Ligue 2
Klassement 2026 / 2027
Ligue 2
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Saint Etienne
|
19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 21 | 8 | +13 | 3.6 | Thierno Mamadou Lamarana Ballo 5 | Gautier Larsonneur 6 | 2,38 | 63% | 88% |
| 2 |
RED Star FC 93
|
17 | 8 | 5 | 1 | 2 | 12 | 9 | +3 | 2.6 | Damien Durand 5 | Gaëtan Poussin 6 | 2,13 | 63% | 50% |
| 3 |
Montpellier
|
15 | 8 | 4 | 1 | 3 | 8 | 5 | +3 | 1.6 | Nicolas Pays 2 | Simon Brady Ngapandouetnbu 7 | 1,88 | 38% | 13% |
| 4 |
Stade de Reims
|
14 | 8 | 3 | 0 | 5 | 15 | 9 | +6 | 3 | Yaya Kader Fofana 6 | Tom Ritzy Hülsmann 5 | 1,75 | 75% | 63% |
| 5 |
Nancy
|
13 | 8 | 4 | 3 | 1 | 9 | 7 | +2 | 2 | Pape Meïssa Ba 2 | Enzo Basilio 7 | 1,63 | 25% | 25% |
| 6 |
Annecy
|
13 | 8 | 4 | 3 | 1 | 10 | 9 | +1 | 2.4 | Thibault Rambaud 2 | Florian Escales 6 | 1,63 | 63% | 50% |
| 7 |
PAU
|
11 | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 8 | +1 | 2.1 | Babacar Leye 4 | Brice Maubleu 4 | 1,38 | 38% | 25% |
| 8 |
Sochaux
|
11 | 8 | 2 | 1 | 5 | 5 | 6 | -1 | 1.4 | Benjamin Gomel 2 | Mehdi Jeannin 6 | 1,38 | 38% | 13% |
| 9 |
Metz
|
10 | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | 7 | +3 | 2.4 | Pape Moussa Fall 7 | Jonathan Fischer 6 | 1,25 | 75% | 50% |
| 10 |
Dijon
|
9 | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 10 | 0 | 2.9 | Júlio Tavares 4 | Paul Delecroix 4 | 1,50 | 88% | 50% |
| 11 |
Guingamp
|
8 | 8 | 2 | 4 | 2 | 10 | 13 | -3 | 2.9 | Brandon Bokangu 2 | Adrián Ortolá Vañó 5 | 1,00 | 63% | 63% |
| 12 |
Dunkerque
|
8 | 8 | 2 | 4 | 2 | 10 | 13 | -3 | 2.9 | Souleymane Keita 2 | Mohamet Airam Ramos Wade 3 | 1,00 | 50% | 38% |
| 13 |
Nantes
|
8 | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 | 13 | -4 | 2.8 | Kilian Corredor 2 | Maxime Dupé 4 | 1,00 | 50% | 50% |
| 14 |
Grenoble
|
8 | 8 | 2 | 4 | 2 | 8 | 13 | -5 | 2.6 | Yadaly Diaby 2 | Alexandre Olliero 5 | 1,00 | 38% | 50% |
| 15 |
Rodez
|
7 | 8 | 2 | 5 | 1 | 14 | 18 | -4 | 4 | Ibrahima Baldé 5 | Lucas Margueron 2 | 0,88 | 63% | 63% |
| 16 |
Boulogne
|
6 | 8 | 0 | 2 | 6 | 4 | 6 | -2 | 1.3 | Abdel Hbouch 2 | Blondy Nna Noukeu 5 | 0,75 | 50% | 13% |
| 17 |
Clermont Foot
|
6 | 8 | 0 | 2 | 6 | 6 | 9 | -3 | 1.9 | Florian Bianchini 1 | Théo Guivarch 6 | 0,75 | 63% | 25% |
| 18 |
Laval
|
5 | 8 | 1 | 5 | 2 | 10 | 17 | -7 | 3.4 | Trevis Dago 2 | Mamadou Samassa 6 | 0,63 | 88% | 75% |
Ligue 2 Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Saint Etienne aan de top en Laval aan de onderkant is 14 punten.
- • Het onderste team (Laval) heeft 3 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Saint Etienne op de 1e en RED Star FC 93 op de 2e plaats is 2 punten.
Ligue 2 Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Saint Etienne (4/4 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: RED Star FC 93 (4/5 overwinningen, 80%)
- • Grootste thuisvoordeel: Guingamp (+1.5 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Nantes (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 53% gescoord thuis, 47% uit (95 thuis, 85 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Ligue 2 op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Ligue 2 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 72 gespeelde wedstrijden in Ligue 2 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,58
186 doelpunten
Beide ploegen scoren
57%
41 van de 72
Over 2.5 doelpunten
44%
32 van de 72
Wedstrijden met een clean sheet
43%
31 van de 72
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 26 (36%) |
| Gelijkspel | 25 (35%) |
| Uitploeg wint | 21 (29%) |
| Doelpunten thuisploegen | 99 (1,38 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 87 (1,21 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 64 | 89% | 11% |
| Over 1.5 | 49 | 68% | 32% |
| Over 2.5 | 32 | 44% | 56% |
| Over 3.5 | 21 | 29% | 71% |
| Over 4.5 | 12 | 17% | 83% |
| Over 5.5 | 6 | 8% | 92% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 78 (42%) |
| Doelpunten tweede helft | 108 (58%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 17 (24%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 21 (29%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 9 (13%) |
| Minuten per doelpunt | 34,8 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 12 | 16.7% |
| 0 - 0 | 8 | 11.1% |
| 0 - 1 | 8 | 11.1% |
| 1 - 0 | 7 | 9.7% |
| 2 - 0 | 5 | 6.9% |
| 1 - 2 | 5 | 6.9% |
| 3 - 1 | 4 | 5.6% |
| 2 - 1 | 4 | 5.6% |
| 2 - 2 | 3 | 4.2% |
| 4 - 2 | 2 | 2.8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (72 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 17 | 23.6% |
| 1 | 15 | 20.8% |
| 3 | 11 | 15.3% |
| 4 | 9 | 12.5% |
| 0 | 8 | 11.1% |
| 5 | 6 | 8.3% |
| 6 | 4 | 5.6% |
| 7 | 2 | 2.8% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,11 |
| Thuisploeg | 4,92 |
| Uitploeg | 4,19 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 82% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 71% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 58% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 39% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 31% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 21% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 13% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,17 |
| Gele kaarten | 284 |
| Rode kaarten | 16 |
| Over 2.5 kaarten | 79% |
| Over 3.5 kaarten | 64% |
| Over 4.5 kaarten | 43% |
| Over 5.5 kaarten | 25% |
| Over 6.5 kaarten | 10% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 24,96 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,54 |
| Balbezit thuisploeg | 52% |
| Balbezit uitploeg | 48% |
| Fouten per wedstrijd | 30,04 |
| Buitenspel per wedstrijd | 4,17 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,61 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,18 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
7%
9%
8%
11%
13%
12%
11%
13%
16%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Saint Etienne
|
21 |
Stade de Reims
|
15 |
Dijon
|
14 |
Rodez
|
14 |
Metz
|
12 |
RED Star FC 93
|
12 |
Guingamp
|
10 |
Dunkerque
|
10 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Rodez
|
18 |
Laval
|
17 |
Nantes
|
13 |
Guingamp
|
13 |
Grenoble
|
13 |
Dunkerque
|
13 |
Dijon
|
12 |
Metz
|
11 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Montpellier
|
5 |
Sochaux
|
4 |
Nancy
|
4 |
Saint Etienne
|
3 |
Clermont Foot
|
3 |
Grenoble
|
3 |
RED Star FC 93
|
3 |
Boulogne
|
3 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Saint Etienne
|
2,38 |
RED Star FC 93
|
2,13 |
Montpellier
|
1,88 |
Stade de Reims
|
1,75 |
Nancy
|
1,63 |
Annecy
|
1,63 |
Dijon
|
1,50 |
Sochaux
|
1,38 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Dijon
|
88% |
Laval
|
88% |
Stade de Reims
|
75% |
Metz
|
75% |
Saint Etienne
|
63% |
Guingamp
|
63% |
Clermont Foot
|
63% |
RED Star FC 93
|
63% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Saint Etienne
|
88% |
Laval
|
75% |
Stade de Reims
|
63% |
Guingamp
|
63% |
Rodez
|
63% |
Nantes
|
50% |
Metz
|
50% |
Dijon
|
50% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
RED Star FC 93
|
2,88 |
Dunkerque
|
2,88 |
Boulogne
|
2,88 |
Grenoble
|
2,75 |
Montpellier
|
2,63 |
Guingamp
|
2,25 |
Laval
|
2,25 |
PAU
|
2,13 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Rodez
|
6,63 |
RED Star FC 93
|
6,38 |
Annecy
|
6,00 |
Montpellier
|
5,63 |
Laval
|
5,50 |
Nantes
|
5,38 |
Clermont Foot
|
4,88 |
Dunkerque
|
4,75 |
Spelers in cijfers Ligue 2 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pape Moussa Fall Metz | 7 |
| 2 | Yaya Kader Fofana Stade de Reims | 6 |
| 3 | Augustine Boakye Saint Etienne | 5 |
| 3 | Damien Durand RED Star FC 93 | 5 |
| 3 | Ibrahima Baldé Rodez | 5 |
| 3 | Thierno Mamadou Lamarana Ballo Saint Etienne | 5 |
| 7 | Babacar Leye PAU | 4 |
| 7 | Brandon Bokangu Guingamp | 4 |
| 7 | Irvin Cardona Saint Etienne | 4 |
| 7 | Jovany Ikanga A Ngele RED Star FC 93 | 4 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ethan Clavreul Laval | 4 |
| 1 | Irvin Cardona Saint Etienne | 4 |
| 1 | Jakob Breum Saint Etienne | 4 |
| 4 | Augustine Boakye Saint Etienne | 3 |
| 4 | Daouda Guindo Stade de Reims | 3 |
| 4 | Jessy Deminguet Metz | 3 |
| 4 | Paul Bellon Dijon | 3 |
| 4 | Raphael Lipinski Rodez | 3 |
| 9 | Aron Csongvai Saint Etienne | 2 |
| 9 | Esteban Mouton Laval | 2 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Augustine Boakye Saint Etienne | 8 |
| 1 | Irvin Cardona Saint Etienne | 8 |
| 3 | Pape Moussa Fall Metz | 7 |
| 3 | Thierno Mamadou Lamarana Ballo Saint Etienne | 7 |
| 5 | Ethan Clavreul Laval | 6 |
| 5 | Jakob Breum Saint Etienne | 6 |
| 5 | Jovany Ikanga A Ngele RED Star FC 93 | 6 |
| 5 | Yaya Kader Fofana Stade de Reims | 6 |
| 9 | Damien Durand RED Star FC 93 | 5 |
| 9 | Ibrahima Baldé Rodez | 5 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pape Moussa Fall Metz | 7 |
| 2 | Yaya Kader Fofana Stade de Reims | 6 |
| 3 | Augustine Boakye Saint Etienne | 5 |
| 3 | Damien Durand RED Star FC 93 | 5 |
| 3 | Ibrahima Baldé Rodez | 5 |
| 3 | Thierno Mamadou Lamarana Ballo Saint Etienne | 5 |
| 7 | Babacar Leye PAU | 4 |
| 7 | Brandon Bokangu Guingamp | 4 |
| 7 | Irvin Cardona Saint Etienne | 4 |
| 10 | Jovany Ikanga A Ngele RED Star FC 93 | 3 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Thomas Robinet Nantes | 2 |
| 2 | Florian Bianchini Clermont Foot | 1 |
| 2 | Jessy Benet PAU | 1 |
| 2 | Jovany Ikanga A Ngele RED Star FC 93 | 1 |
| 2 | Julien Maggiotti Laval | 1 |
| 2 | Júlio Tavares Dijon | 1 |
| 2 | Sambou Soumano Stade de Reims | 1 |
| 2 | Zakaria Fdaouch Nancy | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ange Martial Tia Stade de Reims | 1 |
| 1 | Kevin Cabral RED Star FC 93 | 1 |
| 1 | Nicolas Pays Montpellier | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Damien Durand RED Star FC 93 | 23 |
| 2 | Pape Moussa Fall Metz | 22 |
| 3 | Abdel Hbouch Boulogne | 20 |
| 3 | Babacar Leye PAU | 20 |
| 3 | Thomas Robinet Nantes | 20 |
| 3 | Yaya Kader Fofana Stade de Reims | 20 |
| 7 | Mathis Touho Rodez | 19 |
| 8 | Giorgi Abuashvili Metz | 18 |
| 9 | Brandon Bokangu Guingamp | 17 |
| 10 | Augustine Boakye Saint Etienne | 16 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Damien Durand RED Star FC 93 | 12 |
| 1 | Pape Moussa Fall Metz | 12 |
| 3 | Abdel Hbouch Boulogne | 10 |
| 3 | Babacar Leye PAU | 10 |
| 3 | Yaya Kader Fofana Stade de Reims | 10 |
| 6 | Brandon Bokangu Guingamp | 9 |
| 7 | Ibrahima Baldé Rodez | 8 |
| 7 | Jovany Ikanga A Ngele RED Star FC 93 | 8 |
| 7 | Júlio Tavares Dijon | 8 |
| 7 | Samy Olivier Chouchane Dijon | 8 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mamadou Camara Montpellier | 75,0% |
| 2 | Ibrahima Baldé Rodez | 66,7% |
| 2 | Jovany Ikanga A Ngele RED Star FC 93 | 66,7% |
| 4 | Thierno Mamadou Lamarana Ballo Saint Etienne | 61,5% |
| 5 | Jakob Breum Saint Etienne | 60,0% |
| 5 | Nicolas Pays Montpellier | 60,0% |
| 5 | Teddy Averlant Guingamp | 60,0% |
| 8 | Adel Lembezat Dijon | 58,3% |
| 8 | Ilyes Housni Nancy | 58,3% |
| 10 | Adrien Hunou Clermont Foot | 57,1% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ibrahima Baldé Rodez | 41,7% |
| 2 | Thierno Mamadou Lamarana Ballo Saint Etienne | 38,5% |
| 3 | Jovany Ikanga A Ngele RED Star FC 93 | 33,3% |
| 4 | Pape Moussa Fall Metz | 31,8% |
| 5 | Augustine Boakye Saint Etienne | 31,3% |
| 6 | Yaya Kader Fofana Stade de Reims | 30,0% |
| 7 | Irvin Cardona Saint Etienne | 28,6% |
| 7 | Jessy Deminguet Metz | 28,6% |
| 7 | Souleymane Keita Dunkerque | 28,6% |
| 7 | Wilitty Younoussa Nantes | 28,6% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ilyes Housni Nancy | 24 |
| 2 | Adrien Lebeau Dunkerque | 18 |
| 2 | Irvin Cardona Saint Etienne | 18 |
| 4 | Mathieu Cafaro Nantes | 17 |
| 5 | Antonin Cartillier Rodez | 15 |
| 5 | Jessy Benet PAU | 15 |
| 7 | Daouda Guindo Stade de Reims | 14 |
| 7 | Jakob Breum Saint Etienne | 14 |
| 7 | Zuriko Davitashvili Saint Etienne | 14 |
| 10 | Clément Billemaz Annecy | 13 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aron Csongvai Saint Etienne | 580 |
| 2 | Ethan Kena Kabeya Clermont Foot | 544 |
| 3 | Julien Laporte Montpellier | 541 |
| 4 | Dylan Durivaux RED Star FC 93 | 536 |
| 5 | Lucas Perrin Nantes | 492 |
| 6 | Albin Demouchy Guingamp | 485 |
| 7 | Maxime Bernauer Saint Etienne | 482 |
| 7 | Opa Sangante Dunkerque | 482 |
| 9 | Samuel Junior Kotto Stade de Reims | 478 |
| 10 | Cristian Castro Devenish Metz | 477 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jordan Morel Dunkerque | 93,0% |
| 2 | Sohaib Nair Saint Etienne | 92,8% |
| 3 | Jean Ruiz Metz | 92,8% |
| 4 | Yael Mouanga Montpellier | 92,7% |
| 5 | Julien Le Cardinal Saint Etienne | 92,7% |
| 6 | Tamar Svetlin Saint Etienne | 92,7% |
| 7 | Cristian Castro Devenish Metz | 92,1% |
| 8 | Ethan Kena Kabeya Clermont Foot | 91,9% |
| 9 | Anthony Briançon PAU | 91,3% |
| 10 | Aron Csongvai Saint Etienne | 91,2% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kévin Pedro Saint Etienne | 30 |
| 2 | Théo Sainte-Luce Montpellier | 25 |
| 3 | Matthéo Xantippe Grenoble | 21 |
| 4 | Enzo Tacafred Nancy | 19 |
| 4 | Théo Magnin RED Star FC 93 | 19 |
| 6 | Augustine Boakye Saint Etienne | 18 |
| 6 | Aurélien Platret Boulogne | 18 |
| 6 | Islamdine Halifa RED Star FC 93 | 18 |
| 6 | Julien Kouadio Annecy | 18 |
| 10 | Jean Grillot Clermont Foot | 17 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Castro Devenish Metz | 20 |
| 1 | Lucas Perrin Nantes | 20 |
| 3 | Théo Sainte-Luce Montpellier | 19 |
| 4 | Frédéric Guilbert Nantes | 18 |
| 4 | Matthéo Xantippe Grenoble | 18 |
| 6 | Walid Bouabdelli Nancy | 17 |
| 7 | Jordan Mendes Correia Rodez | 16 |
| 8 | Théo Magnin RED Star FC 93 | 15 |
| 9 | Enzo Tacafred Nancy | 14 |
| 9 | Loni Quenabio Rodez | 14 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lenny Lacroix Dijon | 11 |
| 2 | Damien Durand RED Star FC 93 | 7 |
| 2 | Giorgi Abuashvili Metz | 7 |
| 2 | Quentin Bernard Dijon | 7 |
| 2 | Sohaib Nair Saint Etienne | 7 |
| 6 | Julien Laporte Montpellier | 6 |
| 6 | Samuel Junior Kotto Stade de Reims | 6 |
| 8 | Mathieu Peybernes Sochaux | 5 |
| 8 | Mathis Magnin Rodez | 5 |
| 8 | Yaya Kader Fofana Stade de Reims | 5 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pape Moussa Fall Metz | 61 |
| 2 | Enzo Tacafred Nancy | 54 |
| 3 | Théo Sainte-Luce Montpellier | 53 |
| 4 | Sohaib Nair Saint Etienne | 52 |
| 5 | Antoine Kerriou Boulogne | 50 |
| 5 | Hacene Benali PAU | 50 |
| 7 | Walid Bouabdelli Nancy | 49 |
| 8 | Albin Demouchy Guingamp | 48 |
| 8 | Brandon Bokangu Guingamp | 48 |
| 8 | Elyaz Zidane Fernández RED Star FC 93 | 48 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jean Ruiz Metz | 74,3% |
| 2 | Samuel Junior Kotto Stade de Reims | 72,1% |
| 3 | Axel Drouhin Annecy | 71,4% |
| 4 | Sohaib Nair Saint Etienne | 71,2% |
| 5 | Anthony Briançon PAU | 71,1% |
| 6 | Tamar Svetlin Saint Etienne | 70,0% |
| 7 | Elydjah Mendy Nancy | 69,6% |
| 7 | Nesta Zahui Grenoble | 69,6% |
| 9 | Demba Thiam Boulogne | 69,4% |
| 10 | Clément Vidal Grenoble | 68,9% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tom Tony Pouilly PAU | 8 |
| 2 | Julien Boyer Boulogne | 7 |
| 3 | Antoine Larose Annecy | 6 |
| 3 | Clément Billemaz Annecy | 6 |
| 3 | Julien Masson Sochaux | 6 |
| 3 | Paul Bellon Dijon | 6 |
| 7 | Dalangunypole Gomis Sochaux | 5 |
| 7 | Gaëtan Paquiez PAU | 5 |
| 7 | Joffrey Bultel Boulogne | 5 |
| 7 | Jérémie Matumona Makanga Guingamp | 5 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Giorgi Abuashvili Metz | 16 |
| 1 | Kémo Cissé RED Star FC 93 | 16 |
| 3 | Mohammed Daramy Stade de Reims | 15 |
| 4 | Nordan Mukiele Montpellier | 13 |
| 5 | Nesta Zahui Grenoble | 12 |
| 5 | Nicolas Pays Montpellier | 12 |
| 7 | Kouroufia Kebe Nancy | 11 |
| 7 | Théo Sainte-Luce Montpellier | 11 |
| 9 | Adel Lembezat Dijon | 9 |
| 9 | Matthéo Xantippe Grenoble | 9 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kouroufia Kebe Nancy | 73,3% |
| 2 | Ousmane Diop Clermont Foot | 64,3% |
| 3 | Théo Sainte-Luce Montpellier | 61,1% |
| 4 | Théo Magnin RED Star FC 93 | 56,3% |
| 5 | Adel Lembezat Dijon | 50,0% |
| 5 | Bouna Sarr Metz | 50,0% |
| 5 | Paul Venot Annecy | 50,0% |
| 8 | Nordan Mukiele Montpellier | 48,1% |
| 9 | Nesta Zahui Grenoble | 48,0% |
| 10 | Damien Durand RED Star FC 93 | 46,7% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Enzo Basilio Nancy | 7 |
| 1 | Simon Brady Ngapandouetnbu Montpellier | 7 |
| 3 | Florian Escales Annecy | 6 |
| 3 | Gautier Larsonneur Saint Etienne | 6 |
| 3 | Gaëtan Poussin RED Star FC 93 | 6 |
| 3 | Jonathan Fischer Metz | 6 |
| 3 | Mamadou Samassa Laval | 6 |
| 3 | Mehdi Jeannin Sochaux | 6 |
| 3 | Théo Guivarch Clermont Foot | 6 |
| 10 | Adrián Ortolá Vañó Guingamp | 5 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simon Brady Ngapandouetnbu Montpellier | 32 |
| 2 | Mehdi Jeannin Sochaux | 31 |
| 3 | Alexandre Olliero Grenoble | 29 |
| 4 | Brice Maubleu PAU | 27 |
| 4 | Jonathan Fischer Metz | 27 |
| 6 | Adrián Ortolá Vañó Guingamp | 26 |
| 6 | Tom Ritzy Hülsmann Stade de Reims | 26 |
| 8 | Blondy Nna Noukeu Boulogne | 23 |
| 8 | Gaëtan Poussin RED Star FC 93 | 23 |
| 8 | Mamadou Samassa Laval | 23 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simon Brady Ngapandouetnbu Montpellier | 97,0% |
| 2 | Jonathan Fischer Metz | 96,4% |
| 3 | Mehdi Jeannin Sochaux | 88,6% |
| 4 | Blondy Nna Noukeu Boulogne | 88,5% |
| 4 | Mamadou Samassa Laval | 88,5% |
| 6 | Mohamet Airam Ramos Wade Dunkerque | 87,0% |
| 7 | Brice Maubleu PAU | 84,4% |
| 8 | Tom Ritzy Hülsmann Stade de Reims | 83,9% |
| 9 | Florian Escales Annecy | 82,6% |
| 9 | Théo Guivarch Clermont Foot | 82,6% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrián Ortolá Vañó Guingamp | 2 |
| 2 | Blondy Nna Noukeu Boulogne | 1 |
| 2 | Maxime Dupé Nantes | 1 |
| 2 | Tom Ritzy Hülsmann Stade de Reims | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Daylam Meddah Montpellier | 4 |
| 2 | Axel Bamba PAU | 3 |
| 2 | Clément Vidal Grenoble | 3 |
| 2 | Demba Thiam Boulogne | 3 |
| 2 | Donatien Gomis Guingamp | 3 |
| 2 | Frédéric Guilbert Nantes | 3 |
| 2 | Nehemiah Fernandez Veliz Nancy | 3 |
| 2 | Saad Agouzoul Sochaux | 3 |
| 2 | Samba Lélé Diba Grenoble | 3 |
| 2 | Théna Massock Dunkerque | 3 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Armel Junior Zohouri Stade de Reims | 2 |
| 2 | Albin Demouchy Guingamp | 1 |
| 2 | Clément Billemaz Annecy | 1 |
| 2 | Donatien Gomis Guingamp | 1 |
| 2 | Elydjah Mendy Nancy | 1 |
| 2 | Kouroufia Kebe Nancy | 1 |
| 2 | Mahamadou Diawara RED Star FC 93 | 1 |
| 2 | Mathieu Mion Boulogne | 1 |
| 2 | Maxence Andre Prévôt Dunkerque | 1 |
| 2 | Saad Agouzoul Sochaux | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Daylam Meddah Montpellier | 4 |
| 1 | Donatien Gomis Guingamp | 4 |
| 1 | Saad Agouzoul Sochaux | 4 |
| 4 | Albin Demouchy Guingamp | 3 |
| 4 | Axel Bamba PAU | 3 |
| 4 | Clément Vidal Grenoble | 3 |
| 4 | Demba Thiam Boulogne | 3 |
| 4 | Frédéric Guilbert Nantes | 3 |
| 4 | Nehemiah Fernandez Veliz Nancy | 3 |
| 4 | Samba Lélé Diba Grenoble | 3 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Thierno Mamadou Lamarana Ballo Saint Etienne | 22 |
| 2 | Jordan Mendes Correia Rodez | 21 |
| 3 | Théna Massock Dunkerque | 19 |
| 4 | Mathis Clairicia Sochaux | 18 |
| 5 | Kapitbafan Djoco Sochaux | 16 |
| 5 | Matthieu Huard RED Star FC 93 | 16 |
| 7 | Julien Kouadio Annecy | 15 |
| 7 | Lucas Perrin Nantes | 15 |
| 7 | Matthéo Xantippe Grenoble | 15 |
| 7 | Pape Moussa Fall Metz | 15 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Hacene Benali PAU | 19 |
| 1 | Walid Bouabdelli Nancy | 19 |
| 3 | Brandon Bokangu Guingamp | 18 |
| 3 | Florian Miguel Metz | 18 |
| 3 | Nolan Binet Boulogne | 18 |
| 3 | Pape Moussa Fall Metz | 18 |
| 7 | Ange Martial Tia Stade de Reims | 17 |
| 7 | Enzo Tacafred Nancy | 17 |
| 7 | Jordan Morel Dunkerque | 17 |
| 7 | Samir Ben Brahim Guingamp | 17 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Thierno Mamadou Lamarana Ballo Saint Etienne | 11 |
| 2 | Sambou Soumano Stade de Reims | 9 |
| 3 | Babacar Leye PAU | 7 |
| 3 | Benjamin Besic Boulogne | 7 |
| 3 | Jovany Ikanga A Ngele RED Star FC 93 | 7 |
| 6 | Damien Durand RED Star FC 93 | 6 |
| 6 | Kevin Cabral RED Star FC 93 | 6 |
| 8 | El Hadj Koné Clermont Foot | 5 |
| 8 | Giorgi Abuashvili Metz | 5 |
| 8 | Irvin Cardona Saint Etienne | 5 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrián Ortolá Vañó Guingamp | 720 |
| 1 | Alexandre Olliero Grenoble | 720 |
| 1 | Allan Linguet Dunkerque | 720 |
| 1 | Antoine Kerriou Boulogne | 720 |
| 1 | Aron Csongvai Saint Etienne | 720 |
| 1 | Blondy Nna Noukeu Boulogne | 720 |
| 1 | Brice Maubleu PAU | 720 |
| 1 | Cristian Castro Devenish Metz | 720 |
| 1 | Daouda Guindo Stade de Reims | 720 |
| 1 | Demba Thiam Boulogne | 720 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdel Hbouch Boulogne | 8 |
| 1 | Adel Lembezat Dijon | 8 |
| 1 | Adrien Hunou Clermont Foot | 8 |
| 1 | Adrián Ortolá Vañó Guingamp | 8 |
| 1 | Albin Demouchy Guingamp | 8 |
| 1 | Alexandre Olliero Grenoble | 8 |
| 1 | Allan Linguet Dunkerque | 8 |
| 1 | Antoine Kerriou Boulogne | 8 |
| 1 | Antoine Larose Annecy | 8 |
| 1 | Antonin Cartillier Rodez | 8 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdel Hbouch Boulogne | 8 |
| 1 | Adrien Hunou Clermont Foot | 8 |
| 1 | Adrián Ortolá Vañó Guingamp | 8 |
| 1 | Albin Demouchy Guingamp | 8 |
| 1 | Alexandre Olliero Grenoble | 8 |
| 1 | Allan Linguet Dunkerque | 8 |
| 1 | Antoine Kerriou Boulogne | 8 |
| 1 | Antoine Larose Annecy | 8 |
| 1 | Antonin Cartillier Rodez | 8 |
| 1 | Aron Csongvai Saint Etienne | 8 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ibrahima Baldé Rodez | 7,93 |
| 2 | Axel Drouhin Annecy | 7,72 |
| 3 | Damien Durand RED Star FC 93 | 7,59 |
| 4 | Anthony Briançon PAU | 7,47 |
| 5 | Jakob Breum Saint Etienne | 7,42 |
| 6 | Aron Csongvai Saint Etienne | 7,40 |
| 7 | Simon Brady Ngapandouetnbu Montpellier | 7,39 |
| 8 | Augustine Boakye Saint Etienne | 7,38 |
| 9 | Téji Savanier Metz | 7,38 |
| 10 | Yaya Kader Fofana Stade de Reims | 7,31 |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Ligue 2. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
RED Star FC 93
|
| 2 |
Nancy
|
| 2 |
PAU
|
| 2 |
Dijon
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 5 |
Clermont Foot
|
| 2 |
Sochaux
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Ligue 2. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Rodez
|
| 2 |
Guingamp
|
| 2 |
Dunkerque
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Ligue 2. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 7 |
Sochaux
|
| 7 |
Stade de Reims
|
| 5 |
Clermont Foot
|
| 3 |
Montpellier
|
| 3 |
RED Star FC 93
|
| 3 |
Dijon
|
| 2 |
Nancy
|
| 2 |
PAU
|

















