CODM Meknès - UTS Rabat

El Botola Pro Seizoen 2026 - Ronde 4
Gepland

Voorbeschouwing

CODM Meknès neemt het op tegen UTS Rabat in El Botola Pro, op 17 oktober 2026 in Stade d'Honneur. UTS Rabat komt aan met 3 zeges op rij.

De laatste wedstrijd van CODM Meknès was een 0-1 nederlaag tegen Kawkab Marrakech, daarvoor stond een 6-2 zege tegen Difaa EL Jadida op het bord.

De laatste wedstrijd van UTS Rabat was een 1-0 zege tegen Widad Témara, daarvoor stond een 2-1 zege tegen FUS Rabat op het bord.

De cijfers spreken in het voordeel van UTS Rabat, met 6 punten en één goal tegen in 2 wedstrijden, tegenover 3 punten en 3 goals tegen in 2 wedstrijden voor CODM Meknès.

De balans van de 4 vorige ontmoetingen: geen zeges voor CODM Meknès, één zege voor UTS Rabat en 3 gelijke spelen.

Ons algoritme voorspelt een zege van UTS Rabat, met een kans van 36%.

Team vorm

Vorige confrontaties (H2H)

0 CODM Meknès
3 Gelijk
1 UTS Rabat
0% Meer dan 2,5 goals
25% Beide teams scoorden
1.0 Goals per wedstrijd
Logo CODM Meknès 2 | Logo UTS Rabat 3 Clean sheets
Grootste zege: UTS Rabat 2-0 CODM Meknès (2026)
Goals in alle wedstrijden
Logo CODM Meknès
0.25
Logo UTS Rabat
0.75
Goals in thuiswedstrijden
Logo CODM Meknès
0.50
Logo UTS Rabat
1.00
Goals in uitwedstrijden
Logo CODM Meknès
0.00
Logo UTS Rabat
0.50
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden

Volg live op Discord

Mis geen moment. De Football Nation Discord-bot stuurt live matchmeldingen rechtstreeks naar je server: aftrap, doelpunten, kaarten, wissels en het laatste fluitsignaal.

El Botola Pro

/live name:el-botola-pro
Wil je enkel updates voor één ploeg?
Enkel CODM Meknès
/live name:codm-meknes
Enkel UTS Rabat
/live name:uts-rabat
Documentatie Discord-bot

Stadion

Stadionnaam

Stade d'Honneur

Capaciteit

20000

Adres


Meknès

stand 2026

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook