Statistieken SV Meppen 2019

Alle cijfers hieronder gaan over 3. Liga 2019, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SV Meppen

SV Meppen speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 16 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 58 punten op, oftewel 1,53 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,37 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,68.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 16 10 12 69 57 12 58 1,53
Thuis 19 8 2 9 35 32 3 26 1,37
Uit 19 8 8 3 34 25 9 32 1,68
Punten per wedstrijd 1,53
Gescoord per wedstrijd 1,82
Tegen per wedstrijd 1,50
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken SV Meppen

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 42% 42% 42%
Gelijk 26% 11% 42%
Verloren 32% 47% 16%
Gescoord per wedstrijd 1,82 1,84 1,79
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,50 1,68 1,32
De nul gehouden 26% 16% 37%
Niet gescoord 21% 21% 21%
Als eerste gescoord 42% 58% 26%

Doelpuntenstatistieken SV Meppen

SV Meppen scoorde 69 doelpunten, gemiddeld 1,82 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 50 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 21% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,82 1,84 1,79
Minstens 1 keer gescoord 79% 79% 79%
Minstens 2 keer gescoord 53% 42% 63%
Minstens 3 keer gescoord 32% 32% 32%
Minstens 4 keer gescoord 11% 16% 5%
In beide helften gescoord 32% 32% 32%
Niet gescoord 21% 21% 21%

Tegendoelpunten SV Meppen

Aan de andere kant incasseerde SV Meppen 57 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,50 1,68 1,32
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 84% 63%
Minstens 2 tegendoelpunten 45% 53% 37%
Minstens 3 tegendoelpunten 26% 32% 21%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 5%
De nul gehouden 26% 16% 37%

Over/under statistieken SV Meppen

In een wedstrijd van SV Meppen vallen er gemiddeld 3,32 doelpunten. In 66% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 39% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,32 3,53 3,11
Over 0.5 89% 100% 79%
Over 1.5 84% 89% 79%
Over 2.5 66% 68% 63%
Over 3.5 39% 37% 42%
Over 4.5 24% 21% 26%
Over 5.5 18% 16% 21%

Beide ploegen scoren bij SV Meppen

In 63% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 63%, op verplaatsing tot 63%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 63% 63% 63%
Beide ploegen scoren + winst 26% 26% 26%
Beide ploegen scoren + gelijk 16% 11% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 21% 26% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 55% 53% 58%
Geen btts + over 2.5 11% 16% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 16% 32%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 37% 21%
Beide ploegen scoren in beide helften 11% 11% 11%

Statistieken per helft

SV Meppen scoorde 27 doelpunten voor rust en 42 erna, en kreeg er 27 tegen in de eerste helft en 30 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 37% 47% 26%
Eerste helft gelijk 32% 26% 37%
Eerste helft verloren 32% 26% 37%
Gescoord in de eerste helft 0,71 0,74 0,68
Tegen in de eerste helft 0,71 0,47 0,95
De nul gehouden in de eerste helft 47% 58% 37%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 47% 58%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 42% 32% 53%
Tweede helft gelijk 32% 21% 42%
Tweede helft verloren 26% 47% 5%
Gescoord in de tweede helft 1,11 1,11 1,11
Tegen in de tweede helft 0,79 1,21 0,37
De nul gehouden in de tweede helft 53% 26% 79%
Niet gescoord in de tweede helft 37% 42% 32%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 21% 32%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 63% 32%
Evenveel in beide helften 26% 16% 37%

Wanneer scoort SV Meppen?

De meeste doelpunten van SV Meppen vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 29% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
16%
4%
10%
7%
4%
14%
7%
29%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
12%
14%
9%
9%
5%
18%
11%
11%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SV Meppen

SV Meppen trapte gemiddeld 6,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,6 toe. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,97 6,67 5,24
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,60 4,67 4,53
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 91% 100% 82%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 63% 72% 53%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 46% 56% 35%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 39% 18%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 83% 94% 71%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 66% 78% 53%

Gebaseerd op 35 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken SV Meppen

SV Meppen kreeg gemiddeld 2,18 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,45 bij de tegenstander. In 76% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,18 2,16 2,21
Rode kaarten per wedstrijd 0,13 0,05 0,21
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,45 2,58 2,32
Zelf over 1.5 kaarten 74% 74% 74%
Zelf over 2.5 kaarten 37% 37% 37%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 76% 74% 79%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 50% 47% 53%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 37% 42% 32%

Schoten en xG van SV Meppen

De ploeg loste gemiddeld 9,6 schoten per wedstrijd, waarvan 5,0 op doel. Dat is een precisie van 52%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,59 10,24 8,50
Schoten op doel per wedstrijd 5,00 5,18 4,70
Schoten naast per wedstrijd 4,59 5,06 3,80
Schoten tegen per wedstrijd 7,81 7,18 8,90
Balbezit 49,8 50,8 48,1

Gebaseerd op 27 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen SV Meppen

De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 4 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 0 4 11%
3 - 0 3 8%
3 - 1 3 8%
2 - 1 3 8%
1 - 1 3 8%
1 - 2 3 8%
3 - 3 2 5%
2 - 0 2 5%
2 - 3 2 5%
1 - 3 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SV Meppen.

SV Meppen · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook