Trainer José Mário dos Santos Mourinho Félix
Naam
José Mário dos Santos Mourinho Félix
Afkomst
Portugal
Leeftijd
63
Geboortedatum
1963-01-26
Geboorteplaats
Setúbal, Portugal
Huidige club
Benfica
Wedstrijden
292
Gewonnen / Gelijk / Verloren
170 / 63 / 59
Winstpercentage
58.2%
Punten per wedstrijd
1.96
Statistieken per club
| Team | M | M+ | M= | M- | Winst % | PPW | D+ | D- | D+/- | CS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 292 | 170 | 63 | 59 | 58.2 | 1.96 | 520 | 265 | +255 | 115 |
Manchester United
|
132 | 76 | 29 | 27 | 57.6 | 1.95 | 218 | 111 | +107 | 57 |
Fenerbahce
|
54 | 35 | 12 | 7 | 64.8 | 2.17 | 120 | 53 | +67 | 17 |
AS Roma
|
45 | 21 | 11 | 13 | 46.7 | 1.64 | 71 | 43 | +28 | 18 |
Benfica
|
39 | 24 | 8 | 7 | 61.5 | 2.05 | 73 | 36 | +37 | 16 |
Real Madrid
|
14 | 11 | 1 | 2 | 78.6 | 2.43 | 33 | 13 | +20 | 4 |
Enosis
|
3 | 2 | 1 | 0 | 66.7 | 2.33 | 4 | 2 | +2 | 1 |
Pafos
|
3 | 1 | 1 | 1 | 33.3 | 1.33 | 1 | 3 | -2 | 2 |
Ajax
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0.0 | 0.00 | 0 | 2 | -2 | 0 |
Farense
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0.0 | 0.00 | 0 | 2 | -2 | 0 |
Statistieken per competitie
| Competitie | M | M+ | M= | M- | Winst % | PPW | D+ | D- | D+/- | CS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Premier League
|
89 | 49 | 24 | 16 | 55.1 | 1.92 | 145 | 82 | +63 | 36 |
UEFA Europa League
|
38 | 20 | 12 | 6 | 52.6 | 1.89 | 59 | 27 | +32 | 18 |
Süper Lig
|
33 | 25 | 5 | 3 | 75.8 | 2.42 | 81 | 31 | +50 | 12 |
UEFA Champions League
|
29 | 14 | 4 | 11 | 48.3 | 1.59 | 35 | 27 | +8 | 12 |
Liga Portugal Bwin
|
23 | 16 | 7 | 0 | 69.6 | 2.39 | 52 | 18 | +34 | 9 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 20 | 12 | 5 | 3 | 60.0 | 2.05 | 40 | 20 | +20 | 7 |
Serie A
|
19 | 8 | 4 | 7 | 42.1 | 1.47 | 31 | 23 | +8 | 5 |
| EFL Carabao Cup | 9 | 7 | 0 | 2 | 77.8 | 2.33 | 21 | 9 | +12 | 3 |
La Liga
|
8 | 6 | 0 | 2 | 75.0 | 2.25 | 19 | 8 | +11 | 2 |
| Cypriot First Division | 6 | 3 | 2 | 1 | 50.0 | 1.83 | 5 | 5 | 0 | 3 |
| FA Cup | 5 | 3 | 0 | 2 | 60.0 | 1.80 | 10 | 2 | +8 | 3 |
| Coppa Italia | 4 | 2 | 0 | 2 | 50.0 | 1.50 | 4 | 4 | 0 | 1 |
| Beker van Portugal | 4 | 2 | 0 | 2 | 50.0 | 1.50 | 4 | 3 | +1 | 2 |
| Beker van Turkije | 3 | 3 | 0 | 0 | 100.0 | 3.00 | 12 | 1 | +11 | 2 |
| Beker van de Portugese Liga | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.0 | 0.00 | 1 | 3 | -2 | 0 |
| UEFA Super Cup | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.0 | 0.00 | 1 | 2 | -1 | 0 |
Legende
M
Wedstrijden
M+
Gewonnen
M=
Gelijk
M-
Verloren
Winst %
Winstpercentage
PPW
Punten per wedstrijd
D+
Doelpunten gemaakt
D-
Doelpunten tegen
D+/-
Doelsaldo
CS
Clean sheets
Enkel afgelopen wedstrijden met een eindstand tellen mee.
Vergelijk José Mário dos Santos Mourinho Félix met een andere trainer
Hoe doet José Mário dos Santos Mourinho Félix het naast andere trainers? Zet zeges, punten per wedstrijd, goals voor en tegen en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze trainersvergelijking. Kies hieronder een tweede trainer.
Of bekijk meteen: José Mário dos Santos Mourinho Félix vs Josep Guardiola i Sala · José Mário dos Santos Mourinho Félix vs Antonio Conte · José Mário dos Santos Mourinho Félix vs Eddie Howe
Laatste wedstrijd als trainer
Carrière als trainer
| Team | Van | Tot |
|---|---|---|
Benfica
|
01-07-2025 | heden |
Fenerbahce
|
01-06-2024 | heden |
AS Roma
|
01-07-2021 | 01-01-2024 |
Tottenham
|
01-11-2019 | 01-04-2021 |
Manchester United
|
01-05-2016 | 01-12-2018 |
Chelsea
|
01-06-2013 | 01-12-2015 |
Real Madrid
|
01-07-2010 | 01-06-2013 |
Inter
|
01-06-2008 | 01-06-2010 |
Chelsea
|
01-07-2004 | 01-09-2007 |
FC Porto
|
01-01-2002 | 01-06-2004 |
União de Leiria
|
01-07-2001 | 01-01-2002 |
Benfica
|
01-09-2000 | 01-12-2000 |