Statistieken Phoenix Rising 2024

Alle cijfers hieronder gaan over USL Championship 2024, 35 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Phoenix Rising

Phoenix Rising speelde 35 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 42 punten op, oftewel 1,20 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,47 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,94.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 35 11 9 15 34 41 -7 42 1,20
Thuis 17 7 4 6 17 12 5 25 1,47
Uit 18 4 5 9 17 29 -12 17 0,94
Punten per wedstrijd 1,20
Gescoord per wedstrijd 0,97
Tegen per wedstrijd 1,17
De nul gehouden 37%

Basisstatistieken Phoenix Rising

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 31% 41% 22%
Gelijk 26% 24% 28%
Verloren 43% 35% 50%
Gescoord per wedstrijd 0,97 1,00 0,94
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,17 0,71 1,61
De nul gehouden 37% 53% 22%
Niet gescoord 34% 35% 33%
Als eerste gescoord 40% 47% 33%

Doelpuntenstatistieken Phoenix Rising

Phoenix Rising scoorde 34 doelpunten, gemiddeld 0,97 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 93 minuten een doelpunt. In 20% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 34% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,97 1,00 0,94
Minstens 1 keer gescoord 66% 65% 67%
Minstens 2 keer gescoord 20% 24% 17%
Minstens 3 keer gescoord 9% 6% 11%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 17% 18% 17%
Niet gescoord 34% 35% 33%

Tegendoelpunten Phoenix Rising

Aan de andere kant incasseerde Phoenix Rising 41 doelpunten, gemiddeld 1,17 per wedstrijd. In 37% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,17 0,71 1,61
Minstens 1 tegendoelpunt 63% 47% 78%
Minstens 2 tegendoelpunten 34% 18% 50%
Minstens 3 tegendoelpunten 11% 6% 17%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 0% 11%
De nul gehouden 37% 53% 22%

Over/under statistieken Phoenix Rising

In een wedstrijd van Phoenix Rising vallen er gemiddeld 2,14 doelpunten. In 37% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 17% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,14 1,71 2,56
Over 0.5 86% 82% 89%
Over 1.5 60% 47% 72%
Over 2.5 37% 29% 44%
Over 3.5 17% 12% 22%
Over 4.5 9% 0% 17%
Over 5.5 6% 0% 11%

Beide ploegen scoren bij Phoenix Rising

In 43% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 29%, op verplaatsing tot 56%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 43% 29% 56%
Beide ploegen scoren + winst 9% 6% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 11% 6% 17%
Beide ploegen scoren + verlies 23% 18% 28%
Beide ploegen scoren + over 2.5 34% 24% 44%
Geen btts + over 2.5 3% 6% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 14% 6% 22%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 20% 12% 28%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 6%

Statistieken per helft

Phoenix Rising scoorde 15 doelpunten voor rust en 19 erna, en kreeg er 21 tegen in de eerste helft en 20 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 20% 29% 11%
Eerste helft gelijk 43% 47% 39%
Eerste helft verloren 37% 24% 50%
Gescoord in de eerste helft 0,43 0,47 0,39
Tegen in de eerste helft 0,60 0,35 0,83
De nul gehouden in de eerste helft 51% 71% 33%
Niet gescoord in de eerste helft 69% 65% 72%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 31% 35% 28%
Tweede helft gelijk 40% 47% 33%
Tweede helft verloren 29% 18% 39%
Gescoord in de tweede helft 0,54 0,53 0,56
Tegen in de tweede helft 0,57 0,35 0,78
De nul gehouden in de tweede helft 63% 76% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 49% 53% 44%
Meeste doelpunten in de eerste helft 29% 29% 28%
Meeste doelpunten in de tweede helft 29% 29% 28%
Evenveel in beide helften 43% 41% 44%

Wanneer scoort Phoenix Rising?

De meeste doelpunten van Phoenix Rising vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
3%
6%
12%
24%
12%
9%
6%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
10%
10%
17%
10%
7%
12%
12%
0%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Phoenix Rising

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Phoenix Rising

Phoenix Rising kreeg gemiddeld 2,94 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,20 bij de tegenstander. In 77% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,94 3,00 2,89
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,06 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,20 2,24 2,17
Zelf over 1.5 kaarten 89% 94% 83%
Zelf over 2.5 kaarten 54% 59% 50%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 77% 88% 67%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 60% 65% 56%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 40% 35% 44%

Schoten en xG van Phoenix Rising

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Phoenix Rising

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 35 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 5 14%
1 - 2 5 14%
0 - 0 5 14%
0 - 1 4 11%
1 - 1 3 9%
0 - 2 3 9%
2 - 0 2 6%
2 - 1 2 6%
4 - 0 1 3%
3 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Phoenix Rising.

Phoenix Rising · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook