Statistieken Elche

Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2026, 11 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Elche

Elche speelde 11 wedstrijden dit seizoen: 2 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 10 punten op, oftewel 0,91 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,20 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,50.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 11 2 4 5 14 18 -4 10 0,91
Thuis 5 0 1 4 4 12 -8 1 0,20
Uit 6 2 3 1 10 6 4 9 1,50
Punten per wedstrijd 0,91
Gescoord per wedstrijd 1,27
Tegen per wedstrijd 1,64
De nul gehouden 27%

Basisstatistieken Elche

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 18% 0% 33%
Gelijk 36% 20% 50%
Verloren 45% 80% 17%
Gescoord per wedstrijd 1,27 0,80 1,67
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,64 2,40 1,00
De nul gehouden 27% 20% 33%
Niet gescoord 36% 60% 17%
Als eerste gescoord 27% 0% 50%

Doelpuntenstatistieken Elche

Elche scoorde 14 doelpunten, gemiddeld 1,27 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 71 minuten een doelpunt. In 45% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 36% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,27 0,80 1,67
Minstens 1 keer gescoord 64% 40% 83%
Minstens 2 keer gescoord 45% 40% 50%
Minstens 3 keer gescoord 18% 0% 33%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 18% 0% 33%
Niet gescoord 36% 60% 17%

Tegendoelpunten Elche

Aan de andere kant incasseerde Elche 18 doelpunten, gemiddeld 1,64 per wedstrijd. In 27% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,64 2,40 1,00
Minstens 1 tegendoelpunt 73% 80% 67%
Minstens 2 tegendoelpunten 36% 60% 17%
Minstens 3 tegendoelpunten 36% 60% 17%
Minstens 4 tegendoelpunten 9% 20% 0%
De nul gehouden 27% 20% 33%

Over/under statistieken Elche

In een wedstrijd van Elche vallen er gemiddeld 2,91 doelpunten. In 55% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 45% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,91 3,20 2,67
Over 0.5 82% 80% 83%
Over 1.5 73% 60% 83%
Over 2.5 55% 60% 50%
Over 3.5 45% 60% 33%
Over 4.5 36% 60% 17%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Elche

In 55% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 40%, op verplaatsing tot 67%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 55% 40% 67%
Beide ploegen scoren + winst 9% 0% 17%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 0% 33%
Beide ploegen scoren + verlies 27% 40% 17%
Beide ploegen scoren + over 2.5 36% 40% 33%
Geen btts + over 2.5 18% 20% 17%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 36% 40% 33%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Elche scoorde 4 doelpunten voor rust en 10 erna, en kreeg er 10 tegen in de eerste helft en 8 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 18% 0% 33%
Eerste helft gelijk 36% 40% 33%
Eerste helft verloren 45% 60% 33%
Gescoord in de eerste helft 0,36 0,00 0,67
Tegen in de eerste helft 0,91 1,20 0,67
De nul gehouden in de eerste helft 55% 40% 67%
Niet gescoord in de eerste helft 82% 100% 67%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 45% 40% 50%
Tweede helft gelijk 36% 20% 50%
Tweede helft verloren 18% 40% 0%
Gescoord in de tweede helft 0,91 0,80 1,00
Tegen in de tweede helft 0,73 1,20 0,33
De nul gehouden in de tweede helft 45% 20% 67%
Niet gescoord in de tweede helft 36% 60% 17%
Meeste doelpunten in de eerste helft 18% 0% 33%
Meeste doelpunten in de tweede helft 45% 80% 17%
Evenveel in beide helften 36% 20% 50%

Wanneer scoort Elche?

De meeste doelpunten van Elche vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 43% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
0%
21%
7%
7%
0%
14%
43%
7%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
17%
17%
17%
6%
0%
11%
22%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Elche

Elche trapte gemiddeld 4,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,3 toe. In 36% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,64 4,40 4,83
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,27 3,40 5,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 73% 80% 67%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 36% 20% 50%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 27% 20% 33%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 27% 20% 33%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 55% 60% 50%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 55% 60% 50%

Kaartenstatistieken Elche

Elche kreeg gemiddeld 2,55 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,00 bij de tegenstander. In 82% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,55 2,60 2,50
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,00 0,17
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,00 1,60 2,33
Zelf over 1.5 kaarten 73% 60% 83%
Zelf over 2.5 kaarten 64% 60% 67%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 82% 80% 83%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 64% 60% 67%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 45% 40% 50%

Schoten en xG van Elche

De ploeg loste gemiddeld 11,9 schoten per wedstrijd, waarvan 4,5 op doel. Dat is een precisie van 38%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,91 13,40 10,67
Schoten op doel per wedstrijd 4,55 4,00 5,00
Schoten naast per wedstrijd 5,00 7,20 3,17
Schoten tegen per wedstrijd 14,27 11,20 16,83
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,25 1,21 1,28
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,76 2,00 1,55
Balbezit 51,7 59,2 45,5

Meest voorkomende uitslagen Elche

De vaakst voorkomende uitslag is 2-3, in 3 van de 11 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 3 3 27%
1 - 1 2 18%
0 - 0 2 18%
3 - 0 1 9%
3 - 1 1 9%
0 - 1 1 9%
0 - 5 1 9%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Elche.

Spelersstatistieken Elche

Topschutters
Speler Doelpunten
Fernando Niño Rodríguez 6
Germán Valera Karabinaite 2
Abiel Osorio 1
Aboubacar Sangaré Traoré 1
Facundo Valentín Buonanotte 1

Fernando Niño Rodríguez is dit seizoen de topschutter van Elche (6). Daarachter volgen Germán Valera Karabinaite (2) en Abiel Osorio (1).

Topschutters Elche

Meeste assists
Speler Assists
José Antonio Morente Oliva 3
Lucas Cepeda 2
Roy Revivo 2
Facundo Valentín Buonanotte 1
Gonzalo Villar del Fraile 1

José Antonio Morente Oliva gaf de meeste assists bij Elche (3). Daarachter volgen Lucas Cepeda (2) en Roy Revivo (2).

Assists Elche

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Fernando Niño Rodríguez 11
Germán Valera Karabinaite 11
Gonzalo Villar del Fraile 11
José Antonio Morente Oliva 11
Lucas Cepeda 11

Fernando Niño Rodríguez speelde de meeste wedstrijden voor Elche (11). Daarachter volgen Germán Valera Karabinaite (11) en Gonzalo Villar del Fraile (11).

Wedstrijden Elche

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Gonzalo Villar del Fraile 4
Federico Redondo Solari 3
Facundo Valentín Buonanotte 2
Fernando Niño Rodríguez 2
Germán Valera Karabinaite 2

Gonzalo Villar del Fraile pakte de meeste kaarten bij Elche (4). Daarachter volgen Federico Redondo Solari (3) en Facundo Valentín Buonanotte (2).

Kaarten Elche

Aanvallend

Penalty's versierd
Speler Totaal
1 Germán Valera Karabinaite 1
Schotprecisie
Speler Totaal
1 Lucas Cepeda 64,3%
2 Fernando Niño Rodríguez 52,6%
3 José Antonio Morente Oliva 11,1%

Vanaf 396 gespeelde minuten

Doelpunten per schot
Speler Totaal
1 Fernando Niño Rodríguez 31,6%

Vanaf 396 gespeelde minuten

Passing

Passprecisie
Speler Totaal
1 Federico Redondo Solari 93,2%
2 Thomas Lemar 91,7%
3 Víctor Chust García 90,8%
4 Gonzalo Villar del Fraile 88,0%
5 Lucas Cepeda 86,7%
6 Roy Revivo 86,3%
7 Germán Valera Karabinaite 85,2%
8 Aboubacar Sangaré Traoré 83,6%
9 José Antonio Morente Oliva 79,9%
10 Matías Ezequiel Dituro 68,8%

Vanaf 396 gespeelde minuten

Verdedigend

Duels gewonnen %
Speler Totaal
1 Thomas Lemar 59,2%
2 Víctor Chust García 57,4%
3 Aboubacar Sangaré Traoré 54,4%
4 Gonzalo Villar del Fraile 53,4%
5 Germán Valera Karabinaite 53,4%
6 Roy Revivo 49,0%
7 Lucas Cepeda 47,9%
8 Fernando Niño Rodríguez 44,7%
9 José Antonio Morente Oliva 35,5%

Vanaf 396 gespeelde minuten

Dribbels

Doelman

Clean sheets
Speler Totaal
1 Matías Ezequiel Dituro 5
Reddingen
Speler Totaal
1 Matías Ezequiel Dituro 30
Reddingspercentage
Speler Totaal
1 Matías Ezequiel Dituro 68,2%

Vanaf 396 gespeelde minuten

Discipline

Rode kaarten
Speler Totaal
1 Federico Redondo Solari 1

Speeltijd

Elche · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook