Statistieken Konyaspor

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2026, 10 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Konyaspor

Konyaspor speelde 10 wedstrijden dit seizoen: 2 keer gewonnen, 2 keer gelijk en 6 keer verloren. Dat levert 8 punten op, oftewel 0,80 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,17 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,25.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 10 2 2 6 6 13 -7 8 0,80
Thuis 6 2 1 3 4 7 -3 7 1,17
Uit 4 0 1 3 2 6 -4 1 0,25
Punten per wedstrijd 0,80
Gescoord per wedstrijd 0,60
Tegen per wedstrijd 1,30
De nul gehouden 40%

Basisstatistieken Konyaspor

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 20% 33% 0%
Gelijk 20% 17% 25%
Verloren 60% 50% 75%
Gescoord per wedstrijd 0,60 0,67 0,50
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,30 1,17 1,50
De nul gehouden 40% 50% 25%
Niet gescoord 60% 50% 75%
Als eerste gescoord 30% 50% 0%

Doelpuntenstatistieken Konyaspor

Konyaspor scoorde 6 doelpunten, gemiddeld 0,60 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 150 minuten een doelpunt. In 20% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 60% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,60 0,67 0,50
Minstens 1 keer gescoord 40% 50% 25%
Minstens 2 keer gescoord 20% 17% 25%
Minstens 3 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 20% 17% 25%
Niet gescoord 60% 50% 75%

Tegendoelpunten Konyaspor

Aan de andere kant incasseerde Konyaspor 13 doelpunten, gemiddeld 1,30 per wedstrijd. In 40% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,30 1,17 1,50
Minstens 1 tegendoelpunt 60% 50% 75%
Minstens 2 tegendoelpunten 30% 33% 25%
Minstens 3 tegendoelpunten 20% 17% 25%
Minstens 4 tegendoelpunten 20% 17% 25%
De nul gehouden 40% 50% 25%

Over/under statistieken Konyaspor

In een wedstrijd van Konyaspor vallen er gemiddeld 1,90 doelpunten. In 30% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 20% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 1,90 1,83 2,00
Over 0.5 80% 83% 75%
Over 1.5 40% 50% 25%
Over 2.5 30% 33% 25%
Over 3.5 20% 17% 25%
Over 4.5 10% 0% 25%
Over 5.5 10% 0% 25%

Beide ploegen scoren bij Konyaspor

In 20% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 17%, op verplaatsing tot 25%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 20% 17% 25%
Beide ploegen scoren + winst 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 20% 17% 25%
Beide ploegen scoren + over 2.5 20% 17% 25%
Geen btts + over 2.5 10% 17% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 10% 0% 25%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 10% 0% 25%
Beide ploegen scoren in beide helften 10% 0% 25%

Statistieken per helft

Konyaspor scoorde 4 doelpunten voor rust en 2 erna, en kreeg er 6 tegen in de eerste helft en 7 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 30% 50% 0%
Eerste helft gelijk 40% 33% 50%
Eerste helft verloren 30% 17% 50%
Gescoord in de eerste helft 0,40 0,50 0,25
Tegen in de eerste helft 0,60 0,33 1,00
De nul gehouden in de eerste helft 70% 83% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 60% 50% 75%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 10% 17% 0%
Tweede helft gelijk 50% 33% 75%
Tweede helft verloren 40% 50% 25%
Gescoord in de tweede helft 0,20 0,17 0,25
Tegen in de tweede helft 0,70 0,83 0,50
De nul gehouden in de tweede helft 50% 50% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 80% 83% 75%
Meeste doelpunten in de eerste helft 30% 17% 50%
Meeste doelpunten in de tweede helft 30% 33% 25%
Evenveel in beide helften 40% 50% 25%

Wanneer scoort Konyaspor?

De meeste doelpunten van Konyaspor vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 33% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
33%
0%
0%
17%
17%
17%
0%
0%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
23%
8%
8%
15%
8%
0%
8%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Konyaspor

Konyaspor trapte gemiddeld 3,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,9 toe. In 60% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,20 3,33 3,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,90 5,83 6,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 90% 83% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 60% 50% 75%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 20% 33% 0%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 0% 0% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 20% 17% 25%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 10% 17% 0%

Kaartenstatistieken Konyaspor

Konyaspor kreeg gemiddeld 2,20 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,90 bij de tegenstander. In 70% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,20 1,33 3,50
Rode kaarten per wedstrijd 0,10 0,17 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,90 2,33 1,25
Zelf over 1.5 kaarten 70% 50% 100%
Zelf over 2.5 kaarten 50% 17% 100%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 70% 67% 75%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 50% 50% 50%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 20% 17% 25%

Schoten en xG van Konyaspor

De ploeg loste gemiddeld 10,8 schoten per wedstrijd, waarvan 3,3 op doel. Dat is een precisie van 31%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,80 10,33 11,50
Schoten op doel per wedstrijd 3,30 3,17 3,50
Schoten naast per wedstrijd 6,00 5,67 6,50
Schoten tegen per wedstrijd 13,30 12,33 14,75
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,17 1,09 1,30
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,39 1,34 1,46
Balbezit 48,7 45,0 54,3

Meest voorkomende uitslagen Konyaspor

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 4 van de 10 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 4 40%
0 - 0 2 20%
2 - 0 1 10%
2 - 4 1 10%
1 - 0 1 10%
1 - 2 1 10%
0 - 4 1 10%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Konyaspor.

Spelersstatistieken Konyaspor

Topschutters
Speler Doelpunten
Chidozie Collins Awaziem 2
Deniz Türüç 1
Ebrima Colley 1
Tóth Rajmund 1

Chidozie Collins Awaziem is dit seizoen de topschutter van Konyaspor (2). Daarachter volgen Deniz Türüç (1) en Ebrima Colley (1).

Topschutters Konyaspor

Meeste assists
Speler Assists
Deniz Türüç 1
Diogo António Cupido Gonçalves 1
Yhoan Andzouana 1

Deniz Türüç gaf de meeste assists bij Konyaspor (1). Daarachter volgen Diogo António Cupido Gonçalves (1) en Yhoan Andzouana (1).

Assists Konyaspor

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Jackson Muleka 11
Marko Jevtović 11
Melih Ibrahimoglu 11
Arthur Masuaku 10
Deniz Türüç 10

Jackson Muleka speelde de meeste wedstrijden voor Konyaspor (11). Daarachter volgen Marko Jevtović (11) en Melih Ibrahimoglu (11).

Wedstrijden Konyaspor

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Deniz Türüç 4
Adil Demirbağ 3
Marko Jevtović 3
Melih Ibrahimoglu 3
Arthur Masuaku 2

Deniz Türüç pakte de meeste kaarten bij Konyaspor (4). Daarachter volgen Adil Demirbağ (3) en Marko Jevtović (3).

Kaarten Konyaspor

Aanvallend

Doelpunten + assists
Speler Totaal
1 Chidozie Collins Awaziem 2
1 Deniz Türüç 2
3 Diogo António Cupido Gonçalves 1
3 Ebrima Colley 1
3 Tóth Rajmund 1
3 Yhoan Andzouana 1
Doelpunten uit spel
Speler Totaal
1 Chidozie Collins Awaziem 2
2 Deniz Türüç 1
2 Ebrima Colley 1
2 Tóth Rajmund 1
Schotprecisie
Speler Totaal
1 Deniz Türüç 37,5%
2 Jackson Muleka 33,3%

Vanaf 379 gespeelde minuten

Doelpunten per schot
Speler Totaal
1 Deniz Türüç 6,3%

Vanaf 379 gespeelde minuten

Passing

Aangekomen passes
Speler Totaal
1 Melih Ibrahimoglu 387
2 Chidozie Collins Awaziem 362
3 Rayyan Baniya 328
4 Marko Jevtović 297
5 Adil Demirbağ 281
6 Arthur Masuaku 268
7 Yhoan Andzouana 238
8 Deniz Türüç 232
9 Bahadır Han Güngördü 222
10 Uğurcan Yazğılı 166
Passprecisie
Speler Totaal
1 Melih Ibrahimoglu 89,2%
2 Chidozie Collins Awaziem 88,9%
3 Diogo António Cupido Gonçalves 88,9%
4 Adil Demirbağ 88,4%
5 Yhoan Andzouana 86,9%
6 Rayyan Baniya 86,1%
7 Marko Jevtović 83,7%
8 Arthur Masuaku 83,5%
9 Uğurcan Yazğılı 79,0%
10 Tóth Rajmund 77,2%

Vanaf 379 gespeelde minuten

Verdedigend

Duels gewonnen
Speler Totaal
1 Jackson Muleka 69
2 Marko Jevtović 42
3 Arthur Masuaku 39
4 Deniz Türüç 34
5 Melih Ibrahimoglu 32
6 Chidozie Collins Awaziem 30
6 Rayyan Baniya 30
8 Yhoan Andzouana 25
9 Tóth Rajmund 22
10 Uğurcan Yazğılı 19
Duels gewonnen %
Speler Totaal
1 Rayyan Baniya 68,2%
2 Marko Jevtović 61,8%
3 Chidozie Collins Awaziem 61,2%
4 Yhoan Andzouana 51,0%
5 Jackson Muleka 50,4%
6 Arthur Masuaku 49,4%
7 Deniz Türüç 44,2%
8 Melih Ibrahimoglu 43,8%
9 Uğurcan Yazğılı 39,6%
10 Tóth Rajmund 35,5%

Vanaf 379 gespeelde minuten

Dribbels

Dribbels gelukt %
Speler Totaal
1 Arthur Masuaku 55,0%
2 Jackson Muleka 47,6%

Vanaf 379 gespeelde minuten

Doelman

Clean sheets
Speler Totaal
1 Bahadır Han Güngördü 5
Reddingen
Speler Totaal
1 Bahadır Han Güngördü 21
2 Deniz Ertaş 15
Reddingspercentage
Speler Totaal
1 Bahadır Han Güngördü 80,8%

Vanaf 379 gespeelde minuten

Penalty's gestopt
Speler Totaal
1 Bahadır Han Güngördü 1
1 Deniz Ertaş 1

Discipline

Gele kaarten
Speler Totaal
1 Deniz Türüç 4
2 Adil Demirbağ 3
2 Marko Jevtović 3
2 Melih Ibrahimoglu 3
5 Arthur Masuaku 2
5 Chidozie Collins Awaziem 2
5 Jackson Muleka 2
5 Rayyan Baniya 2
9 Enis Bardhi 1
9 Tóth Rajmund 1
Rode kaarten
Speler Totaal
1 Enis Bardhi 1
1 Enis Destan 1

Speeltijd

Konyaspor · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook