Gaoussou Diakité
Biografie
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
21Afkomst
MaliGeboortedatum
2005-09-26Geboorteland
MaliLengte
185 cmCarrièrestatistieken Gaoussou Diakité
Vergelijk Gaoussou Diakité met een andere speler
Hoe doet Gaoussou Diakité het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Gaoussou Diakité vs Olivier Custodio Da Costa · Gaoussou Diakité vs Beyatt Lekoueiry · Gaoussou Diakité vs Nicky Medja Beloko
Stats Gaoussou Diakité
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Celje - Red Bull Salzburg
|
UEFA Europa League | 2026-10-22 | 7.0 | 25 | Aanvaller | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Red Bull Salzburg - SCR Altach
|
Oostenrijkse Bundesliga | 2026-10-18 | 7.0 | 56 | Middenvelder | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 1 | 28 | 0 | 0 | 0 | 8 | 2 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Red Bull Salzburg - AC Milan
|
UEFA Europa League | 2026-10-15 | 6.5 | 30 | Aanvaller | 0 | 0 | 3 | 1 | 20 | 0 | 17 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Grazer AK - Red Bull Salzburg
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2026-10-10 | 6.6 | 15 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 7 | - | 4 | 1 | - | - | 4 | 2 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Red Bull Salzburg - TSV Hartberg
|
Oostenrijkse Bundesliga | 2026-08-01 | 7.5 | 80 | Middenvelder | - | 0 | 4 | 1 | 45 | 1 | 41 | 1 | - | 1 | 5 | 3 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - Grasshoppers
|
Raiffeisen Super League | 2026-05-16 | 9.3 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 3 | 2 | 58 | 3 | 45 | 5 | - | 1 | 20 | 10 | 6 | 4 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Servette FC - Lausanne
|
Raiffeisen Super League | 2026-05-12 | 6.9 | 85 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 38 | - | 32 | - | - | 1 | 11 | 5 | 5 | 1 | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Winterthur - Lausanne
(wissel) |
Raiffeisen Super League | 2026-05-09 | 7.0 | 45 | Middenvelder | - | 0 | 2 | 2 | 24 | 2 | 17 | 1 | - | 4 | 8 | 4 | 1 | - | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - FC Zurich
(wissel) |
Raiffeisen Super League | 2026-04-25 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Sion - Lausanne
(wissel) |
Raiffeisen Super League | 2026-04-12 | 6.3 | 22 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 19 | - | 14 | - | - | 1 | 4 | 3 | 2 | 2 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - FC Winterthur
(wissel) |
Raiffeisen Super League | 2026-04-04 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rusland - Mali
|
Vriendschappelijke interlands | 2026-03-31 | 7.6 | 89 | Aanvaller | - | 0 | 2 | 1 | 31 | 4 | 25 | 1 | - | 2 | 17 | 10 | 11 | 7 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Luzern - Lausanne
(wissel) |
Raiffeisen Super League | 2026-03-22 | 6.5 | 27 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 23 | - | 18 | - | - | - | 5 | 1 | 3 | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - BSC Young Boys
|
Raiffeisen Super League | 2026-03-15 | 7.2 | 82 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 43 | 3 | 38 | 1 | - | 1 | 11 | 4 | 3 | 3 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Grasshoppers - Lausanne
|
Raiffeisen Super League | 2026-03-08 | 6.2 | 89 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 38 | - | 26 | - | - | 1 | 6 | 1 | 3 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Zurich - Lausanne
|
Raiffeisen Super League | 2026-03-04 | 6.3 | 89 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 42 | 2 | 35 | 1 | - | - | 12 | 3 | 4 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - FC Basel 1893
(wissel) |
Raiffeisen Super League | 2026-03-01 | 6.3 | 45 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 23 | 1 | 21 | 1 | - | - | 2 | 1 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - Sigma Olomouc
|
UEFA Europa Conference League | 2026-02-26 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 1 | 1 | 46 | 1 | 39 | 2 | - | - | 13 | 7 | 4 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Lugano - Lausanne
|
Raiffeisen Super League | 2026-02-22 | 6.5 | 79 | Aanvaller | - | 0 | 4 | 3 | 34 | - | 28 | - | - | - | 8 | 2 | 2 | - | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sigma Olomouc - Lausanne
|
UEFA Europa Conference League | 2026-02-19 | 7.2 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 51 | 1 | 35 | 3 | - | 1 | 18 | 13 | 4 | 4 | - | 6 | 0 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - Servette FC
(wissel) |
Raiffeisen Super League | 2026-02-15 | 6.7 | 26 | Middenvelder | - | 1 | - | - | 14 | 1 | 11 | - | - | 2 | 2 | - | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Thun - Lausanne
|
Raiffeisen Super League | 2026-02-12 | 6.9 | 72 | Middenvelder | - | 1 | 2 | - | 36 | 3 | 30 | 2 | - | - | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - FC ST. Gallen
|
Raiffeisen Super League | 2026-02-08 | 7.3 | 89 | Middenvelder | - | 0 | 3 | 1 | 38 | 2 | 27 | 2 | - | 1 | 20 | 7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Winterthur - Lausanne
|
Raiffeisen Super League | 2026-01-31 | 6.2 | 78 | Middenvelder | - | 0 | 2 | - | 39 | 2 | 29 | 4 | - | 1 | 15 | 7 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - Grasshoppers
|
Raiffeisen Super League | 2026-01-24 | 8.2 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 3 | 2 | 43 | - | 36 | - | - | 2 | 12 | 6 | 4 | 4 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
BSC Young Boys - Lausanne
|
Raiffeisen Super League | 2026-01-17 | 7.5 | 77 | Middenvelder | 1 | 0 | 1 | 1 | 63 | 2 | 50 | - | - | - | 12 | 7 | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | - |
Servette FC - Lausanne
(wissel) |
Raiffeisen Super League | 2026-01-14 | 6.9 | 32 | Middenvelder | - | 0 | 1 | 1 | 14 | 1 | 14 | - | - | - | 3 | 1 | 1 | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Mali - Senegal
(wissel) |
Africa Cup of Nations | 2026-01-09 | 6.6 | 21 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 7 | - | 4 | - | - | - | 4 | 3 | 1 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Mali - Tunesië
(wissel) |
Africa Cup of Nations | 2026-01-03 | 7.3 | 31 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 6 | 2 | 2 | 1 | - | 1 | 8 | 5 | 3 | 2 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Comoros - Mali
(wissel) |
Africa Cup of Nations | 2025-12-29 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Marokko - Mali
(wissel) |
Africa Cup of Nations | 2025-12-26 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Mali - Zambia
(wissel) |
Africa Cup of Nations | 2025-12-22 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Basel 1893 - Lausanne
|
Raiffeisen Super League | 2025-12-14 | 6.3 | 74 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 14 | - | 8 | - | - | 1 | 9 | 4 | 1 | 1 | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
KuPS - Lausanne
|
UEFA Europa Conference League | 2025-12-11 | 7.5 | 71 | Aanvaller | - | 0 | 2 | - | 32 | 4 | 28 | 1 | - | - | 7 | 2 | 2 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - FC Lugano
|
Raiffeisen Super League | 2025-12-07 | 6.3 | 71 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 27 | - | 20 | - | - | 1 | 6 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - FC Thun
|
Raiffeisen Super League | 2025-11-30 | 7.2 | 74 | Aanvaller | - | 1 | 2 | 1 | 21 | 3 | 14 | - | - | - | 13 | 7 | 10 | 6 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lech Poznan - Lausanne
(wissel) |
UEFA Europa Conference League | 2025-11-27 | 6.2 | 29 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 18 | 1 | 12 | 1 | - | - | 2 | 1 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC ST. Gallen - Lausanne
|
Raiffeisen Super League | 2025-11-23 | 6.2 | 89 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 34 | 2 | 23 | - | - | - | 8 | 3 | 2 | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - FC Sion
|
Raiffeisen Super League | 2025-11-09 | 7.2 | 59 | Aanvaller | - | 1 | 1 | - | 19 | 2 | 14 | 1 | - | - | 5 | 3 | 2 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - Omonia Nicosia
|
UEFA Europa Conference League | 2025-11-06 | 7.2 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 5 | 3 | 54 | 1 | 40 | 3 | - | 2 | 15 | 8 | 7 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Zurich - Lausanne
|
Raiffeisen Super League | 2025-11-01 | 7.2 | 45 | Aanvaller | - | 0 | 3 | 3 | 9 | - | 8 | - | - | 1 | 2 | 1 | 1 | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - Servette FC
|
Raiffeisen Super League | 2025-10-29 | 7.7 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 6 | 1 | 57 | 2 | 51 | 1 | - | - | 14 | 6 | 5 | 1 | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - FC Basel 1893
|
Raiffeisen Super League | 2025-10-26 | 8.7 | 60 | Aanvaller | 1 | 1 | 6 | 3 | 23 | 4 | 19 | - | - | - | 9 | 4 | 7 | 4 | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hamrun Spartans - Lausanne
|
UEFA Europa Conference League | 2025-10-23 | 7.6 | 86 | Middenvelder | 1 | 0 | 2 | 1 | 38 | - | 29 | 2 | - | - | 16 | 7 | 4 | 3 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Luzern - Lausanne
|
Raiffeisen Super League | 2025-10-19 | 7.0 | 87 | Aanvaller | - | 0 | 2 | - | 31 | 2 | 24 | - | - | - | 11 | 6 | 7 | 3 | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - BSC Young Boys
|
Raiffeisen Super League | 2025-10-05 | 8.7 | 90 | Aanvaller | 1 | 1 | 2 | 2 | 23 | 3 | 20 | - | - | - | 15 | 6 | 10 | 6 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - Breidablik
|
UEFA Europa Conference League | 2025-10-02 | 8.3 | 79 | Aanvaller | 1 | 0 | 4 | 2 | 37 | 1 | 32 | 1 | - | 1 | 14 | 6 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - FC ST. Gallen
|
Raiffeisen Super League | 2025-08-31 | 5.7 | 44 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 7 | - | 4 | - | - | - | 4 | 2 | 2 | 1 | - | - | 0 | 1 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Besiktas - Lausanne
|
UEFA Europa Conference League | 2025-08-28 | 7.2 | 96 | Aanvaller | - | - | 6 | 4 | 33 | 2 | 27 | 1 | - | - | 11 | 4 | 4 | 3 | 1 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Astana - Lausanne
|
UEFA Europa Conference League | 2025-08-14 | 7.9 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 3 | 1 | 16 | 1 | 12 | - | - | - | 8 | 3 | 3 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - FC Zurich
|
Raiffeisen Super League | 2025-08-10 | 7.3 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 2 | 1 | 27 | 2 | 26 | 3 | - | 1 | 20 | 12 | 3 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - FC Astana
|
UEFA Europa Conference League | 2025-08-07 | 7.6 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 3 | 2 | 50 | 2 | 43 | 1 | - | 2 | 11 | 6 | 7 | 5 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Thun - Lausanne
|
Raiffeisen Super League | 2025-08-03 | 7.3 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 33 | 3 | 25 | 2 | - | - | 13 | 8 | 7 | 3 | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - Vardar Skopje
|
UEFA Europa Conference League | 2025-07-31 | 6.9 | 71 | Middenvelder | - | 0 | 3 | 2 | 35 | - | 25 | - | - | 1 | 13 | 5 | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lausanne - FC Winterthur
|
Raiffeisen Super League | 2025-07-27 | 9.2 | 90 | Middenvelder | 2 | 0 | 6 | 2 | 54 | 3 | 41 | 3 | - | - | 19 | 8 | 5 | 4 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Vardar Skopje - Lausanne
|
UEFA Europa Conference League | 2025-07-24 | 7.7 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 1 | 1 | 27 | - | 16 | 1 | - | - | 11 | 4 | 5 | 3 | 2 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Red Bull Salzburg - Bayern Munich
|
Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 2025-01-06 | 6.9 | 45 | Middenvelder | - | 0 | 1 | 1 | 19 | - | 18 | 2 | - | - | 9 | 6 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Red Bull Salzburg - Dynamo Kyiv
(wissel) |
UEFA Champions League | 2024-08-27 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dynamo Kyiv - Red Bull Salzburg
(wissel) |
UEFA Champions League | 2024-08-21 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
Oostenrijkse Bundesliga
|
3 | 2 | 151 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 7.03 |
UEFA Europa League
|
2 | 2 | 55 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.78 |
Vriendschappelijke interlands
|
1 | 1 | 89 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 7.60 |
| Totaal 2026 | 6 | 5 | 295 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 7.04 |
| Seizoen 2025 | ||||||||||
Raiffeisen Super League
|
31 | 25 | 2,170 | 7 | 6 | 13 | 310 | 2 | 1 | 7.10 |
UEFA Europa Conference League
|
12 | 11 | 972 | 4 | 0 | 4 | 243 | 2 | 0 | 7.35 |
Africa Cup of Nations
|
2 | 0 | 52 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.95 |
Vriendschappelijke wedstrijden clubs
|
1 | 1 | 45 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.90 |
| Totaal 2025 | 46 | 37 | 3,239 | 11 | 6 | 17 | 294 | 4 | 1 | 7.16 |
| Volledige carrière | 52 | 42 | 3,534 | 11 | 6 | 17 | 321 | 4 | 1 | 7.14 |
| Statistiek | Seizoen 2026 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 6 | - | - | 52 | - | - |
| Minuten gespeeld | 295 | 49.2 | - | 3,534 | 68.0 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 0 | 0.00 | 0.00 | 11 | 0.21 | 0.28 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 6 | 0.12 | 0.15 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 17 | 0.33 | 0.43 |
| Schoten | 10 | 1.67 | 3.05 | 99 | 1.90 | 2.52 |
| Schoten op doel | 4 | 0.67 | 1.22 | 49 | 0.94 | 1.25 |
| Dribbels | 19 | 3.17 | 5.80 | 202 | 3.88 | 5.14 |
| Dribbels gelukt | 11 | 1.83 | 3.36 | 104 | 2.00 | 2.65 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 0.00 | 4 | 0.08 | 0.10 |
| Passing | ||||||
| Passes | 144 | 24.00 | 43.93 | 1,581 | 30.40 | 40.26 |
| Sleutelpasses | 7 | 1.17 | 2.14 | 71 | 1.37 | 1.81 |
| Aangekomen passes | 124 | 20.67 | 37.83 | 1,254 | 24.12 | 31.94 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 4 | 0.67 | 1.22 | 50 | 0.96 | 1.27 |
| Intercepties | 3 | 0.50 | 0.92 | 30 | 0.58 | 0.76 |
| Geblokte schoten | 1 | 0.17 | 0.31 | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Duels | 41 | 6.83 | 12.51 | 508 | 9.77 | 12.94 |
| Duels gewonnen | 19 | 3.17 | 5.80 | 238 | 4.58 | 6.06 |
| Voorbijgespeeld | 2 | 0.33 | 0.61 | 26 | 0.50 | 0.66 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 1 | 0.17 | 0.31 | 23 | 0.44 | 0.59 |
| Fouten uitgelokt | 4 | 0.67 | 1.22 | 73 | 1.40 | 1.86 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 4 | 0.08 | 0.10 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Gaoussou Diakité
Gaoussou Diakité scoorde ooit in 11/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2025-07-24.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Gaoussou Diakité
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Lausanne
|
Red Bull Salzburg
|
Terug van uitleenbeurt | - | |
Red Bull Salzburg
|
Lausanne
|
Uitgeleend | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Gaoussou Diakité in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Gaoussou Diakité in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Gaoussou Diakité in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Gaoussou Diakité een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Gaoussou Diakité een assist heeft gegeven in de match.


