Statistieken Phoenix Rising

Alle cijfers hieronder gaan over USL Championship 2026, 31 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Phoenix Rising

Phoenix Rising speelde 31 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 40 punten op, oftewel 1,29 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,73 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,88.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 31 10 10 11 45 48 -3 40 1,29
Thuis 15 7 5 3 29 23 6 26 1,73
Uit 16 3 5 8 16 25 -9 14 0,88
Punten per wedstrijd 1,29
Gescoord per wedstrijd 1,45
Tegen per wedstrijd 1,55
De nul gehouden 16%

Basisstatistieken Phoenix Rising

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 32% 47% 19%
Gelijk 32% 33% 31%
Verloren 35% 20% 50%
Gescoord per wedstrijd 1,45 1,93 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,55 1,53 1,56
De nul gehouden 16% 20% 13%
Niet gescoord 23% 13% 31%
Als eerste gescoord 45% 60% 31%

Doelpuntenstatistieken Phoenix Rising

Phoenix Rising scoorde 45 doelpunten, gemiddeld 1,45 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 62 minuten een doelpunt. In 42% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 23% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,45 1,93 1,00
Minstens 1 keer gescoord 77% 87% 69%
Minstens 2 keer gescoord 42% 67% 19%
Minstens 3 keer gescoord 26% 40% 13%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 26% 33% 19%
Niet gescoord 23% 13% 31%

Tegendoelpunten Phoenix Rising

Aan de andere kant incasseerde Phoenix Rising 48 doelpunten, gemiddeld 1,55 per wedstrijd. In 16% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,55 1,53 1,56
Minstens 1 tegendoelpunt 84% 80% 88%
Minstens 2 tegendoelpunten 48% 47% 50%
Minstens 3 tegendoelpunten 19% 20% 19%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 7% 0%
De nul gehouden 16% 20% 13%

Over/under statistieken Phoenix Rising

In een wedstrijd van Phoenix Rising vallen er gemiddeld 3,00 doelpunten. In 58% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 32% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,00 3,47 2,56
Over 0.5 97% 93% 100%
Over 1.5 90% 93% 88%
Over 2.5 58% 67% 50%
Over 3.5 32% 47% 19%
Over 4.5 13% 27% 0%
Over 5.5 6% 13% 0%

Beide ploegen scoren bij Phoenix Rising

In 65% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 73%, op verplaatsing tot 56%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 65% 73% 56%
Beide ploegen scoren + winst 19% 33% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 29% 27% 31%
Beide ploegen scoren + verlies 16% 13% 19%
Beide ploegen scoren + over 2.5 45% 60% 31%
Geen btts + over 2.5 13% 7% 19%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 26% 33% 19%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 32% 27% 38%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 13% 0%

Statistieken per helft

Phoenix Rising scoorde 21 doelpunten voor rust en 24 erna, en kreeg er 22 tegen in de eerste helft en 26 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 29% 47% 13%
Eerste helft gelijk 42% 40% 44%
Eerste helft verloren 29% 13% 44%
Gescoord in de eerste helft 0,68 1,00 0,38
Tegen in de eerste helft 0,71 0,53 0,88
De nul gehouden in de eerste helft 48% 53% 44%
Niet gescoord in de eerste helft 52% 33% 69%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 33% 19%
Tweede helft gelijk 42% 27% 56%
Tweede helft verloren 32% 40% 25%
Gescoord in de tweede helft 0,77 0,93 0,63
Tegen in de tweede helft 0,84 1,00 0,69
De nul gehouden in de tweede helft 42% 47% 38%
Niet gescoord in de tweede helft 45% 47% 44%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 20% 31%
Meeste doelpunten in de tweede helft 42% 33% 50%
Evenveel in beide helften 32% 47% 19%

Wanneer scoort Phoenix Rising?

De meeste doelpunten van Phoenix Rising vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
13%
4%
11%
7%
11%
9%
7%
18%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
17%
4%
8%
4%
25%
8%
6%
15%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Phoenix Rising

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Phoenix Rising

Phoenix Rising kreeg gemiddeld 2,81 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,00 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,81 3,00 2,63
Rode kaarten per wedstrijd 0,26 0,33 0,19
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,00 2,20 1,81
Zelf over 1.5 kaarten 87% 87% 88%
Zelf over 2.5 kaarten 65% 73% 56%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 71% 87% 56%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 61% 73% 50%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 48% 53% 44%

Schoten en xG van Phoenix Rising

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Phoenix Rising

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 31 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 19%
0 - 2 3 10%
3 - 0 2 6%
3 - 1 2 6%
3 - 2 2 6%
2 - 1 2 6%
2 - 2 2 6%
1 - 2 2 6%
1 - 3 2 6%
0 - 3 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Phoenix Rising.

Phoenix Rising · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook