Statistieken Tamworth 2025
Alle cijfers hieronder gaan over National League 2025, 46 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Tamworth
Tamworth speelde 46 wedstrijden dit seizoen: 17 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 62 punten op, oftewel 1,35 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,65 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,04.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 46 | 17 | 11 | 18 | 63 | 71 | -8 | 62 | 1,35 |
| Thuis | 23 | 11 | 5 | 7 | 34 | 24 | 10 | 38 | 1,65 |
| Uit | 23 | 6 | 6 | 11 | 29 | 47 | -18 | 24 | 1,04 |
Basisstatistieken Tamworth
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 37% | 48% | 26% |
| Gelijk | 24% | 22% | 26% |
| Verloren | 39% | 30% | 48% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,37 | 1,48 | 1,26 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,54 | 1,04 | 2,04 |
| De nul gehouden | 17% | 22% | 13% |
| Niet gescoord | 20% | 17% | 22% |
| Als eerste gescoord | 43% | 52% | 35% |
Doelpuntenstatistieken Tamworth
Tamworth scoorde 63 doelpunten, gemiddeld 1,37 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 66 minuten een doelpunt. In 37% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 20% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,37 | 1,48 | 1,26 |
| Minstens 1 keer gescoord | 80% | 83% | 78% |
| Minstens 2 keer gescoord | 37% | 30% | 43% |
| Minstens 3 keer gescoord | 11% | 17% | 4% |
| Minstens 4 keer gescoord | 4% | 9% | 0% |
| In beide helften gescoord | 24% | 22% | 26% |
| Niet gescoord | 20% | 17% | 22% |
Tegendoelpunten Tamworth
Aan de andere kant incasseerde Tamworth 71 doelpunten, gemiddeld 1,54 per wedstrijd. In 17% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,54 | 1,04 | 2,04 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 83% | 78% | 87% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 41% | 22% | 61% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 17% | 4% | 30% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 7% | 0% | 13% |
| De nul gehouden | 17% | 22% | 13% |
Over/under statistieken Tamworth
In een wedstrijd van Tamworth vallen er gemiddeld 2,91 doelpunten. In 54% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,91 | 2,52 | 3,30 |
| Over 0.5 | 96% | 100% | 91% |
| Over 1.5 | 78% | 70% | 87% |
| Over 2.5 | 54% | 39% | 70% |
| Over 3.5 | 33% | 22% | 43% |
| Over 4.5 | 17% | 13% | 22% |
| Over 5.5 | 9% | 9% | 9% |
Beide ploegen scoren bij Tamworth
In 67% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 61%, op verplaatsing tot 74%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 67% | 61% | 74% |
| Beide ploegen scoren + winst | 24% | 26% | 22% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 20% | 22% | 17% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 24% | 13% | 35% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 52% | 39% | 65% |
| Geen btts + over 2.5 | 2% | 0% | 4% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 28% | 9% | 48% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 41% | 48% | 35% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 4% | 0% | 9% |
Statistieken per helft
Tamworth scoorde 27 doelpunten voor rust en 36 erna, en kreeg er 31 tegen in de eerste helft en 40 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 22% | 30% | 13% |
| Eerste helft gelijk | 52% | 43% | 61% |
| Eerste helft verloren | 26% | 26% | 26% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,59 | 0,43 | 0,74 |
| Tegen in de eerste helft | 0,67 | 0,39 | 0,96 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 52% | 70% | 35% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 54% | 65% | 43% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 26% | 35% | 17% |
| Tweede helft gelijk | 43% | 52% | 35% |
| Tweede helft verloren | 30% | 13% | 48% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,78 | 1,04 | 0,52 |
| Tegen in de tweede helft | 0,87 | 0,65 | 1,09 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 37% | 43% | 30% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 41% | 30% | 52% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 28% | 22% | 35% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 52% | 70% | 35% |
| Evenveel in beide helften | 20% | 9% | 30% |
Wanneer scoort Tamworth?
De meeste doelpunten van Tamworth vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.
Hoekschopstatistieken Tamworth
Geen gegevens beschikbaar
Kaartenstatistieken Tamworth
Tamworth kreeg gemiddeld 1,72 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,04 bij de tegenstander. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,72 | 1,83 | 1,61 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,09 | 0,09 | 0,09 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,04 | 2,30 | 1,78 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 59% | 61% | 57% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 26% | 17% | 35% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 63% | 70% | 57% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 35% | 39% | 30% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 15% | 22% | 9% |
Schoten en xG van Tamworth
Geen gegevens beschikbaar
Meest voorkomende uitslagen Tamworth
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 7 van de 46 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 7 | 15% |
| 2 - 1 | 6 | 13% |
| 1 - 0 | 5 | 11% |
| 1 - 2 | 4 | 9% |
| 1 - 3 | 3 | 7% |
| 0 - 1 | 3 | 7% |
| 0 - 2 | 3 | 7% |
| 5 - 1 | 2 | 4% |
| 3 - 2 | 2 | 4% |
| 2 - 2 | 2 | 4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Tamworth.
Tamworth · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers