Malmo FF - IF elfsborg

Allsvenskan Seizoen 2017 - Ronde 25
6 - 0
Afgelopen
Scheidsrechter: Andreas Ekberg

Uitslag

Balbezit

59%
41%

Tijdlijn

1-0 OG
9'
2-0 OG
40'
46'
Joakim Nilsson (uit)
Alex James Dyer (in)
3-0 P
53'
59'
Emir Bajrami (uit)
Ibrahim Drešević (in)
4-0
62'
Oscar Lewicki (uit)
Bonke Innocent (in)
75'
Rasmus Bengtsson (uit)
Franz Brorsson (in)
80'
Markus Rosenberg (uit)
Alexander Jeremejeff (in)
83'
83'
Simon Lundevall (uit)
Daniel Gustafsson (in)

Vorige confrontaties (H2H)

3 Malmo FF
0 Gelijk
0 IF elfsborg
33% Meer dan 2,5 goals
33% Beide teams scoorden
1.7 Goals per wedstrijd
Logo Malmo FF 2 | Logo IF elfsborg 0 Clean sheets
🔥 Malmo FF won de laatste 3 onderlinge duels
Grootste zege: IF elfsborg 1-2 Malmo FF (2017)
Goals in alle wedstrijden
Logo Malmo FF
1.33
Logo IF elfsborg
0.33
Goals in thuiswedstrijden
Logo Malmo FF
1.00
Logo IF elfsborg
0.50
Goals in uitwedstrijden
Logo Malmo FF
1.50
Logo IF elfsborg
0.00
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden

Stats

Malmo FF
IF elfsborg
8
Schoten naast doel
1
22
Totaal schoten
1
8
Schoten buiten Strafschopgebied
1
14
Vrije trappen
14
6
Buitenspel
2
1
Gele kaarten
3
534
Passen totaal
363
469
Geslaagde passes
290
88%
Passen %
80%

Stadion

Stadionnaam

Malmö Stadion

Capaciteit

27500

Adres

Eric Persson Väg 7
Malmö

stand 2017

Team Pnt

Opstellingen

Wisselspelers

Wisselspelers Malmo FF

Naam Leeftijd Positie
Fredrik Andersson 37 Doelman
Franz Brorsson 30 Verdediger
Andreas Vindheim 31 Verdediger
Bonke Innocent 30 Middenvelder
Kingsley Sarfo 31 Middenvelder
Mattias Svanberg 27 Middenvelder
Alexander Jeremejeff 32 Aanvaller

Wisselspelers IF elfsborg

Naam Leeftijd Positie
David Olsson 29 Doelman
Ibrahim Drešević 29 Verdediger
Rami Kaib 29 Verdediger
Alex James Dyer 36 Middenvelder
Daniel Gustafsson 35 Aanvaller
Jesper Karlsson 28 Aanvaller
Viktor Prodell 38 Aanvaller

Spelersstats

# Naam FN rating Min Pos G A Sch SchD Pas SlPas Pas+ Tkl Blk Int Du Du+ Dri Dri+ Fout Fout+ 🟨 🟥 BS Red DT PenG PenM PenR
3 Logo Malmo FF Anton Tinnerholm 10.0 90 Verdediger 2 1 2 2 52 3 91 - - 2 11 6 5 2 1 0 0 0 - - - 0 0 -
7 Logo Malmo FF Anders Christiansen 8.0 90 Middenvelder - - 4 3 75 3 94 - - 1 13 8 1 0 1 5 1 0 - - - 0 0 -
9 Logo Malmo FF Markus Rosenberg ©️ 7.8 82 Aanvaller 1 - 4 1 18 1 62 - - 0 11 7 3 3 1 3 0 0 - - - 1 0 -
5 Logo Malmo FF Erdal Rakip 7.5 90 Middenvelder 1 - 5 4 26 1 81 - - 0 12 5 2 0 3 3 0 0 - - - 0 0 -
4 Logo Malmo FF Behrang Safari 7.3 90 Verdediger - - 0 0 64 2 88 - - 3 6 2 0 0 1 0 0 0 - - - 0 0 -
8 Logo Malmo FF Carlos Strandberg 7.3 90 Aanvaller - - 3 2 9 3 75 - - 1 8 3 1 1 2 2 0 0 - - - 0 0 -
17 Logo Malmo FF Rasmus Bengtsson 7.1 79 Verdediger - - 0 0 58 0 100 - - 1 4 2 0 0 1 0 0 0 - - - 0 0 -
27 Logo Malmo FF Johan Dahlin 6.9 90 Doelman - - 0 0 13 0 76 - - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 0 0 0 0
6 Logo Malmo FF Oscar Lewicki 6.9 75 Middenvelder - - 0 0 27 0 84 - - 2 4 3 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
23 Logo Malmo FF Jo Inge Berget 6.8 90 Aanvaller - - 3 0 31 2 79 - - 0 11 4 5 3 1 0 0 0 - - - 0 0 -
24 Logo Malmo FF Lasse Nielsen 6.7 90 Verdediger - - 0 0 64 0 88 - - 1 11 5 0 0 2 1 0 0 - - - 0 0 -
20 Logo Malmo FF Bonke Innocent (wissel) 6.7 15 Middenvelder - - 1 0 21 0 95 - - 0 1 0 0 0 1 0 0 0 - - - 0 0 -
20 Logo IF elfsborg Emir Bajrami 6.7 59 Middenvelder - - 0 0 20 0 95 - - 0 4 3 1 1 1 2 0 0 - - - 0 0 -
31 Logo Malmo FF Franz Brorsson (wissel) 6.6 11 Verdediger - - 0 0 10 0 90 - - 0 1 1 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
17 Logo IF elfsborg Per Frick 6.6 90 Aanvaller - - 0 0 21 0 75 - - 0 19 10 0 0 2 5 0 0 - - - 0 0 -
11 Logo Malmo FF Alexander Jeremejeff (wissel) 6.5 8 Aanvaller - - 0 0 1 0 50 - - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
18 Logo IF elfsborg Simon Olsson 6.5 90 Middenvelder - - 1 0 35 0 89 - - 3 4 1 1 1 2 0 0 0 - - - 0 0 -
7 Logo IF elfsborg Daniel Gustafsson 6.5 7 Verdediger - - 0 0 0 0 0 - - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
11 Logo IF elfsborg Issam Jebali 6.4 90 Aanvaller - - 0 0 37 0 77 - - 2 18 11 4 2 0 2 0 0 - - - 0 0 -
10 Logo IF elfsborg Simon Lundevall 6.4 83 Middenvelder - - 0 0 15 0 68 - - 1 6 3 3 2 0 0 0 0 - - - 0 0 -
1 Logo IF elfsborg Kevin Stuhr-Ellegaard ©️ 6.3 90 Doelman - - 0 0 23 0 65 - - 0 1 0 0 0 0 0 0 0 - 7 6 0 0 0
14 Logo IF elfsborg Ibrahim Drešević 6.3 31 Verdediger - - 0 0 6 0 66 - - 1 3 1 0 0 1 0 0 0 - - - 0 0 -
4 Logo IF elfsborg Anders Degn Randrup 6.2 90 Verdediger - - 0 0 23 0 82 - - 0 4 3 1 1 0 0 0 0 - - - 0 0 -
23 Logo IF elfsborg Alex James Dyer 6.1 45 Middenvelder - - 0 0 12 0 66 - - 0 2 1 0 0 0 1 0 0 - - - 0 0 -
6 Logo IF elfsborg Jon Jönsson 5.9 90 Verdediger - - 0 0 31 0 86 - - 4 6 4 0 0 2 0 0 0 - - - 0 0 -
12 Logo IF elfsborg Joakim Nilsson 5.9 45 Verdediger - - 0 0 16 0 88 - - 1 7 2 0 0 2 1 1 0 - - - 0 0 -
5 Logo IF elfsborg Jørgen Horn 5.6 57 Verdediger - - 0 0 26 0 86 - - 1 6 3 1 0 2 0 2 1 - - - 0 0 -
3 Logo IF elfsborg Adam Lundqvist 5.6 90 Verdediger - - 0 0 25 0 80 - - 2 13 5 4 0 2 3 0 0 - - - 0 0 -
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook