0% |
| 6 | Philipp Schulze Gornik Zabrze | 74,2% |
| 7 | Mateusz Lis Lech Poznan | 74,1% |
| 8 | Karol Niemczycki Slask Wroclaw | 73,2% |
| 9 | Bartłomiej Drągowski Widzew Łódź | 71,7% |
| 10 | Xavier Dziekonski Korona Kielce | 71,4% |
Vanaf 362 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Domen Gril Piast Gliwice | 1 |
| 1 | Kacper Trelowski Raków Częstochowa | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Fran Tudor Raków Częstochowa | 5 |
| 1 | Lukas Klemenz GKS Katowice | 5 |
| 3 | Kamil Jakubczyk Korona Kielce | 4 |
| 4 | Abdoul Fessal Tapsoba Radomiak Radom | 3 |
| 4 | Adrián Diéguez Grande Radomiak Radom | 3 |
| 4 | Alan Uryga Wisla Krakow | 3 |
| 4 | Aleksandar Đermanović Wieczysta Kraków | 3 |
| 4 | Amir Al-Ammari Cracovia Krakow | 3 |
| 4 | Christos Donis Radomiak Radom | 3 |
| 4 | David Čolina Zaglebie Lubin | 3 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dominik Baumgartner Cracovia Krakow | 1 |
| 1 | Filip Čuić Pogon Szczecin | 1 |
| 1 | Fran Tudor Raków Częstochowa | 1 |
| 1 | Lamine Ba Slask Wroclaw | 1 |
| 1 | Mikkel Maigaard Wieczysta Kraków | 1 |
| 1 | Mohamed Lamine Diaby Fadiga Raków Częstochowa | 1 |
| 1 | Przemyslaw Wisniewski Widzew Łódź | 1 |
| 1 | Sondre Liseth Gornik Zabrze | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Fran Tudor Raków Częstochowa | 6 |
| 2 | Lukas Klemenz GKS Katowice | 5 |
| 3 | Dominik Baumgartner Cracovia Krakow | 4 |
| 3 | Kamil Jakubczyk Korona Kielce | 4 |
| 3 | Mikkel Maigaard Wieczysta Kraków | 4 |
| 3 | Sondre Liseth Gornik Zabrze | 4 |
| 7 | Abdoul Fessal Tapsoba Radomiak Radom | 3 |
| 7 | Adrián Diéguez Grande Radomiak Radom | 3 |
| 7 | Alan Uryga Wisla Krakow | 3 |
| 7 | Aleksandar Đermanović Wieczysta Kraków | 3 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Paul Omo Mukairu Pogon Szczecin | 27 |
| 2 | Marcel Wojciech Reguła Zaglebie Lubin | 26 |
| 3 | Mariusz Stępiński Korona Kielce | 22 |
| 4 | Marcin Wasielewski GKS Katowice | 18 |
| 4 | Mbaye Jacques Ndiaye Motor Lublin | 18 |
| 4 | Patryk Dziczek Pogon Szczecin | 18 |
| 4 | Radosław Murawski Lech Poznan | 18 |
| 8 | Maksym Khlan Gornik Zabrze | 17 |
| 9 | Pau Resta Tell GKS Katowice | 16 |
| 10 | Abdoul Fessal Tapsoba Radomiak Radom | 15 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kamil Jakubczyk Korona Kielce | 30 |
| 2 | Lucas Lima Linhares Radomiak Radom | 27 |
| 3 | Marcel Wojciech Reguła Zaglebie Lubin | 24 |
| 3 | Pablo Rodríguez Delgado Lech Poznan | 24 |
| 5 | Emil Kornvig Widzew Łódź | 23 |
| 5 | Gustavo Lucas Domingues Piazon Wieczysta Kraków | 23 |
| 7 | Sondre Liseth Gornik Zabrze | 22 |
| 8 | Julius Ertlthaler Wisla Krakow | 21 |
| 9 | Marc Llinares Barragán Slask Wroclaw | 20 |
| 9 | Rafał Wolski Radomiak Radom | 20 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lisandro Semedo Wieczysta Kraków | 12 |
| 2 | Mbaye Jacques Ndiaye Motor Lublin | 9 |
| 3 | Janis Antiste Gornik Zabrze | 7 |
| 3 | Kajetan Szmyt Jagiellonia | 7 |
| 3 | Luka Marjanac Slask Wroclaw | 7 |
| 3 | Paul Omo Mukairu Pogon Szczecin | 7 |
| 7 | Ronaldo Lumungo Afonso Radomiak Radom | 6 |
| 8 | Ilya Shkurin GKS Katowice | 5 |
| 8 | Karol Czubak Motor Lublin | 5 |
| 8 | Michael Ameyaw Korona Kielce | 5 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Otto Hindrich Legia Warszawa | 906 |
| 1 | Rafał Augustyniak Legia Warszawa | 906 |
| 1 | Xavier Dziekonski Korona Kielce | 906 |
| 4 | Patrik Hellebrand Korona Kielce | 901 |
| 5 | Alan Uryga Wisla Krakow | 900 |
| 5 | Amir Al-Ammari Cracovia Krakow | 900 |
| 5 | Bartłomiej Drągowski Widzew Łódź | 900 |
| 5 | Brahim Traoré Cracovia Krakow | 900 |
| 5 | Domen Gril Piast Gliwice | 900 |
| 5 | Gabriel Kobylak GKS Katowice | 900 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ajdin Hasić Cracovia Krakow | 10 |
| 1 | Alan Uryga Wisla Krakow | 10 |
| 1 | Aleks Ławniczak Zaglebie Lubin | 10 |
| 1 | Amir Al-Ammari Cracovia Krakow | 10 |
| 1 | Andreas Katsantonis Piast Gliwice | 10 |
| 1 | Antonio Milić Wieczysta Kraków | 10 |
| 1 | Ariel Mosór Korona Kielce | 10 |
| 1 | Bartosz Bereszyński Motor Lublin | 10 |
| 1 | Bartosz Kapustka Legia Warszawa | 10 |
| 1 | Bartosz Nowak GKS Katowice | 10 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ajdin Hasić Cracovia Krakow | 10 |
| 1 | Alan Uryga Wisla Krakow | 10 |
| 1 | Aleks Ławniczak Zaglebie Lubin | 10 |
| 1 | Amir Al-Ammari Cracovia Krakow | 10 |
| 1 | Bartosz Bereszyński Motor Lublin | 10 |
| 1 | Bartosz Nowak GKS Katowice | 10 |
| 1 | Bartłomiej Drągowski Widzew Łódź | 10 |
| 1 | Brahim Traoré Cracovia Krakow | 10 |
| 1 | Domen Gril Piast Gliwice | 10 |
| 1 | Filip Kocaba Zaglebie Lubin | 10 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Valentin Alexandru Cojocaru Pogon Szczecin | 7,83 |
| 2 | Pablo Rodríguez Delgado Lech Poznan | 7,68 |
| 3 | Bartosz Nowak GKS Katowice | 7,67 |
| 4 | Rafał Augustyniak Legia Warszawa | 7,67 |
| 5 | Patryk Dziczek Pogon Szczecin | 7,49 |
| 6 | Otto Hindrich Legia Warszawa | 7,38 |
| 7 | Joel Vieira Pereira Lech Poznan | 7,37 |
| 8 | Patrik Wålemark Lech Poznan | 7,36 |
| 9 | Kamil Piątkowski Legia Warszawa | 7,33 |
| 10 | Patryk Makuch Raków Częstochowa | 7,32 |
Vanaf 362 gespeelde minuten
Nieuws Ekstraklasa
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Ekstraklasa. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Lech Poznan
|
| 2 |
GKS Katowice
|
| 2 |
Pogon Szczecin
|
| 2 |
Wisla Krakow
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Widzew Łódź
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Ekstraklasa. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Slask Wroclaw
|
| 3 |
Jagiellonia
|
| 3 |
Raków Częstochowa
|
| 2 |
Zaglebie Lubin
|
| 2 |
Radomiak Radom
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Ekstraklasa. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 9 |
Legia Warszawa
|
| 7 |
Pogon Szczecin
|
| 6 |
Gornik Zabrze
|
| 5 |
Wisla Krakow
|
| 3 |
Widzew Łódź
|
| 2 |
Lech Poznan
|
| 2 |
GKS Katowice
|
| 2 |
Wieczysta Kraków
|

















