3. Liga
Klassement 2026 / 2027
3 Liga
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Viktoria Koln
|
26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 31 | 15 | +16 | 3.8 | David Otto 4 | Arne Schulz 4 | 2,17 | 67% | 75% |
| 2 |
MSV Duisburg
|
26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 31 | 17 | +14 | 4 | Lex-Tyger Lobinger 4 | Maximilian Braune 6 | 2,17 | 83% | 92% |
| 3 |
Rot-weiss Essen
|
24 | 12 | 7 | 2 | 3 | 20 | 13 | +7 | 2.8 | Marek Janssen 2 | Jakob Golz 6 | 2,00 | 42% | 33% |
| 4 |
FC Saarbrucken
|
20 | 12 | 6 | 4 | 2 | 28 | 21 | +7 | 4.1 | Kai Brünker 4 | Matteo Bignetti 5 | 1,67 | 75% | 75% |
| 5 |
SV Wehen
|
18 | 12 | 5 | 4 | 3 | 23 | 17 | +6 | 3.3 | Robin Tristan Kalem 3 | Florian Stritzel 5 | 1,50 | 50% | 58% |
| 6 |
FC Ingolstadt 04
|
18 | 12 | 5 | 4 | 3 | 16 | 17 | -1 | 2.8 | Obed Chidindu Ugondu 3 | — | 1,50 | 50% | 58% |
| 7 |
Alemannia Aachen
|
17 | 11 | 5 | 4 | 2 | 17 | 17 | 0 | 3.1 | Lukas Scepanik 3 | Manuel Riemann 3 | 1,67 | 50% | 67% |
| 8 |
Waldhof Mannheim
|
16 | 12 | 5 | 6 | 1 | 21 | 19 | +2 | 3.3 | Terrence Boyd 3 | Thijmen Nijhuis 4 | 1,33 | 58% | 67% |
| 9 |
Hoffenheim II
|
16 | 12 | 5 | 6 | 1 | 21 | 20 | +1 | 3.4 | Klaus Gjasula 1 | Lúkas Jóhannes Blöndal Petersson 6 | 1,33 | 67% | 67% |
| 10 |
Fortuna Dusseldorf
|
16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 12 | 14 | -2 | 2.2 | Eric Hottmann 2 | Louis Sascha Lord 5 | 1,33 | 58% | 50% |
| 11 |
Hansa Rostock
|
16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 19 | 22 | -3 | 3.4 | Andreas Voglsammer 3 | Luca Unbehaun 3 | 1,33 | 67% | 50% |
| 12 |
SV Meppen
|
15 | 12 | 4 | 5 | 3 | 16 | 17 | -1 | 2.8 | Jannic Ehlers 2 | Julius Pünt 5 | 1,25 | 42% | 50% |
| 13 |
Stuttgart II
|
15 | 12 | 4 | 5 | 3 | 21 | 23 | -2 | 3.7 | Alexander Groiß 2 | Jerik von der Felsen 3 | 1,25 | 83% | 75% |
| 14 |
Preussen Munster
|
15 | 11 | 4 | 4 | 3 | 19 | 21 | -2 | 3.6 | Montell Ndikom 4 | Morten Jens Behrens 2 | 1,25 | 83% | 75% |
| 15 |
FC Wurzburger Kickers
|
14 | 12 | 4 | 6 | 2 | 17 | 24 | -7 | 3.4 | Tarsis Bonga 4 | Marko Rajkovačić 3 | 1,17 | 50% | 75% |
| 16 |
Jahn Regensburg
|
13 | 12 | 3 | 5 | 4 | 22 | 21 | +1 | 3.6 | Lucas Hermes 5 | Hannes Steffen Hermann 4 | 1,08 | 67% | 75% |
| 17 |
Verl
|
12 | 12 | 3 | 6 | 3 | 17 | 26 | -9 | 3.6 | Dennis Waidner 2 | Timo Schlieck 3 | 1,00 | 92% | 83% |
| 18 |
SG Sonnenhof Grossaspach
|
12 | 12 | 3 | 6 | 3 | 13 | 26 | -13 | 3.3 | Fabian Eisele 3 | Maximilian Reule 3 | 1,00 | 58% | 50% |
| 19 |
Fortuna Koln
|
10 | 12 | 2 | 6 | 4 | 9 | 14 | -5 | 1.9 | Romeo Aigbekaen 1 | Lennart Winkler 1 | 0,83 | 42% | 33% |
| 20 |
Havelse
|
10 | 12 | 2 | 6 | 4 | 17 | 26 | -9 | 3.6 | Kwasi Okyere Wriedt 3 | Tom Opitz 3 | 0,83 | 83% | 75% |
3. Liga Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen FC Viktoria Koln aan de top en Havelse aan de onderkant is 16 punten.
- • Het onderste team (Havelse) heeft 3 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen FC Viktoria Koln op de 1e en MSV Duisburg op de 2e plaats is 0 punten.
3. Liga Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Rot-weiss Essen (5/6 overwinningen, 83%)
- • Beste uitrecord: FC Viktoria Koln (4/6 overwinningen, 67%)
- • Grootste thuisvoordeel: Rot-weiss Essen (+1.3 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: FC Viktoria Koln (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 52% gescoord thuis, 48% uit (204 thuis, 186 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de 3. Liga op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken 3. Liga 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 120 gespeelde wedstrijden in 3. Liga 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
3,28
393 doelpunten
Beide ploegen scoren
63%
76 van de 120
Over 2.5 doelpunten
64%
77 van de 120
Wedstrijden met een clean sheet
37%
44 van de 120
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 50 (42%) |
| Gelijkspel | 28 (23%) |
| Uitploeg wint | 42 (35%) |
| Doelpunten thuisploegen | 206 (1,72 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 187 (1,56 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 115 | 96% | 4% |
| Over 1.5 | 97 | 81% | 19% |
| Over 2.5 | 77 | 64% | 36% |
| Over 3.5 | 48 | 40% | 60% |
| Over 4.5 | 31 | 26% | 74% |
| Over 5.5 | 17 | 14% | 86% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 187 (48%) |
| Doelpunten tweede helft | 200 (51%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 37 (31%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 28 (23%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 6 (5%) |
| Minuten per doelpunt | 27,5 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 12 | 10% |
| 1 - 0 | 11 | 9.2% |
| 1 - 1 | 10 | 8.3% |
| 1 - 2 | 10 | 8.3% |
| 2 - 2 | 8 | 6.7% |
| 0 - 1 | 7 | 5.8% |
| 3 - 2 | 6 | 5% |
| 3 - 3 | 5 | 4.2% |
| 2 - 0 | 5 | 4.2% |
| 1 - 3 | 5 | 4.2% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (120 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 29 | 24.2% |
| 2 | 20 | 16.7% |
| 1 | 18 | 15% |
| 4 | 17 | 14.2% |
| 5 | 14 | 11.7% |
| 6 | 11 | 9.2% |
| 0 | 5 | 4.2% |
| 7 | 4 | 3.3% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,67 |
| Thuisploeg | 5,38 |
| Uitploeg | 4,30 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 85% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 72% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 63% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 50% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 35% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 25% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 15% |
Gebaseerd op 101 van de 120 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 5,11 |
| Gele kaarten | 588 |
| Rode kaarten | 25 |
| Over 2.5 kaarten | 90% |
| Over 3.5 kaarten | 78% |
| Over 4.5 kaarten | 55% |
| Over 5.5 kaarten | 42% |
| Over 6.5 kaarten | 28% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 26,86 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,60 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 25,09 |
| Buitenspel per wedstrijd | 4,44 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,80 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 2,19 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
8%
11%
12%
9%
13%
12%
8%
11%
17%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
MSV Duisburg
|
31 |
FC Viktoria Koln
|
31 |
FC Saarbrucken
|
28 |
SV Wehen
|
23 |
Jahn Regensburg
|
22 |
Waldhof Mannheim
|
21 |
Hoffenheim II
|
21 |
Stuttgart II
|
21 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Verl
|
26 |
SG Sonnenhof Grossaspach
|
26 |
Havelse
|
26 |
FC Wurzburger Kickers
|
24 |
Preussen Munster
|
23 |
Stuttgart II
|
23 |
Hansa Rostock
|
22 |
FC Saarbrucken
|
21 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Rot-weiss Essen
|
6 |
SV Meppen
|
5 |
FC Ingolstadt 04
|
4 |
SV Wehen
|
4 |
Fortuna Dusseldorf
|
3 |
Alemannia Aachen
|
3 |
FC Wurzburger Kickers
|
3 |
FC Viktoria Koln
|
3 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
MSV Duisburg
|
2,17 |
FC Viktoria Koln
|
2,17 |
Rot-weiss Essen
|
2,00 |
Alemannia Aachen
|
1,67 |
FC Saarbrucken
|
1,67 |
FC Ingolstadt 04
|
1,50 |
SV Wehen
|
1,50 |
Fortuna Dusseldorf
|
1,33 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Verl
|
92% |
MSV Duisburg
|
83% |
Preussen Munster
|
83% |
Havelse
|
83% |
Stuttgart II
|
83% |
FC Saarbrucken
|
75% |
Jahn Regensburg
|
67% |
Hansa Rostock
|
67% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
MSV Duisburg
|
92% |
Verl
|
83% |
FC Wurzburger Kickers
|
75% |
FC Saarbrucken
|
75% |
Jahn Regensburg
|
75% |
Preussen Munster
|
75% |
FC Viktoria Koln
|
75% |
Havelse
|
75% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Hansa Rostock
|
3,17 |
SV Meppen
|
3,08 |
Havelse
|
3,08 |
Fortuna Dusseldorf
|
2,83 |
Alemannia Aachen
|
2,83 |
Jahn Regensburg
|
2,83 |
Stuttgart II
|
2,83 |
Rot-weiss Essen
|
2,75 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
SG Sonnenhof Grossaspach
|
6,11 |
Verl
|
6,10 |
Alemannia Aachen
|
5,90 |
FC Saarbrucken
|
5,78 |
Hansa Rostock
|
5,67 |
SV Meppen
|
5,45 |
Fortuna Dusseldorf
|
5,33 |
Rot-weiss Essen
|
5,20 |
Spelers in cijfers 3. Liga 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lucas Hermes Jahn Regensburg | 5 |
| 2 | David Otto FC Viktoria Koln | 4 |
| 2 | Felix Higl Preussen Munster | 4 |
| 2 | Kai Brünker FC Saarbrucken | 4 |
| 2 | Lex-Tyger Lobinger MSV Duisburg | 4 |
| 2 | Montell Ndikom Preussen Munster | 4 |
| 2 | Niklas Horst Castelle FC Viktoria Koln | 4 |
| 2 | Peter Remmert MSV Duisburg | 4 |
| 2 | Tarsis Bonga FC Wurzburger Kickers | 4 |
| 10 | Adrian Fein Jahn Regensburg | 3 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | David Otto FC Viktoria Koln | 3 |
| 1 | Lex-Tyger Lobinger MSV Duisburg | 3 |
| 1 | Lukas Schleimer SV Wehen | 3 |
| 1 | Nassim Boujellab Jahn Regensburg | 3 |
| 1 | Nicolás Sessa Stuttgart II | 3 |
| 1 | Pascal Fallmann FC Viktoria Koln | 3 |
| 1 | Raul Paula SV Wehen | 3 |
| 8 | Adrian Fein Jahn Regensburg | 2 |
| 8 | Andre Leipold Verl | 2 |
| 8 | Can Coskun MSV Duisburg | 2 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | David Otto FC Viktoria Koln | 7 |
| 1 | Lex-Tyger Lobinger MSV Duisburg | 7 |
| 1 | Lucas Hermes Jahn Regensburg | 7 |
| 4 | Nassim Boujellab Jahn Regensburg | 6 |
| 4 | Niklas Horst Castelle FC Viktoria Koln | 6 |
| 6 | Adrian Fein Jahn Regensburg | 5 |
| 6 | Felix Higl Preussen Munster | 5 |
| 6 | Kai Brünker FC Saarbrucken | 5 |
| 6 | Kwasi Okyere Wriedt Havelse | 5 |
| 6 | Lukas Schleimer SV Wehen | 5 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lucas Hermes Jahn Regensburg | 5 |
| 2 | David Otto FC Viktoria Koln | 4 |
| 2 | Felix Higl Preussen Munster | 4 |
| 2 | Kai Brünker FC Saarbrucken | 4 |
| 2 | Lex-Tyger Lobinger MSV Duisburg | 4 |
| 2 | Niklas Horst Castelle FC Viktoria Koln | 4 |
| 2 | Peter Remmert MSV Duisburg | 4 |
| 8 | Andreas Voglsammer Hansa Rostock | 3 |
| 8 | Fabian Eisele SG Sonnenhof Grossaspach | 3 |
| 8 | Kwasi Okyere Wriedt Havelse | 3 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrian Fein Jahn Regensburg | 2 |
| 1 | Johann Berger Havelse | 2 |
| 3 | Gino Fechner SV Wehen | 1 |
| 3 | Jermain Nischalke FC Wurzburger Kickers | 1 |
| 3 | Kenan Fatkic Hansa Rostock | 1 |
| 3 | Montell Ndikom Preussen Munster | 1 |
| 3 | Moritz Flotho SV Wehen | 1 |
| 3 | Romeo Aigbekaen Fortuna Koln | 1 |
| 3 | Semir Telalovic Rot-weiss Essen | 1 |
| 3 | Tarsis Bonga FC Wurzburger Kickers | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emil Holten Hansa Rostock | 1 |
| 1 | Jan Elias Rahn SG Sonnenhof Grossaspach | 1 |
| 1 | Jermain Nischalke FC Wurzburger Kickers | 1 |
| 1 | Justin Janitzek SV Wehen | 1 |
| 1 | Liam Omore FC Wurzburger Kickers | 1 |
| 1 | Lucas Hermes Jahn Regensburg | 1 |
| 1 | Marco Wörner Jahn Regensburg | 1 |
| 1 | Marcus Müller SV Wehen | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jannic Ehlers SV Meppen | 15 |
| 1 | Lex-Tyger Lobinger MSV Duisburg | 15 |
| 1 | Nassim Boujellab Jahn Regensburg | 15 |
| 4 | David Otto FC Viktoria Koln | 14 |
| 4 | Felix Higl Preussen Munster | 14 |
| 4 | Lars Lokotsch FC Ingolstadt 04 | 14 |
| 4 | Niklas Horst Castelle FC Viktoria Koln | 14 |
| 8 | Aljaž Casar MSV Duisburg | 13 |
| 8 | Andreas Voglsammer Hansa Rostock | 13 |
| 8 | Jorrit Hendrix Fortuna Dusseldorf | 13 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jannic Ehlers SV Meppen | 9 |
| 1 | Jykese Fields Hoffenheim II | 9 |
| 3 | David Otto FC Viktoria Koln | 8 |
| 3 | Felix Higl Preussen Munster | 8 |
| 3 | Lex-Tyger Lobinger MSV Duisburg | 8 |
| 6 | Fabian Eisele SG Sonnenhof Grossaspach | 7 |
| 6 | Marek Janssen Rot-weiss Essen | 7 |
| 6 | Niklas Horst Castelle FC Viktoria Koln | 7 |
| 9 | Andreas Voglsammer Hansa Rostock | 6 |
| 9 | David Lennart Philipp Jahn Regensburg | 6 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Fabian Eisele SG Sonnenhof Grossaspach | 70,0% |
| 2 | Jykese Fields Hoffenheim II | 69,2% |
| 3 | David Lennart Philipp Jahn Regensburg | 66,7% |
| 3 | Gino Fechner SV Wehen | 66,7% |
| 3 | Lukas Scepanik Alemannia Aachen | 66,7% |
| 6 | Jannic Ehlers SV Meppen | 60,0% |
| 7 | David Otto FC Viktoria Koln | 57,1% |
| 7 | Felix Higl Preussen Munster | 57,1% |
| 9 | Lucas Hermes Jahn Regensburg | 55,6% |
| 9 | Mika Schröers Alemannia Aachen | 55,6% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lucas Hermes Jahn Regensburg | 55,6% |
| 2 | Tarsis Bonga FC Wurzburger Kickers | 40,0% |
| 3 | Gino Fechner SV Wehen | 33,3% |
| 3 | Lukas Scepanik Alemannia Aachen | 33,3% |
| 5 | Fabian Eisele SG Sonnenhof Grossaspach | 30,0% |
| 6 | David Otto FC Viktoria Koln | 28,6% |
| 6 | Felix Higl Preussen Munster | 28,6% |
| 6 | Niklas Horst Castelle FC Viktoria Koln | 28,6% |
| 9 | Kwasi Okyere Wriedt Havelse | 27,3% |
| 10 | Lex-Tyger Lobinger MSV Duisburg | 26,7% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pascal Fallmann FC Viktoria Koln | 18 |
| 2 | Juan Tiago Esteban Poller Hoffenheim II | 16 |
| 3 | Ivan Leon Franjic FC Wurzburger Kickers | 13 |
| 4 | David Otto FC Viktoria Koln | 12 |
| 5 | Adrian Fein Jahn Regensburg | 11 |
| 6 | Jannic Ehlers SV Meppen | 10 |
| 6 | Linus Rosenlöcher FC Ingolstadt 04 | 10 |
| 6 | Matti Wagner Alemannia Aachen | 10 |
| 6 | Raul Paula SV Wehen | 10 |
| 6 | Thorben-Johannes Deters SV Meppen | 10 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tim Kloss FC Viktoria Koln | 610 |
| 2 | Tobias Eisenhuth FC Viktoria Koln | 563 |
| 3 | Sean Dulic Hoffenheim II | 465 |
| 4 | Arne Schulz FC Viktoria Koln | 419 |
| 5 | Valentin Lässig Hoffenheim II | 418 |
| 6 | Tim Oberdorf Fortuna Dusseldorf | 416 |
| 7 | Niklas Swider FC Viktoria Koln | 388 |
| 8 | Justin Janitzek SV Wehen | 312 |
| 9 | Taylan Duman FC Viktoria Koln | 309 |
| 10 | Nick Seidel Verl | 305 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Leo Mätzler Jahn Regensburg | 96,0% |
| 2 | Niko Koulis Preussen Munster | 94,6% |
| 3 | Tim Kloss FC Viktoria Koln | 93,7% |
| 4 | Elias Egouli Fortuna Dusseldorf | 92,3% |
| 5 | Lukas Mühl Jahn Regensburg | 92,0% |
| 6 | Justin Janitzek SV Wehen | 91,8% |
| 7 | Mladen Cvjetinovic FC Saarbrucken | 91,6% |
| 8 | Nick Seidel Verl | 91,6% |
| 9 | Tobias Eisenhuth FC Viktoria Koln | 91,4% |
| 10 | Kenan Fatkic Hansa Rostock | 91,3% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luis Engelns Hoffenheim II | 14 |
| 2 | Oscar Schönfelder Jahn Regensburg | 12 |
| 2 | Sascha Hingerl Jahn Regensburg | 12 |
| 2 | Sean Dulic Hoffenheim II | 12 |
| 5 | Aljaž Casar MSV Duisburg | 11 |
| 5 | Dominik Kother MSV Duisburg | 11 |
| 7 | Juan Tiago Esteban Poller Hoffenheim II | 10 |
| 7 | Max Brandt SV Wehen | 10 |
| 9 | Ersin Zehir SV Meppen | 9 |
| 9 | Janne Sietan Rot-weiss Essen | 9 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luis Sprekelmeyer SV Meppen | 16 |
| 1 | Tim Oberdorf Fortuna Dusseldorf | 16 |
| 3 | Tobias Eisenhuth FC Viktoria Koln | 15 |
| 4 | Justin Janitzek SV Wehen | 13 |
| 4 | Lukas Klünter Waldhof Mannheim | 13 |
| 6 | Ben Vincent Hüning Rot-weiss Essen | 12 |
| 6 | Max Brandt SV Wehen | 12 |
| 8 | Louis Breunig FC Wurzburger Kickers | 11 |
| 9 | Joel Miguel da Silva Kiala Alemannia Aachen | 10 |
| 9 | Niklas Swider FC Viktoria Koln | 10 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Louis Breunig FC Wurzburger Kickers | 6 |
| 2 | David Haidar Kamm Al Azzawe Fortuna Koln | 5 |
| 2 | Florian Pick FC Saarbrucken | 5 |
| 2 | Juan Tiago Esteban Poller Hoffenheim II | 5 |
| 2 | Noah König Verl | 5 |
| 6 | Aljaž Casar MSV Duisburg | 4 |
| 6 | Andreas Müller Fortuna Dusseldorf | 4 |
| 6 | Arbnor Nuraj SG Sonnenhof Grossaspach | 4 |
| 6 | Dominik Kother MSV Duisburg | 4 |
| 6 | Leopold Wurm Jahn Regensburg | 4 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oscar Schönfelder Jahn Regensburg | 55 |
| 2 | Luis Sprekelmeyer SV Meppen | 47 |
| 3 | Jonas Scholz FC Ingolstadt 04 | 46 |
| 3 | Nassim Boujellab Jahn Regensburg | 46 |
| 5 | Sean Dulic Hoffenheim II | 45 |
| 6 | Florian-Horst Carstens Hansa Rostock | 43 |
| 6 | Tim Oberdorf Fortuna Dusseldorf | 43 |
| 8 | Luis Engelns Hoffenheim II | 42 |
| 8 | Tarsis Bonga FC Wurzburger Kickers | 42 |
| 8 | Tobias Eisenhuth FC Viktoria Koln | 42 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Florian-Horst Carstens Hansa Rostock | 71,7% |
| 2 | Nathan De Medina FC Wurzburger Kickers | 71,4% |
| 3 | Petros Bagalianis Alemannia Aachen | 67,6% |
| 4 | Luis Sprekelmeyer SV Meppen | 67,1% |
| 5 | Oscar Schönfelder Jahn Regensburg | 67,1% |
| 6 | Justin Janitzek SV Wehen | 66,7% |
| 7 | Lukas Fröde FC Ingolstadt 04 | 65,3% |
| 8 | Sean Dulic Hoffenheim II | 64,3% |
| 9 | Sascha Hingerl Jahn Regensburg | 64,1% |
| 10 | Siemen Voet FC Saarbrucken | 63,9% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Liam Omore FC Wurzburger Kickers | 10 |
| 2 | Arbnor Nuraj SG Sonnenhof Grossaspach | 8 |
| 2 | Leon Sommer Havelse | 8 |
| 4 | Dominique Domröse SV Meppen | 6 |
| 4 | Matthias Zimmermann Fortuna Dusseldorf | 6 |
| 4 | Oliver Issa Schmitt SV Meppen | 6 |
| 7 | Danilo Wiebe Alemannia Aachen | 5 |
| 7 | David Haidar Kamm Al Azzawe Fortuna Koln | 5 |
| 7 | Ivan Leon Franjic FC Wurzburger Kickers | 5 |
| 7 | Julian Rieckmann Waldhof Mannheim | 5 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ouassim Karada Hansa Rostock | 17 |
| 2 | Jarzinho Ataide Adriano de Nascimento Malanga Stuttgart II | 14 |
| 3 | Ivan Leon Franjic FC Wurzburger Kickers | 13 |
| 3 | Lovis Frederik Bierschenk Waldhof Mannheim | 13 |
| 5 | Niklas Horst Castelle FC Viktoria Koln | 12 |
| 6 | Leon Dajaku Hansa Rostock | 11 |
| 7 | Charalambos Makridis Preussen Munster | 10 |
| 7 | Nassim Boujellab Jahn Regensburg | 10 |
| 9 | Andre Leipold Verl | 9 |
| 9 | Dickson Abiama Rot-weiss Essen | 9 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jarzinho Ataide Adriano de Nascimento Malanga Stuttgart II | 73,7% |
| 2 | Ouassim Karada Hansa Rostock | 68,0% |
| 3 | Charalambos Makridis Preussen Munster | 62,5% |
| 4 | Leon Dajaku Hansa Rostock | 61,1% |
| 5 | Ivan Leon Franjic FC Wurzburger Kickers | 59,1% |
| 6 | Nassim Boujellab Jahn Regensburg | 58,8% |
| 7 | Niklas Horst Castelle FC Viktoria Koln | 52,2% |
| 8 | Dickson Abiama Rot-weiss Essen | 50,0% |
| 9 | Lovis Frederik Bierschenk Waldhof Mannheim | 48,1% |
| 10 | Niklas Pollex SG Sonnenhof Grossaspach | 46,7% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jakob Golz Rot-weiss Essen | 6 |
| 1 | Lúkas Jóhannes Blöndal Petersson Hoffenheim II | 6 |
| 1 | Maximilian Braune MSV Duisburg | 6 |
| 4 | Florian Stritzel SV Wehen | 5 |
| 4 | Julius Pünt SV Meppen | 5 |
| 4 | Louis Sascha Lord Fortuna Dusseldorf | 5 |
| 4 | Matteo Bignetti FC Saarbrucken | 5 |
| 8 | Arne Schulz FC Viktoria Koln | 4 |
| 8 | Hannes Steffen Hermann Jahn Regensburg | 4 |
| 8 | Thijmen Nijhuis Waldhof Mannheim | 4 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maximilian Braune MSV Duisburg | 28 |
| 2 | Marko Rajkovačić FC Wurzburger Kickers | 25 |
| 3 | Thijmen Nijhuis Waldhof Mannheim | 23 |
| 4 | Arne Schulz FC Viktoria Koln | 19 |
| 5 | Lúkas Jóhannes Blöndal Petersson Hoffenheim II | 18 |
| 6 | Louis Sascha Lord Fortuna Dusseldorf | 17 |
| 7 | Luca Unbehaun Hansa Rostock | 14 |
| 7 | Matteo Bignetti FC Saarbrucken | 14 |
| 7 | Omer Hanin Havelse | 14 |
| 7 | Tom Opitz Havelse | 14 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maximilian Braune MSV Duisburg | 93,3% |
| 2 | Marko Rajkovačić FC Wurzburger Kickers | 86,2% |
| 3 | Thijmen Nijhuis Waldhof Mannheim | 82,1% |
| 4 | Arne Schulz FC Viktoria Koln | 67,9% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Arne Schulz FC Viktoria Koln | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Max Brandt SV Wehen | 4 |
| 1 | Oscar Schönfelder Jahn Regensburg | 4 |
| 3 | Antonio Tikvić Preussen Munster | 3 |
| 3 | Benno Dietze Hansa Rostock | 3 |
| 3 | Erik Wekesser Fortuna Dusseldorf | 3 |
| 3 | Fabian Eisele SG Sonnenhof Grossaspach | 3 |
| 3 | Juan Tiago Esteban Poller Hoffenheim II | 3 |
| 3 | Klaus Gjasula Hoffenheim II | 3 |
| 3 | Louis Breunig FC Wurzburger Kickers | 3 |
| 3 | Lucas Zeller Preussen Munster | 3 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andreas Müller Fortuna Dusseldorf | 1 |
| 1 | Donald Nduka Havelse | 1 |
| 1 | Ebrahim Farahnak FC Wurzburger Kickers | 1 |
| 1 | Giorgos Antzoulas FC Ingolstadt 04 | 1 |
| 1 | Jonas Michel Dirkner Hansa Rostock | 1 |
| 1 | Leon Dajaku Hansa Rostock | 1 |
| 1 | Maximilian Thalhammer Waldhof Mannheim | 1 |
| 1 | Tim-Justin Dietrich Preussen Munster | 1 |
| 1 | Tobias Fleckstein MSV Duisburg | 1 |
| 1 | Tom Geerkens Fortuna Koln | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Max Brandt SV Wehen | 4 |
| 1 | Oscar Schönfelder Jahn Regensburg | 4 |
| 3 | Andreas Müller Fortuna Dusseldorf | 3 |
| 3 | Antonio Tikvić Preussen Munster | 3 |
| 3 | Benno Dietze Hansa Rostock | 3 |
| 3 | Erik Wekesser Fortuna Dusseldorf | 3 |
| 3 | Fabian Eisele SG Sonnenhof Grossaspach | 3 |
| 3 | Juan Tiago Esteban Poller Hoffenheim II | 3 |
| 3 | Klaus Gjasula Hoffenheim II | 3 |
| 3 | Louis Breunig FC Wurzburger Kickers | 3 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bennit Bröger Fortuna Koln | 13 |
| 1 | Jesse Edem Tugbenyo Havelse | 13 |
| 1 | Juan Tiago Esteban Poller Hoffenheim II | 13 |
| 1 | Niklas Swider FC Viktoria Koln | 13 |
| 1 | Oscar Schönfelder Jahn Regensburg | 13 |
| 6 | Felix Higl Preussen Munster | 12 |
| 6 | Kwasi Okyere Wriedt Havelse | 12 |
| 8 | David Lennart Philipp Jahn Regensburg | 11 |
| 8 | Klaus Gjasula Hoffenheim II | 11 |
| 8 | Lex-Tyger Lobinger MSV Duisburg | 11 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tobias Missner SV Meppen | 18 |
| 2 | Tobias Eisenhuth FC Viktoria Koln | 15 |
| 3 | Nassim Boujellab Jahn Regensburg | 14 |
| 4 | Franci Clarck Bouebari Kitsamoutse Rot-weiss Essen | 12 |
| 4 | Lucas Mika Wolf FC Viktoria Koln | 12 |
| 4 | Luis Engelns Hoffenheim II | 12 |
| 4 | Mehdi Loune Alemannia Aachen | 12 |
| 8 | Benno Dietze Hansa Rostock | 11 |
| 8 | Gonçalo de Almeida Gregório Waldhof Mannheim | 11 |
| 8 | Jannik Hofmann Rot-weiss Essen | 11 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | David Otto FC Viktoria Koln | 9 |
| 2 | Jykese Fields Hoffenheim II | 8 |
| 3 | Kwasi Okyere Wriedt Havelse | 7 |
| 3 | Lars Lokotsch FC Ingolstadt 04 | 7 |
| 5 | Andreas Voglsammer Hansa Rostock | 5 |
| 5 | Marcus Müller SV Wehen | 5 |
| 7 | Felix Higl Preussen Munster | 4 |
| 7 | Leon Dajaku Hansa Rostock | 4 |
| 7 | Oliver Rölke Stuttgart II | 4 |
| 7 | Tarsis Bonga FC Wurzburger Kickers | 4 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sean Dulic Hoffenheim II | 810 |
| 2 | Arne Schulz FC Viktoria Koln | 720 |
| 2 | Tim Kloss FC Viktoria Koln | 720 |
| 2 | Tim Oberdorf Fortuna Dusseldorf | 720 |
| 2 | Tobias Eisenhuth FC Viktoria Koln | 720 |
| 6 | Niklas Swider FC Viktoria Koln | 712 |
| 7 | David Otto FC Viktoria Koln | 677 |
| 8 | Meiko Sponsel FC Viktoria Koln | 661 |
| 9 | Juan Tiago Esteban Poller Hoffenheim II | 651 |
| 10 | Ersin Zehir SV Meppen | 630 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Juan Tiago Esteban Poller Hoffenheim II | 9 |
| 1 | Sean Dulic Hoffenheim II | 9 |
| 3 | Arne Schulz FC Viktoria Koln | 8 |
| 3 | David Otto FC Viktoria Koln | 8 |
| 3 | Diren Dağdeviren Hoffenheim II | 8 |
| 3 | Fabian Schleusener Fortuna Dusseldorf | 8 |
| 3 | Killian Jakob FC Viktoria Koln | 8 |
| 3 | Luis Engelns Hoffenheim II | 8 |
| 3 | Meiko Sponsel FC Viktoria Koln | 8 |
| 3 | Niklas Horst Castelle FC Viktoria Koln | 8 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Juan Tiago Esteban Poller Hoffenheim II | 9 |
| 1 | Sean Dulic Hoffenheim II | 9 |
| 3 | Arne Schulz FC Viktoria Koln | 8 |
| 3 | David Otto FC Viktoria Koln | 8 |
| 3 | Diren Dağdeviren Hoffenheim II | 8 |
| 3 | Fabian Schleusener Fortuna Dusseldorf | 8 |
| 3 | Luis Engelns Hoffenheim II | 8 |
| 3 | Meiko Sponsel FC Viktoria Koln | 8 |
| 3 | Niklas Horst Castelle FC Viktoria Koln | 8 |
| 3 | Niklas Swider FC Viktoria Koln | 8 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vincent Thill Waldhof Mannheim | 6,95 |
| 2 | Tobias Missner SV Meppen | 6,77 |
| 3 | Lucas Mika Wolf FC Viktoria Koln | 6,70 |
| 4 | Luca Unbehaun Hansa Rostock | 6,67 |
| 5 | Johann Berger Havelse | 6,61 |
| 6 | Niklas Horst Castelle FC Viktoria Koln | 6,47 |
| 7 | Klaus Gjasula Hoffenheim II | 6,43 |
| 8 | Niko Kijewski Verl | 6,41 |
| 9 | Morten Jens Behrens Preussen Munster | 6,40 |
| 10 | Adrian Fein Jahn Regensburg | 6,32 |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de 3. Liga. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
SV Wehen
|
| 2 |
FC Viktoria Koln
|
| 2 |
Alemannia Aachen
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Fortuna Dusseldorf
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in 3. Liga. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Fortuna Koln
|
| 3 |
Verl
|
| 2 |
Hoffenheim II
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de 3. Liga. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 8 |
FC Viktoria Koln
|
| 5 |
SV Wehen
|
| 5 |
SV Meppen
|
| 4 |
Havelse
|
| 4 |
FC Ingolstadt 04
|
| 2 |
Fortuna Dusseldorf
|
| 2 |
Alemannia Aachen
|



















