Mark Peter Gertruda Andreas van Bommel vs Miron Muslic: de trainers naast elkaar

Filter:
91 - 141 Wedstrijden
56% - 44% Winstpercentage
1.89 - 1.52 Punten per wedstrijd
2.14 - 1.41 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Mark Peter Gertruda Andreas van Bommel sinds het seizoen 2018, van Miron Muslic sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2021 hebben we geen wedstrijden van Mark Peter Gertruda Andreas van Bommel.

Resultaten naast elkaar

Mark Peter Gertruda Andreas van Bommel Miron Muslic
Resultaten
91 Wedstrijden 141
51 Gewonnen 62
19 Gelijk 28
21 Verloren 51
56% Winstpercentage 44%
23% Verliespercentage 36%
1.89 Punten per wedstrijd 1.52
Goals
2.14 Goals voor per wedstrijd 1.41
1.08 Goals tegen per wedstrijd 1.37
1.07 Doelsaldo per wedstrijd 0.04
35% Clean sheets (%) 30%
15% Niet gescoord (%) 30%
53% Beide teams scoorden 48%
68% Meer dan 2,5 goals 52%
Thuis en uit
2.14 Punten per thuiswedstrijd 1.70
1.59 Punten per uitwedstrijd 1.35
66% Thuis gewonnen (%) 51%
44% Uit gewonnen (%) 38%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 4
13 Langste reeks zonder nederlaag 6

Mark Peter Gertruda Andreas van Bommel tegen Miron Muslic

3 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Mark Peter Gertruda Andreas van Bommel en Miron Muslic speelden 4 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Mark Peter Gertruda Andreas van Bommel, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Miron Muslic. De ploeg van Mark Peter Gertruda Andreas van Bommel scoorde 6 keer, die van Miron Muslic 3 keer.

Alle duels tussen Royal Antwerp FC en Cercle Brugge

Per club

Mark Peter Gertruda Andreas van Bommel
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Royal Antwerp FC2022 - 2024 50 25-11-14 1.72
PSV Eindhoven2018 41 26-8-7 2.10
Miron Muslic
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Cercle Brugge2022 - 2024 67 25-15-27 1.34
FC Schalke 042025 - 2026 50 28-8-14 1.84
Plymouth2024 23 9-5-9 1.39
Hessen Kassel2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Mark Peter Gertruda Andreas van Bommel Miron Muslic
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
1A Jupiler Pro League 35 49% 1.69 51 31% 1.18
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 2 0% 0.50 23 52% 1.70
Beker van Belgiรซ 6 83% 2.67 3 67% 2.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Mark Peter Gertruda Andreas van Bommel Miron Muslic
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - FC Schalke 04 Hessen Kassel 17 47% 1.53
2025 - - - FC Schalke 04 34 59% 1.94
2024 Royal Antwerp FC 2 0% 0.50 Cercle Brugge Plymouth 52 38% 1.37
2023 Royal Antwerp FC 39 51% 1.72 Cercle Brugge 32 38% 1.34
2022 Royal Antwerp FC 9 56% 2.00 Cercle Brugge 6 33% 1.33
2018 PSV Eindhoven 41 63% 2.10 - - -

Mark Peter Gertruda Andreas van Bommel vs Miron Muslic in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Mark Peter Gertruda Andreas van Bommel 91 wedstrijden die we bijhouden: 51 zeges, 19 gelijke spelen en 21 nederlagen, goed voor 1.89 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Miron Muslic 141 wedstrijden die we bijhouden: 62 zeges, 28 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.52 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Mark Peter Gertruda Andreas van Bommel, alles over Miron Muslic, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook