GKS Katowice - Cracovia Krakow

Ekstraklasa Seizoen 2026 - Ronde 9
3 - 2
Afgelopen
Scheidsrechter: Szymon Marciniak

Uitslag

Balbezit

63%
37%

Tijdlijn

45'
Mauro Perković (uit)
Vincent Burlet (in)
Strafschop bevestigd
Marcin Wasielewski
VAR
52'
1-1 P
54'
Szymon Bartlewicz (uit)
Marcel Wędrychowski (in)
62'
2-1
62'
63'
Mohamed Berte (uit)
Lasse Selvåg Nordås (in)
63'
Mateusz Klich (uit)
Dominik Baumgartner (in)
70'
Gustav Henriksson (uit)
Sayfallah Ltaief (in)
Mateusz Kowalczyk (uit)
Bartosz Wolski (in)
76'
Marcin Wasielewski (uit)
Erik Jirka (in)
76'
79'
Ajdin Hasić (uit)
Otar Kakabadze (in)
Alan Czerwiński (uit)
Marius Berntsen Olsen (in)
85'
Mateusz Wdowiak (uit)
Borja Galán González (in)
85'
3-2
90'

Kansen

1X2 1xBet Bet365 Betano Betfair BetVictor Marathonbet Pinnacle SBO William Hill
1 GKS Katowice 2.20 2.15 2.30 2.25 2.15 2.18 2.25 2.11 2.20
X Gelijk 3.46 3.40 3.45 3.75 3.50 3.46 3.66 3.19 3.40
2 Cracovia Krakow 2.97 3.00 2.90 2.80 2.90 2.95 3.10 2.75 2.90

Vorige confrontaties (H2H)

2 GKS Katowice
0 Gelijk
2 Cracovia Krakow
75% Meer dan 2,5 goals
50% Beide teams scoorden
3.5 Goals per wedstrijd
Logo GKS Katowice 0 | Logo Cracovia Krakow 2 Clean sheets
🔥 Cracovia Krakow won de laatste 2 onderlinge duels
Grootste zege: GKS Katowice 0-3 Cracovia Krakow (2025)
Meeste goals: Cracovia Krakow 3-4 GKS Katowice (2024)
Goals in alle wedstrijden
Logo GKS Katowice
1.50
Logo Cracovia Krakow
2.00
Goals in thuiswedstrijden
Logo GKS Katowice
1.00
Logo Cracovia Krakow
2.00
Goals in uitwedstrijden
Logo GKS Katowice
2.00
Logo Cracovia Krakow
2.00
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden

Verslag

46'
Ajdin Hasić voert een mooie assist uit. Doelpunt door Martin Yankov Minchev. Na deze goal is het 0-1.
54'
Een penalty. De bal wordt op de elfmeterstip gelegd. Mooi. Bartosz Nowak scoort. Alles is terug mogelijk nu met de 1-1.
62'
Doelpunt door Mateusz Wdowiak in minuut 62. Na deze goal is het 2-1.
72'
Sayfallah Ltaief voert een mooie assist uit. Doelpunt door Lasse Selvåg Nordås. Alles is terug mogelijk nu met de 2-2.
90'
Doelpunt door Ilya Shkurin in minuut 90. Het mag ook wel gezegd worden ... zonder de assist van Borja Galán González was dit niet mogelijk geweest. Na deze goal is het 3-2.

Stats

GKS Katowice
Cracovia Krakow
435
Geslaagde passes
194
15
Schoten binnen strafschopgebied
10
7
Schoten buiten Strafschopgebied
6
5
Geblokkeerde schoten
2
10
Free Kicks
10
5
Schoten op doel
3
1
Reddingen door keeper
3
12
Schoten naast doel
11
509
Passen totaal
285
22
Totaal schoten
16
1
Gele kaarten
2
3
Hoekschoppen
1
11
Vrije trappen
11

Stadion

Stadionnaam

Stadion ul. Bukowa

Capaciteit

10052

Adres

ul. Bukowa 1
Katowice

stand 2026

Spelersstats

# Naam FN rating Min Pos G A Sch SchD Pas SlPas Pas+ Tkl Blk Int Du Du+ Dri Dri+ Fout Fout+ 🟨 🟥 BS Red DT PenG PenM PenR
11 Logo Cracovia Krakow Lasse Selvåg Nordås 8.0 27 Aanvaller 1 0 3 1 9 1 7 0 1 0 6 3 0 0 1 0 0 0 0 0 - 0 - -
17 Logo GKS Katowice Ilya Shkurin 7.9 90 Aanvaller 1 0 3 1 22 2 16 1 1 0 14 4 4 1 0 1 0 0 0 0 - 0 - -
17 Logo Cracovia Krakow Martin Yankov Minchev 7.9 90 Middenvelder 1 0 5 2 12 1 10 1 0 0 8 5 2 1 0 0 0 0 1 0 - 0 - -
27 Logo GKS Katowice Bartosz Nowak 7.8 90 Aanvaller 1 0 3 2 44 5 36 1 0 0 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 - 1 - -
7 Logo GKS Katowice Mateusz Wdowiak 7.6 85 Aanvaller 1 0 5 1 37 0 32 0 1 0 7 3 4 1 0 2 0 0 0 0 - 0 - -
47 Logo Cracovia Krakow Sayfallah Ltaief 7.0 20 Aanvaller 0 1 1 0 8 3 6 0 0 0 5 2 2 1 1 1 1 0 0 0 - 0 - -
30 Logo GKS Katowice Alan Czerwiński 6.9 85 Verdediger 0 0 2 0 48 0 43 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
6 Logo GKS Katowice Lukas Klemenz 6.8 90 Verdediger 0 0 3 0 71 1 61 0 0 1 13 8 0 0 3 1 0 0 0 0 - 0 - -
55 Logo GKS Katowice Pau Resta Tell 6.7 90 Verdediger 0 0 0 0 60 2 48 1 0 0 15 10 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
23 Logo GKS Katowice Marcin Wasielewski 6.7 76 Middenvelder 0 0 1 0 28 1 27 0 1 2 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0 - 0 - -
22 Logo Cracovia Krakow Dominik Baumgartner 6.6 27 Verdediger 0 0 0 0 11 0 8 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
43 Logo Cracovia Krakow Mateusz Klich 6.5 63 Middenvelder 0 0 0 0 14 2 12 5 0 3 7 5 0 0 1 0 0 0 0 0 - 0 - -
4 Logo Cracovia Krakow Gustav Henriksson 6.4 70 Verdediger 0 0 0 0 21 0 16 2 0 1 8 7 0 0 0 1 0 0 0 0 - 0 - -
77 Logo GKS Katowice Mateusz Kowalczyk 6.4 76 Middenvelder 0 0 1 0 39 0 37 0 1 0 9 4 4 2 1 1 0 0 0 0 - 0 - -
31 Logo GKS Katowice Szymon Bartlewicz 6.4 62 Middenvelder 0 0 1 0 25 2 23 0 0 1 7 2 4 1 0 1 0 0 0 0 - 0 - -
8 Logo GKS Katowice Borja Galán González 6.4 5 Middenvelder 0 1 1 0 9 1 8 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
14 Logo GKS Katowice Marius Berntsen Olsen 6.3 5 Verdediger 0 0 0 0 5 0 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
14 Logo Cracovia Krakow Ajdin Hasić 6.3 79 Middenvelder 0 1 2 0 22 2 9 1 0 0 10 6 3 2 0 2 0 0 0 0 - 0 - -
61 Logo Cracovia Krakow Brahim Traoré 6.2 90 Verdediger 0 0 0 0 34 1 28 2 0 0 8 4 1 0 0 1 0 0 0 0 - 0 - -
19 Logo GKS Katowice Kacper Łukasiak 6.2 90 Middenvelder 0 0 1 0 65 1 55 2 0 0 10 4 1 0 1 2 0 0 0 0 - 0 - -
39 Logo Cracovia Krakow Mauro Perković 6.2 45 Verdediger 0 0 1 0 17 0 9 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
25 Logo Cracovia Krakow Otar Kakabadze 6.1 11 Verdediger 0 0 0 0 3 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
87 Logo GKS Katowice Gabriel Kobylak 6.1 90 Doelman 0 0 0 0 30 0 21 0 0 1 1 1 0 0 0 1 0 0 0 1 - 0 - -
90 Logo Cracovia Krakow Mohamed Berte 6.1 63 Aanvaller 0 0 1 0 4 0 3 0 0 0 8 3 0 0 2 3 1 0 0 0 - 0 - -
97 Logo GKS Katowice Erik Jirka 6.1 14 Middenvelder 0 0 0 0 5 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
68 Logo GKS Katowice Bartosz Wolski 6.0 14 Middenvelder 0 0 0 0 13 0 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
79 Logo Cracovia Krakow Dominik Piła 6.0 90 Verdediger 0 0 1 0 23 0 18 2 1 0 13 3 1 0 2 0 0 0 0 0 - 0 - -
10 Logo GKS Katowice Marcel Wędrychowski 5.9 28 Middenvelder 0 0 1 1 8 0 8 2 0 0 10 4 1 0 3 1 1 0 0 0 - 0 - -
28 Logo Cracovia Krakow Vincent Burlet 5.9 45 Verdediger 0 0 1 0 14 0 13 0 0 0 6 4 1 1 1 2 0 0 0 0 - 0 - -
20 Logo Cracovia Krakow Karol Knap 5.7 90 Middenvelder 0 0 0 0 25 1 18 0 0 0 6 3 0 0 1 0 0 0 0 0 - 0 - -
6 Logo Cracovia Krakow Amir Al-Ammari 5.7 90 Middenvelder 0 0 1 0 30 1 20 3 0 0 6 4 1 1 2 0 0 0 0 0 - 0 - -
13 Logo Cracovia Krakow Sebastian Madejski 5.5 90 Doelman 0 0 0 0 38 0 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 - 0 - -
91 Logo Cracovia Krakow Alexander Bobek 0.0 0 Doelman 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
15 Logo Cracovia Krakow Kamil Glik 0.0 0 Verdediger 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
70 Logo Cracovia Krakow Dijon Kameri 0.0 0 Middenvelder 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
18 Logo Cracovia Krakow Kahveh Zahiroleslam 0.0 0 Aanvaller 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
4 Logo GKS Katowice Arkadiusz Jędrych 0.0 0 Verdediger 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
1 Logo GKS Katowice Maciej Kikolski 0.0 0 Doelman 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
15 Logo GKS Katowice Eman Marković 0.0 0 Middenvelder 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
22 Logo GKS Katowice Sebastian Milewski 0.0 0 Middenvelder 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - -
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook