Nacional - Sporting CP

Liga Portugal Bwin Seizoen 2018 - Ronde 30
0 - 1
Afgelopen
Scheidsrechter: Carlos Xistra

Uitslag

Balbezit

41%
59%

Tijdlijn

Avtandil Ebralidze (uit)
Witiness Chimoio Joao Quembo (in)
62'
João Pedro Gomes Camacho (uit)
Okacha Hamzaoui (in)
75'
Filipe Miguel Neves Ferreira (uit)
José Brayan Riascos Valencia (in)
81'
82'
Jovane Eduardo Borges Cabral (uit)
Jefferson Moreira Nascimento (in)
85'
Nemanja Gudelj (uit)
Miguel Mariz Luis (in)
90'
Abdoulay Diaby (uit)
Francisco de Oliveira Geraldes (in)

Vorige confrontaties (H2H)

0 Nacional
1 Gelijk
6 Sporting CP
29% Meer dan 2,5 goals
14% Beide teams scoorden
2.4 Goals per wedstrijd
Logo Nacional 1 | Logo Sporting CP 6 Clean sheets
🔥 Sporting CP won de laatste 2 onderlinge duels
Grootste zege: Nacional 0-4 Sporting CP (2016)
Meeste goals: Sporting CP 5-2 Nacional (2018)
Goals in alle wedstrijden
Logo Nacional
0.29
Logo Sporting CP
2.14
Goals in thuiswedstrijden
Logo Nacional
0.00
Logo Sporting CP
2.50
Goals in uitwedstrijden
Logo Nacional
0.50
Logo Sporting CP
1.67
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden

Stats

Nacional
Sporting CP
1
Schoten op doel
10
2
Schoten naast doel
3
3
Totaal schoten
23
2
Schoten binnen strafschopgebied
13
1
Schoten buiten Strafschopgebied
10
8
Vrije trappen
12
2
Hoekschoppen
9
1
Buitenspel
1
2
Gele kaarten
3
9
Reddingen door keeper
1
333
Passen totaal
468
250
Geslaagde passes
384
75%
Passen %
82%

Stadion

Stadionnaam

Estádio da Madeira

Capaciteit

5132

Adres

Rua do Esmeraldo, nº 46
Ilha da Madeira

stand 2018

Team Pnt

Opstellingen

Wisselspelers

Wisselspelers Nacional

Naam Leeftijd Positie
Ohoulo Framelin 29 Doelman
Abdullahi Ibrahim Alhassan 29 Middenvelder
Diego de Lima Barcelos 41 Middenvelder
Witiness Chimoio Joao Quembo 29 Aanvaller
Okacha Hamzaoui 35 Aanvaller
José Brayan Riascos Valencia 31 Aanvaller
Sardor Rashidov 35 Aanvaller

Wisselspelers Sporting CP

Naam Leeftijd Positie
Luís Manuel Arantes Maximiano 27 Doelman
Jefferson Moreira Nascimento 38 Verdediger
Tiago Abiola Delfim Almeida Ilori 33 Verdediger
Bruno Miguel Boialvo Gaspar 33 Verdediger
Miguel Mariz Luis 27 Middenvelder
Francisco de Oliveira Geraldes 31 Middenvelder
Pedro David Rosendo Marques 28 Aanvaller

Spelersstats

# Naam FN rating Min Pos G A Sch SchD Pas SlPas Pas+ Tkl Blk Int Du Du+ Dri Dri+ Fout Fout+ 🟨 🟥 BS Red DT PenG PenM PenR
13 Logo Nacional Daniel Martins Guimarães 8.5 90 Doelman - - 0 0 12 0 42 - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 9 1 0 0 0
9 Logo Sporting CP Marcos Javier Acuña 7.6 90 Middenvelder - 1 0 0 35 5 85 2 0 2 13 5 1 1 2 0 1 0 - - - 0 0 -
44 Logo Nacional Júlio César de Freitas Filho 7.5 90 Verdediger - - 1 1 28 0 77 2 3 2 12 8 0 0 1 0 1 0 - - - 0 0 -
13 Logo Sporting CP Stefan Ristovski 7.5 90 Verdediger - - 0 0 39 3 78 1 0 3 6 3 0 0 1 1 0 0 - - - 0 0 -
12 Logo Nacional Fernando Damián Tissone Rodrigues 7.4 90 Middenvelder - - 0 0 29 0 85 3 1 0 13 11 2 2 1 0 0 0 - - - 0 0 -
29 Logo Sporting CP Luiz Phellype Luciano Silva 7.4 90 Aanvaller 1 - 4 2 12 0 75 2 0 0 12 4 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
33 Logo Nacional Lazar Rosić 7.3 90 Verdediger - - 0 0 28 0 77 - 3 2 5 3 0 0 0 1 0 0 - - - 0 0 -
19 Logo Sporting CP Romain Jules Salin 7.3 90 Doelman - - 0 0 18 0 69 - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 1 0 0 0 0
22 Logo Sporting CP Jérémy Mathieu 7.3 90 Verdediger - - 3 0 59 2 89 - 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
77 Logo Sporting CP Jovane Eduardo Borges Cabral 7.2 82 Aanvaller - - 5 4 19 2 82 1 0 0 13 4 4 2 3 1 1 0 - - - 0 0 -
98 Logo Sporting CP Idrissa Doumbia 7.1 90 Middenvelder - - 0 0 46 2 92 1 0 3 6 2 1 0 3 1 0 0 - - - 0 0 -
86 Logo Sporting CP Nemanja Gudelj 7.1 85 Middenvelder - - 1 0 46 0 92 3 0 1 10 6 0 0 2 2 1 0 - - - 0 0 -
26 Logo Nacional Aleksandar Paločević 7.0 90 Middenvelder - - 1 0 35 0 81 1 1 2 6 4 1 0 0 2 0 0 - - - 0 0 -
35 Logo Nacional Bryan Giovanni Rochez Mejia 7.0 90 Aanvaller - - 0 0 18 1 78 1 1 0 13 8 1 0 2 1 0 0 - - - 0 0 -
23 Logo Sporting CP Abdoulay Diaby 7.0 89 Aanvaller - - 5 2 27 1 87 - 0 0 8 4 2 2 1 1 0 0 - - - 0 0 -
4 Logo Sporting CP Sebastián Coates Nión 6.9 90 Verdediger - - 0 0 38 0 77 - 0 1 8 6 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
2 Logo Nacional Nuno Vieira Campos 6.6 90 Verdediger - - 0 0 24 1 70 2 1 0 9 5 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
80 Logo Nacional Vítor Bruno Rodrigues Gonçalves ©️ 6.6 90 Middenvelder - - 0 0 16 1 84 - 0 1 6 3 1 0 0 3 0 0 - - - 0 0 -
20 Logo Nacional Filipe Miguel Neves Ferreira 6.5 81 Verdediger - - 0 0 28 0 82 1 0 2 6 2 0 0 1 0 0 0 - - - 0 0 -
29 Logo Nacional Avtandil Ebralidze 6.5 62 Aanvaller - - 0 0 13 0 76 - 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
23 Logo Nacional Witiness Chimoio Joao Quembo (wissel) 6.5 28 Middenvelder - - 0 0 6 0 60 - 0 0 6 3 0 0 2 2 1 0 - - - 0 0 -
18 Logo Nacional José Brayan Riascos Valencia (wissel) 6.5 9 Aanvaller - - 0 0 1 0 100 - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
8 Logo Sporting CP Bruno Miguel Borges Fernandes ©️ 6.5 90 Middenvelder - - 5 2 38 2 66 1 0 0 13 3 2 1 0 1 0 0 - - - 0 0 -
5 Logo Sporting CP Jefferson Moreira Nascimento 6.5 8 Verdediger - - 0 0 1 1 50 - 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
90 Logo Sporting CP Miguel Mariz Luis 6.5 11 Middenvelder - - 0 0 3 0 100 - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
19 Logo Nacional João Pedro Gomes Camacho 6.4 75 Middenvelder - - 1 0 10 0 71 3 0 1 12 6 3 0 1 2 0 0 - - - 0 0 -
9 Logo Nacional Okacha Hamzaoui (wissel) 6.4 15 Aanvaller - - 0 0 2 0 50 - 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
24 Logo Sporting CP Francisco de Oliveira Geraldes 0.0 1 Middenvelder - - 0 0 3 0 75 - 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook