Statistieken Oviedo
Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2 2026, 12 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Oviedo
Oviedo speelde 12 wedstrijden dit seizoen: 5 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 18 punten op, oftewel 1,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,33 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,67.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | 15 | 2 | 18 | 1,50 |
| Thuis | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 5 | 2 | 8 | 1,33 |
| Uit | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 10 | 1,67 |
Basisstatistieken Oviedo
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 42% | 33% | 50% |
| Gelijk | 25% | 33% | 17% |
| Verloren | 33% | 33% | 33% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,42 | 1,17 | 1,67 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,25 | 0,83 | 1,67 |
| De nul gehouden | 42% | 50% | 33% |
| Niet gescoord | 25% | 50% | 0% |
| Als eerste gescoord | 50% | 33% | 67% |
Doelpuntenstatistieken Oviedo
Oviedo scoorde 17 doelpunten, gemiddeld 1,42 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 64 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 25% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,42 | 1,17 | 1,67 |
| Minstens 1 keer gescoord | 75% | 50% | 100% |
| Minstens 2 keer gescoord | 50% | 50% | 50% |
| Minstens 3 keer gescoord | 17% | 17% | 17% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 33% | 33% | 33% |
| Niet gescoord | 25% | 50% | 0% |
Tegendoelpunten Oviedo
Aan de andere kant incasseerde Oviedo 15 doelpunten, gemiddeld 1,25 per wedstrijd. In 42% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,25 | 0,83 | 1,67 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 58% | 50% | 67% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 33% | 17% | 50% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 25% | 17% | 33% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 8% | 0% | 17% |
| De nul gehouden | 42% | 50% | 33% |
Over/under statistieken Oviedo
In een wedstrijd van Oviedo vallen er gemiddeld 2,67 doelpunten. In 58% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 42% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,67 | 2,00 | 3,33 |
| Over 0.5 | 83% | 67% | 100% |
| Over 1.5 | 67% | 50% | 83% |
| Over 2.5 | 58% | 33% | 83% |
| Over 3.5 | 42% | 33% | 50% |
| Over 4.5 | 17% | 17% | 17% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Oviedo
In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 33%, op verplaatsing tot 67%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 50% | 33% | 67% |
| Beide ploegen scoren + winst | 17% | 17% | 17% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 8% | 0% | 17% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 25% | 17% | 33% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 50% | 33% | 67% |
| Geen btts + over 2.5 | 8% | 0% | 17% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 33% | 33% | 33% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Oviedo scoorde 7 doelpunten voor rust en 10 erna, en kreeg er 7 tegen in de eerste helft en 8 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 50% | 33% | 67% |
| Eerste helft gelijk | 17% | 33% | 0% |
| Eerste helft verloren | 33% | 33% | 33% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,58 | 0,50 | 0,67 |
| Tegen in de eerste helft | 0,58 | 0,50 | 0,67 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 67% | 67% | 67% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 50% | 67% | 33% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 33% | 33% | 33% |
| Tweede helft gelijk | 58% | 67% | 50% |
| Tweede helft verloren | 8% | 0% | 17% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,83 | 0,67 | 1,00 |
| Tegen in de tweede helft | 0,67 | 0,33 | 1,00 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 58% | 67% | 50% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 42% | 50% | 33% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 17% | 17% | 17% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 33% | 17% | 50% |
| Evenveel in beide helften | 50% | 67% | 33% |
Wanneer scoort Oviedo?
De meeste doelpunten van Oviedo vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.
Hoekschopstatistieken Oviedo
Oviedo trapte gemiddeld 6,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,3 toe. In 73% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 6,09 | 7,17 | 4,80 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,27 | 3,83 | 4,80 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 73% | 83% | 60% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 73% | 83% | 60% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 64% | 67% | 60% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 36% | 33% | 40% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 73% | 83% | 60% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 73% | 83% | 60% |
Gebaseerd op 11 van de 12 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Oviedo
Oviedo kreeg gemiddeld 3,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,75 bij de tegenstander. In 92% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 3,00 | 2,83 | 3,17 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,08 | 0,17 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,75 | 3,00 | 2,50 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 92% | 83% | 100% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 67% | 67% | 67% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 92% | 83% | 100% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 67% | 67% | 67% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 58% | 50% | 67% |
Schoten en xG van Oviedo
De ploeg loste gemiddeld 15,8 schoten per wedstrijd, waarvan 5,0 op doel. Dat is een precisie van 32%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15,82 | 18,17 | 13,00 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,00 | 5,00 | 5,00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6,91 | 8,67 | 4,80 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 12,09 | 11,67 | 12,60 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,67 | 1,81 | 1,49 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,33 | 1,27 | 1,40 |
| Balbezit | 50,6 | 52,2 | 48,8 |
Gebaseerd op 11 van de 12 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Oviedo
De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 2 van de 12 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 2 | 17% |
| 3 - 0 | 1 | 8% |
| 3 - 1 | 1 | 8% |
| 2 - 0 | 1 | 8% |
| 2 - 1 | 1 | 8% |
| 2 - 2 | 1 | 8% |
| 2 - 3 | 1 | 8% |
| 1 - 0 | 1 | 8% |
| 1 - 3 | 1 | 8% |
| 1 - 4 | 1 | 8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Oviedo.
Spelersstatistieken Oviedo
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Carlos Domínguez Cáceres | 5 |
| Mikel Goti López | 2 |
| Pablo Sáenz Ezquerra | 2 |
| Alberto Reina Campos | 1 |
| Christopher Ramos de la Flor | 1 |
Carlos Domínguez Cáceres is dit seizoen de topschutter van Oviedo (5). Daarachter volgen Mikel Goti López (2) en Pablo Sáenz Ezquerra (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| David Jiménez Corredor | 2 |
| Enzo Perez | 2 |
| Alexandru Mihai Ișfan | 1 |
| Aritz Aldasoro Sarriegi | 1 |
| Jacobo González Rodrigañez | 1 |
David Jiménez Corredor gaf de meeste assists bij Oviedo (2). Daarachter volgen Enzo Perez (2) en Alexandru Mihai Ișfan (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Pablo Sáenz Ezquerra | 12 |
| Youness Lachab Didi | 12 |
| Aarón Escandell Banacloche | 11 |
| Alberto Reina Campos | 11 |
| Daniel Villahermosa Martínez | 11 |
Pablo Sáenz Ezquerra speelde de meeste wedstrijden voor Oviedo (12). Daarachter volgen Youness Lachab Didi (12) en Aarón Escandell Banacloche (11).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Carlos Domínguez Cáceres | 5 |
| Daniel Pedro Calvo San Román | 3 |
| Daniel Villahermosa Martínez | 3 |
| David Jiménez Corredor | 3 |
| Youness Lachab Didi | 3 |
Carlos Domínguez Cáceres pakte de meeste kaarten bij Oviedo (5). Daarachter volgen Daniel Pedro Calvo San Román (3) en Daniel Villahermosa Martínez (3).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Carlos Domínguez Cáceres | 5 |
| 2 | Enzo Perez | 3 |
| 2 | Mikel Goti López | 3 |
| 4 | David Jiménez Corredor | 2 |
| 4 | Jacobo González Rodrigañez | 2 |
| 4 | Pablo Sáenz Ezquerra | 2 |
| 7 | Alberto Reina Campos | 1 |
| 7 | Alexandru Mihai Ișfan | 1 |
| 7 | Aritz Aldasoro Sarriegi | 1 |
| 7 | Christopher Ramos de la Flor | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Carlos Domínguez Cáceres | 5 |
| 2 | Mikel Goti López | 2 |
| 2 | Pablo Sáenz Ezquerra | 2 |
| 4 | Alberto Reina Campos | 1 |
| 4 | Christopher Ramos de la Flor | 1 |
| 4 | Daniel Pedro Calvo San Román | 1 |
| 4 | Enzo Perez | 1 |
| 4 | Estanislau Pedrola Fortuny | 1 |
| 4 | Jacobo González Rodrigañez | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jacobo González Rodrigañez | 17 |
| 1 | Pablo Sáenz Ezquerra | 17 |
| 3 | Mikel Goti López | 13 |
| 4 | Alexandru Mihai Ișfan | 10 |
| 4 | Daniel Pedro Calvo San Román | 10 |
| 6 | Estanislau Pedrola Fortuny | 9 |
| 7 | Carlos Domínguez Cáceres | 8 |
| 7 | Youness Lachab Didi | 8 |
| 9 | Christopher Ramos de la Flor | 6 |
| 10 | Enzo Perez | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mikel Goti López | 8 |
| 2 | Carlos Domínguez Cáceres | 6 |
| 2 | Pablo Sáenz Ezquerra | 6 |
| 4 | Jacobo González Rodrigañez | 5 |
| 5 | Alexandru Mihai Ișfan | 4 |
| 5 | José Luis Morales Nogales | 4 |
| 7 | Daniel Pedro Calvo San Román | 3 |
| 7 | Enzo Perez | 3 |
| 7 | Youness Lachab Didi | 3 |
| 10 | Aisar Ahmed Ahmed | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mikel Goti López | 61,5% |
| 2 | Pablo Sáenz Ezquerra | 35,3% |
| 3 | Daniel Pedro Calvo San Román | 30,0% |
| 4 | Jacobo González Rodrigañez | 29,4% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mikel Goti López | 15,4% |
| 2 | Pablo Sáenz Ezquerra | 11,8% |
| 3 | Daniel Pedro Calvo San Román | 10,0% |
| 4 | Jacobo González Rodrigañez | 5,9% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mikel Goti López | 22 |
| 2 | Alberto Reina Campos | 17 |
| 3 | Pablo Sáenz Ezquerra | 15 |
| 4 | Enzo Perez | 12 |
| 5 | Daniel Villahermosa Martínez | 9 |
| 6 | Jacobo González Rodrigañez | 8 |
| 7 | David Jiménez Corredor | 6 |
| 8 | Aisar Ahmed Ahmed | 5 |
| 8 | Alexandru Mihai Ișfan | 5 |
| 8 | Aritz Aldasoro Sarriegi | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Youness Lachab Didi | 432 |
| 2 | Daniel Pedro Calvo San Román | 386 |
| 3 | Alberto Reina Campos | 318 |
| 4 | Carlos Domínguez Cáceres | 308 |
| 5 | Daniel Villahermosa Martínez | 304 |
| 6 | David Costas Cordal | 270 |
| 7 | Enzo Perez | 226 |
| 8 | Mikel Goti López | 212 |
| 8 | Pablo Sáenz Ezquerra | 212 |
| 10 | Aarón Escandell Banacloche | 206 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Daniel Pedro Calvo San Román | 87,3% |
| 2 | David Costas Cordal | 85,7% |
| 3 | Daniel Villahermosa Martínez | 85,6% |
| 4 | Youness Lachab Didi | 85,2% |
| 5 | Alberto Reina Campos | 82,4% |
| 6 | Carlos Domínguez Cáceres | 82,4% |
| 7 | Mikel Goti López | 81,9% |
| 8 | Enzo Perez | 81,3% |
| 9 | Aritz Aldasoro Sarriegi | 78,7% |
| 10 | Pablo Sáenz Ezquerra | 72,9% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Youness Lachab Didi | 28 |
| 2 | Daniel Villahermosa Martínez | 26 |
| 3 | Aritz Aldasoro Sarriegi | 19 |
| 4 | Pablo Sáenz Ezquerra | 18 |
| 5 | Ignacio Vidal Miralles | 16 |
| 6 | Alberto Reina Campos | 14 |
| 7 | Aisar Ahmed Ahmed | 13 |
| 8 | Enzo Perez | 12 |
| 9 | Carlos Domínguez Cáceres | 11 |
| 9 | David Jiménez Corredor | 11 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aisar Ahmed Ahmed | 10 |
| 1 | David Costas Cordal | 10 |
| 1 | Youness Lachab Didi | 10 |
| 4 | Aritz Aldasoro Sarriegi | 8 |
| 5 | Carlos Domínguez Cáceres | 7 |
| 5 | Pablo Sáenz Ezquerra | 7 |
| 7 | Daniel Pedro Calvo San Román | 6 |
| 8 | Alberto Reina Campos | 5 |
| 8 | Daniel Villahermosa Martínez | 5 |
| 8 | Álvaro Juan Cruz Armada | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Daniel Pedro Calvo San Román | 11 |
| 2 | Carlos Domínguez Cáceres | 5 |
| 3 | Enzo Perez | 4 |
| 3 | Jacobo González Rodrigañez | 4 |
| 3 | Youness Lachab Didi | 4 |
| 6 | Aisar Ahmed Ahmed | 3 |
| 6 | Aritz Aldasoro Sarriegi | 3 |
| 6 | Pablo Sáenz Ezquerra | 3 |
| 9 | Alberto Reina Campos | 2 |
| 9 | David Costas Cordal | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pablo Sáenz Ezquerra | 54 |
| 2 | Mikel Goti López | 49 |
| 3 | Youness Lachab Didi | 44 |
| 4 | Jacobo González Rodrigañez | 42 |
| 5 | Alberto Reina Campos | 39 |
| 5 | Daniel Villahermosa Martínez | 39 |
| 7 | Enzo Perez | 38 |
| 8 | Aritz Aldasoro Sarriegi | 35 |
| 9 | Daniel Pedro Calvo San Román | 34 |
| 10 | Carlos Domínguez Cáceres | 32 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Daniel Pedro Calvo San Román | 59,6% |
| 2 | Carlos Domínguez Cáceres | 58,2% |
| 3 | Aritz Aldasoro Sarriegi | 57,4% |
| 4 | Enzo Perez | 55,1% |
| 5 | Pablo Sáenz Ezquerra | 54,5% |
| 6 | Mikel Goti López | 53,3% |
| 7 | Alberto Reina Campos | 49,4% |
| 8 | Daniel Villahermosa Martínez | 48,1% |
| 9 | Youness Lachab Didi | 45,8% |
| 10 | Jacobo González Rodrigañez | 41,2% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Daniel Villahermosa Martínez | 10 |
| 2 | Aritz Aldasoro Sarriegi | 7 |
| 2 | Enzo Perez | 7 |
| 4 | Alberto Reina Campos | 5 |
| 5 | Jacobo González Rodrigañez | 4 |
| 6 | Aisar Ahmed Ahmed | 3 |
| 6 | Pablo Sáenz Ezquerra | 3 |
| 6 | Youness Lachab Didi | 3 |
| 9 | Daniel Pedro Calvo San Román | 2 |
| 9 | David Costas Cordal | 2 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mikel Goti López | 15 |
| 2 | Pablo Sáenz Ezquerra | 14 |
| 3 | Enzo Perez | 10 |
| 4 | Estanislau Pedrola Fortuny | 8 |
| 5 | Alberto Reina Campos | 4 |
| 5 | Jacobo González Rodrigañez | 4 |
| 7 | Aisar Ahmed Ahmed | 3 |
| 7 | Aritz Aldasoro Sarriegi | 3 |
| 7 | Daniel Villahermosa Martínez | 3 |
| 10 | Christopher Ramos de la Flor | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mikel Goti López | 53,6% |
| 2 | Pablo Sáenz Ezquerra | 46,7% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aarón Escandell Banacloche | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aarón Escandell Banacloche | 29 |
| 2 | Miguel de Jesús Narváez López | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aarón Escandell Banacloche | 82,9% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Carlos Domínguez Cáceres | 5 |
| 2 | Daniel Pedro Calvo San Román | 3 |
| 2 | Daniel Villahermosa Martínez | 3 |
| 2 | David Jiménez Corredor | 3 |
| 2 | Youness Lachab Didi | 3 |
| 6 | Alberto Reina Campos | 2 |
| 6 | Alexandru Mihai Ișfan | 2 |
| 6 | David Costas Cordal | 2 |
| 6 | Pablo Sáenz Ezquerra | 2 |
| 10 | Aarón Escandell Banacloche | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aritz Aldasoro Sarriegi | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Youness Lachab Didi | 23 |
| 2 | Jacobo González Rodrigañez | 14 |
| 3 | Alberto Reina Campos | 12 |
| 4 | Aritz Aldasoro Sarriegi | 11 |
| 5 | Daniel Pedro Calvo San Román | 9 |
| 6 | Christopher Ramos de la Flor | 8 |
| 6 | Mikel Goti López | 8 |
| 6 | Pablo Sáenz Ezquerra | 8 |
| 9 | Carlos Domínguez Cáceres | 7 |
| 9 | David Costas Cordal | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pablo Sáenz Ezquerra | 19 |
| 2 | Alberto Reina Campos | 15 |
| 3 | Enzo Perez | 14 |
| 3 | Mikel Goti López | 14 |
| 5 | Aritz Aldasoro Sarriegi | 9 |
| 5 | Jacobo González Rodrigañez | 9 |
| 7 | Aisar Ahmed Ahmed | 7 |
| 7 | Daniel Villahermosa Martínez | 7 |
| 9 | Estanislau Pedrola Fortuny | 6 |
| 10 | Carlos Domínguez Cáceres | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexandru Mihai Ișfan | 6 |
| 2 | José Luis Morales Nogales | 4 |
| 3 | Jacobo González Rodrigañez | 3 |
| 4 | Pablo Sáenz Ezquerra | 2 |
| 4 | Álvaro Juan Cruz Armada | 2 |
| 6 | Christopher Ramos de la Flor | 1 |
| 6 | Daniel Villahermosa Martínez | 1 |
| 6 | Ilyas Chaira | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aarón Escandell Banacloche | 990 |
| 2 | Daniel Pedro Calvo San Román | 900 |
| 3 | Youness Lachab Didi | 879 |
| 4 | Carlos Domínguez Cáceres | 810 |
| 5 | Pablo Sáenz Ezquerra | 805 |
| 6 | Alberto Reina Campos | 794 |
| 7 | Daniel Villahermosa Martínez | 700 |
| 8 | Mikel Goti López | 603 |
| 9 | Jacobo González Rodrigañez | 547 |
| 10 | Enzo Perez | 482 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aarón Escandell Banacloche | 11 |
| 1 | Youness Lachab Didi | 11 |
| 3 | Alberto Reina Campos | 10 |
| 3 | Daniel Pedro Calvo San Román | 10 |
| 3 | Pablo Sáenz Ezquerra | 10 |
| 6 | Carlos Domínguez Cáceres | 9 |
| 6 | Daniel Villahermosa Martínez | 9 |
| 8 | Jacobo González Rodrigañez | 8 |
| 9 | Aritz Aldasoro Sarriegi | 7 |
| 9 | Mikel Goti López | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mikel Goti López | 7,38 |
| 2 | Aarón Escandell Banacloche | 7,11 |
| 3 | Carlos Domínguez Cáceres | 7,09 |
| 4 | David Costas Cordal | 6,99 |
| 5 | Pablo Sáenz Ezquerra | 6,94 |
| 6 | Alberto Reina Campos | 6,93 |
| 7 | Enzo Perez | 6,79 |
| 8 | Youness Lachab Didi | 6,76 |
| 9 | Daniel Pedro Calvo San Román | 6,73 |
| 10 | Daniel Villahermosa Martínez | 6,70 |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Oviedo · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers