Statistieken Swansea
Alle cijfers hieronder gaan over Championship 2026, 14 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Swansea
Swansea speelde 14 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 2 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 26 punten op, oftewel 1,86 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,71.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 14 | 8 | 2 | 4 | 21 | 16 | 5 | 26 | 1,86 |
| Thuis | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | 3 | 8 | 14 | 2,00 |
| Uit | 7 | 4 | 0 | 3 | 10 | 13 | -3 | 12 | 1,71 |
Basisstatistieken Swansea
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 57% | 57% | 57% |
| Gelijk | 14% | 29% | 0% |
| Verloren | 29% | 14% | 43% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,50 | 1,57 | 1,43 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,14 | 0,43 | 1,86 |
| De nul gehouden | 43% | 57% | 29% |
| Niet gescoord | 29% | 43% | 14% |
| Als eerste gescoord | 36% | 43% | 29% |
Doelpuntenstatistieken Swansea
Swansea scoorde 21 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 60 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 29% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,50 | 1,57 | 1,43 |
| Minstens 1 keer gescoord | 71% | 57% | 86% |
| Minstens 2 keer gescoord | 50% | 57% | 43% |
| Minstens 3 keer gescoord | 21% | 29% | 14% |
| Minstens 4 keer gescoord | 7% | 14% | 0% |
| In beide helften gescoord | 29% | 29% | 29% |
| Niet gescoord | 29% | 43% | 14% |
Tegendoelpunten Swansea
Aan de andere kant incasseerde Swansea 16 doelpunten, gemiddeld 1,14 per wedstrijd. In 43% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,14 | 0,43 | 1,86 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 57% | 43% | 71% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 21% | 0% | 43% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 21% | 0% | 43% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 7% | 0% | 14% |
| De nul gehouden | 43% | 57% | 29% |
Over/under statistieken Swansea
In een wedstrijd van Swansea vallen er gemiddeld 2,64 doelpunten. In 64% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 36% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,64 | 2,00 | 3,29 |
| Over 0.5 | 86% | 71% | 100% |
| Over 1.5 | 71% | 57% | 86% |
| Over 2.5 | 64% | 43% | 86% |
| Over 3.5 | 36% | 29% | 43% |
| Over 4.5 | 7% | 0% | 14% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Swansea
In 43% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 29%, op verplaatsing tot 57%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 43% | 29% | 57% |
| Beide ploegen scoren + winst | 29% | 29% | 29% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 14% | 0% | 29% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 43% | 29% | 57% |
| Geen btts + over 2.5 | 21% | 14% | 29% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 7% | 0% | 14% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 21% | 14% | 29% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Swansea scoorde 10 doelpunten voor rust en 11 erna, en kreeg er 11 tegen in de eerste helft en 5 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 29% | 43% | 14% |
| Eerste helft gelijk | 29% | 29% | 29% |
| Eerste helft verloren | 43% | 29% | 57% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,71 | 1,00 | 0,43 |
| Tegen in de eerste helft | 0,79 | 0,29 | 1,29 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 50% | 71% | 29% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 64% | 57% | 71% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 43% | 29% | 57% |
| Tweede helft gelijk | 43% | 71% | 14% |
| Tweede helft verloren | 14% | 0% | 29% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,79 | 0,57 | 1,00 |
| Tegen in de tweede helft | 0,36 | 0,14 | 0,57 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 71% | 86% | 57% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 36% | 57% | 14% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 43% | 43% | 43% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 29% | 14% | 43% |
| Evenveel in beide helften | 29% | 43% | 14% |
Wanneer scoort Swansea?
De meeste doelpunten van Swansea vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.
Hoekschopstatistieken Swansea
Swansea trapte gemiddeld 4,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,5 toe. In 57% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,14 | 4,14 | 4,14 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,50 | 2,71 | 6,29 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 79% | 71% | 86% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 57% | 29% | 86% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 29% | 0% | 57% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 14% | 0% | 29% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 57% | 57% | 57% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 57% | 57% | 57% |
Kaartenstatistieken Swansea
Swansea kreeg gemiddeld 1,50 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,71 bij de tegenstander. In 43% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,50 | 1,14 | 1,86 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,71 | 1,57 | 1,86 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 50% | 43% | 57% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 21% | 14% | 29% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 43% | 29% | 57% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 21% | 0% | 43% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
Schoten en xG van Swansea
De ploeg loste gemiddeld 12,1 schoten per wedstrijd, waarvan 4,6 op doel. Dat is een precisie van 38%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12,07 | 12,57 | 11,57 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,57 | 5,00 | 4,14 |
| Schoten naast per wedstrijd | 3,79 | 4,00 | 3,57 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 10,71 | 10,57 | 10,86 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,62 | 1,84 | 1,39 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,29 | 1,02 | 1,57 |
| Balbezit | 60,4 | 62,7 | 58,1 |
Meest voorkomende uitslagen Swansea
De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 3 van de 14 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 3 | 21% |
| 1 - 3 | 2 | 14% |
| 0 - 0 | 2 | 14% |
| 4 - 0 | 1 | 7% |
| 3 - 0 | 1 | 7% |
| 3 - 1 | 1 | 7% |
| 2 - 0 | 1 | 7% |
| 1 - 0 | 1 | 7% |
| 0 - 1 | 1 | 7% |
| 0 - 5 | 1 | 7% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Swansea.
Spelersstatistieken Swansea
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Adam Uche Idah | 4 |
| Moussa Kounfolo Yeo | 3 |
| Žan Vipotnik | 3 |
| Ji-Sung Eom | 2 |
| Joseph Osei Opoku | 2 |
Adam Uche Idah is dit seizoen de topschutter van Swansea (4). Daarachter volgen Moussa Kounfolo Yeo (3) en Žan Vipotnik (3).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Ji-Sung Eom | 3 |
| Josh Tymon | 2 |
| Melker Widell | 2 |
| Adam Uche Idah | 1 |
| Elijah Henry Just | 1 |
Ji-Sung Eom gaf de meeste assists bij Swansea (3). Daarachter volgen Josh Tymon (2) en Melker Widell (2).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Josh Tymon | 14 |
| Lawrence Vigouroux | 14 |
| Melker Widell | 14 |
| Stephen Welsh | 14 |
| Žan Vipotnik | 14 |
Josh Tymon speelde de meeste wedstrijden voor Swansea (14). Daarachter volgen Lawrence Vigouroux (14) en Melker Widell (14).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Filip Lissah | 5 |
| Jay Fulton | 3 |
| Elijah Henry Just | 2 |
| Marko Stamenic | 2 |
| Benjamin Cabango | 1 |
Filip Lissah pakte de meeste kaarten bij Swansea (5). Daarachter volgen Jay Fulton (3) en Elijah Henry Just (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Uche Idah | 5 |
| 1 | Ji-Sung Eom | 5 |
| 3 | Žan Vipotnik | 4 |
| 4 | Joseph Osei Opoku | 3 |
| 4 | Moussa Kounfolo Yeo | 3 |
| 4 | Ronald Pereira Martins | 3 |
| 4 | Stephen Antunes Eustáquio | 3 |
| 8 | Filip Lissah | 2 |
| 8 | Joseph Amankwaah Opoku | 2 |
| 8 | Josh Tymon | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Uche Idah | 4 |
| 2 | Moussa Kounfolo Yeo | 3 |
| 3 | Ji-Sung Eom | 2 |
| 3 | Joseph Osei Opoku | 2 |
| 3 | Ronald Pereira Martins | 2 |
| 3 | Stephen Antunes Eustáquio | 2 |
| 7 | Filip Lissah | 1 |
| 7 | Joseph Amankwaah Opoku | 1 |
| 7 | Ross Stewart | 1 |
| 7 | Žan Vipotnik | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Žan Vipotnik | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Žan Vipotnik | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Uche Idah | 21 |
| 2 | Žan Vipotnik | 15 |
| 3 | Melker Widell | 13 |
| 4 | Moussa Kounfolo Yeo | 12 |
| 5 | Joseph Osei Opoku | 9 |
| 6 | Elijah Henry Just | 8 |
| 6 | Ji-Sung Eom | 8 |
| 8 | Joseph Amankwaah Opoku | 6 |
| 8 | Ronald Pereira Martins | 6 |
| 8 | Stephen Antunes Eustáquio | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Uche Idah | 10 |
| 2 | Žan Vipotnik | 9 |
| 3 | Moussa Kounfolo Yeo | 8 |
| 4 | Ji-Sung Eom | 6 |
| 4 | Joseph Osei Opoku | 6 |
| 6 | Melker Widell | 5 |
| 7 | Elijah Henry Just | 4 |
| 7 | Stephen Antunes Eustáquio | 4 |
| 9 | Ronald Pereira Martins | 3 |
| 10 | Marko Stamenic | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Moussa Kounfolo Yeo | 66,7% |
| 2 | Žan Vipotnik | 60,0% |
| 3 | Adam Uche Idah | 47,6% |
| 4 | Melker Widell | 38,5% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Moussa Kounfolo Yeo | 25,0% |
| 2 | Žan Vipotnik | 20,0% |
| 3 | Adam Uche Idah | 19,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Josh Tymon | 17 |
| 2 | Moussa Kounfolo Yeo | 14 |
| 3 | Elijah Henry Just | 11 |
| 3 | Ji-Sung Eom | 11 |
| 3 | Žan Vipotnik | 11 |
| 6 | Stephen Antunes Eustáquio | 10 |
| 7 | Joseph Osei Opoku | 9 |
| 7 | Melker Widell | 9 |
| 9 | Josh Key | 7 |
| 9 | Marko Stamenic | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Stephen Welsh | 833 |
| 2 | Benjamin Cabango | 721 |
| 3 | Josh Tymon | 540 |
| 4 | Filip Lissah | 528 |
| 5 | Marko Stamenic | 501 |
| 6 | Jay Fulton | 490 |
| 7 | Lawrence Vigouroux | 446 |
| 8 | Stephen Antunes Eustáquio | 364 |
| 9 | Melker Widell | 267 |
| 10 | Elijah Henry Just | 219 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marko Stamenic | 90,9% |
| 2 | Stephen Welsh | 89,5% |
| 3 | Benjamin Cabango | 87,6% |
| 4 | Jay Fulton | 86,0% |
| 5 | Stephen Antunes Eustáquio | 85,6% |
| 6 | Josh Tymon | 83,7% |
| 7 | Melker Widell | 82,9% |
| 8 | Filip Lissah | 81,1% |
| 9 | Moussa Kounfolo Yeo | 76,9% |
| 10 | Elijah Henry Just | 76,6% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Moussa Kounfolo Yeo | 33 |
| 2 | Filip Lissah | 30 |
| 3 | Melker Widell | 25 |
| 4 | Josh Tymon | 23 |
| 5 | Gonçalo Baptista Franco | 20 |
| 5 | Jay Fulton | 20 |
| 7 | Joseph Osei Opoku | 15 |
| 8 | Marko Stamenic | 14 |
| 9 | Benjamin Cabango | 11 |
| 10 | Josh Key | 9 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Filip Lissah | 17 |
| 2 | Jay Fulton | 16 |
| 3 | Stephen Welsh | 13 |
| 4 | Benjamin Cabango | 10 |
| 4 | Gonçalo Baptista Franco | 10 |
| 4 | Marko Stamenic | 10 |
| 7 | Josh Key | 8 |
| 7 | Josh Tymon | 8 |
| 9 | Jenson Seelt | 7 |
| 10 | Moussa Kounfolo Yeo | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Filip Lissah | 6 |
| 2 | Benjamin Cabango | 5 |
| 2 | Marko Stamenic | 5 |
| 2 | Melker Widell | 5 |
| 5 | Stephen Welsh | 4 |
| 5 | Žan Vipotnik | 4 |
| 7 | Jay Fulton | 3 |
| 7 | Joseph Amankwaah Opoku | 3 |
| 9 | Jenson Seelt | 2 |
| 9 | Josh Key | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Filip Lissah | 79 |
| 2 | Melker Widell | 66 |
| 3 | Stephen Welsh | 62 |
| 4 | Moussa Kounfolo Yeo | 57 |
| 5 | Marko Stamenic | 47 |
| 6 | Benjamin Cabango | 46 |
| 7 | Jay Fulton | 43 |
| 8 | Josh Tymon | 38 |
| 9 | Elijah Henry Just | 30 |
| 10 | Adam Uche Idah | 27 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Stephen Welsh | 66,0% |
| 2 | Jay Fulton | 58,9% |
| 3 | Benjamin Cabango | 58,2% |
| 4 | Filip Lissah | 56,4% |
| 5 | Melker Widell | 55,5% |
| 6 | Josh Tymon | 53,5% |
| 7 | Marko Stamenic | 51,1% |
| 8 | Moussa Kounfolo Yeo | 50,0% |
| 9 | Elijah Henry Just | 43,5% |
| 10 | Adam Uche Idah | 38,6% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joseph Osei Opoku | 8 |
| 1 | Melker Widell | 8 |
| 3 | Filip Lissah | 6 |
| 4 | Gonçalo Baptista Franco | 5 |
| 4 | Josh Key | 5 |
| 4 | Moussa Kounfolo Yeo | 5 |
| 4 | Stephen Antunes Eustáquio | 5 |
| 8 | Josh Tymon | 4 |
| 9 | Benjamin Cabango | 3 |
| 9 | Jay Fulton | 3 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Moussa Kounfolo Yeo | 16 |
| 2 | Melker Widell | 10 |
| 3 | Filip Lissah | 9 |
| 4 | Elijah Henry Just | 7 |
| 5 | Adam Uche Idah | 6 |
| 5 | Joseph Osei Opoku | 6 |
| 7 | Marko Stamenic | 5 |
| 8 | Jay Fulton | 4 |
| 8 | Joseph Amankwaah Opoku | 4 |
| 8 | Ronald Pereira Martins | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Melker Widell | 45,5% |
| 2 | Moussa Kounfolo Yeo | 43,2% |
| 3 | Filip Lissah | 39,1% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lawrence Vigouroux | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lawrence Vigouroux | 29 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lawrence Vigouroux | 78,4% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Filip Lissah | 5 |
| 2 | Jay Fulton | 3 |
| 3 | Elijah Henry Just | 2 |
| 3 | Marko Stamenic | 2 |
| 5 | Benjamin Cabango | 1 |
| 5 | Joseph Osei Opoku | 1 |
| 5 | Josh Tymon | 1 |
| 5 | Lawrence Vigouroux | 1 |
| 5 | Melker Widell | 1 |
| 5 | Moussa Kounfolo Yeo | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joseph Osei Opoku | 22 |
| 2 | Filip Lissah | 14 |
| 2 | Marko Stamenic | 14 |
| 4 | Jay Fulton | 11 |
| 5 | Melker Widell | 10 |
| 6 | Elijah Henry Just | 9 |
| 6 | Moussa Kounfolo Yeo | 9 |
| 8 | Josh Tymon | 7 |
| 9 | Adam Uche Idah | 6 |
| 9 | Benjamin Cabango | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Melker Widell | 17 |
| 2 | Filip Lissah | 16 |
| 3 | Stephen Welsh | 14 |
| 4 | Marko Stamenic | 12 |
| 5 | Elijah Henry Just | 11 |
| 5 | Ji-Sung Eom | 11 |
| 7 | Jay Fulton | 9 |
| 8 | Josh Tymon | 8 |
| 8 | Lawrence Vigouroux | 8 |
| 10 | Benjamin Cabango | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Uche Idah | 11 |
| 2 | Moussa Kounfolo Yeo | 6 |
| 3 | Ji-Sung Eom | 2 |
| 3 | Joseph Osei Opoku | 2 |
| 3 | Žan Vipotnik | 2 |
| 6 | Benjamin Cabango | 1 |
| 6 | Elijah Henry Just | 1 |
| 6 | Joseph Amankwaah Opoku | 1 |
| 6 | Marko Stamenic | 1 |
| 6 | Melker Widell | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lawrence Vigouroux | 1.260 |
| 2 | Josh Tymon | 1.242 |
| 3 | Stephen Welsh | 1.054 |
| 4 | Filip Lissah | 1.025 |
| 5 | Benjamin Cabango | 980 |
| 6 | Marko Stamenic | 963 |
| 7 | Jay Fulton | 800 |
| 8 | Moussa Kounfolo Yeo | 767 |
| 9 | Melker Widell | 735 |
| 10 | Adam Uche Idah | 730 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Josh Tymon | 14 |
| 1 | Lawrence Vigouroux | 14 |
| 3 | Stephen Welsh | 13 |
| 4 | Filip Lissah | 12 |
| 5 | Adam Uche Idah | 11 |
| 5 | Benjamin Cabango | 11 |
| 5 | Jay Fulton | 11 |
| 5 | Marko Stamenic | 11 |
| 9 | Elijah Henry Just | 9 |
| 9 | Moussa Kounfolo Yeo | 9 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Moussa Kounfolo Yeo | 7,19 |
| 2 | Stephen Welsh | 7,10 |
| 3 | Ji-Sung Eom | 7,00 |
| 4 | Filip Lissah | 6,89 |
| 5 | Stephen Antunes Eustáquio | 6,85 |
| 6 | Lawrence Vigouroux | 6,82 |
| 7 | Marko Stamenic | 6,82 |
| 8 | Adam Uche Idah | 6,81 |
| 9 | Joseph Osei Opoku | 6,80 |
| 10 | Žan Vipotnik | 6,80 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Swansea · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers