Statistieken Sporting Gijon
Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2 2026, 12 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Sporting Gijon
Sporting Gijon speelde 12 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 22 punten op, oftewel 1,83 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,67 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,00.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 12 | 7 | 1 | 4 | 13 | 13 | 0 | 22 | 1,83 |
| Thuis | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 10 | 1,67 |
| Uit | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 12 | 2,00 |
Basisstatistieken Sporting Gijon
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 58% | 50% | 67% |
| Gelijk | 8% | 17% | 0% |
| Verloren | 33% | 33% | 33% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,08 | 1,00 | 1,17 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,08 | 1,00 | 1,17 |
| De nul gehouden | 42% | 33% | 50% |
| Niet gescoord | 42% | 50% | 33% |
| Als eerste gescoord | 50% | 33% | 67% |
Doelpuntenstatistieken Sporting Gijon
Sporting Gijon scoorde 13 doelpunten, gemiddeld 1,08 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 83 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 42% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,08 | 1,00 | 1,17 |
| Minstens 1 keer gescoord | 58% | 50% | 67% |
| Minstens 2 keer gescoord | 33% | 33% | 33% |
| Minstens 3 keer gescoord | 17% | 17% | 17% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 33% | 33% | 33% |
| Niet gescoord | 42% | 50% | 33% |
Tegendoelpunten Sporting Gijon
Aan de andere kant incasseerde Sporting Gijon 13 doelpunten, gemiddeld 1,08 per wedstrijd. In 42% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,08 | 1,00 | 1,17 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 58% | 67% | 50% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 33% | 33% | 33% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 8% | 0% | 17% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 8% | 0% | 17% |
| De nul gehouden | 42% | 33% | 50% |
Over/under statistieken Sporting Gijon
In een wedstrijd van Sporting Gijon vallen er gemiddeld 2,17 doelpunten. In 33% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 25% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,17 | 2,00 | 2,33 |
| Over 0.5 | 92% | 83% | 100% |
| Over 1.5 | 58% | 50% | 67% |
| Over 2.5 | 33% | 33% | 33% |
| Over 3.5 | 25% | 17% | 33% |
| Over 4.5 | 8% | 17% | 0% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Sporting Gijon
In 25% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 33%, op verplaatsing tot 17%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 25% | 33% | 17% |
| Beide ploegen scoren + winst | 25% | 33% | 17% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 25% | 33% | 17% |
| Geen btts + over 2.5 | 8% | 0% | 17% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 8% | 17% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 25% | 33% | 17% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 8% | 17% | 0% |
Statistieken per helft
Sporting Gijon scoorde 6 doelpunten voor rust en 7 erna, en kreeg er 5 tegen in de eerste helft en 8 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 42% | 50% | 33% |
| Eerste helft gelijk | 33% | 33% | 33% |
| Eerste helft verloren | 25% | 17% | 33% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,50 | 0,67 | 0,33 |
| Tegen in de eerste helft | 0,42 | 0,33 | 0,50 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 67% | 67% | 67% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 58% | 50% | 67% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 33% | 0% | 67% |
| Tweede helft gelijk | 33% | 67% | 0% |
| Tweede helft verloren | 33% | 33% | 33% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,58 | 0,33 | 0,83 |
| Tegen in de tweede helft | 0,67 | 0,67 | 0,67 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 42% | 33% | 50% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 50% | 67% | 33% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 17% | 33% | 0% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 42% | 33% | 50% |
| Evenveel in beide helften | 42% | 33% | 50% |
Wanneer scoort Sporting Gijon?
De meeste doelpunten van Sporting Gijon vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.
Hoekschopstatistieken Sporting Gijon
Sporting Gijon trapte gemiddeld 3,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,1 toe. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 3,58 | 3,67 | 3,50 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,08 | 4,50 | 5,67 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 75% | 83% | 67% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 50% | 33% | 67% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 25% | 17% | 33% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 17% | 0% | 33% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 58% | 67% | 50% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 17% | 17% | 17% |
Kaartenstatistieken Sporting Gijon
Sporting Gijon kreeg gemiddeld 2,75 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,42 bij de tegenstander. In 75% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,75 | 2,17 | 3,33 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,08 | 0,00 | 0,17 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,42 | 2,50 | 2,33 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 75% | 50% | 100% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 42% | 33% | 50% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 75% | 83% | 67% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 50% | 50% | 50% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 42% | 33% | 50% |
Schoten en xG van Sporting Gijon
De ploeg loste gemiddeld 11,5 schoten per wedstrijd, waarvan 4,3 op doel. Dat is een precisie van 37%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11,50 | 12,33 | 10,67 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,25 | 5,17 | 3,33 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,50 | 4,67 | 4,33 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 11,08 | 10,17 | 12,00 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,20 | 1,22 | 1,16 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,08 | 1,00 | 1,18 |
| Balbezit | 50,7 | 53,0 | 48,3 |
Meest voorkomende uitslagen Sporting Gijon
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 3 van de 12 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 3 | 25% |
| 0 - 2 | 2 | 17% |
| 3 - 1 | 1 | 8% |
| 3 - 2 | 1 | 8% |
| 2 - 0 | 1 | 8% |
| 2 - 1 | 1 | 8% |
| 0 - 0 | 1 | 8% |
| 0 - 1 | 1 | 8% |
| 0 - 4 | 1 | 8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Sporting Gijon.
Spelersstatistieken Sporting Gijon
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Alejo Uriel Sarco | 3 |
| Antonio Manuel Casas Marín | 3 |
| Guillermo Rosas Alonso | 2 |
| Aimar Duñabeitia Madariaga | 1 |
| César Gelabert Pina | 1 |
Alejo Uriel Sarco is dit seizoen de topschutter van Sporting Gijon (3). Daarachter volgen Antonio Manuel Casas Marín (3) en Guillermo Rosas Alonso (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Alexandre Corredera Alardi | 2 |
| Andrés Cuenca Cejudo | 1 |
| Diego Sánchez Pérez | 1 |
| Gaspar Campos Ansó Fernández | 1 |
| Guillermo Rosas Alonso | 1 |
Alexandre Corredera Alardi gaf de meeste assists bij Sporting Gijon (2). Daarachter volgen Andrés Cuenca Cejudo (1) en Diego Sánchez Pérez (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Alejo Uriel Sarco | 12 |
| Alexandre Corredera Alardi | 12 |
| Guillermo Rosas Alonso | 12 |
| Orlando Rubén Yáñez Alabart | 12 |
| Pablo García Carrasco | 12 |
Alejo Uriel Sarco speelde de meeste wedstrijden voor Sporting Gijon (12). Daarachter volgen Alexandre Corredera Alardi (12) en Guillermo Rosas Alonso (12).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Guillermo Rosas Alonso | 4 |
| Aimar Duñabeitia Madariaga | 3 |
| Pablo Vázquez Pérez | 3 |
| Andrés Cuenca Cejudo | 2 |
| César Gelabert Pina | 2 |
Guillermo Rosas Alonso pakte de meeste kaarten bij Sporting Gijon (4). Daarachter volgen Aimar Duñabeitia Madariaga (3) en Pablo Vázquez Pérez (3).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alejo Uriel Sarco | 3 |
| 1 | Antonio Manuel Casas Marín | 3 |
| 1 | Guillermo Rosas Alonso | 3 |
| 4 | Alexandre Corredera Alardi | 2 |
| 4 | Juan Ferney Otero Tovar | 2 |
| 4 | Nikita Iosifov | 2 |
| 4 | Pablo García Carrasco | 2 |
| 8 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 1 |
| 8 | Andrés Cuenca Cejudo | 1 |
| 8 | César Gelabert Pina | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alejo Uriel Sarco | 3 |
| 1 | Antonio Manuel Casas Marín | 3 |
| 3 | Guillermo Rosas Alonso | 2 |
| 4 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 1 |
| 4 | César Gelabert Pina | 1 |
| 4 | Juan Ferney Otero Tovar | 1 |
| 4 | Nikita Iosifov | 1 |
| 4 | Pablo García Carrasco | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alejo Uriel Sarco | 16 |
| 2 | Juan Ferney Otero Tovar | 11 |
| 3 | Guillermo Rosas Alonso | 10 |
| 4 | César Gelabert Pina | 9 |
| 4 | Gaspar Campos Ansó Fernández | 9 |
| 6 | Pablo Vázquez Pérez | 8 |
| 7 | Antonio Manuel Casas Marín | 7 |
| 8 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 6 |
| 8 | Enol Prendes Ortiz | 6 |
| 10 | Andrés Cuenca Cejudo | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alejo Uriel Sarco | 6 |
| 2 | Gaspar Campos Ansó Fernández | 5 |
| 2 | Guillermo Rosas Alonso | 5 |
| 2 | Juan Ferney Otero Tovar | 5 |
| 5 | Antonio Manuel Casas Marín | 4 |
| 5 | Nikita Iosifov | 4 |
| 7 | Alexandre Corredera Alardi | 3 |
| 7 | César Gelabert Pina | 3 |
| 7 | Mamadou Loum Ndiaye | 3 |
| 10 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Guillermo Rosas Alonso | 50,0% |
| 2 | Juan Ferney Otero Tovar | 45,5% |
| 3 | Alejo Uriel Sarco | 37,5% |
Vanaf 432 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Guillermo Rosas Alonso | 20,0% |
| 2 | Alejo Uriel Sarco | 18,8% |
| 3 | Juan Ferney Otero Tovar | 9,1% |
Vanaf 432 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexandre Corredera Alardi | 24 |
| 2 | Pablo García Carrasco | 14 |
| 3 | Juan Ferney Otero Tovar | 11 |
| 4 | Guillermo Rosas Alonso | 10 |
| 5 | César Gelabert Pina | 8 |
| 6 | Andrés Cuenca Cejudo | 7 |
| 7 | Alejo Uriel Sarco | 5 |
| 8 | Nikita Iosifov | 4 |
| 9 | Gaspar Campos Ansó Fernández | 3 |
| 10 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexandre Corredera Alardi | 604 |
| 2 | Guillermo Rosas Alonso | 394 |
| 3 | Andrés Cuenca Cejudo | 360 |
| 4 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 341 |
| 5 | Pablo Vázquez Pérez | 335 |
| 6 | César Gelabert Pina | 252 |
| 7 | Jorge Sáenz de Miera Colmeiro | 225 |
| 8 | Orlando Rubén Yáñez Alabart | 221 |
| 9 | Gaspar Campos Ansó Fernández | 182 |
| 10 | Ignacio Martín Gómez | 161 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexandre Corredera Alardi | 87,8% |
| 2 | Pablo Vázquez Pérez | 86,8% |
| 3 | Jorge Sáenz de Miera Colmeiro | 86,5% |
| 4 | César Gelabert Pina | 84,8% |
| 5 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 84,8% |
| 6 | Andrés Cuenca Cejudo | 81,6% |
| 7 | Guillermo Rosas Alonso | 80,7% |
| 8 | Orlando Rubén Yáñez Alabart | 59,9% |
Vanaf 432 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Guillermo Rosas Alonso | 40 |
| 2 | Alexandre Corredera Alardi | 29 |
| 3 | Andrés Cuenca Cejudo | 18 |
| 4 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 16 |
| 5 | Emanuel Gularte Méndez | 11 |
| 5 | Gaspar Campos Ansó Fernández | 11 |
| 7 | César Gelabert Pina | 9 |
| 8 | Ignacio Martín Gómez | 8 |
| 8 | Pablo Vázquez Pérez | 8 |
| 10 | Jorge Sáenz de Miera Colmeiro | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexandre Corredera Alardi | 17 |
| 1 | Guillermo Rosas Alonso | 17 |
| 3 | Andrés Cuenca Cejudo | 14 |
| 4 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 11 |
| 5 | Pablo Vázquez Pérez | 8 |
| 6 | Iker Martínez Martínez | 6 |
| 7 | Jorge Sáenz de Miera Colmeiro | 5 |
| 7 | Juan Ferney Otero Tovar | 5 |
| 7 | Mamadou Loum Ndiaye | 5 |
| 10 | Gaspar Campos Ansó Fernández | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 7 |
| 2 | Pablo Vázquez Pérez | 5 |
| 3 | Guillermo Rosas Alonso | 4 |
| 4 | Juan Ferney Otero Tovar | 3 |
| 5 | Alexandre Corredera Alardi | 2 |
| 5 | Andrés Cuenca Cejudo | 2 |
| 5 | Emanuel Gularte Méndez | 2 |
| 5 | Enol Prendes Ortiz | 2 |
| 5 | Mamadou Loum Ndiaye | 2 |
| 10 | Alejo Uriel Sarco | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Juan Ferney Otero Tovar | 67 |
| 2 | Alexandre Corredera Alardi | 61 |
| 3 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 57 |
| 4 | Guillermo Rosas Alonso | 52 |
| 5 | Andrés Cuenca Cejudo | 37 |
| 6 | Alejo Uriel Sarco | 35 |
| 7 | Pablo Vázquez Pérez | 34 |
| 8 | Emanuel Gularte Méndez | 33 |
| 9 | César Gelabert Pina | 29 |
| 10 | Jorge Sáenz de Miera Colmeiro | 27 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 64,8% |
| 2 | Pablo Vázquez Pérez | 60,7% |
| 3 | Guillermo Rosas Alonso | 57,8% |
| 4 | Juan Ferney Otero Tovar | 56,3% |
| 5 | Jorge Sáenz de Miera Colmeiro | 52,9% |
| 6 | Alexandre Corredera Alardi | 51,7% |
| 7 | Nikita Iosifov | 48,2% |
| 8 | Andrés Cuenca Cejudo | 46,8% |
| 9 | Alejo Uriel Sarco | 44,3% |
| 10 | César Gelabert Pina | 38,7% |
Vanaf 432 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexandre Corredera Alardi | 12 |
| 2 | César Gelabert Pina | 6 |
| 2 | Nikita Iosifov | 6 |
| 2 | Pablo Vázquez Pérez | 6 |
| 5 | Guillermo Rosas Alonso | 4 |
| 5 | Ignacio Martín Gómez | 4 |
| 7 | Andrés Cuenca Cejudo | 3 |
| 7 | Pablo García Carrasco | 3 |
| 9 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 2 |
| 9 | Alejo Uriel Sarco | 2 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Juan Ferney Otero Tovar | 12 |
| 2 | Nikita Iosifov | 9 |
| 3 | Alejo Uriel Sarco | 8 |
| 4 | Andrés Cuenca Cejudo | 6 |
| 4 | Guillermo Rosas Alonso | 6 |
| 6 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 5 |
| 7 | Alexandre Corredera Alardi | 4 |
| 7 | César Gelabert Pina | 4 |
| 7 | Gaspar Campos Ansó Fernández | 4 |
| 10 | Ignacio Martín Gómez | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Juan Ferney Otero Tovar | 57,1% |
| 2 | Nikita Iosifov | 45,0% |
Vanaf 432 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Orlando Rubén Yáñez Alabart | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Orlando Rubén Yáñez Alabart | 30 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Orlando Rubén Yáñez Alabart | 78,9% |
Vanaf 432 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Guillermo Rosas Alonso | 4 |
| 2 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 3 |
| 2 | Pablo Vázquez Pérez | 3 |
| 4 | Andrés Cuenca Cejudo | 2 |
| 4 | Hugo Guillamón Sanmartín | 2 |
| 4 | Mamadou Loum Ndiaye | 2 |
| 7 | Alejo Uriel Sarco | 1 |
| 7 | Alexandre Corredera Alardi | 1 |
| 7 | César Gelabert Pina | 1 |
| 7 | Emanuel Gularte Méndez | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | César Gelabert Pina | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andrés Cuenca Cejudo | 20 |
| 2 | Juan Ferney Otero Tovar | 12 |
| 3 | Alexandre Corredera Alardi | 11 |
| 4 | Jorge Sáenz de Miera Colmeiro | 9 |
| 5 | Gaspar Campos Ansó Fernández | 7 |
| 5 | Guillermo Rosas Alonso | 7 |
| 5 | Ignacio Martín Gómez | 7 |
| 8 | Alejo Uriel Sarco | 6 |
| 8 | César Gelabert Pina | 6 |
| 8 | Emanuel Gularte Méndez | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexandre Corredera Alardi | 21 |
| 2 | Juan Ferney Otero Tovar | 20 |
| 3 | Nikita Iosifov | 13 |
| 4 | Alejo Uriel Sarco | 12 |
| 5 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 11 |
| 6 | Enol Prendes Ortiz | 10 |
| 7 | César Gelabert Pina | 9 |
| 8 | Ignacio Martín Gómez | 7 |
| 8 | Jorge Sáenz de Miera Colmeiro | 7 |
| 10 | Gaspar Campos Ansó Fernández | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Juan Ferney Otero Tovar | 7 |
| 2 | Alejo Uriel Sarco | 3 |
| 2 | Pablo García Carrasco | 3 |
| 4 | Antonio Manuel Casas Marín | 2 |
| 4 | César Gelabert Pina | 2 |
| 6 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 1 |
| 6 | Enol Prendes Ortiz | 1 |
| 6 | Guillermo Rosas Alonso | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Orlando Rubén Yáñez Alabart | 1.080 |
| 2 | Guillermo Rosas Alonso | 1.063 |
| 3 | Alexandre Corredera Alardi | 1.061 |
| 4 | Andrés Cuenca Cejudo | 873 |
| 5 | César Gelabert Pina | 805 |
| 6 | Juan Ferney Otero Tovar | 747 |
| 7 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 730 |
| 8 | Pablo Vázquez Pérez | 605 |
| 9 | Alejo Uriel Sarco | 560 |
| 10 | Nikita Iosifov | 488 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexandre Corredera Alardi | 12 |
| 1 | Guillermo Rosas Alonso | 12 |
| 1 | Orlando Rubén Yáñez Alabart | 12 |
| 4 | Andrés Cuenca Cejudo | 11 |
| 5 | César Gelabert Pina | 10 |
| 5 | Juan Ferney Otero Tovar | 10 |
| 7 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 8 |
| 8 | Nikita Iosifov | 7 |
| 8 | Pablo Vázquez Pérez | 7 |
| 10 | Alejo Uriel Sarco | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aimar Duñabeitia Madariaga | 7,24 |
| 2 | Alexandre Corredera Alardi | 7,21 |
| 3 | Guillermo Rosas Alonso | 7,09 |
| 4 | Jorge Sáenz de Miera Colmeiro | 7,03 |
| 5 | Alejo Uriel Sarco | 6,93 |
| 6 | Nikita Iosifov | 6,91 |
| 7 | Pablo Vázquez Pérez | 6,87 |
| 8 | Juan Ferney Otero Tovar | 6,87 |
| 9 | César Gelabert Pina | 6,71 |
| 10 | Andrés Cuenca Cejudo | 6,67 |
Vanaf 432 gespeelde minuten
Sporting Gijon · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers