Statistieken Red Bull Salzburg
Alle cijfers hieronder gaan over Austrian Bundesliga 2026, 11 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Red Bull Salzburg
Red Bull Salzburg speelde 11 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 0 keer verloren. Dat levert 27 punten op, oftewel 2,45 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 3,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,80.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 11 | 8 | 3 | 0 | 29 | 6 | 23 | 27 | 2,45 |
| Thuis | 6 | 6 | 0 | 0 | 21 | 3 | 18 | 18 | 3,00 |
| Uit | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 3 | 5 | 9 | 1,80 |
Basisstatistieken Red Bull Salzburg
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 73% | 100% | 40% |
| Gelijk | 27% | 0% | 60% |
| Verloren | 0% | 0% | 0% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,64 | 3,50 | 1,60 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,55 | 0,50 | 0,60 |
| De nul gehouden | 45% | 50% | 40% |
| Niet gescoord | 9% | 0% | 20% |
| Als eerste gescoord | 73% | 100% | 40% |
Doelpuntenstatistieken Red Bull Salzburg
Red Bull Salzburg scoorde 29 doelpunten, gemiddeld 2,64 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 34 minuten een doelpunt. In 64% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 9% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,64 | 3,50 | 1,60 |
| Minstens 1 keer gescoord | 91% | 100% | 80% |
| Minstens 2 keer gescoord | 64% | 83% | 40% |
| Minstens 3 keer gescoord | 64% | 83% | 40% |
| Minstens 4 keer gescoord | 27% | 50% | 0% |
| In beide helften gescoord | 55% | 67% | 40% |
| Niet gescoord | 9% | 0% | 20% |
Tegendoelpunten Red Bull Salzburg
Aan de andere kant incasseerde Red Bull Salzburg 6 doelpunten, gemiddeld 0,55 per wedstrijd. In 45% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,55 | 0,50 | 0,60 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 55% | 50% | 60% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 45% | 50% | 40% |
Over/under statistieken Red Bull Salzburg
In een wedstrijd van Red Bull Salzburg vallen er gemiddeld 3,18 doelpunten. In 64% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 36% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,18 | 4,00 | 2,20 |
| Over 0.5 | 91% | 100% | 80% |
| Over 1.5 | 82% | 83% | 80% |
| Over 2.5 | 64% | 83% | 40% |
| Over 3.5 | 36% | 50% | 20% |
| Over 4.5 | 27% | 50% | 0% |
| Over 5.5 | 18% | 33% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Red Bull Salzburg
In 55% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 60%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 55% | 50% | 60% |
| Beide ploegen scoren + winst | 36% | 50% | 20% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 18% | 0% | 40% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 36% | 50% | 20% |
| Geen btts + over 2.5 | 27% | 33% | 20% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 9% | 0% | 20% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 45% | 50% | 40% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Red Bull Salzburg scoorde 13 doelpunten voor rust en 16 erna, en kreeg er 1 tegen in de eerste helft en 5 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 45% | 67% | 20% |
| Eerste helft gelijk | 55% | 33% | 80% |
| Eerste helft verloren | 0% | 0% | 0% |
| Gescoord in de eerste helft | 1,18 | 1,67 | 0,60 |
| Tegen in de eerste helft | 0,09 | 0,00 | 0,20 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 91% | 100% | 80% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 45% | 33% | 60% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 64% | 83% | 40% |
| Tweede helft gelijk | 36% | 17% | 60% |
| Tweede helft verloren | 0% | 0% | 0% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,45 | 1,83 | 1,00 |
| Tegen in de tweede helft | 0,45 | 0,50 | 0,40 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 55% | 50% | 60% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 9% | 0% | 20% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 18% | 17% | 20% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 45% | 50% | 40% |
| Evenveel in beide helften | 36% | 33% | 40% |
Wanneer scoort Red Bull Salzburg?
De meeste doelpunten van Red Bull Salzburg vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Red Bull Salzburg
Red Bull Salzburg trapte gemiddeld 7,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,2 toe. In 82% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 7,36 | 8,67 | 5,80 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,18 | 4,50 | 3,80 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 91% | 100% | 80% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 82% | 83% | 80% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 55% | 67% | 40% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 18% | 33% | 0% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 73% | 67% | 80% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 73% | 67% | 80% |
Kaartenstatistieken Red Bull Salzburg
Red Bull Salzburg kreeg gemiddeld 1,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,91 bij de tegenstander. In 36% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,00 | 0,50 | 1,60 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,91 | 1,17 | 2,80 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 36% | 17% | 60% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 9% | 0% | 20% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 36% | 17% | 60% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 27% | 0% | 60% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 9% | 0% | 20% |
Schoten en xG van Red Bull Salzburg
De ploeg loste gemiddeld 19,6 schoten per wedstrijd, waarvan 7,7 op doel. Dat is een precisie van 39%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 19,64 | 21,67 | 17,20 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 7,73 | 7,67 | 7,80 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7,73 | 8,33 | 7,00 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 12,55 | 11,00 | 14,40 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 2,60 | 2,73 | 2,44 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,12 | 0,82 | 1,49 |
| Balbezit | 63,3 | 64,5 | 61,8 |
Meest voorkomende uitslagen Red Bull Salzburg
De vaakst voorkomende uitslag is 3-0, in 3 van de 11 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 - 0 | 3 | 27% |
| 5 - 1 | 2 | 18% |
| 1 - 1 | 2 | 18% |
| 4 - 1 | 1 | 9% |
| 3 - 1 | 1 | 9% |
| 1 - 0 | 1 | 9% |
| 0 - 0 | 1 | 9% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Red Bull Salzburg.
Spelersstatistieken Red Bull Salzburg
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Haris Tabakovic | 7 |
| Karim Konaté | 4 |
| Yorbe Vertessen | 3 |
| Frans Krätzig | 2 |
| Nikolas Konrad Veratschnig | 2 |
Haris Tabakovic is dit seizoen de topschutter van Red Bull Salzburg (7). Daarachter volgen Karim Konaté (4) en Yorbe Vertessen (3).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Sota Kitano | 4 |
| Abobkar Bari | 3 |
| Bartosz Mazurek | 3 |
| Dominik Robin Schmid | 2 |
| Frans Krätzig | 2 |
Sota Kitano gaf de meeste assists bij Red Bull Salzburg (4). Daarachter volgen Abobkar Bari (3) en Bartosz Mazurek (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Abobkar Bari | 11 |
| Bartosz Mazurek | 11 |
| Yorbe Vertessen | 11 |
| Christian Zawieschitzky | 10 |
| Haris Tabakovic | 10 |
Abobkar Bari speelde de meeste wedstrijden voor Red Bull Salzburg (11). Daarachter volgen Bartosz Mazurek (11) en Yorbe Vertessen (11).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Abobkar Bari | 4 |
| Aboubacar Sidiki Camara | 1 |
| Dominik Robin Schmid | 1 |
| Kevin Boma | 1 |
| Nikolas Konrad Veratschnig | 1 |
Abobkar Bari pakte de meeste kaarten bij Red Bull Salzburg (4). Daarachter volgen Aboubacar Sidiki Camara (1) en Dominik Robin Schmid (1).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Haris Tabakovic | 7 |
| 2 | Sota Kitano | 5 |
| 2 | Yorbe Vertessen | 5 |
| 4 | Abobkar Bari | 4 |
| 4 | Bartosz Mazurek | 4 |
| 4 | Frans Krätzig | 4 |
| 4 | Karim Konaté | 4 |
| 8 | Jesper Lindstrøm | 3 |
| 8 | Nikolas Konrad Veratschnig | 3 |
| 10 | Aboubacar Sidiki Camara | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Haris Tabakovic | 7 |
| 2 | Karim Konaté | 4 |
| 3 | Yorbe Vertessen | 3 |
| 4 | Frans Krätzig | 2 |
| 4 | Nikolas Konrad Veratschnig | 2 |
| 6 | Abobkar Bari | 1 |
| 6 | Aboubacar Sidiki Camara | 1 |
| 6 | Bartosz Mazurek | 1 |
| 6 | Damir Redzic | 1 |
| 6 | Edmund Baidoo | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Haris Tabakovic | 24 |
| 2 | Karim Konaté | 22 |
| 3 | Yorbe Vertessen | 19 |
| 4 | Bartosz Mazurek | 13 |
| 5 | Aboubacar Sidiki Camara | 12 |
| 6 | Nikolas Konrad Veratschnig | 11 |
| 7 | Kevin Boma | 10 |
| 7 | Sota Kitano | 10 |
| 9 | Edmund Baidoo | 9 |
| 9 | Gaoussou Diakité | 9 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Haris Tabakovic | 11 |
| 2 | Karim Konaté | 10 |
| 2 | Yorbe Vertessen | 10 |
| 4 | Nikolas Konrad Veratschnig | 7 |
| 5 | Aboubacar Sidiki Camara | 6 |
| 5 | Edmund Baidoo | 6 |
| 7 | Jesper Lindstrøm | 5 |
| 7 | Sota Kitano | 5 |
| 9 | Damir Redzic | 4 |
| 9 | Frans Krätzig | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Edmund Baidoo | 66,7% |
| 2 | Nikolas Konrad Veratschnig | 63,6% |
| 3 | Yorbe Vertessen | 52,6% |
| 4 | Sota Kitano | 50,0% |
| 5 | Haris Tabakovic | 45,8% |
| 6 | Karim Konaté | 45,5% |
| 7 | Kevin Boma | 40,0% |
| 8 | Bartosz Mazurek | 23,1% |
| 9 | Abobkar Bari | 12,5% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Haris Tabakovic | 29,2% |
| 2 | Karim Konaté | 18,2% |
| 2 | Nikolas Konrad Veratschnig | 18,2% |
| 4 | Yorbe Vertessen | 15,8% |
| 5 | Abobkar Bari | 12,5% |
| 6 | Edmund Baidoo | 11,1% |
| 7 | Kevin Boma | 10,0% |
| 7 | Sota Kitano | 10,0% |
| 9 | Bartosz Mazurek | 7,7% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dominik Robin Schmid | 17 |
| 2 | Yorbe Vertessen | 16 |
| 3 | Sota Kitano | 14 |
| 4 | Edmund Baidoo | 13 |
| 4 | Frans Krätzig | 13 |
| 6 | Nikolas Konrad Veratschnig | 12 |
| 7 | Abobkar Bari | 9 |
| 7 | Haris Tabakovic | 9 |
| 9 | Bartosz Mazurek | 7 |
| 9 | Damir Redzic | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abobkar Bari | 744 |
| 2 | Kevin Boma | 692 |
| 3 | Valentin Zabransky | 559 |
| 4 | Dominik Robin Schmid | 504 |
| 5 | Bartosz Mazurek | 436 |
| 6 | Tim Drexler | 399 |
| 7 | Nikolas Konrad Veratschnig | 303 |
| 8 | Christian Zawieschitzky | 278 |
| 9 | Sota Kitano | 193 |
| 10 | Frans Krätzig | 181 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tim Drexler | 94,5% |
| 2 | Valentin Zabransky | 93,9% |
| 3 | Kevin Boma | 92,5% |
| 4 | Abobkar Bari | 90,6% |
| 5 | Nikolas Konrad Veratschnig | 89,9% |
| 6 | Dominik Robin Schmid | 88,6% |
| 7 | Bartosz Mazurek | 87,9% |
| 8 | Edmund Baidoo | 86,4% |
| 9 | Christian Zawieschitzky | 80,8% |
| 10 | Sota Kitano | 79,1% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abobkar Bari | 20 |
| 1 | Bartosz Mazurek | 20 |
| 3 | Tim Drexler | 14 |
| 4 | Nikolas Konrad Veratschnig | 11 |
| 4 | Valentin Zabransky | 11 |
| 6 | Dominik Robin Schmid | 10 |
| 7 | Kevin Boma | 9 |
| 7 | Sota Kitano | 9 |
| 9 | Edmund Baidoo | 8 |
| 10 | Damir Redzic | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kevin Boma | 27 |
| 2 | Valentin Zabransky | 10 |
| 3 | Abobkar Bari | 9 |
| 4 | Dominik Robin Schmid | 8 |
| 5 | Bartosz Mazurek | 7 |
| 6 | Nikolas Konrad Veratschnig | 6 |
| 7 | Edmund Baidoo | 5 |
| 8 | Jesper Lindstrøm | 4 |
| 8 | Sota Kitano | 4 |
| 8 | Soumaïla Diabaté | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Valentin Zabransky | 11 |
| 2 | Abobkar Bari | 5 |
| 2 | Kevin Boma | 5 |
| 2 | Tim Drexler | 5 |
| 5 | Bartosz Mazurek | 3 |
| 5 | Edmund Baidoo | 3 |
| 5 | Stefan Lainer | 3 |
| 8 | Aboubacar Sidiki Camara | 2 |
| 8 | Dominik Robin Schmid | 2 |
| 8 | Frans Krätzig | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bartosz Mazurek | 65 |
| 2 | Abobkar Bari | 44 |
| 3 | Kevin Boma | 41 |
| 4 | Valentin Zabransky | 35 |
| 5 | Nikolas Konrad Veratschnig | 30 |
| 6 | Dominik Robin Schmid | 29 |
| 6 | Edmund Baidoo | 29 |
| 8 | Damir Redzic | 24 |
| 9 | Yorbe Vertessen | 22 |
| 10 | Karim Konaté | 21 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Valentin Zabransky | 72,9% |
| 2 | Nikolas Konrad Veratschnig | 65,2% |
| 3 | Kevin Boma | 58,6% |
| 4 | Bartosz Mazurek | 56,5% |
| 5 | Dominik Robin Schmid | 48,3% |
| 6 | Edmund Baidoo | 47,5% |
| 7 | Damir Redzic | 47,1% |
| 8 | Karim Konaté | 46,7% |
| 9 | Abobkar Bari | 45,8% |
| 10 | Haris Tabakovic | 40,8% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dominik Robin Schmid | 10 |
| 2 | Abobkar Bari | 9 |
| 3 | Bartosz Mazurek | 8 |
| 4 | Sota Kitano | 6 |
| 5 | Frans Krätzig | 5 |
| 5 | Yorbe Vertessen | 5 |
| 7 | Gaoussou Diakité | 4 |
| 7 | Tim Drexler | 4 |
| 9 | Aboubacar Sidiki Camara | 3 |
| 9 | Valentin Zabransky | 3 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Edmund Baidoo | 18 |
| 2 | Bartosz Mazurek | 15 |
| 3 | Abobkar Bari | 13 |
| 4 | Aboubacar Sidiki Camara | 9 |
| 4 | Damir Redzic | 9 |
| 4 | Gaoussou Diakité | 9 |
| 7 | Jesper Lindstrøm | 8 |
| 8 | Frans Krätzig | 5 |
| 9 | Haris Tabakovic | 4 |
| 9 | Nikolas Konrad Veratschnig | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Edmund Baidoo | 51,4% |
| 2 | Abobkar Bari | 50,0% |
| 3 | Bartosz Mazurek | 44,1% |
| 4 | Damir Redzic | 40,9% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Christian Zawieschitzky | 6 |
| 2 | Christian Früchtl | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Christian Zawieschitzky | 22 |
| 2 | Christian Früchtl | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Christian Zawieschitzky | 84,6% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Christian Zawieschitzky | 1 |
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abobkar Bari | 4 |
| 2 | Aboubacar Sidiki Camara | 1 |
| 2 | Dominik Robin Schmid | 1 |
| 2 | Kevin Boma | 1 |
| 2 | Nikolas Konrad Veratschnig | 1 |
| 2 | Sota Kitano | 1 |
| 2 | Tim Drexler | 1 |
| 2 | Yorbe Vertessen | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abobkar Bari | 16 |
| 2 | Haris Tabakovic | 9 |
| 3 | Bartosz Mazurek | 8 |
| 4 | Karim Konaté | 6 |
| 5 | Kevin Boma | 5 |
| 6 | Aboubacar Sidiki Camara | 4 |
| 6 | Edmund Baidoo | 4 |
| 6 | Yorbe Vertessen | 4 |
| 9 | Damir Redzic | 3 |
| 9 | Dominik Robin Schmid | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bartosz Mazurek | 27 |
| 2 | Yorbe Vertessen | 13 |
| 3 | Karim Konaté | 8 |
| 3 | Nikolas Konrad Veratschnig | 8 |
| 5 | Abobkar Bari | 7 |
| 5 | Damir Redzic | 7 |
| 5 | Dominik Robin Schmid | 7 |
| 8 | Haris Tabakovic | 6 |
| 9 | Kevin Boma | 5 |
| 10 | Frans Krätzig | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Haris Tabakovic | 8 |
| 2 | Karim Konaté | 3 |
| 3 | Nikolas Konrad Veratschnig | 2 |
| 3 | Yorbe Vertessen | 2 |
| 5 | Damir Redzic | 1 |
| 5 | Frans Krätzig | 1 |
| 5 | Kevin Boma | 1 |
| 5 | Umut Tohumcu | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Christian Zawieschitzky | 900 |
| 2 | Abobkar Bari | 878 |
| 3 | Kevin Boma | 845 |
| 4 | Valentin Zabransky | 753 |
| 5 | Dominik Robin Schmid | 742 |
| 6 | Bartosz Mazurek | 701 |
| 7 | Haris Tabakovic | 693 |
| 8 | Nikolas Konrad Veratschnig | 583 |
| 9 | Sota Kitano | 529 |
| 10 | Yorbe Vertessen | 523 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abobkar Bari | 10 |
| 1 | Christian Zawieschitzky | 10 |
| 1 | Kevin Boma | 10 |
| 4 | Bartosz Mazurek | 8 |
| 4 | Dominik Robin Schmid | 8 |
| 4 | Haris Tabakovic | 8 |
| 4 | Valentin Zabransky | 8 |
| 4 | Yorbe Vertessen | 8 |
| 9 | Edmund Baidoo | 7 |
| 10 | Karim Konaté | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nikolas Konrad Veratschnig | 7,50 |
| 2 | Valentin Zabransky | 7,41 |
| 3 | Kevin Boma | 7,28 |
| 4 | Tim Drexler | 7,26 |
| 5 | Bartosz Mazurek | 7,16 |
| 6 | Dominik Robin Schmid | 7,16 |
| 7 | Haris Tabakovic | 7,15 |
| 8 | Abobkar Bari | 7,14 |
| 9 | Christian Zawieschitzky | 7,01 |
| 10 | Karim Konaté | 6,96 |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Red Bull Salzburg · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers