Statistieken SV Meppen 2020
Alle cijfers hieronder gaan over 3. Liga 2020, 38 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht SV Meppen
SV Meppen speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 21 keer verloren. Dat levert 41 punten op, oftewel 1,08 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,26 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,89.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 38 | 12 | 5 | 21 | 37 | 61 | -24 | 41 | 1,08 |
| Thuis | 19 | 8 | 0 | 11 | 24 | 37 | -13 | 24 | 1,26 |
| Uit | 19 | 4 | 5 | 10 | 13 | 24 | -11 | 17 | 0,89 |
Basisstatistieken SV Meppen
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 32% | 42% | 21% |
| Gelijk | 13% | 0% | 26% |
| Verloren | 55% | 58% | 53% |
| Gescoord per wedstrijd | 0,97 | 1,26 | 0,68 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,61 | 1,95 | 1,26 |
| De nul gehouden | 26% | 16% | 37% |
| Niet gescoord | 39% | 26% | 53% |
| Als eerste gescoord | 34% | 37% | 32% |
Doelpuntenstatistieken SV Meppen
SV Meppen scoorde 37 doelpunten, gemiddeld 0,97 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 92 minuten een doelpunt. In 32% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 39% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 0,97 | 1,26 | 0,68 |
| Minstens 1 keer gescoord | 61% | 74% | 47% |
| Minstens 2 keer gescoord | 32% | 42% | 21% |
| Minstens 3 keer gescoord | 5% | 11% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 24% | 26% | 21% |
| Niet gescoord | 39% | 26% | 53% |
Tegendoelpunten SV Meppen
Aan de andere kant incasseerde SV Meppen 61 doelpunten, gemiddeld 1,61 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,61 | 1,95 | 1,26 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 74% | 84% | 63% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 53% | 63% | 42% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 24% | 32% | 16% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 11% | 16% | 5% |
| De nul gehouden | 26% | 16% | 37% |
Over/under statistieken SV Meppen
In een wedstrijd van SV Meppen vallen er gemiddeld 2,58 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,58 | 3,21 | 1,95 |
| Over 0.5 | 92% | 100% | 84% |
| Over 1.5 | 76% | 89% | 63% |
| Over 2.5 | 50% | 74% | 26% |
| Over 3.5 | 26% | 37% | 16% |
| Over 4.5 | 13% | 21% | 5% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij SV Meppen
In 42% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 58%, op verplaatsing tot 26%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 42% | 58% | 26% |
| Beide ploegen scoren + winst | 13% | 26% | 0% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 5% | 0% | 11% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 24% | 32% | 16% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 39% | 58% | 21% |
| Geen btts + over 2.5 | 11% | 16% | 5% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 18% | 21% | 16% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 26% | 37% | 16% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 5% | 5% | 5% |
Statistieken per helft
SV Meppen scoorde 17 doelpunten voor rust en 20 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 37 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 21% | 21% | 21% |
| Eerste helft gelijk | 50% | 42% | 58% |
| Eerste helft verloren | 29% | 37% | 21% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,45 | 0,53 | 0,37 |
| Tegen in de eerste helft | 0,63 | 0,84 | 0,42 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 58% | 47% | 68% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 61% | 58% | 63% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 26% | 37% | 16% |
| Tweede helft gelijk | 29% | 16% | 42% |
| Tweede helft verloren | 45% | 47% | 42% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,53 | 0,74 | 0,32 |
| Tegen in de tweede helft | 0,97 | 1,11 | 0,84 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 39% | 32% | 47% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 55% | 42% | 68% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 29% | 32% | 26% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 42% | 53% | 32% |
| Evenveel in beide helften | 29% | 16% | 42% |
Wanneer scoort SV Meppen?
De meeste doelpunten van SV Meppen vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.
Hoekschopstatistieken SV Meppen
SV Meppen trapte gemiddeld 4,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,9 toe. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,18 | 4,21 | 4,16 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,95 | 5,79 | 6,11 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 74% | 63% | 84% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 61% | 58% | 63% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 45% | 47% | 42% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 29% | 26% | 32% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 61% | 58% | 63% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 45% | 47% | 42% |
Kaartenstatistieken SV Meppen
SV Meppen kreeg gemiddeld 2,58 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,42 bij de tegenstander. In 74% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,58 | 2,37 | 2,79 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,11 | 0,16 | 0,05 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,42 | 2,32 | 2,53 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 76% | 74% | 79% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 55% | 42% | 68% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 74% | 58% | 89% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 61% | 53% | 68% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 47% | 42% | 53% |
Schoten en xG van SV Meppen
De ploeg loste gemiddeld 6,7 schoten per wedstrijd, waarvan 3,2 op doel. Dat is een precisie van 47%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 6,74 | 7,16 | 6,32 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,18 | 3,58 | 2,79 |
| Schoten naast per wedstrijd | 3,55 | 3,58 | 3,53 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 8,55 | 8,37 | 8,74 |
| Balbezit | 49,2 | 50,4 | 47,9 |
Meest voorkomende uitslagen SV Meppen
De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 5 van de 38 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 5 | 13% |
| 1 - 2 | 4 | 11% |
| 0 - 1 | 4 | 11% |
| 0 - 2 | 4 | 11% |
| 2 - 1 | 3 | 8% |
| 0 - 0 | 3 | 8% |
| 3 - 2 | 2 | 5% |
| 1 - 0 | 2 | 5% |
| 1 - 3 | 2 | 5% |
| 1 - 4 | 2 | 5% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SV Meppen.
SV Meppen · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers