Statistieken Fulham
Alle cijfers hieronder gaan over Premier League 2026, 9 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Fulham
Fulham speelde 9 wedstrijden dit seizoen: 2 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 9 punten op, oftewel 1,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 11 | -2 | 9 | 1,00 |
| Thuis | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 4 | 1,00 |
| Uit | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | -1 | 5 | 1,00 |
Basisstatistieken Fulham
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 22% | 25% | 20% |
| Gelijk | 33% | 25% | 40% |
| Verloren | 44% | 50% | 40% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,00 | 1,50 | 0,60 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,22 | 1,75 | 0,80 |
| De nul gehouden | 33% | 25% | 40% |
| Niet gescoord | 22% | 0% | 40% |
| Als eerste gescoord | 56% | 75% | 40% |
Doelpuntenstatistieken Fulham
Fulham scoorde 9 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 90 minuten een doelpunt. In 22% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 22% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,00 | 1,50 | 0,60 |
| Minstens 1 keer gescoord | 78% | 100% | 60% |
| Minstens 2 keer gescoord | 22% | 50% | 0% |
| Minstens 3 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 11% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 22% | 0% | 40% |
Tegendoelpunten Fulham
Aan de andere kant incasseerde Fulham 11 doelpunten, gemiddeld 1,22 per wedstrijd. In 33% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,22 | 1,75 | 0,80 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 67% | 75% | 60% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 33% | 50% | 20% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 22% | 50% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 33% | 25% | 40% |
Over/under statistieken Fulham
In een wedstrijd van Fulham vallen er gemiddeld 2,22 doelpunten. In 33% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 22% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,22 | 3,25 | 1,40 |
| Over 0.5 | 89% | 100% | 80% |
| Over 1.5 | 56% | 75% | 40% |
| Over 2.5 | 33% | 50% | 20% |
| Over 3.5 | 22% | 50% | 0% |
| Over 4.5 | 22% | 50% | 0% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Fulham
In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 75%, op verplaatsing tot 40%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 56% | 75% | 40% |
| Beide ploegen scoren + winst | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 22% | 25% | 20% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 33% | 50% | 20% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 33% | 50% | 20% |
| Geen btts + over 2.5 | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 22% | 50% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 33% | 50% | 20% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 11% | 25% | 0% |
Statistieken per helft
Fulham scoorde 4 doelpunten voor rust en 5 erna, en kreeg er 4 tegen in de eerste helft en 7 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 22% | 50% | 0% |
| Eerste helft gelijk | 56% | 25% | 80% |
| Eerste helft verloren | 22% | 25% | 20% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,44 | 1,00 | 0,00 |
| Tegen in de eerste helft | 0,44 | 0,75 | 0,20 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 67% | 50% | 80% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 67% | 25% | 100% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 22% | 0% | 40% |
| Tweede helft gelijk | 44% | 75% | 20% |
| Tweede helft verloren | 33% | 25% | 40% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,56 | 0,50 | 0,60 |
| Tegen in de tweede helft | 0,78 | 1,00 | 0,60 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 44% | 25% | 60% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 44% | 50% | 40% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 33% | 75% | 0% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 44% | 25% | 60% |
| Evenveel in beide helften | 22% | 0% | 40% |
Wanneer scoort Fulham?
De meeste doelpunten van Fulham vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Fulham
Fulham trapte gemiddeld 6,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,6 toe. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 6,22 | 6,50 | 6,00 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,56 | 5,00 | 4,20 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 100% | 100% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 67% | 75% | 60% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 44% | 50% | 40% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 33% | 25% | 40% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 89% | 75% | 100% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 78% | 75% | 80% |
Kaartenstatistieken Fulham
Fulham kreeg gemiddeld 2,11 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,89 bij de tegenstander. In 44% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,11 | 1,75 | 2,40 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,11 | 0,25 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 0,89 | 1,25 | 0,60 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 78% | 75% | 80% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 44% | 50% | 40% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 44% | 50% | 40% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 33% | 50% | 20% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 11% | 0% | 20% |
Schoten en xG van Fulham
De ploeg loste gemiddeld 14,3 schoten per wedstrijd, waarvan 4,6 op doel. Dat is een precisie van 32%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14,33 | 17,25 | 12,00 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,56 | 6,00 | 3,40 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,22 | 6,00 | 4,60 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 14,22 | 15,50 | 13,20 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,53 | 1,87 | 1,25 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,42 | 1,49 | 1,37 |
| Balbezit | 57,7 | 61,3 | 54,8 |
Meest voorkomende uitslagen Fulham
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 3 van de 9 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 3 | 33% |
| 2 - 3 | 2 | 22% |
| 1 - 0 | 2 | 22% |
| 1 - 2 | 1 | 11% |
| 0 - 0 | 1 | 11% |
| 0 - 1 | 1 | 11% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Fulham.
Spelersstatistieken Fulham
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Joshua King | 2 |
| Alex Iwobi | 1 |
| César Palacios Pérez | 1 |
| Gonzalo García Torres | 1 |
| Kouassi Ryan Sessegnon | 1 |
Joshua King is dit seizoen de topschutter van Fulham (2). Daarachter volgen Alex Iwobi (1) en César Palacios Pérez (1).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Joshua King | 1 |
| Sander Berge | 1 |
| Timothy Castagne | 1 |
Joshua King gaf de meeste assists bij Fulham (1). Daarachter volgen Sander Berge (1) en Timothy Castagne (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Alex Iwobi | 10 |
| Bernd Leno | 10 |
| Calvin Bassey Ughelumba | 10 |
| Gonzalo García Torres | 10 |
| Joshua King | 10 |
Alex Iwobi speelde de meeste wedstrijden voor Fulham (10). Daarachter volgen Bernd Leno (10) en Calvin Bassey Ughelumba (10).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Calvin Bassey Ughelumba | 3 |
| Joshua King | 3 |
| Timothy Castagne | 2 |
| Antonee Robinson | 1 |
| César Palacios Pérez | 1 |
Calvin Bassey Ughelumba pakte de meeste kaarten bij Fulham (3). Daarachter volgen Joshua King (3) en Timothy Castagne (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joshua King | 3 |
| 2 | Alex Iwobi | 1 |
| 2 | César Palacios Pérez | 1 |
| 2 | Gonzalo García Torres | 1 |
| 2 | Kouassi Ryan Sessegnon | 1 |
| 2 | Oscar Bobb | 1 |
| 2 | Rodrigo Muniz Carvalho | 1 |
| 2 | Sander Berge | 1 |
| 2 | Timothy Castagne | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joshua King | 2 |
| 2 | Alex Iwobi | 1 |
| 2 | César Palacios Pérez | 1 |
| 2 | Gonzalo García Torres | 1 |
| 2 | Kouassi Ryan Sessegnon | 1 |
| 2 | Oscar Bobb | 1 |
| 2 | Rodrigo Muniz Carvalho | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joshua King | 18 |
| 2 | Gonzalo García Torres | 14 |
| 3 | Oscar Bobb | 12 |
| 4 | Alex Iwobi | 9 |
| 5 | César Palacios Pérez | 7 |
| 6 | Kouassi Ryan Sessegnon | 6 |
| 6 | Rodrigo Muniz Carvalho | 6 |
| 6 | Timothy Castagne | 6 |
| 9 | Shea Charles | 5 |
| 10 | Antonee Robinson | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joshua King | 11 |
| 2 | Oscar Bobb | 5 |
| 3 | Alex Iwobi | 4 |
| 3 | Gonzalo García Torres | 4 |
| 5 | Kouassi Ryan Sessegnon | 3 |
| 5 | Rodrigo Muniz Carvalho | 3 |
| 5 | Timothy Castagne | 3 |
| 8 | Calvin Bassey Ughelumba | 2 |
| 8 | César Palacios Pérez | 2 |
| 8 | Kevin Santos Lopes de Macedo | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joshua King | 61,1% |
| 2 | Alex Iwobi | 44,4% |
| 3 | Oscar Bobb | 41,7% |
| 4 | Gonzalo García Torres | 28,6% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alex Iwobi | 11,1% |
| 1 | Joshua King | 11,1% |
| 3 | Oscar Bobb | 8,3% |
| 4 | Gonzalo García Torres | 7,1% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alex Iwobi | 24 |
| 2 | Oscar Bobb | 17 |
| 3 | Joshua King | 12 |
| 4 | Antonee Robinson | 9 |
| 4 | Sander Berge | 9 |
| 6 | Gonzalo García Torres | 6 |
| 6 | Shea Charles | 6 |
| 8 | Timothy Castagne | 5 |
| 9 | César Palacios Pérez | 3 |
| 9 | Joachim Andersen | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Calvin Bassey Ughelumba | 660 |
| 2 | Sander Berge | 520 |
| 3 | Alex Iwobi | 506 |
| 4 | David Affengruber | 467 |
| 5 | Shea Charles | 456 |
| 6 | Timothy Castagne | 386 |
| 7 | Antonee Robinson | 334 |
| 8 | Bernd Leno | 315 |
| 9 | Joshua King | 284 |
| 10 | Oscar Bobb | 216 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sander Berge | 91,5% |
| 2 | Shea Charles | 90,5% |
| 3 | Alex Iwobi | 90,4% |
| 4 | Calvin Bassey Ughelumba | 89,2% |
| 5 | David Affengruber | 88,1% |
| 6 | Joshua King | 85,8% |
| 7 | Timothy Castagne | 85,2% |
| 8 | Oscar Bobb | 83,1% |
| 9 | Antonee Robinson | 82,3% |
| 10 | Bernd Leno | 76,6% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Antonee Robinson | 19 |
| 2 | Calvin Bassey Ughelumba | 17 |
| 3 | Shea Charles | 14 |
| 3 | Timothy Castagne | 14 |
| 5 | Sander Berge | 13 |
| 6 | David Affengruber | 12 |
| 6 | Oscar Bobb | 12 |
| 8 | Joshua King | 11 |
| 9 | Alex Iwobi | 8 |
| 10 | Kenny Tete | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Shea Charles | 12 |
| 2 | David Affengruber | 10 |
| 3 | Antonee Robinson | 8 |
| 3 | Timothy Castagne | 8 |
| 5 | Calvin Bassey Ughelumba | 7 |
| 5 | Oscar Bobb | 7 |
| 7 | Alex Iwobi | 5 |
| 8 | Kouassi Ryan Sessegnon | 4 |
| 8 | Sander Berge | 4 |
| 10 | Gonzalo García Torres | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Shea Charles | 8 |
| 2 | Sander Berge | 4 |
| 2 | Timothy Castagne | 4 |
| 4 | Antonee Robinson | 3 |
| 4 | Calvin Bassey Ughelumba | 3 |
| 4 | David Affengruber | 3 |
| 4 | Jorge Cuenca Barreno | 3 |
| 8 | Gonzalo García Torres | 2 |
| 8 | Oscar Bobb | 2 |
| 10 | Alex Iwobi | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Calvin Bassey Ughelumba | 54 |
| 2 | Oscar Bobb | 39 |
| 2 | Shea Charles | 39 |
| 4 | Antonee Robinson | 38 |
| 4 | Joshua King | 38 |
| 6 | Timothy Castagne | 36 |
| 7 | Gonzalo García Torres | 33 |
| 8 | David Affengruber | 25 |
| 9 | Sander Berge | 23 |
| 10 | Rodrigo Muniz Carvalho | 19 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Calvin Bassey Ughelumba | 63,5% |
| 2 | Shea Charles | 56,5% |
| 3 | David Affengruber | 52,1% |
| 4 | Oscar Bobb | 51,3% |
| 5 | Sander Berge | 48,9% |
| 6 | Timothy Castagne | 45,6% |
| 7 | Joshua King | 45,2% |
| 8 | Antonee Robinson | 41,8% |
| 9 | Gonzalo García Torres | 36,3% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Antonee Robinson | 13 |
| 2 | Shea Charles | 6 |
| 3 | Gonzalo García Torres | 5 |
| 3 | Timothy Castagne | 5 |
| 5 | Joshua King | 4 |
| 5 | Sander Berge | 4 |
| 7 | Alex Iwobi | 3 |
| 7 | Hugo Larsson | 3 |
| 7 | Kevin Santos Lopes de Macedo | 3 |
| 7 | Oscar Bobb | 3 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oscar Bobb | 15 |
| 2 | César Palacios Pérez | 11 |
| 3 | Joshua King | 9 |
| 4 | Calvin Bassey Ughelumba | 6 |
| 4 | Kouassi Ryan Sessegnon | 6 |
| 4 | Timothy Castagne | 6 |
| 7 | Alex Iwobi | 5 |
| 7 | Gonzalo García Torres | 5 |
| 9 | Antonee Robinson | 4 |
| 9 | Shea Charles | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oscar Bobb | 51,7% |
| 2 | Gonzalo García Torres | 31,3% |
| 3 | Joshua King | 31,0% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bernd Leno | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bernd Leno | 27 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bernd Leno | 73,0% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Calvin Bassey Ughelumba | 3 |
| 1 | Joshua King | 3 |
| 3 | Timothy Castagne | 2 |
| 4 | Antonee Robinson | 1 |
| 4 | César Palacios Pérez | 1 |
| 4 | David Affengruber | 1 |
| 4 | Emile Smith Rowe | 1 |
| 4 | Joachim Andersen | 1 |
| 4 | Kenny Tete | 1 |
| 4 | Manuel Ángel Morán Ibáñez | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kouassi Ryan Sessegnon | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Timothy Castagne | 13 |
| 2 | Gonzalo García Torres | 12 |
| 3 | Calvin Bassey Ughelumba | 11 |
| 4 | Antonee Robinson | 10 |
| 4 | David Affengruber | 10 |
| 6 | César Palacios Pérez | 8 |
| 6 | Joshua King | 8 |
| 8 | Oscar Bobb | 5 |
| 8 | Sander Berge | 5 |
| 10 | Kenny Tete | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Calvin Bassey Ughelumba | 16 |
| 1 | Joshua King | 16 |
| 3 | Oscar Bobb | 10 |
| 4 | Shea Charles | 9 |
| 5 | Antonee Robinson | 7 |
| 5 | Rodrigo Muniz Carvalho | 7 |
| 7 | Timothy Castagne | 6 |
| 8 | Gonzalo García Torres | 5 |
| 9 | Alex Iwobi | 3 |
| 10 | Joachim Andersen | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Timothy Castagne | 3 |
| 2 | Antonee Robinson | 2 |
| 2 | David Affengruber | 2 |
| 2 | Gonzalo García Torres | 2 |
| 2 | Oscar Bobb | 2 |
| 2 | Shea Charles | 2 |
| 7 | Alex Iwobi | 1 |
| 7 | Kouassi Ryan Sessegnon | 1 |
| 7 | Rodrigo Muniz Carvalho | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bernd Leno | 900 |
| 1 | Calvin Bassey Ughelumba | 900 |
| 3 | Alex Iwobi | 827 |
| 4 | Gonzalo García Torres | 825 |
| 5 | Joshua King | 813 |
| 6 | Antonee Robinson | 791 |
| 7 | Timothy Castagne | 754 |
| 8 | Oscar Bobb | 740 |
| 9 | Sander Berge | 739 |
| 10 | Shea Charles | 735 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alex Iwobi | 10 |
| 1 | Bernd Leno | 10 |
| 1 | Calvin Bassey Ughelumba | 10 |
| 1 | Gonzalo García Torres | 10 |
| 1 | Joshua King | 10 |
| 1 | Oscar Bobb | 10 |
| 7 | Antonee Robinson | 9 |
| 7 | Timothy Castagne | 9 |
| 9 | Sander Berge | 8 |
| 9 | Shea Charles | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alex Iwobi | 7,36 |
| 2 | Joshua King | 7,00 |
| 3 | Shea Charles | 6,95 |
| 4 | Calvin Bassey Ughelumba | 6,93 |
| 5 | Sander Berge | 6,93 |
| 6 | Oscar Bobb | 6,91 |
| 7 | David Affengruber | 6,85 |
| 8 | Bernd Leno | 6,80 |
| 9 | Timothy Castagne | 6,71 |
| 10 | Antonee Robinson | 6,57 |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Fulham · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers