Roei Ben Shimon

Aanvaller · 25 jaar · Israël
Huidige club AF Elbasani Vorige club Maccabi Herzliya tot 2025-07-07

Biografie

Roei Ben Shimon is een 25-jarige voetballer uit Israël die meestal als aanvaller speelt. De laatste match die Roei speelde was Maccabi Netanya - Ashdod op 2023-04-29.

Factsheet

Positie

Aanvaller

Leeftijd

25

Afkomst

Israël

Geboortedatum

2000-12-04

Geboorteland

Israël

Carrièrestatistieken Roei Ben Shimon

Volledige carrière · 2023
Wedstrijden 3 0 in de basis
Minuten gespeeld 35 12 per wedstrijd
Goals -
Assists 0 0.00 per 90 minuten
Goals + assists 0
FN rating 6.45 gemiddeld
Kaarten 0 / 0
Slaagpercentages over de hele carrière
Duels gewonnen 25.0%
Basisplaatsen 0.0%

Vergelijk Roei Ben Shimon met een andere speler

Hoe doet Roei Ben Shimon het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.

Of bekijk meteen: Roei Ben Shimon vs Nehoray Dabush

Stats Roei Ben Shimon

Wedstrijd Competitie Datum FN rating Min Pos G A Sch SchD Pas SlPas Pas+ Tkl Blk Int Du Du+ Dri Dri+ Fout Fout+ BS Red DT PenG PenM PenR
Ø Gemiddelde -
Logo Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem - Maccabi Petah Tikva (wissel) Ligat ha'Al 2024-05-20 6.2 14 Aanvaller - 0 - - 2 - 1 - - - 3 - 1 - 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo Beitar Jerusalem Bnei Sakhnin - Beitar Jerusalem (wissel) Ligat ha'Al 2024-02-17 - 6 Aanvaller - - - - - - - - - - 1 - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem - Maccabi Haifa (wissel) Ligat ha'Al 2024-02-10 6.7 15 Aanvaller - - - - 3 1 3 - - - 4 2 1 - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
Legende
Min Minuten gespeeld
Pos Positie
G Goals
A Assists
Sch Schoten
SchD Schoten op doel
Pas Passes
SlPas Sleutelpasses
Pas+ Aangekomen passes
Tkl Tackles
Blk Geblokte schoten
Int Intercepties
Du Duels
Du+ Duels gewonnen
Dri Dribbels
Dri+ Dribbels gelukt
Fout Fouten begaan
Fout+ Fouten uitgelokt
Gele kaarten
Rode kaarten
BS Buitenspel
Red Reddingen
DT Tegendoelpunten
PenG Penalty gescoord
PenM Penalty gemist
PenR Penalty gestopt
wissel Wisselspeler

Bingokaart scorende minuten Roei Ben Shimon

Roei Ben Shimon scoorde ooit in 5/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2020-06-06.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90

Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.

Transfers Roei Ben Shimon

Transferdatum Oud team Nieuw team Type Bedrag
Maccabi Herzliya Maccabi Herzliya AF Elbasani AF Elbasani Gratis € 0
Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem Maccabi Herzliya Maccabi Herzliya Gratis € 0
Bnei Yehuda Bnei Yehuda Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem Uitgeleend -
Bnei Yehuda Bnei Yehuda Hapoel Kfar Saba Hapoel Kfar Saba Uitgeleend -
Bnei Yehuda Bnei Yehuda Ashdod Ashdod Uitgeleend -

gespeelde wedstrijden

Dit zijn de wedstrijden waarbij Roei Ben Shimon in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Roei Ben Shimon een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Roei Ben Shimon een assist heeft gegeven in de match.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook