TFF 2. Lig
Klassement 2026 / 2027
Lig B: White Group
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Muş Menderesspor
|
16 | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 7 | +9 | 3.8 | 2,67 | 50% | 67% |
| 2 |
Aliağa FAŞ
|
15 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 9 | +4 | 3.7 | 2,50 | 50% | 67% |
| 3 |
Elazığspor
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 4 | +11 | 3.2 | 2,17 | 33% | 67% |
| 4 |
Belediye Derincespor
|
12 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 5 | +4 | 2.3 | 2,00 | 50% | 33% |
| 5 |
Çorluspor 1947
|
10 | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | 8 | +5 | 3.5 | 1,67 | 50% | 67% |
| 6 |
İnegöl Kafkas Gençlik
|
10 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | +3 | 3.2 | 1,67 | 83% | 67% |
| 7 |
Isparta 32 Spor
|
10 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 10 | +1 | 3.5 | 1,67 | 67% | 67% |
| 8 |
Şanlıurfaspor
|
9 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 9 | +1 | 3.2 | 1,50 | 83% | 50% |
| 9 |
Menemen Belediyespor
|
9 | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 1,50 | 17% | 50% |
| 10 |
Erbaaspor
|
7 | 6 | 2 | 3 | 1 | 14 | 14 | 0 | 4.7 | 1,17 | 83% | 100% |
| 11 |
Somaspor
|
7 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 1,40 | 60% | 80% |
| 12 |
68 Aksaray Belediyespor
|
6 | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | 9 | +1 | 3.2 | 1,00 | 67% | 50% |
| 13 |
Osmanlispor
|
6 | 6 | 2 | 4 | 0 | 4 | 8 | -4 | 2 | 1,00 | 33% | 50% |
| 14 |
Kastamonuspor 1966
|
3 | 6 | 2 | 4 | 0 | 4 | 14 | -10 | 3 | 1,00 | 33% | 67% |
| 15 |
Sebat Gençlikspor
|
2 | 5 | 0 | 3 | 2 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 0,40 | 80% | 60% |
| 16 |
Arnavutköy Belediyespor
|
0 | 6 | 0 | 6 | 0 | 4 | 14 | -10 | 3 | 0,00 | 50% | 50% |
| 17 |
Hatayspor
|
6 | 1 | 4 | 1 | 2 | 7 | -5 | 1.5 | 0,67 | 0% | 17% | |
| 18 |
Adana Demirspor
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 9 | -3 | 2.5 | 1,17 | 33% | 50% |
TFF 2. Lig Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Muş Menderesspor aan de top en Adana Demirspor aan de onderkant is 16 punten.
- • Het onderste team (Adana Demirspor) heeft 3 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Muş Menderesspor op de 1e en Aliağa FAŞ op de 2e plaats is 1 punten.
TFF 2. Lig Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Muş Menderesspor (3/3 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Çorluspor 1947 (3/3 overwinningen, 100%)
- • Grootste thuisvoordeel: Kastamonuspor 1966 (+2 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Osmanlispor (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 51% gescoord thuis, 49% uit (83 thuis, 81 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de TFF 2. Lig op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken TFF 2. Lig 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 101 gespeelde wedstrijden in TFF 2. Lig 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
3,06
309 doelpunten
Beide ploegen scoren
55%
56 van de 101
Over 2.5 doelpunten
59%
60 van de 101
Wedstrijden met een clean sheet
45%
45 van de 101
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 41 (41%) |
| Gelijkspel | 21 (21%) |
| Uitploeg wint | 39 (39%) |
| Doelpunten thuisploegen | 160 (1,58 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 149 (1,48 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 97 | 96% | 4% |
| Over 1.5 | 75 | 74% | 26% |
| Over 2.5 | 60 | 59% | 41% |
| Over 3.5 | 41 | 41% | 59% |
| Over 4.5 | 25 | 25% | 75% |
| Over 5.5 | 8 | 8% | 92% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 133 (43%) |
| Doelpunten tweede helft | 176 (57%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 26 (26%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 33 (33%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 9 (9%) |
| Minuten per doelpunt | 29,4 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 12 | 11.9% |
| 1 - 0 | 10 | 9.9% |
| 2 - 1 | 9 | 8.9% |
| 1 - 1 | 7 | 6.9% |
| 1 - 3 | 6 | 5.9% |
| 2 - 0 | 5 | 5% |
| 2 - 2 | 5 | 5% |
| 2 - 3 | 5 | 5% |
| 4 - 1 | 4 | 4% |
| 3 - 3 | 4 | 4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (101 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 | 22 | 21.8% |
| 3 | 19 | 18.8% |
| 5 | 17 | 16.8% |
| 4 | 16 | 15.8% |
| 2 | 15 | 14.9% |
| 6 | 6 | 5.9% |
| 0 | 4 | 4% |
| 8 | 1 | 1% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 0,31 |
| Gele kaarten | 11 |
| Rode kaarten | 19 |
| Over 2.5 kaarten | 0% |
| Over 3.5 kaarten | 0% |
| Over 4.5 kaarten | 0% |
| Over 5.5 kaarten | 0% |
| Over 6.5 kaarten | 0% |
Gebaseerd op 97 van de 101 wedstrijden.
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
6%
11%
9%
10%
9%
12%
11%
12%
18%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Muş Menderesspor
|
16 |
Sakaryaspor
|
15 |
Elazığspor
|
15 |
Ankara Demirspor
|
14 |
Erbaaspor
|
14 |
Aliağa FAŞ
|
13 |
Çorluspor 1947
|
13 |
Hekimoğlu Trabzon
|
12 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Erzin Spor
|
15 |
Kütahyaspor
|
15 |
Kastamonuspor 1966
|
14 |
Erbaaspor
|
14 |
Arnavutköy Belediyespor
|
14 |
Sebat Gençlikspor
|
11 |
Hekimoğlu Trabzon
|
10 |
Fethiyespor
|
10 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Elazığspor
|
4 |
Menemen Belediyespor
|
3 |
Belediye Derincespor
|
3 |
Yeni Orduspor
|
3 |
Muş Menderesspor
|
3 |
Çorluspor 1947
|
3 |
Kahramanmaraş İstiklalsp
|
3 |
Hatayspor
|
2 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Sakaryaspor
|
2,67 |
Muş Menderesspor
|
2,67 |
Aliağa FAŞ
|
2,50 |
Elazığspor
|
2,17 |
Adana 1954 FK
|
2,17 |
24 Erzincanspor
|
2,00 |
Belediye Derincespor
|
2,00 |
Halide Edip Adıvar
|
2,00 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Hekimoğlu Trabzon
|
83% |
Erbaaspor
|
83% |
Şanlıurfaspor
|
83% |
İnegöl Kafkas Gençlik
|
83% |
İnegölspor
|
80% |
Sebat Gençlikspor
|
80% |
68 Aksaray Belediyespor
|
67% |
Ankara Demirspor
|
67% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Erbaaspor
|
100% |
Hekimoğlu Trabzon
|
83% |
Erzin Spor
|
80% |
İnegölspor
|
80% |
Halide Edip Adıvar
|
80% |
Somaspor
|
80% |
Ankara Demirspor
|
67% |
Sakaryaspor
|
67% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Kahramanmaraş İstiklalsp
|
0,80 |
Hatayspor
|
0,60 |
Kırklarelispor
|
0,50 |
Adana 1954 FK
|
0,50 |
İnegölspor
|
0,40 |
Hekimoğlu Trabzon
|
0,33 |
68 Aksaray Belediyespor
|
0,33 |
Fethiyespor
|
0,33 |
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de TFF 2. Lig. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 5 |
Muş Menderesspor
|
| 5 |
Sakaryaspor
|
| 3 |
Aliağa FAŞ
|
| 3 |
Isparta 32 Spor
|
| 3 |
Adana 1954 FK
|
| 3 |
Halide Edip Adıvar
|
| 2 |
Ankaragucu
|
| 2 |
Hekimoğlu Trabzon
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Belediye Derincespor
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in TFF 2. Lig. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 6 |
Arnavutköy Belediyespor
|
| 5 |
Kütahyaspor
|
| 4 |
Erzin Spor
|
| 3 |
İnegölspor
|
| 2 |
Adana Demirspor
|
| 2 |
Serik Belediyespor
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de TFF 2. Lig. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 6 |
Muş Menderesspor
|
| 5 |
Belediye Derincespor
|
| 5 |
24 Erzincanspor
|
| 5 |
Sakaryaspor
|
| 4 |
Isparta 32 Spor
|
| 4 |
Halide Edip Adıvar
|
| 3 |
Aliağa FAŞ
|
| 3 |
Ankaragucu
|
| 3 |
Adana 1954 FK
|
| 3 |
Hekimoğlu Trabzon
|
| 2 |
Şanlıurfaspor
|


































