Eddie Howe vs José Mário dos Santos Mourinho Félix: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Eddie Howe | José Mário dos Santos Mourinho Félix | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 287 | Wedstrijden | 292 |
| 119 | Gewonnen | 170 |
| 57 | Gelijk | 63 |
| 111 | Verloren | 59 |
| 41% | Winstpercentage | 58% |
| 39% | Verliespercentage | 20% |
| 1.44 | Punten per wedstrijd | 1.96 |
| Goals | ||
| 1.63 | Goals voor per wedstrijd | 1.78 |
| 1.51 | Goals tegen per wedstrijd | 0.91 |
| 0.12 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.87 |
| 26% | Clean sheets (%) | 39% |
| 22% | Niet gescoord (%) | 18% |
| 56% | Beide teams scoorden | 49% |
| 63% | Meer dan 2,5 goals | 53% |
| Thuis en uit | ||
| 1.80 | Punten per thuiswedstrijd | 2.21 |
| 1.08 | Punten per uitwedstrijd | 1.70 |
| 54% | Thuis gewonnen (%) | 67% |
| 29% | Uit gewonnen (%) | 49% |
| Reeksen | ||
| 8 | Langste reeks zeges | 9 |
| 10 | Langste reeks zonder nederlaag | 18 |
Eddie Howe tegen José Mário dos Santos Mourinho Félix
De ploegen van Eddie Howe en José Mário dos Santos Mourinho Félix speelden 6 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Eddie Howe, 1 keer gelijk en 4 zeges voor José Mário dos Santos Mourinho Félix. De ploeg van Eddie Howe scoorde 6 keer, die van José Mário dos Santos Mourinho Félix 9 keer.
Alle duels tussen Newcastle en Benfica · Alle duels tussen Bournemouth en Manchester United
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Newcastle2022 - 2026
|
163 | 79-29-55 | 1.63 |
Bournemouth2016 - 2018
|
124 | 40-28-56 | 1.19 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Manchester United2016 - 2018
|
132 | 76-29-27 | 1.95 |
Fenerbahce2024
|
54 | 35-12-7 | 2.17 |
AS Roma2022 - 2023
|
45 | 21-11-13 | 1.64 |
Benfica2025
|
39 | 24-8-7 | 2.05 |
Real Madrid2026
|
14 | 11-1-2 | 2.43 |
Enosis2018
|
3 | 2-1-0 | 2.33 |
Pafos2018
|
3 | 1-1-1 | 1.33 |
Farense2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Ajax2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Eddie Howe | José Mário dos Santos Mourinho Félix | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premier League | 220 | 38% | 1.35 | 89 | 55% | 1.92 |
| UEFA Champions League | 13 | 38% | 1.46 | 29 | 48% | 1.59 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 16 | 50% | 1.69 | 20 | 60% | 2.05 |
| EFL Carabao Cup | 24 | 71% | 2.21 | 9 | 78% | 2.33 |
| FA Cup | 14 | 36% | 1.29 | 5 | 60% | 1.80 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Eddie Howe | José Mário dos Santos Mourinho Félix | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
3 | 33% | 1.33 |
|
14 | 79% | 2.43 |
| 2025 |
|
53 | 38% | 1.32 |
|
41 | 59% | 1.95 |
| 2024 |
|
51 | 57% | 1.86 |
|
54 | 65% | 2.17 |
| 2023 |
|
50 | 50% | 1.70 |
|
29 | 45% | 1.55 |
| 2022 |
|
6 | 67% | 2.00 |
|
16 | 50% | 1.81 |
| 2018 |
|
40 | 35% | 1.20 |
|
29 | 45% | 1.62 |
| 2017 |
|
44 | 32% | 1.23 |
|
50 | 64% | 2.04 |
| 2016 |
|
40 | 30% | 1.15 |
|
59 | 58% | 2.02 |
Eddie Howe vs José Mário dos Santos Mourinho Félix in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Eddie Howe 287 wedstrijden die we bijhouden: 119 zeges, 57 gelijke spelen en 111 nederlagen, goed voor 1.44 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde José Mário dos Santos Mourinho Félix 292 wedstrijden die we bijhouden: 170 zeges, 63 gelijke spelen en 59 nederlagen, goed voor 1.96 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Eddie Howe, alles over José Mário dos Santos Mourinho Félix, vergelijk andere trainers.








