AEK Larnaca - Omonia Nicosia

Cypriot First Division Seizoen 2026 - Ronde 7
Gepland

Voorbeschouwing

AEK Larnaca neemt het op tegen Omonia Nicosia in Cypriot First Division, op 24 oktober 2026 in AEK Arena.

De laatste wedstrijd van AEK Larnaca was een 3-2 zege tegen Beitar Jerusalem, daarvoor stond een 0-1 nederlaag tegen Beitar Jerusalem op het bord.

De laatste wedstrijd van Omonia Nicosia was een 0-1 nederlaag tegen STVV Sint-Truiden, daarvoor stond een 1-0 zege tegen Lincoln Red Imps FC op het bord.

Ons algoritme voorspelt een zege van Omonia Nicosia, met een kans van 48%. De volledige verdeling: AEK Larnaca 26%, gelijkspel 26%, Omonia Nicosia 48%.

Team vorm

Vorige confrontaties (H2H)

9 AEK Larnaca
7 Gelijk
11 Omonia Nicosia
33% Meer dan 2,5 goals
44% Beide teams scoorden
2.2 Goals per wedstrijd
Logo AEK Larnaca 7 | Logo Omonia Nicosia 9 Clean sheets
Grootste zege: AEK Larnaca 0-3 Omonia Nicosia (2025)
Meeste goals: Omonia Nicosia 3-2 AEK Larnaca (2022)
Goals in alle wedstrijden
Logo AEK Larnaca
1.04
Logo Omonia Nicosia
1.15
Goals in thuiswedstrijden
Logo AEK Larnaca
1.15
Logo Omonia Nicosia
1.07
Goals in uitwedstrijden
Logo AEK Larnaca
0.93
Logo Omonia Nicosia
1.23
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden

Volg live op Discord

Mis geen moment. De Football Nation Discord-bot stuurt live matchmeldingen rechtstreeks naar je server: aftrap, doelpunten, kaarten, wissels en het laatste fluitsignaal.

Cypriot First Division

/live name:cypriot-first-division
Wil je enkel updates voor één ploeg?
Enkel AEK Larnaca
/live name:aek-larnaca
Enkel Omonia Nicosia
/live name:omonia-nicosia
Documentatie Discord-bot

Stadion

Stadionnaam

AEK Arena - George Karapatakis

Capaciteit

8000

Adres


Larnaca

stand 2026

Mogelijke opstelling

Deze mogelijke opstelling is gebaseerd op eerdere opstellingen van beide ploegen, vooral de meest recente. De effectieve opstelling kan afwijken en wordt hier getoond zodra ze bekend is.
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook