Statistieken Burgos
Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2 2026, 12 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Burgos
Burgos speelde 12 wedstrijden dit seizoen: 6 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 21 punten op, oftewel 1,75 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,40.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 12 | 6 | 3 | 3 | 17 | 13 | 4 | 21 | 1,75 |
| Thuis | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | 7 | 4 | 14 | 2,00 |
| Uit | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 7 | 1,40 |
Basisstatistieken Burgos
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 50% | 57% | 40% |
| Gelijk | 25% | 29% | 20% |
| Verloren | 25% | 14% | 40% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,42 | 1,57 | 1,20 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,08 | 1,00 | 1,20 |
| De nul gehouden | 25% | 29% | 20% |
| Niet gescoord | 25% | 14% | 40% |
| Als eerste gescoord | 42% | 43% | 40% |
Doelpuntenstatistieken Burgos
Burgos scoorde 17 doelpunten, gemiddeld 1,42 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 64 minuten een doelpunt. In 42% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 25% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,42 | 1,57 | 1,20 |
| Minstens 1 keer gescoord | 75% | 86% | 60% |
| Minstens 2 keer gescoord | 42% | 43% | 40% |
| Minstens 3 keer gescoord | 25% | 29% | 20% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 25% | 43% | 0% |
| Niet gescoord | 25% | 14% | 40% |
Tegendoelpunten Burgos
Aan de andere kant incasseerde Burgos 13 doelpunten, gemiddeld 1,08 per wedstrijd. In 25% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,08 | 1,00 | 1,20 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 75% | 71% | 80% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 33% | 29% | 40% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 25% | 29% | 20% |
Over/under statistieken Burgos
In een wedstrijd van Burgos vallen er gemiddeld 2,50 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,50 | 2,57 | 2,40 |
| Over 0.5 | 92% | 100% | 80% |
| Over 1.5 | 58% | 57% | 60% |
| Over 2.5 | 50% | 43% | 60% |
| Over 3.5 | 33% | 43% | 20% |
| Over 4.5 | 17% | 14% | 20% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Burgos
In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 57%, op verplaatsing tot 60%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 58% | 57% | 60% |
| Beide ploegen scoren + winst | 33% | 29% | 40% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 17% | 29% | 0% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 8% | 0% | 20% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 50% | 43% | 60% |
| Geen btts + over 2.5 | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 42% | 57% | 20% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 8% | 14% | 0% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 8% | 14% | 0% |
Statistieken per helft
Burgos scoorde 10 doelpunten voor rust en 7 erna, en kreeg er 10 tegen in de eerste helft en 3 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 25% | 14% | 40% |
| Eerste helft gelijk | 50% | 71% | 20% |
| Eerste helft verloren | 25% | 14% | 40% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,83 | 0,86 | 0,80 |
| Tegen in de eerste helft | 0,83 | 0,86 | 0,80 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 33% | 29% | 40% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 42% | 29% | 60% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 33% | 43% | 20% |
| Tweede helft gelijk | 58% | 57% | 60% |
| Tweede helft verloren | 8% | 0% | 20% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,58 | 0,71 | 0,40 |
| Tegen in de tweede helft | 0,25 | 0,14 | 0,40 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 83% | 86% | 80% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 58% | 43% | 80% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 50% | 57% | 40% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 25% | 14% | 40% |
| Evenveel in beide helften | 25% | 29% | 20% |
Wanneer scoort Burgos?
De meeste doelpunten van Burgos vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.
Hoekschopstatistieken Burgos
Burgos trapte gemiddeld 4,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,2 toe. In 55% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,00 | 4,00 | 4,00 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,18 | 3,33 | 7,40 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 82% | 67% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 55% | 33% | 80% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 36% | 17% | 60% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 27% | 17% | 40% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 55% | 50% | 60% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 27% | 33% | 20% |
Gebaseerd op 11 van de 12 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Burgos
Burgos kreeg gemiddeld 2,50 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,00 bij de tegenstander. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,50 | 2,43 | 2,60 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,00 | 2,29 | 1,60 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 75% | 71% | 80% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 58% | 57% | 60% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 67% | 71% | 60% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 58% | 57% | 60% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 25% | 29% | 20% |
Schoten en xG van Burgos
De ploeg loste gemiddeld 11,8 schoten per wedstrijd, waarvan 3,9 op doel. Dat is een precisie van 33%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11,82 | 12,50 | 11,00 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,91 | 4,33 | 3,40 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,64 | 6,67 | 4,40 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 14,00 | 10,83 | 17,80 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,31 | 1,37 | 1,25 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,52 | 1,58 | 1,45 |
| Balbezit | 46,7 | 50,5 | 42,2 |
Gebaseerd op 11 van de 12 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Burgos
De vaakst voorkomende uitslag is 3-2, in 2 van de 12 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 - 2 | 2 | 17% |
| 1 - 0 | 2 | 17% |
| 0 - 1 | 2 | 17% |
| 3 - 1 | 1 | 8% |
| 2 - 1 | 1 | 8% |
| 2 - 2 | 1 | 8% |
| 1 - 1 | 1 | 8% |
| 1 - 2 | 1 | 8% |
| 0 - 0 | 1 | 8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Burgos.
Spelersstatistieken Burgos
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| David Gonzalez Ballesteros | 3 |
| Francisco José Sánchez Rodríguez | 3 |
| Jon Karrikaburu Jaimerena | 3 |
| Álex Forés Mendoza | 3 |
| Oier Luengo Redondo | 2 |
David Gonzalez Ballesteros is dit seizoen de topschutter van Burgos (3). Daarachter volgen Francisco José Sánchez Rodríguez (3) en Jon Karrikaburu Jaimerena (3).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Javier Llabrés Exposito | 4 |
| Jon Karrikaburu Jaimerena | 2 |
| David Gonzalez Ballesteros | 1 |
| Francisco José Sánchez Rodríguez | 1 |
| Víctor Mollejo Carpintero | 1 |
Javier Llabrés Exposito gaf de meeste assists bij Burgos (4). Daarachter volgen Jon Karrikaburu Jaimerena (2) en David Gonzalez Ballesteros (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Alberto Dadie Izagirre | 12 |
| Ander Cantero Armendáriz | 12 |
| Francisco José Sánchez Rodríguez | 12 |
| Javier Llabrés Exposito | 12 |
| José Gragera Amado | 12 |
Alberto Dadie Izagirre speelde de meeste wedstrijden voor Burgos (12). Daarachter volgen Ander Cantero Armendáriz (12) en Francisco José Sánchez Rodríguez (12).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Gregorio Sierra Pérez | 5 |
| Alberto Dadie Izagirre | 4 |
| José Gragera Amado | 3 |
| Pablo Ignacio Galdames Millán | 3 |
| Alejandro Lizancos Saldaña | 2 |
Gregorio Sierra Pérez pakte de meeste kaarten bij Burgos (5). Daarachter volgen Alberto Dadie Izagirre (4) en José Gragera Amado (3).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Javier Llabrés Exposito | 5 |
| 1 | Jon Karrikaburu Jaimerena | 5 |
| 3 | David Gonzalez Ballesteros | 4 |
| 3 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 4 |
| 3 | Álex Forés Mendoza | 4 |
| 6 | Oier Luengo Redondo | 2 |
| 7 | Alberto Dadie Izagirre | 1 |
| 7 | Víctor Mollejo Carpintero | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | David Gonzalez Ballesteros | 3 |
| 1 | Jon Karrikaburu Jaimerena | 3 |
| 1 | Álex Forés Mendoza | 3 |
| 4 | Oier Luengo Redondo | 2 |
| 5 | Alberto Dadie Izagirre | 1 |
| 5 | Javier Llabrés Exposito | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Álex Forés Mendoza | 22 |
| 2 | Javier Llabrés Exposito | 17 |
| 3 | Alberto Dadie Izagirre | 10 |
| 3 | David Gonzalez Ballesteros | 10 |
| 5 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 9 |
| 5 | Jon Karrikaburu Jaimerena | 9 |
| 7 | Alejandro Lizancos Saldaña | 6 |
| 7 | Pablo Ignacio Galdames Millán | 6 |
| 9 | Oier Luengo Redondo | 5 |
| 10 | Víctor Mollejo Carpintero | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Javier Llabrés Exposito | 7 |
| 1 | Álex Forés Mendoza | 7 |
| 3 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 6 |
| 3 | Jon Karrikaburu Jaimerena | 6 |
| 5 | David Gonzalez Ballesteros | 5 |
| 6 | Alberto Dadie Izagirre | 4 |
| 7 | Alejandro Lizancos Saldaña | 2 |
| 7 | Oier Luengo Redondo | 2 |
| 7 | Pablo Ignacio Galdames Millán | 2 |
| 10 | Gregorio Sierra Pérez | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | David Gonzalez Ballesteros | 50,0% |
| 2 | Javier Llabrés Exposito | 41,2% |
| 3 | Alberto Dadie Izagirre | 40,0% |
| 4 | Álex Forés Mendoza | 31,8% |
Vanaf 432 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | David Gonzalez Ballesteros | 30,0% |
| 2 | Álex Forés Mendoza | 13,6% |
| 3 | Alberto Dadie Izagirre | 10,0% |
| 4 | Javier Llabrés Exposito | 5,9% |
Vanaf 432 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Javier Llabrés Exposito | 24 |
| 2 | David Gonzalez Ballesteros | 12 |
| 3 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 11 |
| 4 | Jon Karrikaburu Jaimerena | 8 |
| 5 | Alberto Dadie Izagirre | 6 |
| 5 | Álex Forés Mendoza | 6 |
| 7 | Unai Vencedor Paris | 5 |
| 8 | Pablo Ignacio Galdames Millán | 4 |
| 9 | José Gragera Amado | 3 |
| 10 | Alejandro Lizancos Saldaña | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gregorio Sierra Pérez | 471 |
| 2 | Unai Vencedor Paris | 309 |
| 3 | José Gragera Amado | 287 |
| 4 | Alberto Dadie Izagirre | 275 |
| 5 | Sergio González Martínez | 266 |
| 6 | Oier Luengo Redondo | 264 |
| 7 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 234 |
| 8 | Ander Cantero Armendáriz | 229 |
| 9 | Javier Llabrés Exposito | 204 |
| 10 | David Gonzalez Ballesteros | 176 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gregorio Sierra Pérez | 87,5% |
| 2 | Oier Luengo Redondo | 87,1% |
| 3 | José Gragera Amado | 84,9% |
| 4 | Ignasi Vilarrasa Palacios | 81,6% |
| 5 | Pablo Ignacio Galdames Millán | 80,1% |
| 6 | Unai Vencedor Paris | 79,0% |
| 7 | Javier Llabrés Exposito | 78,8% |
| 8 | Alberto Dadie Izagirre | 77,9% |
| 9 | Brais Martínez Prado | 77,9% |
| 10 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 75,0% |
Vanaf 432 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alberto Dadie Izagirre | 27 |
| 2 | Oier Luengo Redondo | 26 |
| 3 | Brais Martínez Prado | 24 |
| 4 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 22 |
| 5 | José Gragera Amado | 20 |
| 5 | Unai Vencedor Paris | 20 |
| 7 | David Gonzalez Ballesteros | 18 |
| 7 | Pablo Ignacio Galdames Millán | 18 |
| 9 | Gregorio Sierra Pérez | 16 |
| 10 | Javier Llabrés Exposito | 12 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alejandro Lizancos Saldaña | 16 |
| 2 | José Gragera Amado | 13 |
| 3 | Pablo Ignacio Galdames Millán | 12 |
| 4 | Unai Vencedor Paris | 11 |
| 5 | Alberto Dadie Izagirre | 10 |
| 5 | Gregorio Sierra Pérez | 10 |
| 7 | David Gonzalez Ballesteros | 9 |
| 8 | Ignasi Vilarrasa Palacios | 8 |
| 9 | Oier Luengo Redondo | 7 |
| 9 | Sergio González Martínez | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gregorio Sierra Pérez | 4 |
| 1 | Unai Vencedor Paris | 4 |
| 3 | José Gragera Amado | 3 |
| 3 | Oier Luengo Redondo | 3 |
| 5 | Alejandro Lizancos Saldaña | 2 |
| 5 | David Gonzalez Ballesteros | 2 |
| 5 | Javier Llabrés Exposito | 2 |
| 5 | Pablo Ignacio Galdames Millán | 2 |
| 5 | Sergio González Martínez | 2 |
| 10 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alberto Dadie Izagirre | 59 |
| 2 | David Gonzalez Ballesteros | 52 |
| 3 | Gregorio Sierra Pérez | 46 |
| 4 | José Gragera Amado | 45 |
| 4 | Unai Vencedor Paris | 45 |
| 6 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 44 |
| 7 | Oier Luengo Redondo | 41 |
| 8 | Brais Martínez Prado | 37 |
| 9 | Javier Llabrés Exposito | 36 |
| 9 | Jon Karrikaburu Jaimerena | 36 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oier Luengo Redondo | 64,1% |
| 2 | Brais Martínez Prado | 58,7% |
| 3 | José Gragera Amado | 57,0% |
| 4 | Gregorio Sierra Pérez | 53,5% |
| 5 | David Gonzalez Ballesteros | 52,0% |
| 6 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 51,8% |
| 7 | Pablo Ignacio Galdames Millán | 50,9% |
| 8 | Unai Vencedor Paris | 48,4% |
| 9 | Jon Karrikaburu Jaimerena | 46,2% |
| 10 | Alberto Dadie Izagirre | 44,4% |
Vanaf 432 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alberto Dadie Izagirre | 16 |
| 2 | David Gonzalez Ballesteros | 13 |
| 3 | Unai Vencedor Paris | 8 |
| 4 | Brais Martínez Prado | 7 |
| 5 | José Gragera Amado | 6 |
| 6 | Gregorio Sierra Pérez | 5 |
| 6 | Javier Llabrés Exposito | 5 |
| 8 | Pablo Ignacio Galdames Millán | 4 |
| 9 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 3 |
| 9 | Álex Forés Mendoza | 3 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Javier Llabrés Exposito | 15 |
| 2 | Alberto Dadie Izagirre | 11 |
| 3 | Ignasi Vilarrasa Palacios | 10 |
| 4 | David Gonzalez Ballesteros | 8 |
| 5 | Brais Martínez Prado | 5 |
| 6 | Alejandro Lizancos Saldaña | 3 |
| 6 | Gregorio Sierra Pérez | 3 |
| 6 | Jon Karrikaburu Jaimerena | 3 |
| 6 | Kévin Appin | 3 |
| 6 | Santiago Lencinas | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Javier Llabrés Exposito | 57,7% |
| 2 | Alberto Dadie Izagirre | 36,7% |
Vanaf 432 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ander Cantero Armendáriz | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ander Cantero Armendáriz | 42 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ander Cantero Armendáriz | 80,8% |
Vanaf 432 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ander Cantero Armendáriz | 1 |
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gregorio Sierra Pérez | 5 |
| 2 | Alberto Dadie Izagirre | 4 |
| 3 | José Gragera Amado | 3 |
| 3 | Pablo Ignacio Galdames Millán | 3 |
| 5 | Alejandro Lizancos Saldaña | 2 |
| 5 | David Gonzalez Ballesteros | 2 |
| 5 | Oier Luengo Redondo | 2 |
| 5 | Unai Vencedor Paris | 2 |
| 9 | Brais Martínez Prado | 1 |
| 9 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alberto Dadie Izagirre | 21 |
| 2 | Gregorio Sierra Pérez | 20 |
| 3 | Unai Vencedor Paris | 17 |
| 4 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 14 |
| 4 | José Gragera Amado | 14 |
| 6 | Pablo Ignacio Galdames Millán | 13 |
| 7 | David Gonzalez Ballesteros | 10 |
| 7 | Jon Karrikaburu Jaimerena | 10 |
| 9 | Oier Luengo Redondo | 8 |
| 10 | Javier Llabrés Exposito | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jon Karrikaburu Jaimerena | 17 |
| 2 | Alberto Dadie Izagirre | 15 |
| 3 | David Gonzalez Ballesteros | 13 |
| 4 | Unai Vencedor Paris | 12 |
| 5 | Alejandro Lizancos Saldaña | 11 |
| 5 | Gregorio Sierra Pérez | 11 |
| 7 | Víctor Mollejo Carpintero | 10 |
| 8 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 8 |
| 8 | Sergio González Martínez | 8 |
| 10 | Oier Luengo Redondo | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Víctor Mollejo Carpintero | 9 |
| 2 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 5 |
| 2 | Álex Forés Mendoza | 5 |
| 4 | David Gonzalez Ballesteros | 2 |
| 4 | Gregorio Sierra Pérez | 2 |
| 4 | Jon Karrikaburu Jaimerena | 2 |
| 7 | Brais Martínez Prado | 1 |
| 7 | Ignasi Vilarrasa Palacios | 1 |
| 7 | Javier Llabrés Exposito | 1 |
| 7 | José Gragera Amado | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ander Cantero Armendáriz | 1.080 |
| 2 | Gregorio Sierra Pérez | 953 |
| 3 | Alberto Dadie Izagirre | 940 |
| 4 | Javier Llabrés Exposito | 894 |
| 5 | David Gonzalez Ballesteros | 844 |
| 6 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 800 |
| 7 | Unai Vencedor Paris | 714 |
| 8 | Álex Forés Mendoza | 693 |
| 9 | José Gragera Amado | 681 |
| 10 | Oier Luengo Redondo | 630 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ander Cantero Armendáriz | 12 |
| 1 | Javier Llabrés Exposito | 12 |
| 3 | Gregorio Sierra Pérez | 11 |
| 4 | Alberto Dadie Izagirre | 10 |
| 4 | David Gonzalez Ballesteros | 10 |
| 4 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 10 |
| 7 | José Gragera Amado | 9 |
| 8 | Unai Vencedor Paris | 8 |
| 8 | Álex Forés Mendoza | 8 |
| 10 | Ignasi Vilarrasa Palacios | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oier Luengo Redondo | 7,30 |
| 2 | Ander Cantero Armendáriz | 7,06 |
| 3 | Jon Karrikaburu Jaimerena | 7,01 |
| 4 | David Gonzalez Ballesteros | 6,96 |
| 5 | Francisco José Sánchez Rodríguez | 6,93 |
| 6 | Unai Vencedor Paris | 6,89 |
| 7 | Javier Llabrés Exposito | 6,88 |
| 8 | Gregorio Sierra Pérez | 6,88 |
| 9 | Brais Martínez Prado | 6,66 |
| 10 | Álex Forés Mendoza | 6,64 |
Vanaf 432 gespeelde minuten
Burgos · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers