Serie B
Klassement 2026 / 2027
Serie B
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Palermo
|
26 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 12 | +12 | 3.6 | Dennis Johnsen 7 | Mattia Perin 4 | 2,45 | 82% | 64% |
| 2 |
Modena
|
20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 18 | 10 | +8 | 2.8 | Andrea Belotti 7 | Leandro Chichizola 4 | 2,00 | 70% | 70% |
| 3 |
Ascoli
|
19 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 6 | +10 | 2.2 | Andrea Silipo 4 | Samuele Vitale 5 | 1,82 | 55% | 27% |
| 4 |
Mantova
|
18 | 10 | 5 | 2 | 3 | 15 | 11 | +4 | 2.6 | Francesco Ruocco 5 | Francesco Bardi 6 | 1,80 | 60% | 40% |
| 5 |
Avellino
|
15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 10 | +5 | 2.5 | Raffaele Russo 5 | Tommaso Martinelli 5 | 1,50 | 60% | 40% |
| 6 |
Benevento
|
15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14 | 10 | +4 | 2.4 | Antonis Siatounis 3 | Gianmarco Vannucchi 5 | 1,50 | 50% | 40% |
| 7 |
Verona
|
15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 19 | 13 | +6 | 3.2 | Daniel Fernando Mosquera Bonilla 7 | Simone Perilli 4 | 1,50 | 70% | 70% |
| 8 |
Pisa
|
15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 | 15 | +3 | 3.3 | Filippo Pittarello 4 | Alessandro Confente 6 | 1,50 | 60% | 70% |
| 9 |
Padova
|
14 | 10 | 4 | 4 | 2 | 10 | 11 | -1 | 2.1 | Gabriele Artistico 1 | Alessandro Sorrentino 5 | 1,40 | 50% | 30% |
| 10 |
Sudtirol
|
14 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 10 | +1 | 2.1 | Kenny Meddy Mixtur 2 | Alessandro Plizzari 6 | 1,40 | 50% | 20% |
| 11 |
Cremonese
|
12 | 10 | 3 | 4 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.1 | Federico Bonazzoli 4 | Andrea Fulignati 3 | 1,20 | 30% | 40% |
| 12 |
Cesena
|
12 | 10 | 2 | 2 | 6 | 11 | 14 | -3 | 2.5 | Cristian Shpendi 8 | Alessandro Siano 4 | 1,20 | 80% | 40% |
| 13 |
Arezzo
|
11 | 10 | 3 | 5 | 2 | 9 | 19 | -10 | 2.8 | Pietro Cianci 2 | Alessandro Nunziante 6 | 1,10 | 50% | 70% |
| 14 |
Virtus Entella
|
10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 | 12 | -1 | 2.3 | Giacomo Corona 2 | Federico Del Frate 4 | 1,00 | 60% | 40% |
| 15 |
Carrarese
|
10 | 10 | 3 | 6 | 1 | 9 | 13 | -4 | 2.2 | Tommaso Rubino 3 | Semuel Pizzignacco 3 | 1,00 | 50% | 50% |
| 16 |
Juve Stabia
|
9 | 10 | 3 | 3 | 4 | 11 | 11 | 0 | 2.2 | Antonio Di Nardo 7 | Pietro Boer 0 | 1,30 | 50% | 40% |
| 17 |
Vicenza Virtus
|
9 | 10 | 2 | 5 | 3 | 13 | 20 | -7 | 3.3 | Tommaso Corazza 2 | Riccardo Gagno 4 | 0,90 | 70% | 80% |
| 18 |
Empoli
|
8 | 10 | 2 | 6 | 2 | 10 | 17 | -7 | 2.7 | Edoardo Saporiti 4 | Jacopo Seghetti 4 | 0,80 | 60% | 50% |
| 19 |
Sampdoria
|
8 | 10 | 2 | 6 | 2 | 10 | 18 | -8 | 2.8 | Lorenzo Insigne 3 | Peter Vindahl Jensen 1 | 0,80 | 70% | 50% |
| 20 |
Catanzaro
|
6 | 10 | 1 | 6 | 3 | 11 | 22 | -11 | 3.3 | Pietro Iemmello 2 | Mirko Pigliacelli 6 | 0,60 | 80% | 60% |
Serie B Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Palermo aan de top en Catanzaro aan de onderkant is 20 punten.
- • Het onderste team (Catanzaro) heeft 4 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Palermo op de 1e en Modena op de 2e plaats is 6 punten.
Serie B Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Palermo (5/5 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Palermo (3/5 overwinningen, 60%)
- • Grootste thuisvoordeel: Sampdoria (+1.2 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Modena (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 52% gescoord thuis, 48% uit (139 thuis, 126 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Serie B op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Serie B 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 101 gespeelde wedstrijden in Serie B 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,64
267 doelpunten
Beide ploegen scoren
60%
61 van de 101
Over 2.5 doelpunten
50%
50 van de 101
Wedstrijden met een clean sheet
40%
40 van de 101
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 38 (38%) |
| Gelijkspel | 31 (31%) |
| Uitploeg wint | 32 (32%) |
| Doelpunten thuisploegen | 140 (1,39 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 127 (1,26 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 97 | 96% | 4% |
| Over 1.5 | 82 | 81% | 19% |
| Over 2.5 | 50 | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 24 | 24% | 76% |
| Over 4.5 | 10 | 10% | 90% |
| Over 5.5 | 3 | 3% | 97% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 111 (42%) |
| Doelpunten tweede helft | 156 (58%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 18 (18%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 28 (28%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 4 (4%) |
| Minuten per doelpunt | 34,0 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 20 | 19.8% |
| 2 - 1 | 9 | 8.9% |
| 1 - 2 | 9 | 8.9% |
| 0 - 1 | 9 | 8.9% |
| 2 - 0 | 8 | 7.9% |
| 3 - 1 | 7 | 6.9% |
| 2 - 2 | 6 | 5.9% |
| 1 - 0 | 6 | 5.9% |
| 3 - 0 | 4 | 4% |
| 0 - 0 | 4 | 4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (101 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 32 | 31.7% |
| 3 | 26 | 25.7% |
| 1 | 15 | 14.9% |
| 4 | 14 | 13.9% |
| 5 | 7 | 6.9% |
| 0 | 4 | 4% |
| 6 | 2 | 2% |
| 7 | 1 | 1% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,57 |
| Thuisploeg | 4,87 |
| Uitploeg | 4,70 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 80% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 68% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 55% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 48% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 34% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 33% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 21% |
Gebaseerd op 92 van de 101 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,14 |
| Gele kaarten | 401 |
| Rode kaarten | 17 |
| Over 2.5 kaarten | 75% |
| Over 3.5 kaarten | 61% |
| Over 4.5 kaarten | 43% |
| Over 5.5 kaarten | 23% |
| Over 6.5 kaarten | 14% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 27,96 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,39 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 25,40 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,26 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,49 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,20 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
6%
9%
13%
8%
8%
15%
10%
12%
19%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Palermo
|
25 |
Verona
|
19 |
Pisa
|
18 |
Modena
|
18 |
Ascoli
|
17 |
Mantova
|
15 |
Avellino
|
15 |
Benevento
|
14 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Catanzaro
|
22 |
Vicenza Virtus
|
20 |
Arezzo
|
19 |
Sampdoria
|
18 |
Empoli
|
17 |
Pisa
|
15 |
Cesena
|
14 |
Verona
|
13 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Ascoli
|
4 |
Padova
|
4 |
Cremonese
|
4 |
Verona
|
3 |
Benevento
|
3 |
Arezzo
|
3 |
Avellino
|
3 |
Sudtirol
|
3 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Palermo
|
2,45 |
Modena
|
2,00 |
Ascoli
|
1,82 |
Mantova
|
1,80 |
Verona
|
1,50 |
Benevento
|
1,50 |
Pisa
|
1,50 |
Avellino
|
1,50 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Palermo
|
82% |
Cesena
|
80% |
Catanzaro
|
80% |
Verona
|
70% |
Sampdoria
|
70% |
Vicenza Virtus
|
70% |
Modena
|
70% |
Empoli
|
60% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Vicenza Virtus
|
80% |
Verona
|
70% |
Pisa
|
70% |
Arezzo
|
70% |
Modena
|
70% |
Palermo
|
64% |
Catanzaro
|
60% |
Sampdoria
|
50% |
Spelers in cijfers Serie B 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Shpendi Cesena | 8 |
| 2 | Andrea Belotti Modena | 7 |
| 2 | Antonio Di Nardo Juve Stabia | 7 |
| 2 | Daniel Fernando Mosquera Bonilla Verona | 7 |
| 2 | Dennis Johnsen Palermo | 7 |
| 6 | Dominic Vavassori Palermo | 6 |
| 7 | Francesco Ruocco Mantova | 5 |
| 7 | Raffaele Russo Avellino | 5 |
| 9 | Andrea Silipo Ascoli | 4 |
| 9 | Edoardo Saporiti Empoli | 4 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dennis Johnsen Palermo | 5 |
| 2 | Alessio Castellini Mantova | 4 |
| 2 | Amin Sarr Verona | 4 |
| 2 | Fabio Maistro Juve Stabia | 4 |
| 2 | Mattéo Tramoni Pisa | 4 |
| 6 | Andrea Favilli Avellino | 3 |
| 6 | Daniel Tonoli Modena | 3 |
| 6 | David Chidozie Okereke Benevento | 3 |
| 6 | Dimitri Bisoli Cesena | 3 |
| 6 | Gastón Brugman Modena | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dennis Johnsen Palermo | 12 |
| 2 | Cristian Shpendi Cesena | 9 |
| 3 | Amin Sarr Verona | 7 |
| 3 | Andrea Belotti Modena | 7 |
| 3 | Antonio Di Nardo Juve Stabia | 7 |
| 3 | Daniel Fernando Mosquera Bonilla Verona | 7 |
| 3 | Dominic Vavassori Palermo | 7 |
| 3 | Raffaele Russo Avellino | 7 |
| 9 | Federico Bonazzoli Cremonese | 6 |
| 9 | Giuseppe Ambrosino Modena | 6 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andrea Belotti Modena | 7 |
| 1 | Cristian Shpendi Cesena | 7 |
| 1 | Daniel Fernando Mosquera Bonilla Verona | 7 |
| 1 | Dennis Johnsen Palermo | 7 |
| 5 | Antonio Di Nardo Juve Stabia | 6 |
| 5 | Dominic Vavassori Palermo | 6 |
| 7 | Francesco Ruocco Mantova | 5 |
| 7 | Raffaele Russo Avellino | 5 |
| 9 | Andrea Silipo Ascoli | 4 |
| 9 | Federico Bonazzoli Cremonese | 4 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Francesco Paolo Salvemini Benevento | 2 |
| 2 | Amin Sarr Verona | 1 |
| 2 | Antonio Di Nardo Juve Stabia | 1 |
| 2 | Bohdan Popov Empoli | 1 |
| 2 | Cristian Shpendi Cesena | 1 |
| 2 | Edoardo Saporiti Empoli | 1 |
| 2 | Emanuele Pecorino Catanzaro | 1 |
| 2 | Emiliano Pattarello Arezzo | 1 |
| 2 | Matteo Brunori Sandri Ascoli | 1 |
| 2 | Pietro Cianci Arezzo | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alessandro Arena Arezzo | 1 |
| 1 | Emanuele Schimmenti Benevento | 1 |
| 1 | Fabio Maistro Juve Stabia | 1 |
| 1 | Giovanni Corradini Ascoli | 1 |
| 1 | Mattia Compagnon Verona | 1 |
| 1 | Oliver Abildgaard Sampdoria | 1 |
| 1 | Steven Shpendi Empoli | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dennis Johnsen Palermo | 31 |
| 2 | Giuseppe Ambrosino Modena | 30 |
| 3 | Dominic Vavassori Palermo | 28 |
| 4 | Andrea Silipo Ascoli | 22 |
| 4 | Antonio Di Nardo Juve Stabia | 22 |
| 4 | Bernat Guiu Vilanova Virtus Entella | 22 |
| 4 | Pietro Iemmello Catanzaro | 22 |
| 8 | Cristian Shpendi Cesena | 21 |
| 8 | Fabio Abiuso Carrarese | 21 |
| 8 | Francesco Paolo Salvemini Benevento | 21 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dennis Johnsen Palermo | 16 |
| 2 | Andrea Silipo Ascoli | 13 |
| 2 | Cristian Shpendi Cesena | 13 |
| 2 | Dominic Vavassori Palermo | 13 |
| 5 | Antonio Di Nardo Juve Stabia | 12 |
| 6 | Amin Sarr Verona | 11 |
| 7 | Daniel Fernando Mosquera Bonilla Verona | 10 |
| 7 | Federico Bonazzoli Cremonese | 10 |
| 7 | Giuseppe Ambrosino Modena | 10 |
| 7 | Raffaele Russo Avellino | 10 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Raffaele Russo Avellino | 62,5% |
| 2 | Cristian Shpendi Cesena | 61,9% |
| 3 | Filippo Pittarello Pisa | 61,5% |
| 4 | Steven Shpendi Empoli | 60,0% |
| 5 | Andrea Silipo Ascoli | 59,1% |
| 6 | Amin Sarr Verona | 57,9% |
| 7 | Antonio Di Nardo Juve Stabia | 54,5% |
| 8 | Federico Bonazzoli Cremonese | 52,6% |
| 9 | Dennis Johnsen Palermo | 51,6% |
| 10 | David Chidozie Okereke Benevento | 50,0% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Shpendi Cesena | 38,1% |
| 2 | Antonio Di Nardo Juve Stabia | 31,8% |
| 3 | Raffaele Russo Avellino | 31,3% |
| 4 | Filippo Pittarello Pisa | 30,8% |
| 5 | Bohdan Popov Empoli | 30,0% |
| 6 | Antonis Siatounis Benevento | 25,0% |
| 6 | Edoardo Saporiti Empoli | 25,0% |
| 6 | Francesco Ruocco Mantova | 25,0% |
| 9 | Dennis Johnsen Palermo | 22,6% |
| 10 | Edoardo Iannoni Verona | 22,2% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jonas Jakob Rouhi Carrarese | 30 |
| 2 | Raffaele Russo Avellino | 28 |
| 3 | Dennis Johnsen Palermo | 26 |
| 3 | Mattéo Tramoni Pisa | 26 |
| 5 | Simone D'Uffizi Ascoli | 25 |
| 6 | Amin Sarr Verona | 21 |
| 6 | Andrea Silipo Ascoli | 21 |
| 6 | Giuseppe Ambrosino Modena | 21 |
| 6 | Tommaso Augello Palermo | 21 |
| 10 | Bernat Guiu Vilanova Virtus Entella | 20 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marcos Curado Ascoli | 748 |
| 2 | Marco Bellich Juve Stabia | 737 |
| 3 | Andrea Giorgini Sudtirol | 650 |
| 4 | Steven Folly Nador Modena | 632 |
| 5 | Nicholas Rizzo Ascoli | 631 |
| 6 | Jacopo Petriccione Catanzaro | 588 |
| 7 | Mattia Maita Benevento | 553 |
| 7 | Riccardo Stivanello Sudtirol | 553 |
| 9 | Bryant Nieling Modena | 534 |
| 10 | Davide Bettella Juve Stabia | 516 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Davide Bettella Juve Stabia | 94,3% |
| 2 | Steven Folly Nador Modena | 93,6% |
| 3 | Rosen Bozhinov Pisa | 92,8% |
| 4 | Stefano Scognamillo Benevento | 91,9% |
| 5 | Loris Zonta Vicenza Virtus | 91,9% |
| 6 | Marcos Curado Ascoli | 91,8% |
| 7 | Fabio Gerli Cremonese | 91,7% |
| 8 | Andrea Primasso Pisa | 91,5% |
| 9 | Fabio Rispoli Sudtirol | 91,5% |
| 10 | Alessandro Bianco Modena | 91,2% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alessandro Dellavalle Padova | 32 |
| 2 | Christian Pierobon Juve Stabia | 28 |
| 3 | Gerard Yepes Laut Empoli | 26 |
| 4 | Gabriele Parlanti Carrarese | 25 |
| 5 | Mattia Maita Benevento | 24 |
| 5 | Samuele Angori Pisa | 24 |
| 7 | Simone Tronchin Sudtirol | 23 |
| 8 | Filippo Ranocchia Palermo | 22 |
| 8 | Giovanni Corradini Ascoli | 22 |
| 8 | Matteo Cocchi Padova | 22 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alessandro Dellavalle Padova | 20 |
| 1 | Steven Folly Nador Modena | 20 |
| 3 | Filippo Oliana Carrarese | 19 |
| 3 | Matias Antonini Lui Catanzaro | 19 |
| 3 | Mihajlo Ilić Cesena | 19 |
| 6 | Dimitri Bisoli Cesena | 17 |
| 6 | Patrick Enrici Avellino | 17 |
| 8 | Andrias Edmundsson Verona | 15 |
| 8 | Cristian Cauz Empoli | 15 |
| 8 | Jonathan Silva Pertinhes Mantova | 15 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Filippo Oliana Carrarese | 13 |
| 2 | Alessandro Dellavalle Padova | 10 |
| 3 | Fabio Ruggeri Carrarese | 9 |
| 3 | Marcos Curado Ascoli | 9 |
| 5 | Andrea Giorgini Sudtirol | 8 |
| 5 | Martin Palumbo Avellino | 8 |
| 5 | Riccardo Stivanello Sudtirol | 8 |
| 8 | Dimitri Bisoli Cesena | 7 |
| 8 | Filippo Reale Carrarese | 7 |
| 8 | Nicholas Rizzo Ascoli | 7 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oliver Abildgaard Sampdoria | 73 |
| 2 | Abdoul Guiebre Ascoli | 71 |
| 3 | Christian Pierobon Juve Stabia | 69 |
| 4 | Andrea Tiritiello Virtus Entella | 68 |
| 5 | Raffaele Russo Avellino | 64 |
| 6 | Marcos Curado Ascoli | 63 |
| 6 | Steven Folly Nador Modena | 63 |
| 8 | Fabio Abiuso Carrarese | 60 |
| 9 | Gabriele Parlanti Carrarese | 57 |
| 10 | Simone D'Uffizi Ascoli | 55 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oliver Abildgaard Sampdoria | 69,5% |
| 2 | Pietro Saio Benevento | 68,8% |
| 3 | Davide Bettella Juve Stabia | 67,9% |
| 4 | Marcos Curado Ascoli | 67,7% |
| 5 | Bryant Nieling Modena | 67,7% |
| 6 | Gerard Yepes Laut Empoli | 66,7% |
| 6 | Jacopo Gelli Cesena | 66,7% |
| 8 | Lorenzo Ignacchiti Mantova | 66,2% |
| 9 | Samuele Angori Pisa | 66,1% |
| 10 | Christian Pastina Padova | 66,0% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lorenzo Carissoni Padova | 15 |
| 2 | Emanuele Zuelli Padova | 13 |
| 3 | Dennis Johnsen Palermo | 10 |
| 3 | Gabriele Parlanti Carrarese | 10 |
| 3 | Manuel Cicconi Sampdoria | 10 |
| 3 | Pietro Fusi Padova | 10 |
| 7 | Christian Pierobon Juve Stabia | 9 |
| 7 | Filippo Ranocchia Palermo | 9 |
| 7 | Nicola Patanè Juve Stabia | 9 |
| 10 | Alessandro Bianco Modena | 8 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdoul Guiebre Ascoli | 23 |
| 2 | Tjaš Begić Sampdoria | 19 |
| 3 | David Chidozie Okereke Benevento | 18 |
| 3 | Dennis Johnsen Palermo | 18 |
| 5 | Daniel Fernando Mosquera Bonilla Verona | 17 |
| 5 | Simone D'Uffizi Ascoli | 17 |
| 7 | Adin Ličina Cremonese | 14 |
| 7 | Giuseppe Caso Modena | 14 |
| 9 | Edoardo Saporiti Empoli | 13 |
| 9 | Fabio Maistro Juve Stabia | 13 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tjaš Begić Sampdoria | 63,3% |
| 2 | David Chidozie Okereke Benevento | 62,1% |
| 3 | Tommaso Augello Palermo | 59,1% |
| 4 | Pietro Fusi Padova | 57,9% |
| 5 | Filippo Pittarello Pisa | 54,5% |
| 6 | Rareş Andrei Ilie Mantova | 52,6% |
| 7 | Bernat Guiu Vilanova Virtus Entella | 52,4% |
| 7 | Giuseppe Ambrosino Modena | 52,4% |
| 9 | Raffaele Russo Avellino | 52,2% |
| 10 | Dominic Vavassori Palermo | 50,0% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alessandro Confente Pisa | 6 |
| 1 | Alessandro Nunziante Arezzo | 6 |
| 1 | Alessandro Plizzari Sudtirol | 6 |
| 1 | Francesco Bardi Mantova | 6 |
| 1 | Mirko Pigliacelli Catanzaro | 6 |
| 6 | Alessandro Sorrentino Padova | 5 |
| 6 | Gianmarco Vannucchi Benevento | 5 |
| 6 | Samuele Vitale Ascoli | 5 |
| 6 | Tommaso Martinelli Avellino | 5 |
| 10 | Alessandro Siano Cesena | 4 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alessandro Sorrentino Padova | 43 |
| 2 | Riccardo Gagno Vicenza Virtus | 42 |
| 3 | Samuele Vitale Ascoli | 39 |
| 4 | Alessandro Plizzari Sudtirol | 37 |
| 4 | Jacopo Seghetti Empoli | 37 |
| 6 | Alessandro Siano Cesena | 34 |
| 6 | Mirko Pigliacelli Catanzaro | 34 |
| 8 | Tommaso Martinelli Avellino | 30 |
| 9 | Francesco Bardi Mantova | 26 |
| 10 | Alessandro Nunziante Arezzo | 24 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alessandro Plizzari Sudtirol | 90,2% |
| 2 | Samuele Vitale Ascoli | 86,7% |
| 3 | Francesco Bardi Mantova | 83,9% |
| 4 | Alessandro Sorrentino Padova | 81,1% |
| 5 | Alessandro Siano Cesena | 81,0% |
| 6 | Tommaso Martinelli Avellino | 78,9% |
| 7 | Federico Del Frate Virtus Entella | 77,8% |
| 8 | Riccardo Gagno Vicenza Virtus | 76,4% |
| 9 | Leandro Chichizola Modena | 74,2% |
| 10 | Jacopo Seghetti Empoli | 74,0% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pietro Boer Juve Stabia | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdoul Guiebre Ascoli | 5 |
| 1 | Arturo Calabresi Pisa | 5 |
| 1 | Christian Kouan Oulaï Benevento | 5 |
| 1 | Giovanni Giunti Padova | 5 |
| 1 | Luca Magnino Empoli | 5 |
| 1 | Manuel Cicconi Sampdoria | 5 |
| 7 | Alessandro Bianco Modena | 4 |
| 7 | Alessandro Dellavalle Padova | 4 |
| 7 | Andrias Edmundsson Verona | 4 |
| 7 | Cristian Shpendi Cesena | 4 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marco Curto Empoli | 2 |
| 2 | Andrias Edmundsson Verona | 1 |
| 2 | Antonio David Cesena | 1 |
| 2 | Antonio Fiori Cesena | 1 |
| 2 | Antonio Prisco Benevento | 1 |
| 2 | Giacomo Stabile Sudtirol | 1 |
| 2 | Giuseppe Pezzella Cremonese | 1 |
| 2 | Joseph Ceesay Empoli | 1 |
| 2 | Julián Illanes Minucci Arezzo | 1 |
| 2 | Lorenzo Carissoni Padova | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdoul Guiebre Ascoli | 5 |
| 1 | Andrias Edmundsson Verona | 5 |
| 1 | Arturo Calabresi Pisa | 5 |
| 1 | Christian Kouan Oulaï Benevento | 5 |
| 1 | Giovanni Giunti Padova | 5 |
| 1 | Luca Magnino Empoli | 5 |
| 1 | Manuel Cicconi Sampdoria | 5 |
| 8 | Alessandro Bianco Modena | 4 |
| 8 | Alessandro Dellavalle Padova | 4 |
| 8 | Antonio Prisco Benevento | 4 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pietro Fusi Padova | 26 |
| 2 | Liam Henderson Sampdoria | 24 |
| 3 | Silvio Merkaj Vicenza Virtus | 23 |
| 4 | Cristian Shpendi Cesena | 22 |
| 5 | Francesco Paolo Salvemini Benevento | 19 |
| 6 | Bernat Guiu Vilanova Virtus Entella | 18 |
| 6 | Gabriele Parlanti Carrarese | 18 |
| 6 | Rareş Cătălin Burnete Sudtirol | 18 |
| 9 | Alessandro Bianco Modena | 17 |
| 9 | Manuel Cicconi Sampdoria | 17 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simone D'Uffizi Ascoli | 29 |
| 2 | Christian Pierobon Juve Stabia | 27 |
| 3 | Bernat Guiu Vilanova Virtus Entella | 22 |
| 3 | Filippo Pittarello Pisa | 22 |
| 3 | Michele Besaggio Avellino | 22 |
| 6 | Giuseppe Ambrosino Modena | 21 |
| 6 | Jacopo Petriccione Catanzaro | 21 |
| 8 | Fabio Abiuso Carrarese | 20 |
| 8 | Raffaele Russo Avellino | 20 |
| 10 | Andrea Franzoni Virtus Entella | 19 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Shpendi Cesena | 20 |
| 2 | Luigi Cuppone Virtus Entella | 13 |
| 3 | Paulo Daniel Dentello Azzi Modena | 9 |
| 4 | Pietro Fusi Padova | 8 |
| 4 | Silvio Merkaj Vicenza Virtus | 8 |
| 6 | Bernat Guiu Vilanova Virtus Entella | 7 |
| 6 | Dennis Johnsen Palermo | 7 |
| 6 | Gabriele Artistico Padova | 7 |
| 9 | Gennaro Tutino Sampdoria | 6 |
| 10 | Filippo Pittarello Pisa | 5 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdoul Guiebre Ascoli | 990 |
| 1 | Samuele Vitale Ascoli | 990 |
| 1 | Tommaso Augello Palermo | 990 |
| 4 | Simone D'Uffizi Ascoli | 931 |
| 5 | Nicholas Rizzo Ascoli | 914 |
| 6 | Giovanni Corradini Ascoli | 908 |
| 7 | Alessandro Confente Pisa | 900 |
| 7 | Alessandro Dellavalle Padova | 900 |
| 7 | Alessandro Nunziante Arezzo | 900 |
| 7 | Alessandro Plizzari Sudtirol | 900 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdoul Guiebre Ascoli | 11 |
| 1 | Andrea Silipo Ascoli | 11 |
| 1 | Dennis Johnsen Palermo | 11 |
| 1 | Dominic Vavassori Palermo | 11 |
| 1 | Filippo Ranocchia Palermo | 11 |
| 1 | Giovanni Corradini Ascoli | 11 |
| 1 | Joel Pohjanpalo Palermo | 11 |
| 1 | Nahuel Estévez Palermo | 11 |
| 1 | Nicholas Rizzo Ascoli | 11 |
| 1 | Samuele Vitale Ascoli | 11 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdoul Guiebre Ascoli | 11 |
| 1 | Filippo Ranocchia Palermo | 11 |
| 1 | Giovanni Corradini Ascoli | 11 |
| 1 | Joel Pohjanpalo Palermo | 11 |
| 1 | Nicholas Rizzo Ascoli | 11 |
| 1 | Samuele Vitale Ascoli | 11 |
| 1 | Simone D'Uffizi Ascoli | 11 |
| 1 | Tommaso Augello Palermo | 11 |
| 9 | Alessandro Bianco Modena | 10 |
| 9 | Alessandro Confente Pisa | 10 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Raffaele Russo Avellino | 7,78 |
| 2 | Mattéo Tramoni Pisa | 7,69 |
| 3 | Dennis Johnsen Palermo | 7,55 |
| 4 | Alessandro Sorrentino Padova | 7,52 |
| 5 | Edoardo Iannoni Verona | 7,48 |
| 6 | Marcos Curado Ascoli | 7,36 |
| 7 | Dominic Vavassori Palermo | 7,36 |
| 8 | Tommaso Martinelli Avellino | 7,35 |
| 9 | Samuele Vitale Ascoli | 7,35 |
| 10 | Andrea Silipo Ascoli | 7,29 |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Serie B. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Palermo
|
| 2 |
Pisa
|
| 2 |
Carrarese
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Ascoli
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Serie B. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Padova
|
| 2 |
Sampdoria
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Serie B. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 7 |
Palermo
|
| 5 |
Virtus Entella
|
| 4 |
Juve Stabia
|
| 4 |
Benevento
|
| 3 |
Pisa
|
| 3 |
Ascoli
|
| 2 |
Vicenza Virtus
|
| 2 |
Arezzo
|
| 2 |
Avellino
|
| 2 |
Carrarese
|



















