Serie B
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Serie B 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 100 gespeelde wedstrijden in Serie B 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,65
265 doelpunten
Beide ploegen scoren
60%
60 van de 100
Over 2.5 doelpunten
50%
50 van de 100
Wedstrijden met een clean sheet
40%
40 van de 100
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 38 (38%) |
| Gelijkspel | 30 (30%) |
| Uitploeg wint | 32 (32%) |
| Doelpunten thuisploegen | 139 (1,39 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 126 (1,26 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 96 | 96% | 4% |
| Over 1.5 | 81 | 81% | 19% |
| Over 2.5 | 50 | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 24 | 24% | 76% |
| Over 4.5 | 10 | 10% | 90% |
| Over 5.5 | 3 | 3% | 97% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 110 (42%) |
| Doelpunten tweede helft | 155 (58%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 18 (18%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 28 (28%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 4 (4%) |
| Minuten per doelpunt | 34,0 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 19 | 19% |
| 2 - 1 | 9 | 9% |
| 1 - 2 | 9 | 9% |
| 0 - 1 | 9 | 9% |
| 2 - 0 | 8 | 8% |
| 3 - 1 | 7 | 7% |
| 2 - 2 | 6 | 6% |
| 1 - 0 | 6 | 6% |
| 3 - 0 | 4 | 4% |
| 0 - 0 | 4 | 4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (100 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 31 | 31% |
| 3 | 26 | 26% |
| 1 | 15 | 15% |
| 4 | 14 | 14% |
| 5 | 7 | 7% |
| 0 | 4 | 4% |
| 6 | 2 | 2% |
| 7 | 1 | 1% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,54 |
| Thuisploeg | 4,82 |
| Uitploeg | 4,73 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 80% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 70% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 55% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 48% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 34% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 32% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 20% |
Gebaseerd op 92 van de 100 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,17 |
| Gele kaarten | 400 |
| Rode kaarten | 17 |
| Over 2.5 kaarten | 76% |
| Over 3.5 kaarten | 62% |
| Over 4.5 kaarten | 43% |
| Over 5.5 kaarten | 23% |
| Over 6.5 kaarten | 14% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 27,63 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,35 |
| Balbezit thuisploeg | 50% |
| Balbezit uitploeg | 50% |
| Fouten per wedstrijd | 25,38 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,28 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,48 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,20 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
6%
9%
13%
8%
8%
14%
11%
12%
19%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Palermo
|
24 |
Verona
|
19 |
Pisa
|
18 |
Modena
|
18 |
Ascoli
|
16 |
Mantova
|
15 |
Avellino
|
15 |
Benevento
|
14 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Catanzaro
|
22 |
Vicenza Virtus
|
20 |
Arezzo
|
19 |
Sampdoria
|
18 |
Empoli
|
17 |
Pisa
|
15 |
Cesena
|
14 |
Verona
|
13 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Ascoli
|
4 |
Padova
|
4 |
Cremonese
|
4 |
Verona
|
3 |
Benevento
|
3 |
Arezzo
|
3 |
Avellino
|
3 |
Sudtirol
|
3 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Palermo
|
2,60 |
Modena
|
2,00 |
Ascoli
|
1,90 |
Mantova
|
1,80 |
Verona
|
1,50 |
Benevento
|
1,50 |
Pisa
|
1,50 |
Avellino
|
1,50 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Palermo
|
80% |
Cesena
|
80% |
Catanzaro
|
80% |
Verona
|
70% |
Sampdoria
|
70% |
Vicenza Virtus
|
70% |
Modena
|
70% |
Empoli
|
60% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Vicenza Virtus
|
80% |
Verona
|
70% |
Pisa
|
70% |
Arezzo
|
70% |
Palermo
|
70% |
Modena
|
70% |
Catanzaro
|
60% |
Sampdoria
|
50% |
Spelers in cijfers Serie B 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Shpendi Cesena | 8 |
| 2 | Andrea Belotti Modena | 7 |
| 2 | Antonio Di Nardo Juve Stabia | 7 |
| 2 | Daniel Fernando Mosquera Bonilla Verona | 7 |
| 2 | Dennis Johnsen Palermo | 7 |
| 6 | Dominic Vavassori Palermo | 6 |
| 7 | Francesco Ruocco Mantova | 5 |
| 7 | Raffaele Russo Avellino | 5 |
| 9 | Andrea Silipo Ascoli | 4 |
| 9 | Edoardo Saporiti Empoli | 4 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dennis Johnsen Palermo | 5 |
| 2 | Alessio Castellini Mantova | 4 |
| 2 | Amin Sarr Verona | 4 |
| 2 | Fabio Maistro Juve Stabia | 4 |
| 2 | Mattéo Tramoni Pisa | 4 |
| 6 | Andrea Favilli Avellino | 3 |
| 6 | Daniel Tonoli Modena | 3 |
| 6 | David Chidozie Okereke Benevento | 3 |
| 6 | Dimitri Bisoli Cesena | 3 |
| 6 | Gastón Brugman Modena | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dennis Johnsen Palermo | 12 |
| 2 | Cristian Shpendi Cesena | 9 |
| 3 | Amin Sarr Verona | 7 |
| 3 | Andrea Belotti Modena | 7 |
| 3 | Antonio Di Nardo Juve Stabia | 7 |
| 3 | Daniel Fernando Mosquera Bonilla Verona | 7 |
| 3 | Dominic Vavassori Palermo | 7 |
| 3 | Raffaele Russo Avellino | 7 |
| 9 | Federico Bonazzoli Cremonese | 6 |
| 9 | Giuseppe Ambrosino Modena | 6 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andrea Belotti Modena | 7 |
| 1 | Cristian Shpendi Cesena | 7 |
| 1 | Daniel Fernando Mosquera Bonilla Verona | 7 |
| 1 | Dennis Johnsen Palermo | 7 |
| 5 | Antonio Di Nardo Juve Stabia | 6 |
| 5 | Dominic Vavassori Palermo | 6 |
| 7 | Francesco Ruocco Mantova | 5 |
| 7 | Raffaele Russo Avellino | 5 |
| 9 | Andrea Silipo Ascoli | 4 |
| 9 | Federico Bonazzoli Cremonese | 4 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Francesco Paolo Salvemini Benevento | 2 |
| 2 | Amin Sarr Verona | 1 |
| 2 | Antonio Di Nardo Juve Stabia | 1 |
| 2 | Bohdan Popov Empoli | 1 |
| 2 | Cristian Shpendi Cesena | 1 |
| 2 | Edoardo Saporiti Empoli | 1 |
| 2 | Emanuele Pecorino Catanzaro | 1 |
| 2 | Emiliano Pattarello Arezzo | 1 |
| 2 | Matteo Brunori Sandri Ascoli | 1 |
| 2 | Pietro Cianci Arezzo | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alessandro Arena Arezzo | 1 |
| 1 | Emanuele Schimmenti Benevento | 1 |
| 1 | Fabio Maistro Juve Stabia | 1 |
| 1 | Giovanni Corradini Ascoli | 1 |
| 1 | Mattia Compagnon Verona | 1 |
| 1 | Oliver Abildgaard Sampdoria | 1 |
| 1 | Steven Shpendi Empoli | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Giuseppe Ambrosino Modena | 30 |
| 2 | Dennis Johnsen Palermo | 28 |
| 2 | Dominic Vavassori Palermo | 28 |
| 4 | Antonio Di Nardo Juve Stabia | 22 |
| 4 | Pietro Iemmello Catanzaro | 22 |
| 6 | Bernat Guiu Vilanova Virtus Entella | 21 |
| 6 | Cristian Shpendi Cesena | 21 |
| 6 | Fabio Abiuso Carrarese | 21 |
| 6 | Francesco Paolo Salvemini Benevento | 21 |
| 10 | Andrea Silipo Ascoli | 20 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dennis Johnsen Palermo | 16 |
| 2 | Cristian Shpendi Cesena | 13 |
| 2 | Dominic Vavassori Palermo | 13 |
| 4 | Andrea Silipo Ascoli | 12 |
| 4 | Antonio Di Nardo Juve Stabia | 12 |
| 6 | Amin Sarr Verona | 11 |
| 7 | Daniel Fernando Mosquera Bonilla Verona | 10 |
| 7 | Federico Bonazzoli Cremonese | 10 |
| 7 | Giuseppe Ambrosino Modena | 10 |
| 7 | Raffaele Russo Avellino | 10 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Antonio Palumbo Palermo | 70,0% |
| 2 | Karim Zedadka Empoli | 62,5% |
| 2 | Raffaele Russo Avellino | 62,5% |
| 2 | Tommaso Berti Cremonese | 62,5% |
| 5 | Cristian Shpendi Cesena | 61,9% |
| 6 | Filippo Pittarello Pisa | 61,5% |
| 7 | Andrea Silipo Ascoli | 60,0% |
| 7 | Steven Shpendi Empoli | 60,0% |
| 7 | Tobias Lauritsen Sampdoria | 60,0% |
| 10 | Amin Sarr Verona | 57,9% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Shpendi Cesena | 38,1% |
| 2 | Daniel Fernando Mosquera Bonilla Verona | 35,0% |
| 3 | Antonio Di Nardo Juve Stabia | 31,8% |
| 4 | Raffaele Russo Avellino | 31,3% |
| 5 | Filippo Pittarello Pisa | 30,8% |
| 6 | Bohdan Popov Empoli | 30,0% |
| 7 | Antonis Siatounis Benevento | 25,0% |
| 7 | Dennis Johnsen Palermo | 25,0% |
| 7 | Edoardo Saporiti Empoli | 25,0% |
| 7 | Francesco Ruocco Mantova | 25,0% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jonas Jakob Rouhi Carrarese | 30 |
| 2 | Raffaele Russo Avellino | 28 |
| 3 | Mattéo Tramoni Pisa | 26 |
| 4 | Simone D'Uffizi Ascoli | 25 |
| 5 | Dennis Johnsen Palermo | 22 |
| 6 | Amin Sarr Verona | 21 |
| 6 | Giuseppe Ambrosino Modena | 21 |
| 8 | Andrea Silipo Ascoli | 20 |
| 8 | Yari Verschaeren Sampdoria | 20 |
| 10 | Bernat Guiu Vilanova Virtus Entella | 19 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marco Bellich Juve Stabia | 737 |
| 2 | Marcos Curado Ascoli | 695 |
| 3 | Andrea Giorgini Sudtirol | 650 |
| 4 | Steven Folly Nador Modena | 632 |
| 5 | Jacopo Petriccione Catanzaro | 588 |
| 6 | Nicholas Rizzo Ascoli | 568 |
| 7 | Mattia Maita Benevento | 553 |
| 7 | Riccardo Stivanello Sudtirol | 553 |
| 9 | Bryant Nieling Modena | 534 |
| 10 | Davide Bettella Juve Stabia | 516 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Davide Bettella Juve Stabia | 94,3% |
| 2 | Steven Folly Nador Modena | 93,6% |
| 3 | Rosen Bozhinov Pisa | 92,8% |
| 4 | Tobias Slotsager Verona | 92,8% |
| 5 | Marcos Curado Ascoli | 92,1% |
| 6 | Stefano Scognamillo Benevento | 91,9% |
| 7 | Loris Zonta Vicenza Virtus | 91,9% |
| 8 | Fabio Gerli Cremonese | 91,7% |
| 9 | Christian Dalle Mura Benevento | 91,6% |
| 10 | Andrea Primasso Pisa | 91,5% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alessandro Dellavalle Padova | 32 |
| 2 | Christian Pierobon Juve Stabia | 28 |
| 3 | Gerard Yepes Laut Empoli | 26 |
| 4 | Gabriele Parlanti Carrarese | 25 |
| 5 | Mattia Maita Benevento | 24 |
| 5 | Samuele Angori Pisa | 24 |
| 7 | Simone Tronchin Sudtirol | 23 |
| 8 | Filippo Ranocchia Palermo | 22 |
| 8 | Matteo Cocchi Padova | 22 |
| 8 | Pietro Fusi Padova | 22 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alessandro Dellavalle Padova | 20 |
| 1 | Steven Folly Nador Modena | 20 |
| 3 | Filippo Oliana Carrarese | 19 |
| 3 | Matias Antonini Lui Catanzaro | 19 |
| 3 | Mihajlo Ilić Cesena | 19 |
| 6 | Dimitri Bisoli Cesena | 17 |
| 6 | Patrick Enrici Avellino | 17 |
| 8 | Andrias Edmundsson Verona | 15 |
| 8 | Cristian Cauz Empoli | 15 |
| 8 | Jonathan Silva Pertinhes Mantova | 15 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Filippo Oliana Carrarese | 13 |
| 2 | Alessandro Dellavalle Padova | 10 |
| 3 | Fabio Ruggeri Carrarese | 9 |
| 3 | Marcos Curado Ascoli | 9 |
| 3 | Sebastiano Luperto Cremonese | 9 |
| 6 | Andrea Giorgini Sudtirol | 8 |
| 6 | Martin Palumbo Avellino | 8 |
| 6 | Riccardo Stivanello Sudtirol | 8 |
| 9 | Dimitri Bisoli Cesena | 7 |
| 9 | Filippo Reale Carrarese | 7 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oliver Abildgaard Sampdoria | 73 |
| 2 | Christian Pierobon Juve Stabia | 69 |
| 3 | Andrea Tiritiello Virtus Entella | 68 |
| 4 | Raffaele Russo Avellino | 64 |
| 5 | Abdoul Guiebre Ascoli | 63 |
| 5 | Steven Folly Nador Modena | 63 |
| 7 | Fabio Abiuso Carrarese | 60 |
| 8 | Marcos Curado Ascoli | 59 |
| 9 | Gabriele Parlanti Carrarese | 57 |
| 10 | Alessandro Dellavalle Padova | 54 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tommaso Maggioni Juve Stabia | 75,6% |
| 2 | Tobias Slotsager Verona | 70,7% |
| 3 | Oliver Abildgaard Sampdoria | 69,5% |
| 4 | Marcos Curado Ascoli | 69,4% |
| 5 | Pietro Saio Benevento | 68,8% |
| 6 | Massimiliano Mangraviti Cesena | 68,3% |
| 7 | Davide Bettella Juve Stabia | 67,9% |
| 8 | Bryant Nieling Modena | 67,7% |
| 9 | Leonardo Sernicola Benevento | 67,4% |
| 10 | Gerard Yepes Laut Empoli | 66,7% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lorenzo Carissoni Padova | 15 |
| 2 | Emanuele Zuelli Padova | 13 |
| 3 | Dennis Johnsen Palermo | 10 |
| 3 | Gabriele Parlanti Carrarese | 10 |
| 3 | Manuel Cicconi Sampdoria | 10 |
| 3 | Pietro Fusi Padova | 10 |
| 7 | Christian Pierobon Juve Stabia | 9 |
| 7 | Filippo Ranocchia Palermo | 9 |
| 7 | Nicola Patanè Juve Stabia | 9 |
| 7 | Zsombor Menyhárt Virtus Entella | 9 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdoul Guiebre Ascoli | 21 |
| 2 | Tjaš Begić Sampdoria | 19 |
| 3 | David Chidozie Okereke Benevento | 18 |
| 4 | Daniel Fernando Mosquera Bonilla Verona | 17 |
| 5 | Simone D'Uffizi Ascoli | 15 |
| 6 | Adin Ličina Cremonese | 14 |
| 6 | Dennis Johnsen Palermo | 14 |
| 6 | Giuseppe Caso Modena | 14 |
| 9 | Edoardo Saporiti Empoli | 13 |
| 9 | Fabio Maistro Juve Stabia | 13 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Daniel Fernando Mosquera Bonilla Verona | 77,3% |
| 2 | Tjaš Begić Sampdoria | 63,3% |
| 3 | David Chidozie Okereke Benevento | 62,1% |
| 4 | Gabriele Alesi Catanzaro | 58,8% |
| 4 | Silvio Merkaj Vicenza Virtus | 58,8% |
| 6 | Pietro Fusi Padova | 57,9% |
| 7 | Tommaso Augello Palermo | 57,1% |
| 8 | Luigi Cherubini Benevento | 56,3% |
| 9 | Filippo Pittarello Pisa | 54,5% |
| 10 | Mattia Sala Arezzo | 52,9% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alessandro Confente Pisa | 6 |
| 1 | Alessandro Nunziante Arezzo | 6 |
| 1 | Alessandro Plizzari Sudtirol | 6 |
| 1 | Francesco Bardi Mantova | 6 |
| 1 | Mirko Pigliacelli Catanzaro | 6 |
| 6 | Alessandro Sorrentino Padova | 5 |
| 6 | Gianmarco Vannucchi Benevento | 5 |
| 6 | Tommaso Martinelli Avellino | 5 |
| 9 | Alessandro Siano Cesena | 4 |
| 9 | Ante Vuković Juve Stabia | 4 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alessandro Sorrentino Padova | 43 |
| 2 | Riccardo Gagno Vicenza Virtus | 42 |
| 3 | Alessandro Plizzari Sudtirol | 37 |
| 3 | Jacopo Seghetti Empoli | 37 |
| 5 | Samuele Vitale Ascoli | 35 |
| 6 | Alessandro Siano Cesena | 34 |
| 6 | Mirko Pigliacelli Catanzaro | 34 |
| 8 | Tommaso Martinelli Avellino | 30 |
| 9 | Francesco Bardi Mantova | 26 |
| 10 | Alessandro Nunziante Arezzo | 24 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alessandro Plizzari Sudtirol | 90,2% |
| 2 | Samuele Vitale Ascoli | 85,4% |
| 3 | Francesco Bardi Mantova | 83,9% |
| 4 | Alessandro Sorrentino Padova | 81,1% |
| 5 | Alessandro Siano Cesena | 81,0% |
| 6 | Andrea Fulignati Cremonese | 79,2% |
| 7 | Tommaso Martinelli Avellino | 78,9% |
| 8 | Leandro Chichizola Modena | 74,2% |
| 9 | Jacopo Seghetti Empoli | 74,0% |
| 10 | Riccardo Gagno Vicenza Virtus | 73,7% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pietro Boer Juve Stabia | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdoul Guiebre Ascoli | 5 |
| 1 | Arturo Calabresi Pisa | 5 |
| 1 | Christian Kouan Oulaï Benevento | 5 |
| 1 | Giovanni Giunti Padova | 5 |
| 1 | Luca Magnino Empoli | 5 |
| 1 | Manuel Cicconi Sampdoria | 5 |
| 7 | Alessandro Bianco Modena | 4 |
| 7 | Alessandro Dellavalle Padova | 4 |
| 7 | Andrias Edmundsson Verona | 4 |
| 7 | Cristian Shpendi Cesena | 4 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marco Curto Empoli | 2 |
| 2 | Andrias Edmundsson Verona | 1 |
| 2 | Antonio David Cesena | 1 |
| 2 | Antonio Fiori Cesena | 1 |
| 2 | Antonio Prisco Benevento | 1 |
| 2 | Giacomo Stabile Sudtirol | 1 |
| 2 | Giuseppe Pezzella Cremonese | 1 |
| 2 | Joseph Ceesay Empoli | 1 |
| 2 | Julián Illanes Minucci Arezzo | 1 |
| 2 | Lorenzo Carissoni Padova | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdoul Guiebre Ascoli | 5 |
| 1 | Andrias Edmundsson Verona | 5 |
| 1 | Arturo Calabresi Pisa | 5 |
| 1 | Christian Kouan Oulaï Benevento | 5 |
| 1 | Giovanni Giunti Padova | 5 |
| 1 | Luca Magnino Empoli | 5 |
| 1 | Manuel Cicconi Sampdoria | 5 |
| 8 | Alessandro Bianco Modena | 4 |
| 8 | Alessandro Dellavalle Padova | 4 |
| 8 | Antonio Prisco Benevento | 4 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pietro Fusi Padova | 26 |
| 2 | Liam Henderson Sampdoria | 24 |
| 3 | Silvio Merkaj Vicenza Virtus | 23 |
| 4 | Cristian Shpendi Cesena | 22 |
| 5 | Francesco Paolo Salvemini Benevento | 19 |
| 6 | Bernat Guiu Vilanova Virtus Entella | 18 |
| 6 | Gabriele Parlanti Carrarese | 18 |
| 6 | Rareş Cătălin Burnete Sudtirol | 18 |
| 9 | Alessandro Bianco Modena | 17 |
| 9 | Manuel Cicconi Sampdoria | 17 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simone D'Uffizi Ascoli | 28 |
| 2 | Christian Pierobon Juve Stabia | 27 |
| 3 | Bernat Guiu Vilanova Virtus Entella | 22 |
| 3 | Filippo Pittarello Pisa | 22 |
| 3 | Michele Besaggio Avellino | 22 |
| 6 | Giuseppe Ambrosino Modena | 21 |
| 6 | Jacopo Petriccione Catanzaro | 21 |
| 8 | Fabio Abiuso Carrarese | 20 |
| 8 | Raffaele Russo Avellino | 20 |
| 10 | Andrea Franzoni Virtus Entella | 19 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Shpendi Cesena | 20 |
| 2 | Luigi Cuppone Virtus Entella | 13 |
| 3 | Paulo Daniel Dentello Azzi Modena | 9 |
| 4 | Pietro Fusi Padova | 8 |
| 4 | Silvio Merkaj Vicenza Virtus | 8 |
| 6 | Bernat Guiu Vilanova Virtus Entella | 7 |
| 6 | Gabriele Artistico Padova | 7 |
| 8 | Dennis Johnsen Palermo | 6 |
| 8 | Gennaro Tutino Sampdoria | 6 |
| 10 | Filippo Pittarello Pisa | 5 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdoul Guiebre Ascoli | 900 |
| 1 | Alessandro Confente Pisa | 900 |
| 1 | Alessandro Dellavalle Padova | 900 |
| 1 | Alessandro Nunziante Arezzo | 900 |
| 1 | Alessandro Plizzari Sudtirol | 900 |
| 1 | Alessandro Siano Cesena | 900 |
| 1 | Alessandro Sorrentino Padova | 900 |
| 1 | Andrea Giorgini Sudtirol | 900 |
| 1 | Fahem Benaissa-Yahia Mantova | 900 |
| 1 | Filippo Oliana Carrarese | 900 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdoul Guiebre Ascoli | 10 |
| 1 | Alessandro Bianco Modena | 10 |
| 1 | Alessandro Confente Pisa | 10 |
| 1 | Alessandro Dellavalle Padova | 10 |
| 1 | Alessandro Nunziante Arezzo | 10 |
| 1 | Alessandro Plizzari Sudtirol | 10 |
| 1 | Alessandro Siano Cesena | 10 |
| 1 | Alessandro Sorrentino Padova | 10 |
| 1 | Alessio Castellini Mantova | 10 |
| 1 | Amin Sarr Verona | 10 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdoul Guiebre Ascoli | 10 |
| 1 | Alessandro Bianco Modena | 10 |
| 1 | Alessandro Confente Pisa | 10 |
| 1 | Alessandro Dellavalle Padova | 10 |
| 1 | Alessandro Nunziante Arezzo | 10 |
| 1 | Alessandro Plizzari Sudtirol | 10 |
| 1 | Alessandro Siano Cesena | 10 |
| 1 | Alessandro Sorrentino Padova | 10 |
| 1 | Alessio Castellini Mantova | 10 |
| 1 | Amin Sarr Verona | 10 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Daniel Fernando Mosquera Bonilla Verona | 7,95 |
| 2 | Raffaele Russo Avellino | 7,78 |
| 3 | Mattéo Tramoni Pisa | 7,69 |
| 4 | Dennis Johnsen Palermo | 7,62 |
| 5 | Antonio Palumbo Palermo | 7,60 |
| 6 | Alessandro Sorrentino Padova | 7,52 |
| 7 | Edoardo Iannoni Verona | 7,48 |
| 8 | Marcos Curado Ascoli | 7,44 |
| 9 | Dominic Vavassori Palermo | 7,44 |
| 10 | Mattia Fortin Palermo | 7,40 |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Serie B. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Palermo
|
| 2 |
Pisa
|
| 2 |
Carrarese
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Ascoli
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Serie B. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Padova
|
| 2 |
Sampdoria
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Serie B. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 7 |
Palermo
|
| 5 |
Virtus Entella
|
| 4 |
Juve Stabia
|
| 4 |
Benevento
|
| 3 |
Pisa
|
| 3 |
Ascoli
|
| 2 |
Vicenza Virtus
|
| 2 |
Arezzo
|
| 2 |
Avellino
|
| 2 |
Carrarese
|



















