Sturm Graz - Red Bull Salzburg

Oostenrijkse Bundesliga Seizoen 2018 - Ronde 10
1 - 2
Afgelopen
Scheidsrechter: Julian Weinberger

Uitslag

Balbezit

41%
59%

Tijdlijn

1-1
43'
53'
1-2
Markus Lackner (uit)
Markus Pink (in)
63'
Dario Maresic (uit)
Emeka Friday Eze (in)
73'
77'
Fredrik Gulbrandsen (uit)
Hannes Wolf (in)
83'
Patson Daka (uit)
Takumi Minamino (in)
Sandi Lovric (uit)
Lukas Grozurek (in)
84'
90+1'
Smail Prevljak (uit)
Moanes Dabour (in)

Vorige confrontaties (H2H)

4 Sturm Graz
3 Gelijk
9 Red Bull Salzburg
56% Meer dan 2,5 goals
56% Beide teams scoorden
2.9 Goals per wedstrijd
Logo Sturm Graz 4 | Logo Red Bull Salzburg 5 Clean sheets
🔥 Red Bull Salzburg won de laatste 3 onderlinge duels
Grootste zege: Red Bull Salzburg 5-0 Sturm Graz (2017)
Meeste goals: Sturm Graz 2-4 Red Bull Salzburg (2018)
Goals in alle wedstrijden
Logo Sturm Graz
1.06
Logo Red Bull Salzburg
1.81
Goals in thuiswedstrijden
Logo Sturm Graz
1.13
Logo Red Bull Salzburg
2.25
Goals in uitwedstrijden
Logo Sturm Graz
1.00
Logo Red Bull Salzburg
1.38
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden

Stats

Sturm Graz
Red Bull Salzburg
7
Schoten op doel
6
4
Schoten naast doel
4
14
Totaal schoten
10
8
Schoten binnen strafschopgebied
7
6
Schoten buiten Strafschopgebied
3
7
Vrije trappen
17
8
Hoekschoppen
7
2
Buitenspel
1
4
Reddingen door keeper
6
329
Passen totaal
487
251
Geslaagde passes
401
76%
Passen %
82%

Stadion

Stadionnaam

Merkur Arena

Capaciteit

16764

Adres

Stadionplatz 1 A
Graz

stand 2018

Team Pnt

Spelersstats

# Naam FN rating Min Pos G A Sch SchD Pas SlPas Pas+ Tkl Blk Int Du Du+ Dri Dri+ Fout Fout+ 🟨 🟥 BS Red DT PenG PenM PenR
16 Logo Red Bull Salzburg Zlatko Junuzović 8.2 90 Middenvelder - 2 0 0 34 4 77 4 0 0 10 7 1 1 0 1 0 0 - - - 0 0 -
10 Logo Sturm Graz Peter Žulj 7.9 90 Middenvelder 1 - 3 3 27 5 81 - 0 0 25 7 6 1 6 3 0 0 - - - 0 0 -
1 Logo Red Bull Salzburg Cican Stankovic 7.7 90 Doelman - - 0 0 17 0 63 - 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 - 6 1 0 0 0
22 Logo Red Bull Salzburg Stefan Lainer 7.6 90 Verdediger 1 - 1 1 40 1 78 1 0 1 8 5 1 1 1 0 0 0 - - - 0 0 -
11 Logo Red Bull Salzburg Smail Prevljak 7.5 89 Aanvaller - - 2 1 10 2 55 1 1 0 7 3 0 0 2 1 0 0 - - - 0 0 -
15 Logo Red Bull Salzburg André Ramalho Silva 7.4 90 Verdediger - - 0 0 63 0 92 2 2 1 9 6 0 0 2 0 0 0 - - - 0 0 -
3 Logo Red Bull Salzburg Jasper van der Werff 7.2 90 Verdediger - - 0 0 61 0 98 1 0 3 9 6 1 1 3 1 0 0 - - - 0 0 -
21 Logo Red Bull Salzburg Fredrik Gulbrandsen 7.2 77 Aanvaller 1 - 3 2 11 0 55 - 0 0 8 4 4 3 0 0 0 0 - - - 0 0 -
20 Logo Red Bull Salzburg Patson Daka 7.1 83 Aanvaller - - 2 1 21 1 75 1 0 0 8 4 2 1 2 0 1 0 - - - 0 0 -
14 Logo Sturm Graz Markus Pink (wissel) 7.0 27 Aanvaller - - 3 1 2 1 100 1 0 0 5 3 0 0 0 1 0 0 - - - 0 0 -
27 Logo Sturm Graz Jörg Siebenhandl 6.9 90 Doelman - - 0 0 16 0 51 - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 4 2 0 0 0
26 Logo Sturm Graz Fabian Koch 6.9 90 Verdediger - - 2 1 20 1 71 1 0 2 5 2 0 0 0 1 0 0 - - - 0 0 -
25 Logo Sturm Graz Stefan Hierländer ©️ 6.9 90 Middenvelder - - 1 0 21 0 75 2 0 2 10 6 1 0 0 3 0 0 - - - 0 0 -
18 Logo Sturm Graz Philipp Huspek 6.9 90 Middenvelder - - 0 0 20 3 83 2 0 1 12 7 2 0 0 3 0 0 - - - 0 0 -
17 Logo Red Bull Salzburg Andreas Ulmer ©️ 6.9 90 Verdediger - - 0 0 58 0 84 - 0 2 7 3 1 1 1 0 0 0 - - - 0 0 -
23 Logo Sturm Graz Lukas Spendlhofer 6.8 90 Verdediger - - 1 0 39 0 81 3 0 2 5 4 0 0 0 1 0 0 - - - 0 0 -
6 Logo Sturm Graz Markus Lackner 6.8 63 Middenvelder - - 1 1 24 0 88 1 0 2 5 2 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
45 Logo Red Bull Salzburg Enock Mwepu 6.8 90 Middenvelder - - 1 0 40 0 87 4 0 3 11 5 0 0 3 0 0 0 - - - 0 0 -
9 Logo Sturm Graz Otar Kiteishvili 6.7 90 Middenvelder - - 2 1 16 0 84 1 0 0 7 3 0 0 0 1 0 0 - - - 0 0 -
11 Logo Sturm Graz Lukas Grozurek (wissel) 6.6 6 Middenvelder - - 0 0 2 0 66 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
37 Logo Sturm Graz Emeka Friday Eze (wissel) 6.6 17 Aanvaller - - 0 0 0 0 0 - 0 0 2 1 0 0 0 1 0 0 - - - 0 0 -
5 Logo Sturm Graz Anastasios Avlonitis 6.5 90 Verdediger - - 0 0 21 0 87 - 0 2 5 2 0 0 1 0 0 0 - - - 0 0 -
18 Logo Red Bull Salzburg Takumi Minamino 6.5 7 Aanvaller - - 0 0 1 0 100 - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
8 Logo Sturm Graz Sandi Lovric 6.4 84 Middenvelder - - 1 0 19 0 73 - 0 0 5 4 0 0 0 3 0 0 - - - 0 0 -
8 Logo Red Bull Salzburg Diadie Samassekou 6.4 90 Middenvelder - - 0 0 42 1 87 - 0 1 14 5 0 0 3 4 1 0 - - - 0 0 -
13 Logo Red Bull Salzburg Hannes Wolf 6.1 13 Middenvelder - - 1 1 1 0 33 - 0 0 3 1 1 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
35 Logo Sturm Graz Dario Maresic 6.0 73 Verdediger - - 0 0 24 0 68 2 0 0 8 4 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
9 Logo Red Bull Salzburg Moanes Dabour 0.0 1 Aanvaller - - 0 0 2 0 100 - 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook