Serie B
Klassement 2024 / 2025
Seizoensronden
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Sassuolo
|
82 | 38 | 25 | 6 | 7 | 78 | 38 | +40 | 3.1 | Armand Lauriente 17 | Horaţiu Moldovan 11 | 2,16 | 55% | 50% |
| 2 |
Pisa
|
76 | 38 | 23 | 8 | 7 | 64 | 36 | +28 | 2.6 | Mattéo Tramoni 13 | Adrian Šemper 10 | 1,95 | 55% | 55% |
| 3 |
Spezia
|
66 | 38 | 17 | 6 | 15 | 59 | 33 | +26 | 2.4 | Francesco Pio Esposito 19 | Stefano Gori 14 | 1,74 | 48% | 43% |
| 4 |
Cremonese
|
61 | 38 | 16 | 9 | 13 | 62 | 44 | +18 | 2.8 | Manuel De Luca 10 | Andrea Fulignati 10 | 1,62 | 64% | 57% |
| 5 |
Juve Stabia
|
55 | 38 | 14 | 11 | 13 | 42 | 41 | +1 | 2.2 | Andrea Adorante 14 | Demba Thiam 13 | 1,49 | 51% | 49% |
| 6 |
Catanzaro
|
53 | 38 | 11 | 7 | 20 | 51 | 45 | +6 | 2.5 | Pietro Iemmello 17 | Mirko Pigliacelli 15 | 1,37 | 54% | 46% |
| 7 |
Cesena
|
53 | 38 | 14 | 13 | 11 | 46 | 47 | -1 | 2.4 | Cristian Shpendi 9 | Jonathan Klinsmann 7 | 1,36 | 54% | 38% |
| 8 |
Palermo
|
52 | 38 | 14 | 14 | 10 | 52 | 43 | +9 | 2.5 | Matteo Brunori Sandri 7 | Sebastiano Desplanches 6 | 1,33 | 56% | 46% |
| 9 |
Bari
|
48 | 38 | 10 | 10 | 18 | 41 | 40 | +1 | 2.1 | Kevin Lasagna 6 | Boris Radunović 13 | 1,26 | 55% | 34% |
| 10 |
Sudtirol
|
46 | 38 | 12 | 16 | 10 | 50 | 57 | -7 | 2.8 | Silvio Merkaj 6 | Giacomo Poluzzi 4 | 1,21 | 58% | 58% |
| 11 |
Modena
|
45 | 38 | 10 | 13 | 15 | 48 | 50 | -2 | 2.6 | Antonio Palumbo 7 | Riccardo Gagno 8 | 1,18 | 63% | 50% |
| 12 |
Carrarese
|
45 | 38 | 11 | 15 | 12 | 39 | 49 | -10 | 2.3 | Nicolás Adrián Schiavi 5 | Marco Bleve 12 | 1,18 | 47% | 45% |
| 13 |
Reggiana
|
44 | 38 | 11 | 16 | 11 | 42 | 52 | -10 | 2.5 | Luca Vido 6 | Francesco Bardi 8 | 1,16 | 55% | 47% |
| 14 |
Mantova
|
44 | 38 | 10 | 14 | 14 | 47 | 56 | -9 | 2.7 | Leonardo Mancuso 8 | Marco Festa 8 | 1,16 | 58% | 53% |
| 15 |
Brescia
|
43 | 38 | 9 | 13 | 16 | 42 | 48 | -6 | 2.4 | Gennaro Borrelli 6 | Luca Lezzerini 10 | 1,13 | 58% | 42% |
| 16 |
Frosinone
|
43 | 38 | 9 | 13 | 16 | 37 | 50 | -13 | 2.3 | Giuseppe Ambrosino 5 | Michele Cerofolini 8 | 1,13 | 55% | 42% |
| 17 |
Salernitana
|
42 | 38 | 11 | 18 | 9 | 37 | 47 | -10 | 2.2 | Simeon Tochukwu Nwankwo 5 | Luigi Sepe 5 | 1,08 | 44% | 36% |
| 18 |
Sampdoria
|
41 | 38 | 8 | 13 | 17 | 38 | 49 | -11 | 2.3 | Massimo Coda 8 | Alessio Cragno 7 | 1,13 | 49% | 38% |
| 19 |
Cittadella
|
39 | 38 | 10 | 19 | 9 | 30 | 56 | -26 | 2.3 | Luca Pandolfi 7 | Elhan Kastrati 7 | 1,05 | 42% | 42% |
| 20 |
Nuova Cosenza
|
30 | 38 | 7 | 18 | 13 | 32 | 56 | -24 | 2.3 | Gabriele Artistico 5 | Alessandro Micai 7 | 0,89 | 53% | 42% |
Serie B Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Sassuolo aan de top en Nuova Cosenza aan de onderkant is 52 punten.
- • Het onderste team (Nuova Cosenza) heeft 13 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Sassuolo op de 1e en Pisa op de 2e plaats is 6 punten.
Serie B Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Sassuolo (14/19 overwinningen, 74%)
- • Beste uitrecord: Sassuolo (11/19 overwinningen, 58%)
- • Grootste thuisvoordeel: Carrarese (+1.3 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Brescia (0.1 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 55% gescoord thuis, 45% uit (514 thuis, 423 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Serie B op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Uitslagen 2024 / 2025
Statistieken Serie B 2024 / 2025
Alle cijfers hieronder gaan over 389 gespeelde wedstrijden in Serie B 2024 / 2025.
Doelpunten per wedstrijd
2,46
956 doelpunten
Beide ploegen scoren
54%
209 van de 389
Over 2.5 doelpunten
46%
178 van de 389
Wedstrijden met een clean sheet
46%
180 van de 389
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 159 (41%) |
| Gelijkspel | 130 (33%) |
| Uitploeg wint | 100 (26%) |
| Doelpunten thuisploegen | 528 (1,36 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 428 (1,10 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 348 | 89% | 11% |
| Over 1.5 | 277 | 71% | 29% |
| Over 2.5 | 178 | 46% | 54% |
| Over 3.5 | 94 | 24% | 76% |
| Over 4.5 | 35 | 9% | 91% |
| Over 5.5 | 16 | 4% | 96% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 444 (46%) |
| Doelpunten tweede helft | 512 (54%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 82 (21%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 93 (24%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 22 (6%) |
| Minuten per doelpunt | 36,6 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 54 | 13.9% |
| 2 - 1 | 42 | 10.8% |
| 1 - 0 | 42 | 10.8% |
| 0 - 0 | 41 | 10.5% |
| 2 - 2 | 31 | 8% |
| 2 - 0 | 30 | 7.7% |
| 0 - 1 | 29 | 7.5% |
| 1 - 2 | 26 | 6.7% |
| 0 - 2 | 15 | 3.9% |
| 3 - 1 | 14 | 3.6% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (389 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 99 | 25.4% |
| 3 | 84 | 21.6% |
| 1 | 71 | 18.3% |
| 4 | 59 | 15.2% |
| 0 | 41 | 10.5% |
| 5 | 19 | 4.9% |
| 6 | 11 | 2.8% |
| 8 | 3 | 0.8% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,07 |
| Thuisploeg | 4,97 |
| Uitploeg | 4,10 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 75% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 68% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 52% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 43% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 32% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 24% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 15% |
Gebaseerd op 305 van de 389 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 5,20 |
| Gele kaarten | 1930 |
| Rode kaarten | 93 |
| Over 2.5 kaarten | 90% |
| Over 3.5 kaarten | 80% |
| Over 4.5 kaarten | 61% |
| Over 5.5 kaarten | 41% |
| Over 6.5 kaarten | 24% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 25,46 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,02 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 30,53 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,05 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
7%
9%
11%
10%
14%
11%
12%
10%
16%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Sassuolo
|
78 |
Cremonese
|
69 |
Spezia
|
65 |
Pisa
|
62 |
Catanzaro
|
53 |
Palermo
|
52 |
Sudtirol
|
50 |
Modena
|
48 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Sudtirol
|
57 |
Mantova
|
56 |
Nuova Cosenza
|
56 |
Cittadella
|
54 |
Reggiana
|
52 |
Frosinone
|
50 |
Modena
|
50 |
Sampdoria
|
49 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Spezia
|
18 |
Sassuolo
|
15 |
Catanzaro
|
14 |
Sampdoria
|
13 |
Juve Stabia
|
13 |
Carrarese
|
13 |
Bari
|
13 |
Cittadella
|
12 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Sassuolo
|
2,16 |
Pisa
|
1,95 |
Spezia
|
1,74 |
Cremonese
|
1,62 |
Juve Stabia
|
1,49 |
Catanzaro
|
1,37 |
Cesena
|
1,36 |
Palermo
|
1,33 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Cremonese
|
64% |
Modena
|
63% |
Brescia
|
58% |
Mantova
|
58% |
Sudtirol
|
58% |
Palermo
|
56% |
Sassuolo
|
55% |
Frosinone
|
55% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Sudtirol
|
58% |
Cremonese
|
57% |
Pisa
|
55% |
Mantova
|
53% |
Sassuolo
|
50% |
Modena
|
50% |
Juve Stabia
|
49% |
Reggiana
|
47% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Nuova Cosenza
|
3,29 |
Sampdoria
|
3,10 |
Reggiana
|
3,03 |
Cittadella
|
2,97 |
Cremonese
|
2,83 |
Cesena
|
2,79 |
Spezia
|
2,76 |
Bari
|
2,68 |
Spelers in cijfers
Topschutters
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Francesco Pio Esposito Spezia | 19 |
| Pietro Iemmello Catanzaro | 17 |
| Armand Lauriente Sassuolo | 17 |
| Andrea Adorante Juve Stabia | 14 |
| Mattéo Tramoni Pisa | 13 |
| Manuel De Luca Cremonese | 10 |
| Franco Damián Vázquez Cremonese | 9 |
| Nicholas Pierini Sassuolo | 9 |
Meeste assists
| Speler | Assists |
|---|---|
| Jari Vandeputte Cremonese | 15 |
| Domenico Berardi Sassuolo | 13 |
| Salvatore Esposito Spezia | 10 |
| Antonio Palumbo Modena | 9 |
| Manuel Cicconi Carrarese | 8 |
| Raphael Odogwu Sudtirol | 8 |
| Dennis Johnsen Cremonese | 7 |
| Simone Pontisso Catanzaro | 7 |
Meeste kaarten
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Aldo Florenzi Nuova Cosenza | 14 |
| Ahmed Benali Bari | 13 |
| Fabio Depaoli Sampdoria | 12 |
| Emanuele Adamo Cesena | 12 |
| Tommaso Barbieri Cremonese | 11 |
| Luca Vignali Spezia | 11 |
| Salvatore Burrai Mantova | 11 |
| Marco Nasti Cremonese | 11 |
Meeste wedstrijden
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Simone Giorgeschi Spezia | 42 |
| Pietro Candelari Spezia | 42 |
| Jari Vandeputte Cremonese | 41 |
| Petko Hristov Spezia | 41 |
| Aleš Matějů Spezia | 41 |
| Andrea Fulignati Cremonese | 41 |
| Manuel De Luca Cremonese | 41 |
| Francesco Pio Esposito Spezia | 41 |
Meer info
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Sudtirol
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Serie B. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Nuova Cosenza
|
| 2 |
Catanzaro
|
| 2 |
Sassuolo
|



















