Statistieken The Strongest

Alle cijfers hieronder gaan over División Profesional 2026, 24 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht The Strongest

The Strongest speelde 24 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 48 punten op, oftewel 2,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,25 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,75.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 24 14 6 4 46 28 18 48 2,00
Thuis 12 8 3 1 29 15 14 27 2,25
Uit 12 6 3 3 17 13 4 21 1,75
Punten per wedstrijd 2,00
Gescoord per wedstrijd 1,92
Tegen per wedstrijd 1,17
De nul gehouden 25%

Basisstatistieken The Strongest

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 58% 67% 50%
Gelijk 25% 25% 25%
Verloren 17% 8% 25%
Gescoord per wedstrijd 1,92 2,42 1,42
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,17 1,25 1,08
De nul gehouden 25% 17% 33%
Niet gescoord 17% 8% 25%
Als eerste gescoord 50% 67% 33%

Doelpuntenstatistieken The Strongest

The Strongest scoorde 46 doelpunten, gemiddeld 1,92 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 47 minuten een doelpunt. In 54% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 17% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,92 2,42 1,42
Minstens 1 keer gescoord 83% 92% 75%
Minstens 2 keer gescoord 54% 67% 42%
Minstens 3 keer gescoord 38% 50% 25%
Minstens 4 keer gescoord 13% 25% 0%
In beide helften gescoord 42% 50% 33%
Niet gescoord 17% 8% 25%

Tegendoelpunten The Strongest

Aan de andere kant incasseerde The Strongest 28 doelpunten, gemiddeld 1,17 per wedstrijd. In 25% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,17 1,25 1,08
Minstens 1 tegendoelpunt 75% 83% 67%
Minstens 2 tegendoelpunten 33% 33% 33%
Minstens 3 tegendoelpunten 8% 8% 8%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 25% 17% 33%

Over/under statistieken The Strongest

In een wedstrijd van The Strongest vallen er gemiddeld 3,08 doelpunten. In 67% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 38% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,08 3,67 2,50
Over 0.5 88% 92% 83%
Over 1.5 79% 92% 67%
Over 2.5 67% 75% 58%
Over 3.5 38% 50% 25%
Over 4.5 25% 33% 17%
Over 5.5 8% 17% 0%

Beide ploegen scoren bij The Strongest

In 71% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 83%, op verplaatsing tot 58%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 71% 83% 58%
Beide ploegen scoren + winst 46% 58% 33%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 17% 8%
Beide ploegen scoren + verlies 13% 8% 17%
Beide ploegen scoren + over 2.5 58% 67% 50%
Geen btts + over 2.5 8% 8% 8%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 29% 33% 25%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 42% 17%
Beide ploegen scoren in beide helften 4% 8% 0%

Statistieken per helft

The Strongest scoorde 17 doelpunten voor rust en 29 erna, en kreeg er 16 tegen in de eerste helft en 12 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 25% 33% 17%
Eerste helft gelijk 46% 58% 33%
Eerste helft verloren 29% 8% 50%
Gescoord in de eerste helft 0,71 0,92 0,50
Tegen in de eerste helft 0,67 0,58 0,75
De nul gehouden in de eerste helft 50% 58% 42%
Niet gescoord in de eerste helft 46% 33% 58%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 50% 50% 50%
Tweede helft gelijk 38% 42% 33%
Tweede helft verloren 13% 8% 17%
Gescoord in de tweede helft 1,21 1,50 0,92
Tegen in de tweede helft 0,50 0,67 0,33
De nul gehouden in de tweede helft 63% 50% 75%
Niet gescoord in de tweede helft 29% 25% 33%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 25% 42%
Meeste doelpunten in de tweede helft 42% 50% 33%
Evenveel in beide helften 25% 25% 25%

Wanneer scoort The Strongest?

De meeste doelpunten van The Strongest vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
4%
7%
11%
20%
17%
7%
9%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
11%
25%
7%
11%
0%
11%
4%
29%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken The Strongest

The Strongest trapte gemiddeld 5,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,6 toe. In 64% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,07 5,60 4,78
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,57 6,00 5,33
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 93% 100% 89%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 64% 80% 56%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 43% 60% 33%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 21% 20% 22%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 64% 60% 67%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 43% 40% 44%

Gebaseerd op 14 van de 24 wedstrijden.

Kaartenstatistieken The Strongest

The Strongest kreeg gemiddeld 2,25 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,92 bij de tegenstander. In 88% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,25 2,17 2,33
Rode kaarten per wedstrijd 0,21 0,08 0,33
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,92 3,00 2,83
Zelf over 1.5 kaarten 71% 67% 75%
Zelf over 2.5 kaarten 50% 33% 67%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 88% 83% 92%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 67% 67% 67%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 58% 58% 58%

Schoten en xG van The Strongest

De ploeg loste gemiddeld 17,5 schoten per wedstrijd, waarvan 6,6 op doel. Dat is een precisie van 38%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 17,50 20,40 15,89
Schoten op doel per wedstrijd 6,57 8,40 5,56
Schoten naast per wedstrijd 7,07 7,40 6,89
Schoten tegen per wedstrijd 14,00 13,20 14,44
Verwachte doelpunten (xG) voor 2,08 3,85 1,64
Verwachte doelpunten (xG) tegen 2,33 2,25 2,35
Balbezit 55,0 56,4 54,2

Gebaseerd op 14 van de 24 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen The Strongest

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 4 van de 24 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 4 17%
3 - 2 3 13%
1 - 1 3 13%
0 - 0 3 13%
3 - 1 2 8%
1 - 2 2 8%
5 - 0 1 4%
4 - 2 1 4%
4 - 3 1 4%
3 - 0 1 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van The Strongest.

Spelersstatistieken The Strongest

Topschutters
Speler Doelpunten
Darwin Lom 9
Adrián Estacio Peña 7
Jaime Darío Arrascaita Iriondo 4
Gabriel Agustín Sotomayor Cardozo 3
Martín Alejandro Chiatti 3

Darwin Lom is dit seizoen de topschutter van The Strongest (9). Daarachter volgen Adrián Estacio Peña (7) en Jaime Darío Arrascaita Iriondo (4).

Topschutters The Strongest

Meeste assists
Speler Assists
Gabriel Agustín Sotomayor Cardozo 6
Adrián Estacio Peña 4
Dilan Fernando Saavedra Mercado 3
Jaime Darío Arrascaita Iriondo 2
Juan Alberto Cuellar Rosales 2

Gabriel Agustín Sotomayor Cardozo gaf de meeste assists bij The Strongest (6). Daarachter volgen Adrián Estacio Peña (4) en Dilan Fernando Saavedra Mercado (3).

Assists The Strongest

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Adrián Estacio Peña 19
Fabricio Domenico Quaglio Franco 18
Jaime Darío Arrascaita Iriondo 18
Luis Rodrigo Banegas Cury 18
Widen Saucedo Candia 17

Adrián Estacio Peña speelde de meeste wedstrijden voor The Strongest (19). Daarachter volgen Fabricio Domenico Quaglio Franco (18) en Jaime Darío Arrascaita Iriondo (18).

Wedstrijden The Strongest

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Darwin Lom 7
Martín Alejandro Chiatti 7
Jaime Darío Arrascaita Iriondo 5
Jovani Francisco Welch López 5
Adrian Jusino 3

Darwin Lom pakte de meeste kaarten bij The Strongest (7). Daarachter volgen Martín Alejandro Chiatti (7) en Jaime Darío Arrascaita Iriondo (5).

Kaarten The Strongest

Aanvallend

Penalty's gescoord
Speler Totaal
1 Adrián Estacio Peña 2
1 Darwin Lom 2
1 Jaime Darío Arrascaita Iriondo 2
Penalty's versierd
Speler Totaal
1 Adrián Estacio Peña 1
1 Dilan Fernando Saavedra Mercado 1
Doelpunten per schot
Speler Totaal
1 Darwin Lom 25,7%
2 Martín Alejandro Chiatti 23,1%
3 Jaime Darío Arrascaita Iriondo 22,2%
4 Gabriel Agustín Sotomayor Cardozo 13,0%
5 Adrián Estacio Peña 9,3%
6 Fabricio Domenico Quaglio Franco 9,1%
7 Carlos Eduardo Ventura Soriano 6,3%

Vanaf 450 gespeelde minuten

Passing

Verdedigend

Dribbels

Doelman

Clean sheets
Speler Totaal
1 Luis Rodrigo Banegas Cury 6
Reddingen
Speler Totaal
1 Luis Rodrigo Banegas Cury 60
Reddingspercentage
Speler Totaal
1 Luis Rodrigo Banegas Cury 81,1%

Vanaf 450 gespeelde minuten

Discipline

Speeltijd

The Strongest · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook