Antonio Conte vs José Mário dos Santos Mourinho Félix: de trainers naast elkaar

Filter:
Antonio Conte Italy · 57 jaar Napoli
vs
189 - 292 Wedstrijden
62% - 58% Winstpercentage
2.04 - 1.96 Punten per wedstrijd
1.80 - 1.78 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Antonio Conte. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van José Mário dos Santos Mourinho Félix.

Resultaten naast elkaar

Antonio Conte José Mário dos Santos Mourinho Félix
Resultaten
189 Wedstrijden 292
117 Gewonnen 170
34 Gelijk 63
38 Verloren 59
62% Winstpercentage 58%
20% Verliespercentage 20%
2.04 Punten per wedstrijd 1.96
Goals
1.80 Goals voor per wedstrijd 1.78
0.95 Goals tegen per wedstrijd 0.91
0.85 Doelsaldo per wedstrijd 0.87
42% Clean sheets (%) 39%
17% Niet gescoord (%) 18%
47% Beide teams scoorden 49%
58% Meer dan 2,5 goals 53%
Thuis en uit
2.31 Punten per thuiswedstrijd 2.21
1.71 Punten per uitwedstrijd 1.70
71% Thuis gewonnen (%) 67%
51% Uit gewonnen (%) 49%
Reeksen
9 Langste reeks zeges 9
12 Langste reeks zonder nederlaag 18

Antonio Conte tegen José Mário dos Santos Mourinho Félix

4 Zeges
0 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Antonio Conte en José Mário dos Santos Mourinho Félix speelden 7 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Antonio Conte, 0 keer gelijk en 3 zeges voor José Mário dos Santos Mourinho Félix. De ploeg van Antonio Conte scoorde 8 keer, die van José Mário dos Santos Mourinho Félix 6 keer.

Alle duels tussen Napoli en Benfica · Alle duels tussen Chelsea en Manchester United

Per club

Antonio Conte
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Chelsea2016 - 2017 98 64-15-19 2.11
Napoli2024 - 2025 84 50-17-17 1.99
Tottenham2022 7 3-2-2 1.57
José Mário dos Santos Mourinho Félix
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Manchester United2016 - 2018 132 76-29-27 1.95
Fenerbahce2024 54 35-12-7 2.17
AS Roma2022 - 2023 45 21-11-13 1.64
Benfica2025 39 24-8-7 2.05
Real Madrid2026 14 11-1-2 2.43
Enosis2018 3 2-1-0 2.33
Pafos2018 3 1-1-1 1.33
Farense2025 1 0-0-1 0.00
Ajax2025 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Antonio Conte José Mário dos Santos Mourinho Félix
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Premier League 71 68% 2.15 89 55% 1.92
Serie A 67 61% 2.06 19 42% 1.47
UEFA Champions League 17 29% 1.18 29 48% 1.59
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 7 71% 2.29 20 60% 2.05
FA Cup 13 77% 2.38 5 60% 1.80
EFL Carabao Cup 8 63% 2.00 9 78% 2.33
Coppa Italia 3 33% 1.33 4 50% 1.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Antonio Conte José Mário dos Santos Mourinho Félix
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Real Madrid 14 79% 2.43
2025 Napoli 49 57% 1.90 Benfica Farense 41 59% 1.95
2024 Napoli 35 63% 2.11 Fenerbahce 54 65% 2.17
2023 - - - AS Roma 29 45% 1.55
2022 Tottenham 7 43% 1.57 AS Roma 16 50% 1.81
2018 - - - Manchester United Enosis 29 45% 1.62
2017 Chelsea 55 55% 1.85 Manchester United 50 64% 2.04
2016 Chelsea 43 79% 2.44 Manchester United 59 58% 2.02

Antonio Conte vs José Mário dos Santos Mourinho Félix in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Antonio Conte 189 wedstrijden die we bijhouden: 117 zeges, 34 gelijke spelen en 38 nederlagen, goed voor 2.04 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde José Mário dos Santos Mourinho Félix 292 wedstrijden die we bijhouden: 170 zeges, 63 gelijke spelen en 59 nederlagen, goed voor 1.96 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Antonio Conte, alles over José Mário dos Santos Mourinho Félix, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook