Menemen Belediyespor - Aliağa FAŞ

TFF 2. Lig 2. Lig White Group 2026 - Ronde 23
Gepland

Voorbeschouwing

Menemen Belediyespor neemt het op tegen Aliağa FAŞ in TFF 2. Lig, op 20 februari 2027 in Menemen Şehir Stadı. Menemen Belediyespor komt aan met 3 zeges op rij.

De laatste wedstrijd van Menemen Belediyespor was een 2-0 zege tegen Adana Demirspor, daarvoor stond een 1-0 zege tegen Sebat Gençlikspor op het bord.

De laatste wedstrijd van Aliağa FAŞ was een 4-2 zege tegen Erbaaspor, daarvoor stond een 2-1 zege tegen Şanlıurfaspor op het bord.

De cijfers spreken in het voordeel van Aliağa FAŞ, met 12 punten en 9 goals tegen in 5 wedstrijden, tegenover 9 punten en 7 goals tegen in 5 wedstrijden voor Menemen Belediyespor.

De balans van de 2 vorige ontmoetingen: één zege voor Menemen Belediyespor, één zege voor Aliağa FAŞ en geen gelijke spelen.

Ons algoritme voorspelt een zege van Aliağa FAŞ, met een kans van 45%.

Team vorm

Vorige confrontaties (H2H)

1 Menemen Belediyespor
0 Gelijk
1 Aliağa FAŞ
100% Meer dan 2,5 goals
50% Beide teams scoorden
4.0 Goals per wedstrijd
Logo Menemen Belediyespor 0 | Logo Aliağa FAŞ 1 Clean sheets
Goals in alle wedstrijden
Logo Menemen Belediyespor
1.00
Logo Aliağa FAŞ
3.00
Goals in thuiswedstrijden
Logo Menemen Belediyespor
2.00
Logo Aliağa FAŞ
5.00
Goals in uitwedstrijden
Logo Menemen Belediyespor
0.00
Logo Aliağa FAŞ
1.00
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden

Volg live op Discord

Mis geen moment. De Football Nation Discord-bot stuurt live matchmeldingen rechtstreeks naar je server: aftrap, doelpunten, kaarten, wissels en het laatste fluitsignaal.

TFF 2. Lig

/live name:tff-2-lig
Wil je enkel updates voor één ploeg?
Enkel Menemen Belediyespor
/live name:menemen-belediyespor
Enkel Aliağa FAŞ
/live name:aliaga-fas
Documentatie Discord-bot

Stadion

Stadionnaam

Menemen Şehir Stadı

Capaciteit

5000

Adres

Şht. Ali İhsan Kalmaz Cd.
Menemen

stand 2026

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook