3. Liga
Klassement 2026 / 2027
3 Liga
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Viktoria Koln
|
26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 31 | 15 | +16 | 3.8 | Niklas Horst Castelle 3 | Arne Schulz 4 | 2,17 | 67% | 75% |
| 2 |
MSV Duisburg
|
26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 31 | 17 | +14 | 4 | Lex-Tyger Lobinger 4 | Maximilian Braune 6 | 2,17 | 83% | 92% |
| 3 |
Rot-weiss Essen
|
24 | 12 | 7 | 2 | 3 | 20 | 13 | +7 | 2.8 | Marek Janssen 2 | Jakob Golz 6 | 1,91 | 45% | 36% |
| 4 |
FC Saarbrucken
|
20 | 12 | 6 | 4 | 2 | 28 | 21 | +7 | 4.1 | Kai Brünker 4 | Matteo Bignetti 5 | 1,55 | 73% | 73% |
| 5 |
SV Wehen
|
18 | 12 | 5 | 4 | 3 | 23 | 17 | +6 | 3.3 | Robin Tristan Kalem 3 | Florian Stritzel 5 | 1,50 | 50% | 58% |
| 6 |
FC Ingolstadt 04
|
18 | 12 | 5 | 4 | 3 | 16 | 17 | -1 | 2.8 | Obed Chidindu Ugondu 3 | — | 1,50 | 50% | 58% |
| 7 |
Alemannia Aachen
|
17 | 11 | 5 | 4 | 2 | 17 | 17 | 0 | 3.1 | Lukas Scepanik 3 | Manuel Riemann 3 | 1,55 | 45% | 64% |
| 8 |
Waldhof Mannheim
|
16 | 12 | 5 | 6 | 1 | 21 | 19 | +2 | 3.3 | Terrence Boyd 3 | Thijmen Nijhuis 4 | 1,45 | 55% | 64% |
| 9 |
Hoffenheim II
|
16 | 12 | 5 | 6 | 1 | 21 | 20 | +1 | 3.4 | Klaus Gjasula 1 | Lúkas Jóhannes Blöndal Petersson 6 | 1,33 | 67% | 67% |
| 10 |
Fortuna Dusseldorf
|
16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 12 | 14 | -2 | 2.2 | Eric Hottmann 2 | Louis Sascha Lord 5 | 1,33 | 58% | 50% |
| 11 |
Hansa Rostock
|
16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 19 | 22 | -3 | 3.4 | Andreas Voglsammer 3 | Luca Unbehaun 3 | 1,33 | 67% | 50% |
| 12 |
SV Meppen
|
15 | 12 | 4 | 5 | 3 | 16 | 17 | -1 | 2.8 | Jannic Ehlers 2 | Julius Pünt 5 | 1,25 | 42% | 50% |
| 13 |
Stuttgart II
|
15 | 12 | 4 | 5 | 3 | 21 | 23 | -2 | 3.7 | Alexander Groiß 2 | Jerik von der Felsen 3 | 1,25 | 83% | 75% |
| 14 |
Preussen Munster
|
15 | 11 | 4 | 4 | 3 | 19 | 21 | -2 | 3.6 | Montell Ndikom 4 | Morten Jens Behrens 2 | 1,36 | 82% | 73% |
| 15 |
FC Wurzburger Kickers
|
14 | 12 | 4 | 6 | 2 | 17 | 24 | -7 | 3.4 | Tarsis Bonga 4 | Marko Rajkovačić 3 | 1,17 | 50% | 75% |
| 16 |
Jahn Regensburg
|
13 | 12 | 3 | 5 | 4 | 22 | 21 | +1 | 3.6 | Lucas Hermes 5 | Hannes Steffen Hermann 4 | 1,08 | 67% | 75% |
| 17 |
Verl
|
12 | 12 | 3 | 6 | 3 | 17 | 26 | -9 | 3.6 | Dennis Waidner 2 | Timo Schlieck 3 | 1,00 | 92% | 83% |
| 18 |
SG Sonnenhof Grossaspach
|
12 | 12 | 3 | 6 | 3 | 13 | 26 | -13 | 3.3 | Fabian Eisele 3 | Maximilian Reule 3 | 1,09 | 64% | 55% |
| 19 |
Fortuna Koln
|
10 | 12 | 2 | 6 | 4 | 9 | 14 | -5 | 1.9 | Romeo Aigbekaen 1 | Lennart Winkler 1 | 0,83 | 42% | 33% |
| 20 |
Havelse
|
10 | 12 | 2 | 6 | 4 | 17 | 26 | -9 | 3.6 | Kwasi Okyere Wriedt 3 | Tom Opitz 3 | 0,83 | 83% | 75% |
3. Liga Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen FC Viktoria Koln aan de top en Havelse aan de onderkant is 16 punten.
- • Het onderste team (Havelse) heeft 3 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen FC Viktoria Koln op de 1e en MSV Duisburg op de 2e plaats is 0 punten.
3. Liga Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Rot-weiss Essen (5/6 overwinningen, 83%)
- • Beste uitrecord: FC Viktoria Koln (4/6 overwinningen, 67%)
- • Grootste thuisvoordeel: Rot-weiss Essen (+1.3 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: FC Viktoria Koln (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 52% gescoord thuis, 48% uit (204 thuis, 186 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de 3. Liga op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken 3. Liga 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 117 gespeelde wedstrijden in 3. Liga 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
3,30
386 doelpunten
Beide ploegen scoren
63%
74 van de 117
Over 2.5 doelpunten
64%
75 van de 117
Wedstrijden met een clean sheet
37%
43 van de 117
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 48 (41%) |
| Gelijkspel | 28 (24%) |
| Uitploeg wint | 41 (35%) |
| Doelpunten thuisploegen | 202 (1,73 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 184 (1,57 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 112 | 96% | 4% |
| Over 1.5 | 95 | 81% | 19% |
| Over 2.5 | 75 | 64% | 36% |
| Over 3.5 | 48 | 41% | 59% |
| Over 4.5 | 31 | 26% | 74% |
| Over 5.5 | 17 | 15% | 85% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 182 (47%) |
| Doelpunten tweede helft | 198 (51%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 36 (31%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 28 (24%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 6 (5%) |
| Minuten per doelpunt | 27,3 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 12 | 10% |
| 1 - 0 | 11 | 9.2% |
| 1 - 1 | 10 | 8.3% |
| 1 - 2 | 10 | 8.3% |
| 2 - 2 | 8 | 6.7% |
| 0 - 1 | 7 | 5.8% |
| 3 - 2 | 6 | 5% |
| 3 - 3 | 5 | 4.2% |
| 2 - 0 | 5 | 4.2% |
| 1 - 3 | 5 | 4.2% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (120 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 29 | 24.2% |
| 2 | 20 | 16.7% |
| 1 | 18 | 15% |
| 4 | 17 | 14.2% |
| 5 | 14 | 11.7% |
| 6 | 11 | 9.2% |
| 0 | 5 | 4.2% |
| 7 | 4 | 3.3% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,68 |
| Thuisploeg | 5,42 |
| Uitploeg | 4,26 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 86% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 73% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 65% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 52% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 33% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 24% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 13% |
Gebaseerd op 93 van de 117 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 5,15 |
| Gele kaarten | 578 |
| Rode kaarten | 24 |
| Over 2.5 kaarten | 90% |
| Over 3.5 kaarten | 79% |
| Over 4.5 kaarten | 56% |
| Over 5.5 kaarten | 43% |
| Over 6.5 kaarten | 28% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 27,12 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,74 |
| Balbezit thuisploeg | 52% |
| Balbezit uitploeg | 48% |
| Fouten per wedstrijd | 25,23 |
| Buitenspel per wedstrijd | 4,37 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,81 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 2,02 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
8%
11%
12%
9%
13%
12%
8%
11%
17%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
MSV Duisburg
|
31 |
FC Viktoria Koln
|
31 |
FC Saarbrucken
|
26 |
SV Wehen
|
23 |
Jahn Regensburg
|
22 |
Hoffenheim II
|
21 |
Stuttgart II
|
21 |
Waldhof Mannheim
|
20 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Verl
|
26 |
Havelse
|
26 |
SG Sonnenhof Grossaspach
|
25 |
FC Wurzburger Kickers
|
24 |
Stuttgart II
|
23 |
Hansa Rostock
|
22 |
Jahn Regensburg
|
21 |
Preussen Munster
|
21 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Rot-weiss Essen
|
5 |
SV Meppen
|
5 |
FC Ingolstadt 04
|
4 |
SV Wehen
|
4 |
Fortuna Dusseldorf
|
3 |
Alemannia Aachen
|
3 |
FC Wurzburger Kickers
|
3 |
FC Viktoria Koln
|
3 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
MSV Duisburg
|
2,17 |
FC Viktoria Koln
|
2,17 |
Rot-weiss Essen
|
1,91 |
Alemannia Aachen
|
1,55 |
FC Saarbrucken
|
1,55 |
FC Ingolstadt 04
|
1,50 |
SV Wehen
|
1,50 |
Waldhof Mannheim
|
1,45 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Verl
|
92% |
MSV Duisburg
|
83% |
Havelse
|
83% |
Stuttgart II
|
83% |
Preussen Munster
|
82% |
FC Saarbrucken
|
73% |
Jahn Regensburg
|
67% |
Hansa Rostock
|
67% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
MSV Duisburg
|
92% |
Verl
|
83% |
FC Wurzburger Kickers
|
75% |
Jahn Regensburg
|
75% |
FC Viktoria Koln
|
75% |
Havelse
|
75% |
Stuttgart II
|
75% |
FC Saarbrucken
|
73% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Hansa Rostock
|
3,17 |
SV Meppen
|
3,08 |
Havelse
|
3,08 |
Alemannia Aachen
|
3,00 |
Rot-weiss Essen
|
2,91 |
Fortuna Dusseldorf
|
2,83 |
Jahn Regensburg
|
2,83 |
Stuttgart II
|
2,83 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Verl
|
6,56 |
FC Saarbrucken
|
6,13 |
Alemannia Aachen
|
6,00 |
Fortuna Dusseldorf
|
5,73 |
SG Sonnenhof Grossaspach
|
5,56 |
SV Meppen
|
5,45 |
FC Viktoria Koln
|
5,00 |
Waldhof Mannheim
|
4,90 |
Spelers in cijfers 3. Liga 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lucas Hermes Jahn Regensburg | 5 |
| 2 | Kai Brünker FC Saarbrucken | 4 |
| 2 | Lex-Tyger Lobinger MSV Duisburg | 4 |
| 2 | Montell Ndikom Preussen Munster | 4 |
| 2 | Peter Remmert MSV Duisburg | 4 |
| 2 | Tarsis Bonga FC Wurzburger Kickers | 4 |
| 7 | Adrian Fein Jahn Regensburg | 3 |
| 7 | Andreas Voglsammer Hansa Rostock | 3 |
| 7 | Fabian Eisele SG Sonnenhof Grossaspach | 3 |
| 7 | Felix Higl Preussen Munster | 3 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lex-Tyger Lobinger MSV Duisburg | 3 |
| 1 | Lukas Schleimer SV Wehen | 3 |
| 1 | Nassim Boujellab Jahn Regensburg | 3 |
| 1 | Nicolás Sessa Stuttgart II | 3 |
| 1 | Pascal Fallmann FC Viktoria Koln | 3 |
| 1 | Raul Paula SV Wehen | 3 |
| 7 | Adrian Fein Jahn Regensburg | 2 |
| 7 | Andre Leipold Verl | 2 |
| 7 | Can Coskun MSV Duisburg | 2 |
| 7 | Conor Noß MSV Duisburg | 2 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lex-Tyger Lobinger MSV Duisburg | 7 |
| 1 | Lucas Hermes Jahn Regensburg | 7 |
| 3 | Nassim Boujellab Jahn Regensburg | 6 |
| 4 | Adrian Fein Jahn Regensburg | 5 |
| 4 | Kai Brünker FC Saarbrucken | 5 |
| 4 | Kwasi Okyere Wriedt Havelse | 5 |
| 4 | Lukas Schleimer SV Wehen | 5 |
| 4 | Raul Paula SV Wehen | 5 |
| 4 | Robin Tristan Kalem SV Wehen | 5 |
| 4 | Tarsis Bonga FC Wurzburger Kickers | 5 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lucas Hermes Jahn Regensburg | 5 |
| 2 | Kai Brünker FC Saarbrucken | 4 |
| 2 | Lex-Tyger Lobinger MSV Duisburg | 4 |
| 2 | Peter Remmert MSV Duisburg | 4 |
| 5 | Andreas Voglsammer Hansa Rostock | 3 |
| 5 | Fabian Eisele SG Sonnenhof Grossaspach | 3 |
| 5 | Felix Higl Preussen Munster | 3 |
| 5 | Kwasi Okyere Wriedt Havelse | 3 |
| 5 | Lukas Scepanik Alemannia Aachen | 3 |
| 5 | Montell Ndikom Preussen Munster | 3 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrian Fein Jahn Regensburg | 2 |
| 1 | Johann Berger Havelse | 2 |
| 3 | Gino Fechner SV Wehen | 1 |
| 3 | Jermain Nischalke FC Wurzburger Kickers | 1 |
| 3 | Kenan Fatkic Hansa Rostock | 1 |
| 3 | Montell Ndikom Preussen Munster | 1 |
| 3 | Moritz Flotho SV Wehen | 1 |
| 3 | Romeo Aigbekaen Fortuna Koln | 1 |
| 3 | Semir Telalovic Rot-weiss Essen | 1 |
| 3 | Tarsis Bonga FC Wurzburger Kickers | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emil Holten Hansa Rostock | 1 |
| 1 | Jan Elias Rahn SG Sonnenhof Grossaspach | 1 |
| 1 | Jermain Nischalke FC Wurzburger Kickers | 1 |
| 1 | Justin Janitzek SV Wehen | 1 |
| 1 | Liam Omore FC Wurzburger Kickers | 1 |
| 1 | Lucas Hermes Jahn Regensburg | 1 |
| 1 | Marco Wörner Jahn Regensburg | 1 |
| 1 | Marcus Müller SV Wehen | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jannic Ehlers SV Meppen | 15 |
| 1 | Lex-Tyger Lobinger MSV Duisburg | 15 |
| 1 | Nassim Boujellab Jahn Regensburg | 15 |
| 4 | Lars Lokotsch FC Ingolstadt 04 | 14 |
| 5 | Aljaž Casar MSV Duisburg | 13 |
| 5 | Andreas Voglsammer Hansa Rostock | 13 |
| 5 | Jorrit Hendrix Fortuna Dusseldorf | 13 |
| 5 | Jykese Fields Hoffenheim II | 13 |
| 5 | Marek Janssen Rot-weiss Essen | 13 |
| 10 | David Otto FC Viktoria Koln | 12 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jannic Ehlers SV Meppen | 9 |
| 1 | Jykese Fields Hoffenheim II | 9 |
| 3 | Lex-Tyger Lobinger MSV Duisburg | 8 |
| 4 | Felix Higl Preussen Munster | 7 |
| 4 | Marek Janssen Rot-weiss Essen | 7 |
| 6 | Andreas Voglsammer Hansa Rostock | 6 |
| 6 | David Lennart Philipp Jahn Regensburg | 6 |
| 6 | David Otto FC Viktoria Koln | 6 |
| 6 | Fabian Eisele SG Sonnenhof Grossaspach | 6 |
| 6 | Gino Fechner SV Wehen | 6 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Felix Higl Preussen Munster | 70,0% |
| 2 | Jykese Fields Hoffenheim II | 69,2% |
| 3 | David Lennart Philipp Jahn Regensburg | 66,7% |
| 3 | Gino Fechner SV Wehen | 66,7% |
| 5 | Fabian Eisele SG Sonnenhof Grossaspach | 60,0% |
| 5 | Jannic Ehlers SV Meppen | 60,0% |
| 7 | Lucas Hermes Jahn Regensburg | 55,6% |
| 8 | Kwasi Okyere Wriedt Havelse | 54,5% |
| 9 | Marek Janssen Rot-weiss Essen | 53,8% |
| 10 | Lex-Tyger Lobinger MSV Duisburg | 53,3% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lucas Hermes Jahn Regensburg | 55,6% |
| 2 | Tarsis Bonga FC Wurzburger Kickers | 40,0% |
| 3 | Gino Fechner SV Wehen | 33,3% |
| 4 | Fabian Eisele SG Sonnenhof Grossaspach | 30,0% |
| 4 | Felix Higl Preussen Munster | 30,0% |
| 6 | Kwasi Okyere Wriedt Havelse | 27,3% |
| 7 | Lex-Tyger Lobinger MSV Duisburg | 26,7% |
| 8 | Eric Hottmann Fortuna Dusseldorf | 25,0% |
| 8 | Lucas Mika Wolf FC Viktoria Koln | 25,0% |
| 8 | Niklas Horst Castelle FC Viktoria Koln | 25,0% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pascal Fallmann FC Viktoria Koln | 18 |
| 2 | Juan Tiago Esteban Poller Hoffenheim II | 16 |
| 3 | Ivan Leon Franjic FC Wurzburger Kickers | 14 |
| 4 | Adrian Fein Jahn Regensburg | 11 |
| 5 | David Otto FC Viktoria Koln | 10 |
| 5 | Jannic Ehlers SV Meppen | 10 |
| 5 | Linus Rosenlöcher FC Ingolstadt 04 | 10 |
| 5 | Raul Paula SV Wehen | 10 |
| 5 | Thorben-Johannes Deters SV Meppen | 10 |
| 5 | Vincent Thill Waldhof Mannheim | 10 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tim Kloss FC Viktoria Koln | 496 |
| 2 | Sean Dulic Hoffenheim II | 467 |
| 3 | Tobias Eisenhuth FC Viktoria Koln | 456 |
| 4 | Valentin Lässig Hoffenheim II | 417 |
| 5 | Tim Oberdorf Fortuna Dusseldorf | 416 |
| 6 | Arne Schulz FC Viktoria Koln | 382 |
| 7 | Justin Janitzek SV Wehen | 313 |
| 8 | Nick Seidel Verl | 305 |
| 9 | Niklas Swider FC Viktoria Koln | 304 |
| 10 | Adrian Fein Jahn Regensburg | 292 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Leo Mätzler Jahn Regensburg | 95,6% |
| 2 | Tim Kloss FC Viktoria Koln | 93,4% |
| 3 | Elias Egouli Fortuna Dusseldorf | 92,3% |
| 4 | Lukas Mühl Jahn Regensburg | 92,0% |
| 5 | Justin Janitzek SV Wehen | 91,8% |
| 6 | Mladen Cvjetinovic FC Saarbrucken | 91,6% |
| 7 | Nick Seidel Verl | 91,6% |
| 8 | Kenan Fatkic Hansa Rostock | 91,0% |
| 9 | Tobias Eisenhuth FC Viktoria Koln | 91,0% |
| 10 | Meiko Sponsel FC Viktoria Koln | 90,0% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luis Engelns Hoffenheim II | 14 |
| 2 | Oscar Schönfelder Jahn Regensburg | 12 |
| 2 | Sascha Hingerl Jahn Regensburg | 12 |
| 2 | Sean Dulic Hoffenheim II | 12 |
| 5 | Aljaž Casar MSV Duisburg | 11 |
| 5 | Dominik Kother MSV Duisburg | 11 |
| 7 | Ben Vincent Hüning Rot-weiss Essen | 10 |
| 7 | Ersin Zehir SV Meppen | 10 |
| 7 | Juan Tiago Esteban Poller Hoffenheim II | 10 |
| 7 | Max Brandt SV Wehen | 10 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luis Sprekelmeyer SV Meppen | 16 |
| 1 | Tim Oberdorf Fortuna Dusseldorf | 16 |
| 3 | Justin Janitzek SV Wehen | 13 |
| 3 | Tobias Eisenhuth FC Viktoria Koln | 13 |
| 5 | Louis Breunig FC Wurzburger Kickers | 12 |
| 5 | Lukas Klünter Waldhof Mannheim | 12 |
| 5 | Max Brandt SV Wehen | 12 |
| 8 | Lucas Zeller Preussen Munster | 10 |
| 9 | Ben Vincent Hüning Rot-weiss Essen | 9 |
| 9 | Elias Egouli Fortuna Dusseldorf | 9 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Louis Breunig FC Wurzburger Kickers | 6 |
| 2 | Florian Pick FC Saarbrucken | 5 |
| 2 | Juan Tiago Esteban Poller Hoffenheim II | 5 |
| 2 | Noah König Verl | 5 |
| 5 | Aljaž Casar MSV Duisburg | 4 |
| 5 | Andreas Müller Fortuna Dusseldorf | 4 |
| 5 | Arbnor Nuraj SG Sonnenhof Grossaspach | 4 |
| 5 | Dominik Kother MSV Duisburg | 4 |
| 5 | Leopold Wurm Jahn Regensburg | 4 |
| 5 | Tim Kloss FC Viktoria Koln | 4 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oscar Schönfelder Jahn Regensburg | 55 |
| 2 | Luis Sprekelmeyer SV Meppen | 47 |
| 3 | Jonas Scholz FC Ingolstadt 04 | 46 |
| 3 | Nassim Boujellab Jahn Regensburg | 46 |
| 3 | Sean Dulic Hoffenheim II | 46 |
| 6 | Tim Oberdorf Fortuna Dusseldorf | 44 |
| 7 | Florian-Horst Carstens Hansa Rostock | 42 |
| 7 | Luis Engelns Hoffenheim II | 42 |
| 7 | Tarsis Bonga FC Wurzburger Kickers | 42 |
| 10 | Justin Janitzek SV Wehen | 41 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nathan De Medina FC Wurzburger Kickers | 71,4% |
| 2 | Florian-Horst Carstens Hansa Rostock | 71,2% |
| 3 | Justin Janitzek SV Wehen | 67,2% |
| 4 | Luis Sprekelmeyer SV Meppen | 67,1% |
| 5 | Oscar Schönfelder Jahn Regensburg | 66,3% |
| 6 | Sean Dulic Hoffenheim II | 65,7% |
| 7 | Lukas Fröde FC Ingolstadt 04 | 65,3% |
| 8 | Sascha Hingerl Jahn Regensburg | 64,1% |
| 9 | Siemen Voet FC Saarbrucken | 63,9% |
| 10 | Luis Engelns Hoffenheim II | 63,6% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Liam Omore FC Wurzburger Kickers | 10 |
| 2 | Arbnor Nuraj SG Sonnenhof Grossaspach | 8 |
| 2 | Leon Sommer Havelse | 8 |
| 4 | Dominique Domröse SV Meppen | 6 |
| 4 | Matthias Zimmermann Fortuna Dusseldorf | 6 |
| 4 | Oliver Issa Schmitt SV Meppen | 6 |
| 7 | Danilo Wiebe Alemannia Aachen | 5 |
| 7 | Ivan Leon Franjic FC Wurzburger Kickers | 5 |
| 7 | Julian Rieckmann Waldhof Mannheim | 5 |
| 7 | Kevin Schumacher Havelse | 5 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ouassim Karada Hansa Rostock | 17 |
| 2 | Lovis Frederik Bierschenk Waldhof Mannheim | 13 |
| 3 | Ivan Leon Franjic FC Wurzburger Kickers | 12 |
| 3 | Jarzinho Ataide Adriano de Nascimento Malanga Stuttgart II | 12 |
| 5 | Leon Dajaku Hansa Rostock | 11 |
| 5 | Niklas Horst Castelle FC Viktoria Koln | 11 |
| 7 | Nassim Boujellab Jahn Regensburg | 10 |
| 8 | Andre Leipold Verl | 9 |
| 8 | Jannic Ehlers SV Meppen | 9 |
| 8 | Julian Rieckmann Waldhof Mannheim | 9 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jarzinho Ataide Adriano de Nascimento Malanga Stuttgart II | 70,6% |
| 2 | Ouassim Karada Hansa Rostock | 65,4% |
| 3 | Leon Dajaku Hansa Rostock | 64,7% |
| 4 | Nassim Boujellab Jahn Regensburg | 62,5% |
| 5 | Ivan Leon Franjic FC Wurzburger Kickers | 57,1% |
| 6 | Niklas Horst Castelle FC Viktoria Koln | 50,0% |
| 7 | Niklas Pollex SG Sonnenhof Grossaspach | 46,7% |
| 8 | Lovis Frederik Bierschenk Waldhof Mannheim | 46,4% |
| 9 | Jannic Ehlers SV Meppen | 45,0% |
| 10 | Dickson Abiama Rot-weiss Essen | 44,4% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jakob Golz Rot-weiss Essen | 6 |
| 1 | Lúkas Jóhannes Blöndal Petersson Hoffenheim II | 6 |
| 1 | Maximilian Braune MSV Duisburg | 6 |
| 4 | Florian Stritzel SV Wehen | 5 |
| 4 | Julius Pünt SV Meppen | 5 |
| 4 | Louis Sascha Lord Fortuna Dusseldorf | 5 |
| 4 | Matteo Bignetti FC Saarbrucken | 5 |
| 8 | Arne Schulz FC Viktoria Koln | 4 |
| 8 | Hannes Steffen Hermann Jahn Regensburg | 4 |
| 8 | Thijmen Nijhuis Waldhof Mannheim | 4 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maximilian Braune MSV Duisburg | 28 |
| 2 | Marko Rajkovačić FC Wurzburger Kickers | 25 |
| 3 | Thijmen Nijhuis Waldhof Mannheim | 23 |
| 4 | Arne Schulz FC Viktoria Koln | 18 |
| 4 | Lúkas Jóhannes Blöndal Petersson Hoffenheim II | 18 |
| 6 | Louis Sascha Lord Fortuna Dusseldorf | 17 |
| 7 | Luca Unbehaun Hansa Rostock | 14 |
| 7 | Matteo Bignetti FC Saarbrucken | 14 |
| 7 | Omer Hanin Havelse | 14 |
| 7 | Tom Opitz Havelse | 14 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maximilian Braune MSV Duisburg | 93,3% |
| 2 | Marko Rajkovačić FC Wurzburger Kickers | 86,2% |
| 3 | Thijmen Nijhuis Waldhof Mannheim | 82,1% |
| 4 | Arne Schulz FC Viktoria Koln | 66,7% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Arne Schulz FC Viktoria Koln | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Max Brandt SV Wehen | 4 |
| 1 | Oscar Schönfelder Jahn Regensburg | 4 |
| 3 | Benno Dietze Hansa Rostock | 3 |
| 3 | Erik Wekesser Fortuna Dusseldorf | 3 |
| 3 | Fabian Eisele SG Sonnenhof Grossaspach | 3 |
| 3 | Juan Tiago Esteban Poller Hoffenheim II | 3 |
| 3 | Klaus Gjasula Hoffenheim II | 3 |
| 3 | Louis Breunig FC Wurzburger Kickers | 3 |
| 3 | Meiko Sponsel FC Viktoria Koln | 3 |
| 3 | Vincent Thill Waldhof Mannheim | 3 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andreas Müller Fortuna Dusseldorf | 1 |
| 1 | Donald Nduka Havelse | 1 |
| 1 | Ebrahim Farahnak FC Wurzburger Kickers | 1 |
| 1 | Giorgos Antzoulas FC Ingolstadt 04 | 1 |
| 1 | Jonas Michel Dirkner Hansa Rostock | 1 |
| 1 | Leon Dajaku Hansa Rostock | 1 |
| 1 | Maximilian Thalhammer Waldhof Mannheim | 1 |
| 1 | Tim-Justin Dietrich Preussen Munster | 1 |
| 1 | Tobias Fleckstein MSV Duisburg | 1 |
| 1 | Tom Geerkens Fortuna Koln | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Max Brandt SV Wehen | 4 |
| 1 | Oscar Schönfelder Jahn Regensburg | 4 |
| 3 | Andreas Müller Fortuna Dusseldorf | 3 |
| 3 | Benno Dietze Hansa Rostock | 3 |
| 3 | Erik Wekesser Fortuna Dusseldorf | 3 |
| 3 | Fabian Eisele SG Sonnenhof Grossaspach | 3 |
| 3 | Juan Tiago Esteban Poller Hoffenheim II | 3 |
| 3 | Klaus Gjasula Hoffenheim II | 3 |
| 3 | Louis Breunig FC Wurzburger Kickers | 3 |
| 3 | Meiko Sponsel FC Viktoria Koln | 3 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bennit Bröger Fortuna Koln | 13 |
| 1 | Jesse Edem Tugbenyo Havelse | 13 |
| 1 | Juan Tiago Esteban Poller Hoffenheim II | 13 |
| 1 | Oscar Schönfelder Jahn Regensburg | 13 |
| 5 | Kwasi Okyere Wriedt Havelse | 12 |
| 6 | David Lennart Philipp Jahn Regensburg | 11 |
| 6 | Felix Higl Preussen Munster | 11 |
| 6 | Klaus Gjasula Hoffenheim II | 11 |
| 6 | Lex-Tyger Lobinger MSV Duisburg | 11 |
| 6 | Niklas Swider FC Viktoria Koln | 11 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tobias Missner SV Meppen | 18 |
| 2 | Nassim Boujellab Jahn Regensburg | 14 |
| 3 | Tobias Eisenhuth FC Viktoria Koln | 13 |
| 4 | Franci Clarck Bouebari Kitsamoutse Rot-weiss Essen | 12 |
| 4 | Luis Engelns Hoffenheim II | 12 |
| 6 | Benno Dietze Hansa Rostock | 11 |
| 6 | Gonçalo de Almeida Gregório Waldhof Mannheim | 11 |
| 6 | Jannik Hofmann Rot-weiss Essen | 11 |
| 6 | Marcus Müller SV Wehen | 11 |
| 6 | Marius Kunde SG Sonnenhof Grossaspach | 11 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | David Otto FC Viktoria Koln | 8 |
| 1 | Jykese Fields Hoffenheim II | 8 |
| 3 | Kwasi Okyere Wriedt Havelse | 7 |
| 3 | Lars Lokotsch FC Ingolstadt 04 | 7 |
| 5 | Andreas Voglsammer Hansa Rostock | 5 |
| 5 | Marcus Müller SV Wehen | 5 |
| 7 | Leon Dajaku Hansa Rostock | 4 |
| 7 | Oliver Rölke Stuttgart II | 4 |
| 7 | Tarsis Bonga FC Wurzburger Kickers | 4 |
| 10 | Emre Gül FC Ingolstadt 04 | 3 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sean Dulic Hoffenheim II | 810 |
| 2 | Tim Oberdorf Fortuna Dusseldorf | 720 |
| 3 | Juan Tiago Esteban Poller Hoffenheim II | 651 |
| 4 | Arne Schulz FC Viktoria Koln | 630 |
| 4 | Ersin Zehir SV Meppen | 630 |
| 4 | Florian Stritzel SV Wehen | 630 |
| 4 | Hannes Steffen Hermann Jahn Regensburg | 630 |
| 4 | Jonas Scholz FC Ingolstadt 04 | 630 |
| 4 | Joshua Bitter MSV Duisburg | 630 |
| 4 | Julian Rieckmann Waldhof Mannheim | 630 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Juan Tiago Esteban Poller Hoffenheim II | 9 |
| 1 | Sean Dulic Hoffenheim II | 9 |
| 3 | Diren Dağdeviren Hoffenheim II | 8 |
| 3 | Fabian Schleusener Fortuna Dusseldorf | 8 |
| 3 | Luis Engelns Hoffenheim II | 8 |
| 3 | Tim Oberdorf Fortuna Dusseldorf | 8 |
| 7 | Andreas Müller Fortuna Dusseldorf | 7 |
| 7 | Arne Schulz FC Viktoria Koln | 7 |
| 7 | Can Coskun MSV Duisburg | 7 |
| 7 | Conor Noß MSV Duisburg | 7 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Juan Tiago Esteban Poller Hoffenheim II | 9 |
| 1 | Sean Dulic Hoffenheim II | 9 |
| 3 | Diren Dağdeviren Hoffenheim II | 8 |
| 3 | Fabian Schleusener Fortuna Dusseldorf | 8 |
| 3 | Luis Engelns Hoffenheim II | 8 |
| 3 | Tim Oberdorf Fortuna Dusseldorf | 8 |
| 7 | Andreas Müller Fortuna Dusseldorf | 7 |
| 7 | Arne Schulz FC Viktoria Koln | 7 |
| 7 | Can Coskun MSV Duisburg | 7 |
| 7 | David Lennart Philipp Jahn Regensburg | 7 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vincent Thill Waldhof Mannheim | 6,83 |
| 2 | Lucas Mika Wolf FC Viktoria Koln | 6,69 |
| 3 | Luca Unbehaun Hansa Rostock | 6,67 |
| 4 | Morten Jens Behrens Preussen Munster | 6,63 |
| 5 | Klaus Gjasula Hoffenheim II | 6,46 |
| 6 | Lucas Zeller Preussen Munster | 6,46 |
| 7 | Johann Berger Havelse | 6,44 |
| 8 | Niko Kijewski Verl | 6,33 |
| 9 | Nick Seidel Verl | 6,26 |
| 10 | Niklas Horst Castelle FC Viktoria Koln | 6,11 |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de 3. Liga. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
SV Wehen
|
| 2 |
FC Viktoria Koln
|
| 2 |
Alemannia Aachen
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Fortuna Dusseldorf
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in 3. Liga. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Fortuna Koln
|
| 3 |
Verl
|
| 2 |
Hoffenheim II
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de 3. Liga. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 8 |
FC Viktoria Koln
|
| 5 |
SV Wehen
|
| 5 |
SV Meppen
|
| 4 |
Havelse
|
| 4 |
FC Ingolstadt 04
|
| 2 |
Fortuna Dusseldorf
|
| 2 |
Alemannia Aachen
|



















