Roberto Martínez Montoliú vs Zlatko Dalić: de trainers naast elkaar

Filter:
vs
Zlatko Dalić Croatia · 59 jaar Kroatië
63 - 88 Wedstrijden
68% - 51% Winstpercentage
2.25 - 1.74 Punten per wedstrijd
2.60 - 1.72 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Roberto Martínez Montoliú sinds het seizoen 2017, van Zlatko Dalić sinds het seizoen 2014. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2025 hebben we geen wedstrijden van Roberto Martínez Montoliú. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021, 2025 hebben we geen wedstrijden van Zlatko Dalić.

Resultaten naast elkaar

Roberto Martínez Montoliú Zlatko Dalić
Resultaten
63 Wedstrijden 88
43 Gewonnen 45
13 Gelijk 18
7 Verloren 25
68% Winstpercentage 51%
11% Verliespercentage 28%
2.25 Punten per wedstrijd 1.74
Goals
2.60 Goals voor per wedstrijd 1.72
0.83 Goals tegen per wedstrijd 1.31
1.78 Doelsaldo per wedstrijd 0.41
49% Clean sheets (%) 26%
16% Niet gescoord (%) 19%
44% Beide teams scoorden 61%
63% Meer dan 2,5 goals 63%
Thuis en uit
2.34 Punten per thuiswedstrijd 1.98
2.12 Punten per uitwedstrijd 1.52
71% Thuis gewonnen (%) 60%
64% Uit gewonnen (%) 43%
Reeksen
11 Langste reeks zeges 5
18 Langste reeks zonder nederlaag 12

Roberto Martínez Montoliú tegen Zlatko Dalić

2 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Roberto Martínez Montoliú en Zlatko Dalić speelden 4 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Roberto Martínez Montoliú, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Zlatko Dalić. De ploeg van Roberto Martínez Montoliú scoorde 6 keer, die van Zlatko Dalić 5 keer.

Alle duels tussen Portugal en Kroatië

Per club

Roberto Martínez Montoliú
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Portugal2023 - 2026 42 29-8-5 2.26
Rode Duivels van België2017 - 2022 20 14-4-2 2.30
Spanje2024 1 0-1-0 1.00
Zlatko Dalić
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Kroatië2018 - 2026 53 29-10-14 1.83
Al Ain2014 - 2016 34 15-8-11 1.56
Brazilië2026 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Roberto Martínez Montoliú Zlatko Dalić
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Vriendschappelijke interlands 19 63% 2.11 14 71% 2.21
WK kwalificatie Europa 14 79% 2.50 10 80% 2.60
UEFA Nations League 10 60% 2.10 12 33% 1.25
EK kwalificaties 10 100% 3.00 8 63% 2.00
Wereldbeker voetbal - WK 5 40% 1.60 7 43% 1.43
EK voetbal 5 40% 1.60 3 0% 0.67

Seizoen per seizoen

Seizoen Roberto Martínez Montoliú Zlatko Dalić
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Portugal 9 56% 2.00 Kroatië Brazilië 8 63% 1.88
2024 Portugal Spanje 24 58% 2.00 Kroatië 22 55% 1.91
2023 Portugal 10 100% 3.00 Kroatië 8 63% 2.00
2022 Rode Duivels van België 1 0% 0.00 Kroatië 6 50% 1.83
2018 Rode Duivels van België 16 75% 2.44 Kroatië 10 50% 1.60
2017 Rode Duivels van België 3 67% 2.33 - - -
2016 - - - Al Ain 24 54% 1.88
2015 - - - Al Ain 4 0% 0.50
2014 - - - Al Ain 6 33% 1.00

Roberto Martínez Montoliú vs Zlatko Dalić in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Roberto Martínez Montoliú 63 wedstrijden die we bijhouden: 43 zeges, 13 gelijke spelen en 7 nederlagen, goed voor 2.25 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Zlatko Dalić 88 wedstrijden die we bijhouden: 45 zeges, 18 gelijke spelen en 25 nederlagen, goed voor 1.74 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Roberto Martínez Montoliú, alles over Zlatko Dalić, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook