Statistieken Tamworth

Alle cijfers hieronder gaan over National League 2026, 15 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Tamworth

Tamworth speelde 15 wedstrijden dit seizoen: 5 keer gewonnen, 2 keer gelijk en 8 keer verloren. Dat levert 17 punten op, oftewel 1,13 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,63 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,57.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 15 5 2 8 25 32 -7 17 1,13
Thuis 8 4 1 3 15 11 4 13 1,63
Uit 7 1 1 5 10 21 -11 4 0,57
Punten per wedstrijd 1,13
Gescoord per wedstrijd 1,67
Tegen per wedstrijd 2,13
De nul gehouden 13%

Basisstatistieken Tamworth

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 33% 50% 14%
Gelijk 13% 13% 14%
Verloren 53% 38% 71%
Gescoord per wedstrijd 1,67 1,88 1,43
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,13 1,38 3,00
De nul gehouden 13% 13% 14%
Niet gescoord 7% 13% 0%
Als eerste gescoord 47% 50% 43%

Doelpuntenstatistieken Tamworth

Tamworth scoorde 25 doelpunten, gemiddeld 1,67 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 54 minuten een doelpunt. In 47% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 7% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,67 1,88 1,43
Minstens 1 keer gescoord 93% 88% 100%
Minstens 2 keer gescoord 47% 63% 29%
Minstens 3 keer gescoord 20% 25% 14%
Minstens 4 keer gescoord 7% 13% 0%
In beide helften gescoord 27% 25% 29%
Niet gescoord 7% 13% 0%

Tegendoelpunten Tamworth

Aan de andere kant incasseerde Tamworth 32 doelpunten, gemiddeld 2,13 per wedstrijd. In 13% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,13 1,38 3,00
Minstens 1 tegendoelpunt 87% 88% 86%
Minstens 2 tegendoelpunten 67% 50% 86%
Minstens 3 tegendoelpunten 40% 0% 86%
Minstens 4 tegendoelpunten 13% 0% 29%
De nul gehouden 13% 13% 14%

Over/under statistieken Tamworth

In een wedstrijd van Tamworth vallen er gemiddeld 3,80 doelpunten. In 80% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 60% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,80 3,25 4,43
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 87% 88% 86%
Over 2.5 80% 75% 86%
Over 3.5 60% 38% 86%
Over 4.5 40% 25% 57%
Over 5.5 13% 0% 29%

Beide ploegen scoren bij Tamworth

In 80% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 75%, op verplaatsing tot 86%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 80% 75% 86%
Beide ploegen scoren + winst 20% 38% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 13% 14%
Beide ploegen scoren + verlies 47% 25% 71%
Beide ploegen scoren + over 2.5 80% 75% 86%
Geen btts + over 2.5 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 40% 38% 43%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 53% 38% 71%
Beide ploegen scoren in beide helften 20% 13% 29%

Statistieken per helft

Tamworth scoorde 9 doelpunten voor rust en 16 erna, en kreeg er 17 tegen in de eerste helft en 15 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 13% 13% 14%
Eerste helft gelijk 47% 50% 43%
Eerste helft verloren 40% 38% 43%
Gescoord in de eerste helft 0,60 0,63 0,57
Tegen in de eerste helft 1,13 0,75 1,57
De nul gehouden in de eerste helft 33% 38% 29%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 63% 43%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 27% 50% 0%
Tweede helft gelijk 40% 25% 57%
Tweede helft verloren 33% 25% 43%
Gescoord in de tweede helft 1,07 1,25 0,86
Tegen in de tweede helft 1,00 0,63 1,43
De nul gehouden in de tweede helft 33% 50% 14%
Niet gescoord in de tweede helft 27% 25% 29%
Meeste doelpunten in de eerste helft 40% 25% 57%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 63% 43%
Evenveel in beide helften 7% 13% 0%

Wanneer scoort Tamworth?

De meeste doelpunten van Tamworth vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 28% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
12%
8%
0%
4%
16%
16%
12%
4%
28%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
3%
16%
0%
6%
31%
13%
22%
3%
6%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Tamworth

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Tamworth

Tamworth kreeg gemiddeld 2,07 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,13 bij de tegenstander. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,07 3,00 1,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,07 0,13 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,13 2,63 1,57
Zelf over 1.5 kaarten 53% 88% 14%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 75% 14%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 67% 88% 43%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 60% 88% 29%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 33% 50% 14%

Schoten en xG van Tamworth

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Tamworth

De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 2 van de 15 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 2 2 13%
1 - 3 2 13%
4 - 1 1 7%
3 - 2 1 7%
3 - 3 1 7%
2 - 0 1 7%
2 - 1 1 7%
2 - 2 1 7%
2 - 3 1 7%
1 - 0 1 7%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Tamworth.

Tamworth · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook