Kashiwa Reysol - Avispa Fukuoka

J1 League Seizoen 2023 - Ronde 28
1 - 3
Afgelopen
Scheidsrechter: Y. Nishimura

Uitslag

Balbezit

60%
40%

Tijdlijn

46'
Itsuki Oda (uit)
Masato Yuzawa (in)
54'
1-1
56'
1-2
Yuto Yamada (uit)
Tomoya Koyamatsu (in)
70'
Kota Yamada (uit)
Yuki Muto (in)
70'
72'
Kazuya Konno (uit)
Wellington Luis de Sousa (in)
Tomoki Takamine (uit)
Keiya Sento (in)
81'
Keiya Shiihashi (uit)
Sachiro Toshima (in)
88'
88'
Takeshi Kanamori (uit)
Reiju Tsuruno (in)
88'
Yuya Yamagishi (uit)
Hisashi Jogo (in)
90+4'
Yota Maejima (uit)
Kennedyegbus Mikuni (in)

Kansen

1X2 10Bet 188Bet 1xBet 888Sport Bet365 Betcris Betsson Betway Bwin Dafabet Marathonbet NordicBet Pinnacle SBO Sportingbet Tipico Unibet William Hill
1 Kashiwa Reysol 2.15 2.23 2.21 2.23 2.20 2.16 2.20 2.20 2.20 2.21 2.18 2.20 2.30 2.20 2.20 2.20 2.23 2.15
X Gelijk 3.00 2.99 3.08 3.05 3.00 2.95 2.95 2.88 2.95 3.05 3.04 2.95 2.96 2.90 2.95 2.80 3.05 2.80
2 Avispa Fukuoka 3.55 3.75 3.69 3.35 3.75 3.58 3.60 3.60 3.60 3.75 3.64 3.60 3.93 3.50 3.60 3.60 3.35 3.60

Vorige confrontaties (H2H)

3 Kashiwa Reysol
1 Gelijk
3 Avispa Fukuoka
43% Meer dan 2,5 goals
29% Beide teams scoorden
2.1 Goals per wedstrijd
Logo Kashiwa Reysol 3 | Logo Avispa Fukuoka 3 Clean sheets
🔥 Avispa Fukuoka won de laatste 2 onderlinge duels
Grootste zege: Avispa Fukuoka 0-4 Kashiwa Reysol (2016)
Meeste goals: Kashiwa Reysol 3-2 Avispa Fukuoka (2016)
Goals in alle wedstrijden
Logo Kashiwa Reysol
1.29
Logo Avispa Fukuoka
0.86
Goals in thuiswedstrijden
Logo Kashiwa Reysol
1.33
Logo Avispa Fukuoka
1.00
Goals in uitwedstrijden
Logo Kashiwa Reysol
1.25
Logo Avispa Fukuoka
0.67
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden

Stats

Kashiwa Reysol
Avispa Fukuoka
5
Schoten op doel
4
6
Schoten naast doel
4
16
Totaal schoten
8
11
Schoten binnen strafschopgebied
5
5
Schoten buiten Strafschopgebied
3
9
Vrije trappen
12
6
Hoekschoppen
4
1
Buitenspel
2
1
Gele kaarten
1
1
Reddingen door keeper
4
505
Passen totaal
332
420
Geslaagde passes
241
83%
Passen %
73%
1.08
Verwachte doelpunten (xG)
0.65

Stadion

Stadionnaam

SANKYO FRONTIER Kashiwa Stadium

Capaciteit

15900

Adres

1-2-50 Kashiwa, Chiba
Kashiwa

stand 2023

Opstellingen

Wisselspelers

Wisselspelers Kashiwa Reysol

Naam Leeftijd Positie
Masato Sasaki 24 Doelman
Yugo Tatsuta 28 Verdediger
Hiromu Mitsumaru 33 Verdediger
Tomoya Koyamatsu 31 Middenvelder
Keiya Sento 31 Middenvelder
Sachiro Toshima 30 Middenvelder
Yuki Muto 37 Aanvaller

Wisselspelers Avispa Fukuoka

Naam Leeftijd Positie
Takumi Nagaishi 30 Doelman
Masato Yuzawa 32 Verdediger
Kennedyegbus Mikuni 26 Verdediger
Yuto Hiratsuka 30 Middenvelder
Wellington Luis de Sousa 38 Aanvaller
Reiju Tsuruno 25 Aanvaller
Hisashi Jogo 40 Aanvaller

Spelersstats

# Naam FN rating Min Pos G A Sch SchD Pas SlPas Pas+ Tkl Blk Int Du Du+ Dri Dri+ Fout Fout+ 🟨 🟥 BS Red DT PenG PenM PenR
8 Logo Avispa Fukuoka Kazuya Konno 8.2 72 Aanvaller 2 - 2 2 11 - 8 1 - - 8 2 2 - 2 1 0 0 - - 0 0 0 -
11 Logo Avispa Fukuoka Yuya Yamagishi 7.9 88 Aanvaller - 2 1 1 25 2 18 2 - - 18 10 - - 1 2 0 0 - - 0 0 0 -
33 Logo Avispa Fukuoka Douglas Ricardo Grolli 7.6 90 Verdediger - - - - 29 - 17 9 - 3 14 11 - - 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
3 Logo Kashiwa Reysol Diego Jara Rodrigues 7.5 90 Verdediger 1 - 1 1 48 1 41 5 - 1 16 8 1 - 2 1 1 0 - - 0 0 0 -
31 Logo Avispa Fukuoka Masaaki Murakami 7.3 90 Doelman - - - - 32 - 14 - - - 1 1 - - - 1 0 0 - 4 1 0 0 0
99 Logo Avispa Fukuoka Yosuke Ideguchi 7.3 90 Middenvelder - - 1 - 36 2 28 1 2 2 8 4 2 1 - 1 0 0 - - 0 0 0 -
10 Logo Kashiwa Reysol Matheus Goncalve Savio 7.2 90 Middenvelder - 1 2 1 36 5 29 1 - - 15 6 6 3 1 1 0 0 1 - 0 0 0 -
41 Logo Kashiwa Reysol Keiya Sento (wissel) 7.0 9 Middenvelder - - 1 - 22 1 21 - - - 1 1 - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
5 Logo Avispa Fukuoka Daiki Miya 7.0 90 Verdediger - - - - 46 - 33 3 - 3 10 6 1 1 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
7 Logo Avispa Fukuoka Takeshi Kanamori 7.0 88 Aanvaller 1 - 3 1 23 - 15 3 - 1 14 4 2 - 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
36 Logo Kashiwa Reysol Yuto Yamada 6.9 70 Middenvelder - - 1 1 28 1 19 2 - 3 12 7 1 1 1 2 0 0 - - 0 0 0 -
5 Logo Kashiwa Reysol Tomoki Takamine 6.9 81 Middenvelder - - - - 55 1 50 2 - 2 6 4 1 - - 2 0 0 - - 0 0 0 -
14 Logo Kashiwa Reysol Tomoya Koyamatsu (wissel) 6.9 20 Middenvelder - - - - 16 1 13 - - - 2 2 1 1 - 1 0 0 - - 0 0 0 -
37 Logo Avispa Fukuoka Masaya Tashiro 6.9 90 Verdediger - - - - 36 - 31 1 - 1 6 5 - - - - 0 0 1 - 0 0 0 -
6 Logo Avispa Fukuoka Hiroyuki Mae ©️ 6.9 90 Middenvelder - - 1 - 39 - 33 1 - - 3 2 - - 1 1 0 0 - - 0 0 0 -
4 Logo Kashiwa Reysol Taiyo Koga ©️ 6.7 90 Verdediger - - - - 62 - 55 - - 4 6 3 - - 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
19 Logo Kashiwa Reysol Mao Hosoya 6.7 90 Aanvaller - - 3 1 15 - 11 - - - 9 3 - - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
11 Logo Kashiwa Reysol Kota Yamada 6.7 70 Aanvaller - - 2 1 19 1 14 - - - 8 2 1 - 2 - 0 0 - - 0 0 0 -
9 Logo Kashiwa Reysol Yuki Muto (wissel) 6.6 20 Aanvaller - - 1 - 11 2 9 - - - 1 - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
29 Logo Avispa Fukuoka Yota Maejima 6.6 89 Middenvelder - - - - 25 - 21 2 2 1 7 3 2 - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
18 Logo Avispa Fukuoka Wellington Luis de Sousa (wissel) 6.6 18 Aanvaller - - - - 6 - 4 - - - 5 4 - - 1 - 0 0 1 - 0 0 0 -
46 Logo Kashiwa Reysol Kenta Matsumoto 6.5 90 Doelman - - - - 31 1 19 - - - 2 2 - - - 2 0 0 - 1 3 0 0 0
34 Logo Kashiwa Reysol Takumi Tsuchiya 6.5 90 Verdediger - - - - 43 - 35 2 - 4 14 7 - - 1 2 0 0 - - 0 0 0 -
2 Logo Avispa Fukuoka Masato Yuzawa (wissel) 6.5 45 Verdediger - - - - 7 1 5 - 1 1 5 1 2 - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
6 Logo Kashiwa Reysol Keiya Shiihashi 6.3 88 Middenvelder - - - - 55 - 46 2 - - 5 2 - - 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
28 Logo Kashiwa Reysol Sachiro Toshima (wissel) 6.3 12 Middenvelder - - - - 7 - 7 - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
10 Logo Avispa Fukuoka Hisashi Jogo (wissel) 6.3 12 Aanvaller - - - - 1 - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
28 Logo Avispa Fukuoka Reiju Tsuruno (wissel) 6.3 12 Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
16 Logo Avispa Fukuoka Itsuki Oda 6.2 45 Middenvelder - - - - 16 - 14 - - - 8 3 1 - 3 1 0 0 - - 0 0 0 -
13 Logo Kashiwa Reysol Tomoya Inukai 6.0 90 Verdediger - - - - 57 - 51 4 - 4 12 5 1 - - - 0 0 - - 0 0 0 -
21 Logo Kashiwa Reysol Masato Sasaki (wissel) - - Doelman - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
50 Logo Kashiwa Reysol Yugo Tatsuta (wissel) - - Verdediger - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
2 Logo Kashiwa Reysol Hiromu Mitsumaru (wissel) - - Verdediger - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
20 Logo Avispa Fukuoka Kennedyegbus Mikuni (wissel) - 1 Verdediger - - - - - - - - - - 2 1 - - 1 - 1 0 - - 0 0 0 -
1 Logo Avispa Fukuoka Takumi Nagaishi (wissel) - - Doelman - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
35 Logo Avispa Fukuoka Yuto Hiratsuka (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook