Statistieken AC Milan
Alle cijfers hieronder gaan over Serie A 2026, 6 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht AC Milan
AC Milan speelde 6 wedstrijden dit seizoen: 3 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 0 keer verloren. Dat levert 12 punten op, oftewel 2,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 3,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,50.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 5 | 6 | 12 | 2,00 |
| Thuis | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 6 | 3,00 |
| Uit | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 5 | 1 | 6 | 1,50 |
Basisstatistieken AC Milan
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 50% | 100% | 25% |
| Gelijk | 50% | 0% | 75% |
| Verloren | 0% | 0% | 0% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,83 | 2,50 | 1,50 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,83 | 0,00 | 1,25 |
| De nul gehouden | 33% | 100% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| Als eerste gescoord | 83% | 100% | 75% |
Doelpuntenstatistieken AC Milan
AC Milan scoorde 11 doelpunten, gemiddeld 1,83 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 49 minuten een doelpunt. In 67% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 0% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,83 | 2,50 | 1,50 |
| Minstens 1 keer gescoord | 100% | 100% | 100% |
| Minstens 2 keer gescoord | 67% | 100% | 50% |
| Minstens 3 keer gescoord | 17% | 50% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 17% | 50% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
Tegendoelpunten AC Milan
Aan de andere kant incasseerde AC Milan 5 doelpunten, gemiddeld 0,83 per wedstrijd. In 33% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,83 | 0,00 | 1,25 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 67% | 0% | 100% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 17% | 0% | 25% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 33% | 100% | 0% |
Over/under statistieken AC Milan
In een wedstrijd van AC Milan vallen er gemiddeld 2,67 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 17% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,67 | 2,50 | 2,75 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 2.5 | 50% | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 17% | 0% | 25% |
| Over 4.5 | 0% | 0% | 0% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij AC Milan
In 67% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 0%, op verplaatsing tot 100%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 67% | 0% | 100% |
| Beide ploegen scoren + winst | 17% | 0% | 25% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 50% | 0% | 75% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 33% | 0% | 50% |
| Geen btts + over 2.5 | 17% | 50% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 50% | 0% | 75% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
AC Milan scoorde 1 doelpunten voor rust en 10 erna, en kreeg er 2 tegen in de eerste helft en 3 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 17% | 50% | 0% |
| Eerste helft gelijk | 67% | 50% | 75% |
| Eerste helft verloren | 17% | 0% | 25% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,17 | 0,50 | 0,00 |
| Tegen in de eerste helft | 0,33 | 0,00 | 0,50 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 83% | 100% | 75% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 83% | 50% | 100% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 67% | 100% | 50% |
| Tweede helft gelijk | 33% | 0% | 50% |
| Tweede helft verloren | 0% | 0% | 0% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,67 | 2,00 | 1,50 |
| Tegen in de tweede helft | 0,50 | 0,00 | 0,75 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 50% | 100% | 25% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 0% | 0% | 0% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 0% | 0% | 0% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 83% | 100% | 75% |
| Evenveel in beide helften | 17% | 0% | 25% |
Wanneer scoort AC Milan?
De meeste doelpunten van AC Milan vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 73% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken AC Milan
AC Milan trapte gemiddeld 3,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,3 toe. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 3,17 | 2,00 | 3,75 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 3,33 | 3,00 | 3,50 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 50% | 0% | 75% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 50% | 0% | 75% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 33% | 0% | 50% |
Kaartenstatistieken AC Milan
AC Milan kreeg gemiddeld 2,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,33 bij de tegenstander. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,00 | 0,50 | 2,75 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,33 | 2,00 | 1,00 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 50% | 0% | 75% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 50% | 0% | 75% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 67% | 50% | 75% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 33% | 0% | 50% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
Schoten en xG van AC Milan
De ploeg loste gemiddeld 12,5 schoten per wedstrijd, waarvan 4,5 op doel. Dat is een precisie van 36%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12,50 | 13,00 | 12,25 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,50 | 4,50 | 4,50 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,67 | 5,50 | 4,25 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 9,17 | 7,50 | 10,00 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,39 | 2,19 | 1,19 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,27 | 0,21 | 1,54 |
| Balbezit | 60,3 | 63,5 | 58,8 |
Meest voorkomende uitslagen AC Milan
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 2 van de 6 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 2 | 33% |
| 3 - 0 | 1 | 17% |
| 2 - 0 | 1 | 17% |
| 2 - 1 | 1 | 17% |
| 2 - 2 | 1 | 17% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van AC Milan.
Spelersstatistieken AC Milan
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Adrien Rabiot | 3 |
| Diego Manuel Jadon da Silva Moreira | 3 |
| Alphadjo Cissè | 2 |
| Christian Pulisic | 1 |
| Gonçalo Matias Ramos | 1 |
Adrien Rabiot is dit seizoen de topschutter van AC Milan (3). Daarachter volgen Diego Manuel Jadon da Silva Moreira (3) en Alphadjo Cissè (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Adrien Rabiot | 2 |
| Samuel Chimerenka Chukwueze | 2 |
| Alexis Saelemaekers | 1 |
| Christian Pulisic | 1 |
| Gonçalo Matias Ramos | 1 |
Adrien Rabiot gaf de meeste assists bij AC Milan (2). Daarachter volgen Samuel Chimerenka Chukwueze (2) en Alexis Saelemaekers (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Adrien Rabiot | 6 |
| Gonçalo Matias Ramos | 6 |
| Koni De Winter | 6 |
| Luka Modrić | 6 |
| Mario Gila Fuentes | 6 |
Adrien Rabiot speelde de meeste wedstrijden voor AC Milan (6). Daarachter volgen Gonçalo Matias Ramos (6) en Koni De Winter (6).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Strahinja Pavlović | 3 |
| Koni De Winter | 2 |
| Pervis Josué Estupiñán Tenorio | 2 |
| Alphadjo Cissè | 1 |
| Christian Pulisic | 1 |
Strahinja Pavlović pakte de meeste kaarten bij AC Milan (3). Daarachter volgen Koni De Winter (2) en Pervis Josué Estupiñán Tenorio (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrien Rabiot | 5 |
| 2 | Diego Manuel Jadon da Silva Moreira | 3 |
| 3 | Alphadjo Cissè | 2 |
| 3 | Christian Pulisic | 2 |
| 3 | Gonçalo Matias Ramos | 2 |
| 3 | Samuel Chimerenka Chukwueze | 2 |
| 7 | Alexis Saelemaekers | 1 |
| 7 | Luka Modrić | 1 |
| 7 | Strahinja Pavlović | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrien Rabiot | 3 |
| 1 | Diego Manuel Jadon da Silva Moreira | 3 |
| 3 | Alphadjo Cissè | 2 |
| 4 | Christian Pulisic | 1 |
| 4 | Gonçalo Matias Ramos | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gonçalo Matias Ramos | 15 |
| 2 | Alphadjo Cissè | 6 |
| 2 | Diego Manuel Jadon da Silva Moreira | 6 |
| 2 | Samuel Chimerenka Chukwueze | 6 |
| 5 | Adrien Rabiot | 5 |
| 5 | Strahinja Pavlović | 5 |
| 7 | Christian Pulisic | 3 |
| 7 | Koni De Winter | 3 |
| 7 | Ruben Loftus-Cheek | 3 |
| 10 | Alexis Saelemaekers | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gonçalo Matias Ramos | 6 |
| 2 | Diego Manuel Jadon da Silva Moreira | 4 |
| 2 | Samuel Chimerenka Chukwueze | 4 |
| 4 | Adrien Rabiot | 3 |
| 4 | Strahinja Pavlović | 3 |
| 6 | Alphadjo Cissè | 2 |
| 6 | Christian Pulisic | 2 |
| 8 | Ardon Jasari | 1 |
| 8 | Mario Gila Fuentes | 1 |
| 8 | Omari Giraud-Hutchinson | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Diego Manuel Jadon da Silva Moreira | 66,7% |
| 1 | Samuel Chimerenka Chukwueze | 66,7% |
| 3 | Adrien Rabiot | 60,0% |
| 3 | Strahinja Pavlović | 60,0% |
| 5 | Gonçalo Matias Ramos | 40,0% |
| 6 | Alphadjo Cissè | 33,3% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrien Rabiot | 60,0% |
| 2 | Diego Manuel Jadon da Silva Moreira | 50,0% |
| 3 | Alphadjo Cissè | 33,3% |
| 4 | Gonçalo Matias Ramos | 6,7% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Samuel Chimerenka Chukwueze | 11 |
| 2 | Ruben Loftus-Cheek | 8 |
| 3 | Christian Pulisic | 7 |
| 4 | Luka Modrić | 6 |
| 5 | Mario Gila Fuentes | 5 |
| 6 | Adrien Rabiot | 4 |
| 6 | Alexis Saelemaekers | 4 |
| 6 | Davide Bartesaghi | 4 |
| 6 | Gonçalo Matias Ramos | 4 |
| 10 | Pervis Josué Estupiñán Tenorio | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Strahinja Pavlović | 421 |
| 2 | Mario Gila Fuentes | 363 |
| 3 | Koni De Winter | 348 |
| 4 | Luka Modrić | 311 |
| 5 | Adrien Rabiot | 233 |
| 6 | Yunus Dimoara Musah | 208 |
| 7 | Pervis Josué Estupiñán Tenorio | 178 |
| 8 | Samuel Chimerenka Chukwueze | 176 |
| 9 | Mike Maignan | 162 |
| 10 | Gonçalo Matias Ramos | 109 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Koni De Winter | 95,9% |
| 2 | Strahinja Pavlović | 92,3% |
| 3 | Pervis Josué Estupiñán Tenorio | 92,2% |
| 4 | Mario Gila Fuentes | 91,9% |
| 5 | Luka Modrić | 91,7% |
| 6 | Yunus Dimoara Musah | 91,2% |
| 7 | Diego Manuel Jadon da Silva Moreira | 87,7% |
| 8 | Adrien Rabiot | 87,3% |
| 9 | Alphadjo Cissè | 82,7% |
| 10 | Samuel Chimerenka Chukwueze | 80,0% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Strahinja Pavlović | 16 |
| 2 | Koni De Winter | 12 |
| 3 | Mario Gila Fuentes | 10 |
| 4 | Alexis Saelemaekers | 9 |
| 5 | Gonçalo Matias Ramos | 7 |
| 5 | Samuel Chimerenka Chukwueze | 7 |
| 7 | Adrien Rabiot | 5 |
| 7 | Luka Modrić | 5 |
| 7 | Pervis Josué Estupiñán Tenorio | 5 |
| 10 | Davide Bartesaghi | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Koni De Winter | 7 |
| 1 | Luka Modrić | 7 |
| 1 | Pervis Josué Estupiñán Tenorio | 7 |
| 4 | Mario Gila Fuentes | 6 |
| 5 | Samuel Chimerenka Chukwueze | 4 |
| 6 | Yunus Dimoara Musah | 3 |
| 7 | Alexis Saelemaekers | 2 |
| 7 | Diego Manuel Jadon da Silva Moreira | 2 |
| 7 | Strahinja Pavlović | 2 |
| 10 | Adrien Rabiot | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Koni De Winter | 2 |
| 1 | Strahinja Pavlović | 2 |
| 3 | Adrien Rabiot | 1 |
| 3 | Christian Pulisic | 1 |
| 3 | Davide Bartesaghi | 1 |
| 3 | Diego Manuel Jadon da Silva Moreira | 1 |
| 3 | Gonçalo Matias Ramos | 1 |
| 3 | Mario Gila Fuentes | 1 |
| 3 | Pervis Josué Estupiñán Tenorio | 1 |
| 3 | Ruben Loftus-Cheek | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Strahinja Pavlović | 40 |
| 2 | Gonçalo Matias Ramos | 29 |
| 3 | Mario Gila Fuentes | 28 |
| 4 | Koni De Winter | 25 |
| 5 | Samuel Chimerenka Chukwueze | 20 |
| 6 | Diego Manuel Jadon da Silva Moreira | 18 |
| 7 | Adrien Rabiot | 16 |
| 7 | Alexis Saelemaekers | 16 |
| 9 | Yunus Dimoara Musah | 15 |
| 10 | Alphadjo Cissè | 13 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Strahinja Pavlović | 69,0% |
| 2 | Koni De Winter | 61,0% |
| 3 | Samuel Chimerenka Chukwueze | 58,8% |
| 4 | Yunus Dimoara Musah | 57,7% |
| 5 | Diego Manuel Jadon da Silva Moreira | 56,3% |
| 6 | Mario Gila Fuentes | 53,8% |
| 7 | Adrien Rabiot | 50,0% |
| 8 | Gonçalo Matias Ramos | 40,3% |
| 9 | Alphadjo Cissè | 39,4% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mario Gila Fuentes | 5 |
| 2 | Alexis Saelemaekers | 4 |
| 3 | Alphadjo Cissè | 3 |
| 3 | Davide Bartesaghi | 3 |
| 3 | Diego Manuel Jadon da Silva Moreira | 3 |
| 6 | Adrien Rabiot | 2 |
| 6 | Koni De Winter | 2 |
| 6 | Luka Modrić | 2 |
| 6 | Samuel Chimerenka Chukwueze | 2 |
| 10 | Christian Pulisic | 1 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Diego Manuel Jadon da Silva Moreira | 8 |
| 1 | Samuel Chimerenka Chukwueze | 8 |
| 3 | Christian Pulisic | 6 |
| 4 | Yunus Dimoara Musah | 4 |
| 5 | Strahinja Pavlović | 3 |
| 6 | Adrien Rabiot | 2 |
| 6 | Alphadjo Cissè | 2 |
| 6 | Gonçalo Matias Ramos | 2 |
| 6 | Luka Modrić | 2 |
| 6 | Ruben Loftus-Cheek | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Diego Manuel Jadon da Silva Moreira | 61,5% |
| 2 | Samuel Chimerenka Chukwueze | 57,1% |
| 3 | Alphadjo Cissè | 20,0% |
| 4 | Gonçalo Matias Ramos | 14,3% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mike Maignan | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mike Maignan | 16 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mike Maignan | 84,2% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Strahinja Pavlović | 3 |
| 2 | Koni De Winter | 2 |
| 2 | Pervis Josué Estupiñán Tenorio | 2 |
| 4 | Alphadjo Cissè | 1 |
| 4 | Christian Pulisic | 1 |
| 4 | Gonçalo Matias Ramos | 1 |
| 4 | Mario Gila Fuentes | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Koni De Winter | 11 |
| 2 | Gonçalo Matias Ramos | 9 |
| 3 | Mario Gila Fuentes | 6 |
| 3 | Pervis Josué Estupiñán Tenorio | 6 |
| 5 | Adrien Rabiot | 5 |
| 6 | Strahinja Pavlović | 4 |
| 7 | Alexis Saelemaekers | 3 |
| 7 | Alphadjo Cissè | 3 |
| 9 | Ardon Jasari | 2 |
| 9 | Christian Pulisic | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mario Gila Fuentes | 9 |
| 2 | Alphadjo Cissè | 8 |
| 2 | Gonçalo Matias Ramos | 8 |
| 2 | Strahinja Pavlović | 8 |
| 5 | Yunus Dimoara Musah | 7 |
| 6 | Adrien Rabiot | 5 |
| 6 | Alexis Saelemaekers | 5 |
| 8 | Diego Manuel Jadon da Silva Moreira | 4 |
| 9 | Luka Modrić | 3 |
| 9 | Mike Maignan | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alphadjo Cissè | 1 |
| 1 | Christian Pulisic | 1 |
| 1 | Davide Bartesaghi | 1 |
| 1 | Gonçalo Matias Ramos | 1 |
| 1 | Pervis Josué Estupiñán Tenorio | 1 |
| 1 | Samuel Chimerenka Chukwueze | 1 |
| 1 | Strahinja Pavlović | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mike Maignan | 540 |
| 1 | Strahinja Pavlović | 540 |
| 3 | Gonçalo Matias Ramos | 535 |
| 4 | Mario Gila Fuentes | 521 |
| 5 | Koni De Winter | 520 |
| 6 | Samuel Chimerenka Chukwueze | 471 |
| 7 | Yunus Dimoara Musah | 407 |
| 8 | Adrien Rabiot | 396 |
| 9 | Luka Modrić | 356 |
| 10 | Pervis Josué Estupiñán Tenorio | 325 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gonçalo Matias Ramos | 6 |
| 1 | Koni De Winter | 6 |
| 1 | Mario Gila Fuentes | 6 |
| 1 | Mike Maignan | 6 |
| 1 | Strahinja Pavlović | 6 |
| 6 | Luka Modrić | 5 |
| 6 | Pervis Josué Estupiñán Tenorio | 5 |
| 6 | Samuel Chimerenka Chukwueze | 5 |
| 9 | Adrien Rabiot | 4 |
| 9 | Alphadjo Cissè | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Diego Manuel Jadon da Silva Moreira | 7,68 |
| 2 | Mike Maignan | 7,22 |
| 3 | Samuel Chimerenka Chukwueze | 7,16 |
| 4 | Mario Gila Fuentes | 7,16 |
| 5 | Adrien Rabiot | 7,13 |
| 6 | Strahinja Pavlović | 7,11 |
| 7 | Luka Modrić | 7,04 |
| 8 | Koni De Winter | 6,84 |
| 9 | Alphadjo Cissè | 6,80 |
| 10 | Yunus Dimoara Musah | 6,75 |
Vanaf 216 gespeelde minuten
AC Milan · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers