Statistieken AEK Athens FC
Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2026, 6 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht AEK Athens FC
AEK Athens FC speelde 6 wedstrijden dit seizoen: 4 keer gewonnen, 2 keer gelijk en 0 keer verloren. Dat levert 14 punten op, oftewel 2,33 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 3,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,67.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 6 | 4 | 2 | 0 | 16 | 3 | 13 | 14 | 2,33 |
| Thuis | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 0 | 12 | 9 | 3,00 |
| Uit | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 5 | 1,67 |
Basisstatistieken AEK Athens FC
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 67% | 100% | 33% |
| Gelijk | 33% | 0% | 67% |
| Verloren | 0% | 0% | 0% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,67 | 4,00 | 1,33 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,50 | 0,00 | 1,00 |
| De nul gehouden | 50% | 100% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| Als eerste gescoord | 100% | 100% | 100% |
Doelpuntenstatistieken AEK Athens FC
AEK Athens FC scoorde 16 doelpunten, gemiddeld 2,67 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 34 minuten een doelpunt. In 67% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 0% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,67 | 4,00 | 1,33 |
| Minstens 1 keer gescoord | 100% | 100% | 100% |
| Minstens 2 keer gescoord | 67% | 100% | 33% |
| Minstens 3 keer gescoord | 50% | 100% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 33% | 67% | 0% |
| In beide helften gescoord | 50% | 100% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
Tegendoelpunten AEK Athens FC
Aan de andere kant incasseerde AEK Athens FC 3 doelpunten, gemiddeld 0,50 per wedstrijd. In 50% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,50 | 0,00 | 1,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 50% | 0% | 100% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 50% | 100% | 0% |
Over/under statistieken AEK Athens FC
In een wedstrijd van AEK Athens FC vallen er gemiddeld 3,17 doelpunten. In 67% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,17 | 4,00 | 2,33 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 2.5 | 67% | 100% | 33% |
| Over 3.5 | 33% | 67% | 0% |
| Over 4.5 | 17% | 33% | 0% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij AEK Athens FC
In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 0%, op verplaatsing tot 100%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 50% | 0% | 100% |
| Beide ploegen scoren + winst | 17% | 0% | 33% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 33% | 0% | 67% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 17% | 0% | 33% |
| Geen btts + over 2.5 | 50% | 100% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 17% | 0% | 33% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 33% | 0% | 67% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
AEK Athens FC scoorde 5 doelpunten voor rust en 11 erna, en kreeg er 1 tegen in de eerste helft en 2 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 50% | 100% | 0% |
| Eerste helft gelijk | 50% | 0% | 100% |
| Eerste helft verloren | 0% | 0% | 0% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,83 | 1,33 | 0,33 |
| Tegen in de eerste helft | 0,17 | 0,00 | 0,33 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 83% | 100% | 67% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 33% | 0% | 67% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 67% | 100% | 33% |
| Tweede helft gelijk | 33% | 0% | 67% |
| Tweede helft verloren | 0% | 0% | 0% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,83 | 2,67 | 1,00 |
| Tegen in de tweede helft | 0,33 | 0,00 | 0,67 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 67% | 100% | 33% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 17% | 0% | 33% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 17% | 0% | 33% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 67% | 67% | 67% |
| Evenveel in beide helften | 17% | 33% | 0% |
Wanneer scoort AEK Athens FC?
De meeste doelpunten van AEK Athens FC vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken AEK Athens FC
AEK Athens FC trapte gemiddeld 4,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,2 toe. In 33% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,67 | 5,33 | 4,00 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 3,17 | 2,67 | 3,67 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 67% | 67% | 67% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 33% | 33% | 33% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 33% | 33% | 33% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 17% | 33% | 0% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 67% | 67% | 67% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 67% | 67% | 67% |
Kaartenstatistieken AEK Athens FC
AEK Athens FC kreeg gemiddeld 1,83 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,33 bij de tegenstander. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,83 | 1,67 | 2,00 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,33 | 1,00 | 3,67 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 67% | 67% | 67% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 17% | 0% | 33% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 50% | 33% | 67% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 50% | 33% | 67% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 50% | 33% | 67% |
Schoten en xG van AEK Athens FC
De ploeg loste gemiddeld 17,5 schoten per wedstrijd, waarvan 6,3 op doel. Dat is een precisie van 36%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17,50 | 21,33 | 13,67 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6,33 | 9,33 | 3,33 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7,17 | 8,00 | 6,33 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 9,50 | 6,00 | 13,00 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,97 | 2,43 | 1,50 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 0,83 | 0,34 | 1,32 |
| Balbezit | 60,3 | 58,3 | 62,3 |
Meest voorkomende uitslagen AEK Athens FC
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 2 van de 6 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 2 | 33% |
| 5 - 0 | 1 | 17% |
| 4 - 0 | 1 | 17% |
| 3 - 0 | 1 | 17% |
| 2 - 1 | 1 | 17% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van AEK Athens FC.
Spelersstatistieken AEK Athens FC
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Barnabás Varga | 4 |
| Luka Jović | 4 |
| Ambrosini Antonio Cabaça Salvador | 2 |
| Aboubakary Koita | 1 |
| Filipe Bem Relvas Vito Oliveira | 1 |
Barnabás Varga is dit seizoen de topschutter van AEK Athens FC (4). Daarachter volgen Luka Jović (4) en Ambrosini Antonio Cabaça Salvador (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Răzvan Gabriel Marin | 4 |
| Lovro Majer | 3 |
| João Mário Naval da Costa Eduardo | 1 |
| Mijat Gaćinović | 1 |
| Milán Vitális | 1 |
Răzvan Gabriel Marin gaf de meeste assists bij AEK Athens FC (4). Daarachter volgen Lovro Majer (3) en João Mário Naval da Costa Eduardo (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Ambrosini Antonio Cabaça Salvador | 6 |
| Filipe Bem Relvas Vito Oliveira | 6 |
| Harold Moukoudi | 6 |
| Lovro Majer | 6 |
| Luka Jović | 6 |
Ambrosini Antonio Cabaça Salvador speelde de meeste wedstrijden voor AEK Athens FC (6). Daarachter volgen Filipe Bem Relvas Vito Oliveira (6) en Harold Moukoudi (6).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Lazaros Rota | 3 |
| Lovro Majer | 3 |
| Milán Vitális | 2 |
| Aboubakary Koita | 1 |
| Luka Jović | 1 |
Lazaros Rota pakte de meeste kaarten bij AEK Athens FC (3). Daarachter volgen Lovro Majer (3) en Milán Vitális (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Răzvan Gabriel Marin | 5 |
| 2 | Barnabás Varga | 4 |
| 2 | Luka Jović | 4 |
| 4 | Lovro Majer | 3 |
| 5 | Ambrosini Antonio Cabaça Salvador | 2 |
| 5 | Mijat Gaćinović | 2 |
| 7 | Aboubakary Koita | 1 |
| 7 | Filipe Bem Relvas Vito Oliveira | 1 |
| 7 | Harold Moukoudi | 1 |
| 7 | João Mário Naval da Costa Eduardo | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Barnabás Varga | 4 |
| 2 | Luka Jović | 3 |
| 3 | Ambrosini Antonio Cabaça Salvador | 2 |
| 4 | Aboubakary Koita | 1 |
| 4 | Filipe Bem Relvas Vito Oliveira | 1 |
| 4 | Harold Moukoudi | 1 |
| 4 | Mijat Gaćinović | 1 |
| 4 | Răzvan Gabriel Marin | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luka Jović | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luka Jović | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luka Jović | 14 |
| 2 | Ambrosini Antonio Cabaça Salvador | 10 |
| 3 | Aboubakary Koita | 9 |
| 3 | Barnabás Varga | 9 |
| 5 | Lazaros Rota | 7 |
| 5 | Petros Mandalos | 7 |
| 7 | Lovro Majer | 6 |
| 7 | Răzvan Gabriel Marin | 6 |
| 9 | Stavros Pilios | 5 |
| 10 | Filipe Bem Relvas Vito Oliveira | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luka Jović | 9 |
| 2 | Ambrosini Antonio Cabaça Salvador | 6 |
| 3 | Barnabás Varga | 5 |
| 4 | Lazaros Rota | 3 |
| 4 | Lovro Majer | 3 |
| 4 | Răzvan Gabriel Marin | 3 |
| 7 | Aboubakary Koita | 2 |
| 7 | Mijat Gaćinović | 2 |
| 9 | Filipe Bem Relvas Vito Oliveira | 1 |
| 9 | Harold Moukoudi | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luka Jović | 64,3% |
| 2 | Ambrosini Antonio Cabaça Salvador | 60,0% |
| 3 | Barnabás Varga | 55,6% |
| 4 | Lovro Majer | 50,0% |
| 4 | Răzvan Gabriel Marin | 50,0% |
| 6 | Lazaros Rota | 42,9% |
| 7 | Aboubakary Koita | 22,2% |
| 8 | Stavros Pilios | 20,0% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Barnabás Varga | 44,4% |
| 2 | Luka Jović | 28,6% |
| 3 | Ambrosini Antonio Cabaça Salvador | 20,0% |
| 4 | Răzvan Gabriel Marin | 16,7% |
| 5 | Aboubakary Koita | 11,1% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lovro Majer | 17 |
| 1 | Răzvan Gabriel Marin | 17 |
| 3 | Luka Jović | 9 |
| 3 | Stavros Pilios | 9 |
| 5 | Milán Vitális | 7 |
| 6 | Mijat Gaćinović | 5 |
| 7 | Ambrosini Antonio Cabaça Salvador | 3 |
| 7 | João Mário Naval da Costa Eduardo | 3 |
| 7 | Oleksandr Zubkov | 3 |
| 10 | Aboubakary Koita | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Filipe Bem Relvas Vito Oliveira | 433 |
| 2 | Răzvan Gabriel Marin | 343 |
| 3 | Harold Moukoudi | 342 |
| 4 | Lovro Majer | 242 |
| 5 | Stavros Pilios | 211 |
| 6 | Lazaros Rota | 204 |
| 7 | Milán Vitális | 194 |
| 8 | Mijat Gaćinović | 111 |
| 9 | Luka Jović | 73 |
| 10 | Kaan Kairinen | 65 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Milán Vitális | 96,5% |
| 2 | Harold Moukoudi | 94,2% |
| 3 | Lazaros Rota | 92,7% |
| 4 | Filipe Bem Relvas Vito Oliveira | 91,0% |
| 5 | Răzvan Gabriel Marin | 89,3% |
| 6 | Stavros Pilios | 86,5% |
| 7 | Lovro Majer | 85,2% |
| 8 | Mijat Gaćinović | 82,8% |
| 9 | Luka Jović | 70,9% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lazaros Rota | 11 |
| 1 | Stavros Pilios | 11 |
| 3 | Ambrosini Antonio Cabaça Salvador | 9 |
| 3 | Lovro Majer | 9 |
| 3 | Răzvan Gabriel Marin | 9 |
| 6 | Aboubakary Koita | 8 |
| 7 | Filipe Bem Relvas Vito Oliveira | 5 |
| 7 | Milán Vitális | 5 |
| 9 | Kaan Kairinen | 4 |
| 9 | Mijat Gaćinović | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Filipe Bem Relvas Vito Oliveira | 10 |
| 2 | Lazaros Rota | 5 |
| 2 | Stavros Pilios | 5 |
| 4 | Harold Moukoudi | 4 |
| 4 | Mijat Gaćinović | 4 |
| 4 | Milán Vitális | 4 |
| 7 | Aboubakary Koita | 2 |
| 7 | Kaan Kairinen | 2 |
| 9 | Barnabás Varga | 1 |
| 9 | Derek Kutesa | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Harold Moukoudi | 4 |
| 2 | Filipe Bem Relvas Vito Oliveira | 3 |
| 3 | Aboubakary Koita | 2 |
| 3 | Lazaros Rota | 2 |
| 3 | Lovro Majer | 2 |
| 3 | Mijat Gaćinović | 2 |
| 3 | Milán Vitális | 2 |
| 8 | Barnabás Varga | 1 |
| 8 | João Mário Naval da Costa Eduardo | 1 |
| 8 | Răzvan Gabriel Marin | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Stavros Pilios | 37 |
| 2 | Filipe Bem Relvas Vito Oliveira | 29 |
| 3 | Barnabás Varga | 26 |
| 3 | Răzvan Gabriel Marin | 26 |
| 5 | Lovro Majer | 25 |
| 5 | Luka Jović | 25 |
| 7 | Aboubakary Koita | 22 |
| 7 | Ambrosini Antonio Cabaça Salvador | 22 |
| 9 | Milán Vitális | 20 |
| 10 | Lazaros Rota | 18 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Filipe Bem Relvas Vito Oliveira | 87,9% |
| 2 | Barnabás Varga | 68,4% |
| 3 | Stavros Pilios | 64,9% |
| 4 | Ambrosini Antonio Cabaça Salvador | 64,7% |
| 5 | Milán Vitális | 58,8% |
| 6 | Răzvan Gabriel Marin | 55,3% |
| 7 | Harold Moukoudi | 51,7% |
| 8 | Lazaros Rota | 50,0% |
| 8 | Lovro Majer | 50,0% |
| 10 | Aboubakary Koita | 48,9% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Milán Vitális | 5 |
| 2 | Oleksandr Zubkov | 4 |
| 2 | Răzvan Gabriel Marin | 4 |
| 4 | Ambrosini Antonio Cabaça Salvador | 3 |
| 4 | Lovro Majer | 3 |
| 4 | Stavros Pilios | 3 |
| 7 | Luka Jović | 2 |
| 7 | Mijat Gaćinović | 2 |
| 9 | Barnabás Varga | 1 |
| 9 | Harold Moukoudi | 1 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Stavros Pilios | 7 |
| 2 | Lovro Majer | 5 |
| 2 | Răzvan Gabriel Marin | 5 |
| 4 | Aboubakary Koita | 4 |
| 4 | Ambrosini Antonio Cabaça Salvador | 4 |
| 4 | Derek Kutesa | 4 |
| 7 | Kaan Kairinen | 3 |
| 7 | Mijat Gaćinović | 3 |
| 9 | Petros Mandalos | 2 |
| 10 | João Mário Naval da Costa Eduardo | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lovro Majer | 50,0% |
| 2 | Aboubakary Koita | 33,3% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Thomas Strakosha | 2 |
| 2 | Alberto Brignoli | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alberto Brignoli | 7 |
| 2 | Thomas Strakosha | 5 |
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lazaros Rota | 3 |
| 1 | Lovro Majer | 3 |
| 3 | Milán Vitális | 2 |
| 4 | Aboubakary Koita | 1 |
| 4 | Luka Jović | 1 |
| 4 | Petros Mandalos | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lovro Majer | 11 |
| 2 | Lazaros Rota | 9 |
| 2 | Mijat Gaćinović | 9 |
| 4 | Aboubakary Koita | 8 |
| 5 | Harold Moukoudi | 7 |
| 5 | Stavros Pilios | 7 |
| 7 | Luka Jović | 6 |
| 7 | Petros Mandalos | 6 |
| 7 | Răzvan Gabriel Marin | 6 |
| 10 | Barnabás Varga | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Stavros Pilios | 15 |
| 2 | Milán Vitális | 13 |
| 3 | Aboubakary Koita | 10 |
| 4 | Lovro Majer | 8 |
| 5 | Luka Jović | 7 |
| 5 | Mijat Gaćinović | 7 |
| 5 | Răzvan Gabriel Marin | 7 |
| 8 | Ambrosini Antonio Cabaça Salvador | 6 |
| 9 | Barnabás Varga | 5 |
| 10 | Harold Moukoudi | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Barnabás Varga | 5 |
| 2 | Lazaros Rota | 3 |
| 2 | Oleksandr Zubkov | 3 |
| 2 | Stavros Pilios | 3 |
| 5 | Luka Jović | 2 |
| 5 | Petros Mandalos | 2 |
| 7 | Ambrosini Antonio Cabaça Salvador | 1 |
| 7 | Derek Kutesa | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Filipe Bem Relvas Vito Oliveira | 540 |
| 1 | Harold Moukoudi | 540 |
| 1 | Stavros Pilios | 540 |
| 4 | Răzvan Gabriel Marin | 512 |
| 5 | Luka Jović | 488 |
| 6 | Lazaros Rota | 447 |
| 7 | Lovro Majer | 446 |
| 8 | Milán Vitális | 296 |
| 9 | Mijat Gaćinović | 291 |
| 10 | Barnabás Varga | 272 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Filipe Bem Relvas Vito Oliveira | 6 |
| 1 | Harold Moukoudi | 6 |
| 1 | Luka Jović | 6 |
| 1 | Răzvan Gabriel Marin | 6 |
| 1 | Stavros Pilios | 6 |
| 6 | Lazaros Rota | 5 |
| 6 | Lovro Majer | 5 |
| 6 | Mijat Gaćinović | 5 |
| 6 | Milán Vitális | 5 |
| 10 | Aboubakary Koita | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Barnabás Varga | 7,80 |
| 2 | Filipe Bem Relvas Vito Oliveira | 7,73 |
| 3 | Alberto Brignoli | 7,67 |
| 4 | Răzvan Gabriel Marin | 7,52 |
| 5 | Lovro Majer | 7,45 |
| 6 | Milán Vitális | 7,32 |
| 7 | Luka Jović | 7,29 |
| 8 | Harold Moukoudi | 7,19 |
| 9 | Mijat Gaćinović | 7,17 |
| 10 | Stavros Pilios | 7,12 |
Vanaf 216 gespeelde minuten
AEK Athens FC · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers