Statistieken Sheriff Tiraspol

Alle cijfers hieronder gaan over Moldovan Super Liga 2026, 17 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Sheriff Tiraspol

Sheriff Tiraspol speelde 17 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 1 keer verloren. Dat levert 38 punten op, oftewel 2,24 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,33 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,13.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 17 11 5 1 42 13 29 38 2,24
Thuis 9 6 3 0 24 5 19 21 2,33
Uit 8 5 2 1 18 8 10 17 2,13
Punten per wedstrijd 2,24
Gescoord per wedstrijd 2,47
Tegen per wedstrijd 0,76
De nul gehouden 53%

Basisstatistieken Sheriff Tiraspol

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 65% 67% 63%
Gelijk 29% 33% 25%
Verloren 6% 0% 13%
Gescoord per wedstrijd 2,47 2,67 2,25
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,76 0,56 1,00
De nul gehouden 53% 67% 38%
Niet gescoord 12% 11% 13%
Als eerste gescoord 76% 78% 75%

Doelpuntenstatistieken Sheriff Tiraspol

Sheriff Tiraspol scoorde 42 doelpunten, gemiddeld 2,47 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 36 minuten een doelpunt. In 59% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 12% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,47 2,67 2,25
Minstens 1 keer gescoord 88% 89% 88%
Minstens 2 keer gescoord 59% 67% 50%
Minstens 3 keer gescoord 41% 44% 38%
Minstens 4 keer gescoord 29% 33% 25%
In beide helften gescoord 47% 44% 50%
Niet gescoord 12% 11% 13%

Tegendoelpunten Sheriff Tiraspol

Aan de andere kant incasseerde Sheriff Tiraspol 13 doelpunten, gemiddeld 0,76 per wedstrijd. In 53% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,76 0,56 1,00
Minstens 1 tegendoelpunt 47% 33% 63%
Minstens 2 tegendoelpunten 29% 22% 38%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 53% 67% 38%

Over/under statistieken Sheriff Tiraspol

In een wedstrijd van Sheriff Tiraspol vallen er gemiddeld 3,24 doelpunten. In 53% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 41% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,24 3,22 3,25
Over 0.5 88% 89% 88%
Over 1.5 76% 78% 75%
Over 2.5 53% 56% 50%
Over 3.5 41% 44% 38%
Over 4.5 29% 22% 38%
Over 5.5 24% 22% 25%

Beide ploegen scoren bij Sheriff Tiraspol

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 33%, op verplaatsing tot 63%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 33% 63%
Beide ploegen scoren + winst 24% 11% 38%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 22% 13%
Beide ploegen scoren + verlies 6% 0% 13%
Beide ploegen scoren + over 2.5 35% 22% 50%
Geen btts + over 2.5 18% 33% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 12% 11% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 22% 38%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 11% 0%

Statistieken per helft

Sheriff Tiraspol scoorde 17 doelpunten voor rust en 25 erna, en kreeg er 3 tegen in de eerste helft en 10 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 65% 67% 63%
Eerste helft gelijk 29% 33% 25%
Eerste helft verloren 6% 0% 13%
Gescoord in de eerste helft 1,00 1,00 1,00
Tegen in de eerste helft 0,18 0,11 0,25
De nul gehouden in de eerste helft 82% 89% 75%
Niet gescoord in de eerste helft 35% 33% 38%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 53% 56% 50%
Tweede helft gelijk 35% 33% 38%
Tweede helft verloren 12% 11% 13%
Gescoord in de tweede helft 1,47 1,67 1,25
Tegen in de tweede helft 0,59 0,44 0,75
De nul gehouden in de tweede helft 59% 67% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 29% 33% 25%
Meeste doelpunten in de eerste helft 12% 11% 13%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 56% 50%
Evenveel in beide helften 35% 33% 38%

Wanneer scoort Sheriff Tiraspol?

De meeste doelpunten van Sheriff Tiraspol vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
10%
2%
19%
12%
10%
10%
17%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
0%
8%
8%
8%
15%
8%
23%
31%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Sheriff Tiraspol

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Sheriff Tiraspol

Sheriff Tiraspol kreeg gemiddeld 1,59 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,06 bij de tegenstander. In 59% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,59 1,00 2,25
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,11 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,06 2,00 2,13
Zelf over 1.5 kaarten 53% 33% 75%
Zelf over 2.5 kaarten 24% 11% 38%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 59% 44% 75%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 29% 22% 38%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 24% 22% 25%

Schoten en xG van Sheriff Tiraspol

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Sheriff Tiraspol

De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 2 van de 17 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 0 2 12%
1 - 0 2 12%
1 - 1 2 12%
0 - 0 2 12%
7 - 0 1 6%
5 - 1 1 6%
5 - 2 1 6%
4 - 0 1 6%
4 - 2 1 6%
3 - 0 1 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Sheriff Tiraspol.

Sheriff Tiraspol · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook