Mohamed Rabie Hrimat
Biografie
Volgende wedstrijd
Factsheet
Positie
VerdedigerLeeftijd
32Afkomst
MarokkoGeboortedatum
1994-08-07Geboorteplaats
RabatGeboorteland
MarokkoCarrièrestatistieken Mohamed Rabie Hrimat
Vergelijk Mohamed Rabie Hrimat met een andere speler
Hoe doet Mohamed Rabie Hrimat het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Mohamed Rabie Hrimat vs Abdelfattah Hadraf · Mohamed Rabie Hrimat vs Zine Eddine Derrag · Mohamed Rabie Hrimat vs Khalid Ait Ouarkhane
Stats Mohamed Rabie Hrimat
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
FAR Rabat - Mamelodi Sundowns
©️ |
CAF Champions League | 2026-05-24 | 6.3 | 99 | Middenvelder | 1 | - | 4 | 2 | 33 | 2 | 29 | 4 | - | 1 | 16 | 8 | 1 | - | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | 0 | 1 | 1 | - |
Mamelodi Sundowns - FAR Rabat
©️ |
CAF Champions League | 2026-05-17 | 6.3 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 28 | - | 14 | 1 | - | 1 | 4 | 2 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Renaissance Berkane - FAR Rabat
©️ |
CAF Champions League | 2026-04-18 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 38 | - | 30 | 4 | - | 1 | 10 | 6 | - | - | 3 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FAR Rabat - Renaissance Berkane
©️ |
CAF Champions League | 2026-04-11 | 7.6 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 1 | 1 | 77 | - | 76 | 1 | - | 2 | 4 | 2 | 2 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Marokko - Paraguay
(wissel) |
Vriendschappelijke interlands | 2026-03-31 | 6.3 | 8 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 5 | - | 4 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Marokko - Ecuador
|
Vriendschappelijke interlands | 2026-03-27 | 6.3 | 81 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 38 | - | 36 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pyramids FC - FAR Rabat
©️ |
CAF Champions League | 2026-03-21 | 7.9 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 1 | 1 | 54 | - | 46 | 2 | - | 3 | 6 | 4 | 1 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Al Ahly - FAR Rabat
©️ |
CAF Champions League | 2026-02-15 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 38 | - | 32 | 2 | - | - | 6 | 5 | - | - | - | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FAR Rabat - Young Africans
©️ |
CAF Champions League | 2026-02-07 | 7.2 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 2 | 2 | 106 | 1 | 93 | 3 | - | 1 | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FAR Rabat - JS Kabylie
©️ |
CAF Champions League | 2026-01-31 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 2 | 1 | 71 | 1 | 57 | 2 | - | 1 | 7 | 3 | - | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
JS Kabylie - FAR Rabat
©️ |
CAF Champions League | 2026-01-24 | 7.5 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 63 | 1 | 57 | 2 | 1 | 1 | 16 | 9 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FAR Rabat - Al Ahly
©️ |
CAF Champions League | 2025-11-28 | 6.2 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 3 | 2 | 73 | - | 65 | 1 | - | - | 9 | 3 | 2 | 2 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 1 | - |
Young Africans - FAR Rabat
©️ |
CAF Champions League | 2025-11-22 | 7.0 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 45 | - | 41 | 2 | - | - | 9 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FAR Rabat - Pyramids FC
©️ |
CAF Champions League | 2025-04-08 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 55 | - | 45 | 1 | - | 2 | 17 | 7 | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pyramids FC - FAR Rabat
©️ |
CAF Champions League | 2025-04-01 | 6.3 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 57 | - | 47 | 2 | - | 1 | 9 | 5 | 1 | - | - | 3 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Mamelodi Sundowns - FAR Rabat
(wissel) |
CAF Champions League | 2025-01-19 | - | - | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FAR Rabat - Raja Casablanca
©️ |
CAF Champions League | 2025-01-11 | 6.2 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 63 | - | 53 | 2 | - | 3 | 14 | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FAR Rabat - Maniema Union
©️ |
CAF Champions League | 2025-01-04 | 7.9 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 1 | 1 | 87 | 2 | 78 | 1 | 1 | 2 | 10 | 5 | 4 | 3 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Maniema Union - FAR Rabat
(wissel) |
CAF Champions League | 2024-12-14 | 7.0 | 29 | Verdediger | - | 1 | - | - | 23 | 1 | 21 | 1 | - | - | 6 | 3 | 2 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FAR Rabat - Mamelodi Sundowns
©️ |
CAF Champions League | 2024-12-07 | 8.0 | 91 | Middenvelder | 1 | - | 2 | 2 | 50 | 1 | 49 | 2 | - | 4 | 8 | 6 | - | - | - | 4 | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Raja Casablanca - FAR Rabat
©️ |
CAF Champions League | 2024-11-26 | 7.2 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 49 | - | 45 | 4 | - | 1 | 13 | 7 | 2 | - | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FAR Rabat - USM Alger
©️ |
CAF Federation Cup | 2023-04-30 | 6.9 | 90 | Middenvelder | 1 | - | 1 | 1 | 62 | 1 | 50 | 3 | - | 1 | 16 | 9 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | - |
USM Alger - FAR Rabat
©️ |
CAF Federation Cup | 2023-04-23 | 6.9 | 102 | Middenvelder | - | - | 2 | - | 45 | 1 | 38 | - | - | 2 | 10 | 6 | 2 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
ASKO Kara - FAR Rabat
©️ |
CAF Federation Cup | 2023-04-02 | 7.3 | 90 | Middenvelder | - | - | - | - | 81 | 2 | 77 | 2 | - | - | 7 | 5 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FAR Rabat - Pyramids FC
©️ |
CAF Federation Cup | 2023-03-19 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 54 | 1 | 47 | - | - | - | 13 | 9 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Modern Sport FC - FAR Rabat
©️ |
CAF Federation Cup | 2023-03-08 | 6.9 | 96 | Middenvelder | - | - | 2 | - | 99 | - | 89 | 2 | - | 1 | 13 | 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FAR Rabat - Modern Sport FC
©️ |
CAF Federation Cup | 2023-02-26 | 7.0 | 90 | Middenvelder | - | - | - | - | 83 | - | 74 | 2 | - | 1 | 9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FAR Rabat - ASKO Kara
©️ |
CAF Federation Cup | 2023-02-19 | 7.9 | 84 | Middenvelder | 1 | - | 1 | 1 | 82 | - | 69 | 5 | 1 | 1 | 16 | 12 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pyramids FC - FAR Rabat
©️ |
CAF Federation Cup | 2023-02-12 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | - | 2 | 2 | 66 | - | 57 | 3 | - | - | 13 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
Vriendschappelijke interlands
|
2 | 1 | 89 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.30 |
| Seizoen 2025 | ||||||||||
CAF Champions League
|
11 | 11 | 999 | 2 | 0 | 2 | 500 | 4 | 0 | 6.97 |
| Seizoen 2024 | ||||||||||
CAF Champions League
|
7 | 6 | 570 | 1 | 1 | 2 | 570 | 3 | 0 | 7.07 |
| Seizoen 2022 | ||||||||||
CAF Federation Cup
|
8 | 8 | 732 | 2 | - | 2 | 366 | 0 | 0 | 7.09 |
| Volledige carrière | 28 | 26 | 2,390 | 5 | 1 | 6 | 478 | 7 | 0 | 6.98 |
| Statistiek | Seizoen 2026 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 2 | - | - | 28 | - | - |
| Minuten gespeeld | 89 | 44.5 | - | 2,390 | 85.4 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | - | - | - | 5 | 0.18 | 0.19 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.04 | 0.04 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 6 | 0.21 | 0.23 |
| Schoten | - | - | - | 27 | 0.96 | 1.02 |
| Schoten op doel | - | - | - | 17 | 0.61 | 0.64 |
| Dribbels | - | - | - | 44 | 1.57 | 1.66 |
| Dribbels gelukt | - | - | - | 23 | 0.82 | 0.87 |
| Buitenspel | - | - | - | 1 | 0.04 | 0.04 |
| Passing | ||||||
| Passes | 43 | 21.50 | 43.48 | 1,625 | 58.04 | 61.19 |
| Sleutelpasses | - | - | - | 14 | 0.50 | 0.53 |
| Aangekomen passes | 40 | 20.00 | 40.45 | 1,419 | 50.68 | 53.44 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 1 | 0.50 | 1.01 | 55 | 1.96 | 2.07 |
| Intercepties | 1 | 0.50 | 1.01 | 31 | 1.11 | 1.17 |
| Geblokte schoten | 1 | 0.50 | 1.01 | 4 | 0.14 | 0.15 |
| Duels | 4 | 2.00 | 4.04 | 275 | 9.82 | 10.36 |
| Duels gewonnen | 2 | 1.00 | 2.02 | 153 | 5.46 | 5.76 |
| Voorbijgespeeld | 1 | 0.50 | 1.01 | 18 | 0.64 | 0.68 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 2 | 1.00 | 2.02 | 34 | 1.21 | 1.28 |
| Fouten uitgelokt | 1 | 0.50 | 1.01 | 36 | 1.29 | 1.36 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 7 | 0.25 | 0.26 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.07 | 0.08 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.07 | 0.08 |
Bingokaart scorende minuten Mohamed Rabie Hrimat
Mohamed Rabie Hrimat scoorde ooit in 28/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2021-05-30.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 3 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Mohamed Rabie Hrimat
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Mohamed Rabie Hrimat in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Mohamed Rabie Hrimat in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Mohamed Rabie Hrimat in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Mohamed Rabie Hrimat een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Mohamed Rabie Hrimat een assist heeft gegeven in de match.


